» »

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!?

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!?

1 2
3
4

Matek ::

Fol, kdo se je pa lani buno, ko je zmagala Nuša Derenda? Po moje bi morala zmagat Tinkara, ampak verjetno veste, da je Nuša naj kolegica od Miše in da se da to zrihtat. Ampak se je 10x manj ljudi bunlo. Letos pa smo dobili tri tranvestite in je že vse ful narobe. Ne vem kaj se vam zdi tak hudo.

Meni osebno je pesem super in mislim da bi tako mislili skor vsi, če bi en ženski trio to pel. Tista pesem od Karmen je bila res krnekaj, tak da se ne rabi jokat.

Če mislite, da se bojo z nas delali norca, potem se motite. V zvezi z EU nam je to lahko samo v prednost, saj bomo izkazali demokratičnost. Drugače je pa tudi Dana International zmagal-a (izberi po želji), čeprav ni bla pesem tak super, so si jo/ga pa sodniki zapomnili, ker je pač tranvestit.

Ne vem zakaj jih imate za pedre, saj je nekdo napisal, da je samo 10% tranvestitov res homo, drugi pa to delajo samo zaradi fetišev.

Aja, za konec pa še nekaj. Se strinjam, da bi blo treba dat na EMO ene Zmelkoowe al pa Siddharto, pa da oni malo nežgejo. Sem prepričan, da bi fani ponoreli, pa da bi blo ful glasov, pa tudi če ne, Nude so bli lani bolj slabi, samo so pol tisto pesem obrnli v hit, tak da ni nič slabega.

Tista o goljufanju je tudi bosa, ker je cajta ful malo, pa itak z enega telefona lahko oddaš samo tri glase, tak da tudi z 10imi mobiteli nebi naredil neke razlike med 30000 glasovi

Drugače pa je moje mnenje, da je Eurosong čisto narobe zastavljen, ne samo ta pravila. Malo za šalo sicer, ampak če bi hoteli imeti popolnoma pravičen izbor, bi morali v ustavo vreči en zakon, po katerem bi morali ljudje oditi na eno glasovanje v stilu volitev in bi moral it vsi obvezno. Tam bi potem morali napisati katera pesem jim je najbolj všeč od vseh, ki jih poznajo. Po mojem je to edini način, če hočete slišati resnično naj naj pesem Evrope.

Sicer pa, vsi imamo svoj okus in namesto da se kregate bi lahko zaželeli srečo Sestram na Eurosongu. Edina stvar, ki si jo letos želim je, da ne bi prevedli pesmi.:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

SHARK ::

Hm…hm…zelo zelo žalostno je da nas bo na Eurosongu predstavljala skupina travestitov - »sestre«:'( . Izgleda ravno tako kot da v Sloveniji ni nobenega »normalnega« pevca, da bi nas zastopal. Žal.

Zelo dobra »promocija« naše ljube »kokoške«:( . Eh……….saj drugo leto bomo pa poslali kakšnega pedofila da nas bo zastopal……da ne bomo izpadli kot »zadrt« in »starokopiten« narod katerega je strah pred vsem drugačnim………
Rešitev je enostavna, samo videti jo je treba !!

Marjan ::

Ok, še moj IMHO

Seveda jaz nimam, in nihče naj ne bi imel nič proti drugače mislečim, in drugače spolno usmerjenim osebam.

Zato tudi ne smemo govoriti, da Sestre ne bi smele zmagati le zaradi tega ker spadajo v to skupino.


Seveda pa lahko rečemo, da sojenje oz. ocenjevanje ni bilo pošteno. Kar verjetno tudi res ni bilo (mislim na točke).
Vendar ker se mene tiče je kokršno koli ocenjevanje lepote petja (kot btw tudi lepote telesa (miss...)) popolnoma subjektivno početje.
Zaradi tega dejstva ne smemo in ne moremo reči, da je bila katerakoli in kakršnakoli ocena nepravilna, nepoštena, napačna...


Torej, če ne moremo objektivno meriti "lepote petja" ne smemo govoriti o nepoštenosti.
Če pa je do te prihajalo v tistih točkah, al kaj so že, pa lahko rečem samo to, da so bila (večinoma) vsa sojenja takih prireditev do zdaj zgoljufana (zopet poudarjam - v točkah ljudstva in ocenjevalcev) pa se ni noben nič bunil!!!

