» »

Kakšna je razlka med c'eedom in hyundaiem i30? Kakšna je prihodnost teh dveh znamk?

Kakšna je razlka med c'eedom in hyundaiem i30? Kakšna je prihodnost teh dveh znamk?

Gjurisic ::

Kateri je boljši,
kateri ponuja več za ceno?
Kateri se vam zdi bolje izdelan?
Kdaj prihaja na trg i30

dzinks63 ::

:)) Kolkr vem sta oba narejena na isti platformi. Kot npr a3 in golf. Nadgradnja je pač dugačna. Po moje velikih kvalitetnih razlik med njima nebo. Kia ima 7let garancije Hyundai pa slovi po svoji zanesljivosti ( je med najboljšimi po posameznih razredih) tako da prehiteva celo Toyote, evropejce pa kar vse po vrsti razen Porcheja. Tako da odločitev za katerega koli od teh dveh ne bo napačna. V ceni tudi najbrž ne bo velike razlike , tako je stvar izbire odločitev posameznika.
Kia c'eed (video)
Hyundai i30 (video)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Calligula ::

i30 bo pac se novejsi model. Kia je v lasti Hyundaia in Hyundai bo v par letih verjetno ze medtremi najvecjimi proizvajalci na svetu.
Zanesljivi avti, pocasi so se naucili delat tudi solidna podvozja in je voznja tudi OK.

V nobenem primeru pa ne bos mimo usekal.

Super Sonic ::

GoranJurisic: Sicer mi nisi prav nič všeč, ker vedno tako čudno (kričeče) in "zahtevano" pišeš, ampak ok.

Kia je v lasti Hyundaija. Tako gre, kot je povedal dzinks63, bolj ali manj za isto osnovo. Mislim, da ima Hyundai namen počasi "zlesti" s svojo znamko malo višje v razred, Kia pa malo nižje. Samo še nisem čisto prepričan če je i30 že tak avto. Podvozje in motorji bodo povsem enaki za oba modela.

i30 pride okoli jeseni. Kaj bi mene zvleklo na en ali drug konec?

Kia je bedno ime in se mi prav krivi v glavi, ko izgovorim Kia. Hyundai se mi zdi bolj normalno. ;P Hec na stran, vsekakor bo imel Hyundai v notranjosti malo lepši dizajn in modro osvetlitev (približno tako kot pri Santa Fe-ju), je pa vprašanje če bo i30 imel 7 let garancije. Osebno zelo dvomim v to.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Gjurisic ::

Mislim da sem bral v Motoreviji, da ne.
Bi kdo kaj rekel o tovarnah,
kjer se avtomobili izdelujejo?

*TV* ::

Kia c'eed sem vozo. Jo je dobla mati od punce na nagradni igri. Je kr lustn avto, udobn, tih,... sicer pa za 3,2 mio ze mora nekaj met.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KIA in Hyundai (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21135886 (5766) LeQuack
»

Kia ali Hyundai (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10435444 (17253) Utk

KIA - mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
290107332 (60267) Mavrik
»

Nakup avta do 12.000€

Oddelek: Na cesti
253940 (3495) gruntfürmich
»

Stroški vzdrževanja Renault-Fiat-Kia (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8117100 (14980) Veselinko

Več podobnih tem