Samo jest sem reku da take nesmiselne bedarije pa že ne bom gledu :D

--------
pa še to: Eni govorite da je ta Eurosong predstavitev ali promocija Slovenije v svetu.
Helloouu. Eurosong???
A vam povem kaj je evrosong.
To je zbirališče tistih, ki mislijo da so prišli poslušat dobro glasbo in so po večini isto spolno usmerjeni.

Tako!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

JurijTurnsek ::

jest bi jih na doping dal, da bi vidu od kod jim ta oduren izgled...
http://www.slatnaskejta.com

[BISI] ::

A po dopingu se da to sklepat?

Thomas ::

Marjan

> pa se ni noben nič bunil!!!

Ne, ne. Jest sem se bunil tule že lansko leto z istimi argumenti. Pa ne samo jest.

Ljudstvo je v Sloveniji od RTV, oblasti in še od koga smatrano za nezmožnega odločanja. Pa se ustanovijo "telesa", ki naj bi "sfiltrirala neumno ljudsko presojo".

p.s.

Sem pa mislu, da si ti tko pameten, da v trivialnosti se ne vtikaš.

No ja, tega ne vzemi preveč dobesedno. Včasih se je treba!

:)


Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Marjan ::

Thomas

Sej se čim manj (vtikam v trivialne zadeve), sam tkole, ko berem se mi pa zdi da sem skor dolžen povedat svoje mnenje še o tej reči

(ko tko vidm, da eni popolnoma mim sekajo :D)


promocija ::

Moje mnenje::D
Čeprav nism nč kj vesel nad tem, da nas bodo na Eurosongu zastopal transvestiti, me pa veliko bolj moti to, da je blo glasovanje tak je***** nepošten! Zaka sploh more bit tista prokleta žirijia?
Kak lahk 6 ljudi v žiriji jebe celo Slovenijo v glavo? Zaka je pol sploh ljudstvo, sj itak nima nobenga smisla, da kj glasujemo, če pa se itak žirija odloči!;( ;(( :( :'(

Pa ko ste se že glih ˝upiknal˝ v Karmine joške. Ka rajš vidite lepe joške, pa OK žensko, ko pa tri dede s kosmatim nogim, pa tako faco, da je še moj cucek lepši v rit? Ka tete babe, al kva pač so že, se nikoli ne pogledajo v ogledalo, da bi se vidle kak so grde???>:D

ni podpisa

cahahopie ::

Ker se mi ne lub brat vse prejšnih postov, čeprav se katerim ne bo lublo brat ravno tole...

O.k. sam sojenje je v riti. 1/3 samo televoting? Hmm... mislim, da bi moral bit res samo televotig in nič bedne žirije. Pa ta seveda zelo dobro nadzorovan.

Glede sester..... men se zdi ful kul, da zmagajo travestiti. Res kul in lahko le v ponos moralnemu napredku države, da nas ne smatrajo kot kakšne konzervativce (čeprav smo zaradi propadlega referenduma o umetni oploditvi prav to postali). Problem zaradi katerega bomo morda med zadnjimi je le pesem, ki temelji preveč na tekstu, zakar pa je bila pesem drugouvrščene bolj melodična in boljša za ciljno evropsko publiko. Kako pa nas bodo volili glede teh treh sester pa je tudi odvisno kako liberalna in napredna je Evropa in seveda, če jim je sama pesem tudi všeč.

Zato jim želim čim več uspeha... (čeprav sem malo skeptičen).

whatson ::

Uf taka (kao) liberalnost mi gre na živce.

Človek, ki podpira dejstvo da Matkurjo zastopajo transvestiti, je naprednejši od nas, nemoralnežev in konzervativcev. :O Le kam nas bi taka morala pripeljala?:P Dolgoročno gledano... ?

Dejstva so:
- Slovenijo zastopa na na Eurosongu kup moških s psihološko disfunkcijo.
- glasovanje s strani Televotinga ni bilo pravilno izvedeno, saj bi moralo trajati 5 minut, trajalo pa je 7 in pol. Po 5 minutah so bile sestre komaj na 5. mestu.
- če bi bil televoting res fer in komisija tudi kolko-tolko normalna, sedaj tega prepira okoli te teme nebi bilo.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

kljukec ::

Sem že povedal svoje mnenje...
Če je pa kdo včeraj gledal Odmeve na RTV SLO (18.2.2002 ob cca 22.00), mu je pa tk vse jasno. Telekomov predstavnik je jasno povedal, da bi morala zmagati Karmen, zato je brezveze več razpravljati.
Ima tudi vse podatke; rekel je tudi, da lahko da vse podatke pisno z vsemi telefonskimi številkami občanov, ki so glasovali za pozamezno skladbo, tk da dokazi so...

Yuuza ::

TheJack:

Tvoja analogija s športom je slaba, saj športniki v tvojih dveh primerih niso ogoljufani, ampak zgolj nesrečni. Nogometaši niso bili dovolj superiorni, da bi bi to kronali z zadetkom, v odločilnem trenutku enajstmetrovk pa so bili celo slabši in tako pravično, čeprav nesrečno izgubili. Podobno velja za voznika formule 1.

Pravila na EMI so nedvomno slaba in ker je prej nisem spremljal, sem se zdaj dodatno informiral - taka pravila obstajajo od lani in tudi lani so se ljudje že pritoževali čeznja. Seveda mnogo manj, saj zmagovalka ni bila outsider in je tudi po glasovih ljudi le malo zaostala za prvim. Pričakovati, da se bodo ljudje že pred samim izborom ukvarjali s tehničnimi podrobnostmi glasovanja je utopično sploh pa, da bi bilo to slišati v javnosti. In kje piše, da smem svoje nestrinjanje z očitno slabostjo česarkoli izraziti samo preden ta slabost vpliva na dogodke?! Ali torej smem vložiti pritožbo proti naključni bolnici samo preden sem deležen njihove oskrbe, ali pa jo lahko potem, ko občutim, da je neka slabo zastavljena procedura res imela negativne posledice? Obsojanje tudi po izvršenem dejanju je še kako na mestu in mislim, da v praksi tudi bolj normalno in pogosto.

Jaz sem odlično že po prejšnjem postu ugotovil kam meriš, vendar si očitno ti narobe razumel mojega oz. celotno situacijo. Sistem je zelo podvržen manipulacijam in potvorbam rezultatov, kar je slabo in zahteva spremembo, ni pa to škandal. Kar je škandalozno je to, da je do te manipulacije tudi res prišlo. To je pa nekaj čisto drugega od slabosti sistema samega po sebi - nekdo je to slabost IZKORISTIL in to lahko obsodim(o) šele, ko se dejansko zgodi. Seveda to ni slučaj in so pravila namerno tako zastavljena od taistih ljudi, ki so jih potem izkoristili. Namreč v tvoji neverjetni naivnosti verjameš (očitno, ker ti je zmaga Sester po godu), da sta komisiji popolnoma neodvisni in samostojni. Naj ti prišepnem, da nista, ampak je njuno glasovanje vodeno in TO je ta manipulacija o kateri jaz govorim, ti pa je nočeš sprevidet in se izgubljaš v nesmiselnih in zgrešenih interpretacijah pravil in njihove manipulativnosti.

> Toliko o tem, da sistem ne zagotavlja manipulacij. Manipulacij v tvojem pomenu besede res ne, zagotavlja pa odgovornim na RTV, da na Evrosong pošljejo tistega, ki ga sami izberejo (oziroma ga izbereta komisiji), ne glede na voljo gledalcev. In to je tudi edini namen teh dveh komisij. Manipulacija? Seveda, ampak v skladu z veljavnimi pravili.

Kakšen nonsens je vse to?! Manipulacija je zaobitev pravil, izkoriščanje le teh, prirejanje po lastnih interesih - manipuliranje po pravilih je nesmisel, paradoks. Še hujše (z družbeno-higienskega vidika) pa je tvoje nadaljnje sklepanje, ko manipulacijo opravičuješ, češ saj naj bi bila zapisana v pravilih, torej je vse v redu. In to ti, ki se tolikokrat razburjaš (po mojem tudi upravičeno) nad izkoriščevalskim obnašanjem raznih centrov moči, čeprav formalno sledijo svojim pravilom. Malo koherence tukaj ti ne bi škodilo.

> Še bolj ustreliš v prazno s tistim o potvarjanju pravil (rezultatov). Kje točno pa so se razultati potvarjali? Nikjer - vse je bilo v skladu s formalnimi pravili!

Kajpada, ker v pravilih jasno piše, da se komisijama naroči kako morata glasovati, da bosta izbrali prej določenega kandidata po želji vsevednih a ne. In v pravilih tudi piše, da se pusti televoting toliko časa, dokler rezultati niso tem vsemogočnežem po volji in da se jih potem še nadalje rahlo prikroji potrebam ne. To je vse najti v pravilih. Zakaj misliš, da se vsi sumljvi akterji (Miša, Magnifico) skrivajo pred mikrofoni in se ne pustijo spraševat o sumljivih plateh dogajanja, če je vse tako kristalno čisto. Res čudno kaj.

> Tvoj post mi pove le to, da ne ločiš poštenosti in formalnih pravil. Ali še bolje - ne ločiš med nepoštenostjo in neskladjem s pravili. To je zate vse eno in isto. No, pa ni.

Tega ti moj post ne pove, razen če uporabljava različen jezik, jaz načeloma slovenščino, kaj pa ti ;)? Tvoj post mi pove to, da si kljub izredno sumljivem dogajanju, pripravljen slepo verjeti v korekten potek, ker ti je izid všeč. Jaz pač ne, čeprav mi je bila pesem Sester med ljubšimi.

> Nikakor pa se ne sme še tako nepoštenih pravil (govorimo seveda o raznoraznih tekmovanjih, ne družbenih situacijah!!), obiti in lepo po domače, ad hoc, določiti zmagovalca, "ker je tako najbolj pošteno".

LOL. Saj ravno to se je zgodilo, samo, da interno, prikrito in po volji nekaj posameznikov ne pa po volji večine, kateri je vse skupaj itak namenjeno.

> Na tvojo srečo sem se odločil da tvojih subjektivnih mnenj o nastopajočih (o tem, kako je objektivno dejstvo, da so bili zmagovalci zanič in porazni) ne bom komentiral. Povem ti le, da zaradi njih izpadeš skrajno neresen.

Pa sem res srečen ;). Takšnih uslug ne rabim, ker znam mnenja dovolj dobro branit. Dejstvo je, da se da čisto vsako stvar oceniti tudi na objektivnem nivoju. Pri petju imamo kar nekaj takih kategorij, ki se jih da čisto objektivno oceniti, in sicer intonacija, tempo, dinamika, vokalna sposobnost... Pevka Everything but the girl ima recimo objektivno dober glas, je dobra pevka, ampak meni subjektivno njen glas ni všeč. Na podoben način (če želiš dobiš v naslednjem postu) ti lahko razgradim tudi ples in zunanji izgled in nato posamezne kategorije tudi čisto objektivno ocenim - ocena, ki sem jo podal je bila objektivna, če tebi ni po godu pa ni moj problem.

Mislim, da je bilo v času med tvojim in mojim postom objavljenih dovolj informacij, ki bi morale spremeniti tvoje stališče.

lakotnik ::

Naj vam zaupam, kako si jaz predstavljam(!) celotno dogajanje. Po petih minutah so bile Sestre na petem mestu, vendar so le nekaj malega (okoli 100 - 200 glasov) zaostajale za četrtim mesto. Pa je nekdo že računal, če še malo počakamo, bodo pa morda prišli na četrto mesto in potem bomo lahko Karmen dali 10 (drugo mesto) + 8 (tretje mesto) točk (Karmen 10 + 8 + 12 = 30, Sestre 12 + 12 + 7 = 31), kar sploh ne bo izgledalo tako sumljivo. A glej ga hudiča, Sestre so med čakanjem nazadovale za eno mesto. A vseeno, razlika do petega mesta je majhna (okoli 10 glasov), dajmo počakajmo še malo. Kaj pa je zdaj to, Karmen dobiva minus glasove... Ojojoj sreča res ni na naši strani, izgleda, da je programer za predstavitev glasov uporabil celoštevilska predznačena 16 bitna števila - integer (največje število, ki ga lahko predstaviš s tem zapisom je 32767). In kaj bomo zdaj naredili? Najbolje, da uporabimo razulate pred tem, ko je računalnik "šel v minus" in tako je Karmen zbrala 31944 glasov.

Ima kdo boljšo teorijo?

BlackHole ::

Yuuza, mislim da si ga vsekal mimo. TheJack je imel glede pravil kar lepo teorijo. Kdo pa pravi, da so nogometaši ogoljufani? Ravno to ti je hotel povedati, da niso, ker se je tekma odvila po vnaprej zastavljenih pravilih. Tudi Karmen je izgubila po pravilih. Sicer zdaj, ko curljajo na dan novice o 7 minutnem (namesto dogovorjenih 5) glasovanju, ne moremo več govoriti, da so Sestre zmagale po pravilih, ampak to je že nova zgodba. Dalje tvojega posta nisem bral, ga bo že TheJack podrobneje obdelal.

Pa še mnenje glede Sester. Tisti, ki pravijo, da se sramujejo, imajo prav, res jih je lahko sram, ampak zaradi njihovega načina razmišljanja. Drugače se v same skladbe nisem spuščal. Ta od sester je prav zanimiva in nimam nič proti, če grejo na Evrovizijo. Če pa so glasovanje priredili, pa se naj oguljafani pritožijo. Aja, pa reče (in napiše) se T R A V E S T I T, brez tistega S nekje v sredini.

GaPe ::

travestit == transvestit; :D
Don't steal! The government hates competition.

whatson ::

BlackHole: s tvojim mnenjem se ne strinjam. Ne sramujem se svojega načina razmišljanja. Transvestiti in podobno usmejreni osebki me ne motijo, v kolikor s svojimi "lastnostmi" nočejo izstopat in drugim dajo mir. Ko pa transvestit hoče postati pozer samo zaradi tega da ljudem dokazuje nekaj, se mi pa to zdi skrajno patetično in bi jih vse z veseljem skamenjal. ;)

Glede EME se pa držim dejstev, ki sem jih zapisal v svojem prejšnjem postu.

aja, pa Transvestit in travestit je po SSKJju oboje pravilno:

transvestit -a m (i) psih. kdor ima potrebo
nositi oblačila in se vesti, govoriti kot osebe
drugega spola: transvestiti in ekshibicionisti


travestit -a m (i) psih. kdor ima potrebo
nositi oblačila in se vesti, govoriti kot osebe
drugega spola; transvestit: travestiti in
homoseksualci<>
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: whatson ()

Tr0n ::

Po novem mislim da ne vec :).

TheJack ::

Yuuza: Sem ti sicer hotel na dolgo in široko odgovarjati, ampak sem po tem, ko sem tvoj post prebral, ugotovil, da nima smisla. Lahko bi ti razlagal razlike med materialnim in formalnim, ampak moje početje bi bilo tako zastonj, kot tudi zaman.

Tvoji prvi trije odstavki (predvsem druga dva) so tako boleče nesmiselni (tako z vidika pravne kot sicerjšnje logike) in v nasprotju s sabo, da so komentarja nevredni. Le če me boš prisilil, ti bom skušal (!) stvari pojasniti.
Odgovarjam ti le na nekaj (sicer nič bolj smiselnih) zadev:

Praviš, da je bilo glasovanje komisij vodeno in da je to manipulacija. Imaš morda dokaze? Trdne in neposredne, seveda.

Kakšen nonsens je vse to?! Manipulacija je zaobitev pravil, izkoriščanje le teh, prirejanje po lastnih interesih - manipuliranje po pravilih je nesmisel, paradoks. Še hujše (z družbeno-higienskega vidika) pa je tvoje nadaljnje sklepanje, ko manipulacijo opravičuješ, češ saj naj bi bila zapisana v pravilih, torej je vse v redu. In to ti, ki se tolikokrat razburjaš (po mojem tudi upravičeno) nad izkoriščevalskim obnašanjem raznih centrov moči, čeprav formalno sledijo svojim pravilom. Malo koherence tukaj ti ne bi škodilo.

[TheJack resignirano ihti z obrazom v dlaneh] Kaj nisi prej rekel, da razumeš?

Najprej nekaj definicij iz SSKJ:

manipulacija: preračunljivo ravnanje, dejanje


Kaj ti torej trdiš, da je pisanje (določanje) pravil iz preračunljivih, manipulativnih razlogov nemogoče? Da so vsa pravila per se nemanipulativna? In da je torej nesmisel, kar sem jaz zapisal, da so sama pravila manipulativna? Da se po tvojem torej manipulacija in upoštevanje pravil izključujeta? Da tisti, ki po črki zakona sledi pravilom, ne more ravnati manipulativno in nepošteno?

Manipulacija je zaobitev pravil, izkoriščanje le teh, prirejanje po lastnih interesih

…nad izkoriščevalskim obnašanjem raznih centrov moči, čeprav formalno sledijo svojim pravilom

Evo, v parih stavkih prideš v nasprotje sam s sabo.
V prvem stavku praviš, da lahko do manipulacije pride le tako, da pravila zaobideš (jih torej ne upoštevaš ), jih prirediš po lastnih interesih. S samimi pravili je po tvojem torej vse v redu, le zaobšli so jih, priredili so jih (sklepam, da s tem misliš interpretirali) po lastnih interesih. Če bi ravnali v skladu s temi pravili, bi torej dobili pravičen, pošten razultat. Šele njihova zaobitev (=neupoštevanje) pripelje do napačnega (''zmanipuliranega'') rezultata.
V drugem stavku pa praviš, da se centri moči obnašajo izkoriščevalsko (slabo, grdo… ), čeprav sledijo pravilom! So zaobšli pravila? Ne, upoštevajo jih, ravnajo po črki zakona! Evo ti tvojega paradoksa! V prvem stavku trdiš, da lahko do manipulacije pride le z obidom (prirejanjem…, neupoštevanjem, skratka ) pravil, v drugem pa, da centri moči ravnajo izkoriščevalsko (zlo, grdo, slabo… v prvinskih pomenih teh besed) s sledenjem pravilom!

Naj sedaj razjasnim stvari. Na Emi prirediteljem ni bilo nič treba manipulirati s pravili (jih obiti, izkoristiti, prirejati), kajti že sama pravila so napisana tako, da bo v večini primerov zmagal tisti, ki ga izbere prireditelj! Sama pravila so torej napisana preračunljivo, tako je, manipulativno!

Poglejmo si naslednjo stvar:
TheJack je napisal: Toliko o tem, da sistem ne zagotavlja manipulacij. Manipulacij v tvojem pomenu besede res ne, zagotavlja pa odgovornim na RTV, da na Evrosong pošljejo tistega, ki ga sami izberejo (oziroma ga izbereta komisiji), ne glede na voljo gledalcev. In to je tudi edini namen teh dveh komisij. Manipulacija? Seveda, ampak v skladu z veljavnimi pravili. Logični sklep: Sama pravila so manipulativna. In do ''manipulacije'' ne bo prišlo le tedaj, ko se bosta volji obeh komisij in gledalcev skladali (povedano po pravici, bo do manipulacije prišlo tudi takrat, le posledica bo taka, ko da ne bi). Pravila torej ne le, da omogočajo manipulacijo, zagotavljajo jo! S tem namenom so bila napisana.

Yuuza je na to odgovoril: Še hujše (z družbeno-higienskega vidika) pa je tvoje nadaljnje sklepanje, ko manipulacijo opravičuješ, češ saj naj bi bila zapisana v pravilih, torej je vse v redu. In to ti, ki se tolikokrat razburjaš (po mojem tudi upravičeno) nad izkoriščevalskim obnašanjem raznih centrov moči, čeprav formalno sledijo svojim pravilom. Malo koherence tukaj ti ne bi škodilo.

Sedaj mi ti čisto resno povej. Ali dejansko ne razumeš, kaj pomeni tale moj sestavek, ali si le jezen name in zato takele nore (povsem nasprotne od tistega, kar sem napisal, kar lahko vidi tudi desetleten otrok) zaključke delaš? Magari mi po e-mailu odgovori, če ti je tukajle nerodno, ampak zadeva me res zanima. Je možno, da ne razumeš tudi takilih, povsem preprostih, naravnost povedanih stavkov?


Tudi tvoji nerodnosti se kar ne morem načuditi. Že prejšnjič sem ti namignil, da subjektivna čustva do nastopajočih in njihovih pesmi, nastopa..., v debati o čisto objektivnih stvareh, kot so pravila, njih kršitev...itd., nimajo kaj iskati, saj si s tem le zbijaš svojo verodostojnost. Zakaj to počneš, mi ni jasno.
Ne vem, če si opazil, ampak jaz v tej debati sploh omenjal nisem ne pesmi, ne izvajalcev (napisal sem le, da bo takle ''šok'' morda Slovencem koristil). Nič nisem napisal ne o tem, katera pesem mi je bila všeč, še manj sem govoril o svojih čustvih do nastopajočih. Kljub temu mi ti stalno pripisuješ neko pristranskost do nekaterih nastopajočih. Nesmisel.


No, po včerajšnjih odmevih je jasno, da prirediteljem niti dve komisiji nista bili dovolj. Niti po pravilih, po katerih je dejansko 2/3 glasov v njihovih rokah, jim ni uspelo doseči zmage ''svojega'' kandidata. Zato so, da bi tako zmago dosegli, prekršili tudi formalna, napisana pravila. To pa seveda celo stvar spremeni, saj Sestre po pravilih niso zmagale. Tudi po vseh formalnih pravilih je zmagala Karmen Stavec. Vsaj po podatkih, ki jih trenutno imam, tako kaže.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

TheJack ::

Šele sedaj sem videl, da mi svojega sestavka sploh ne bi bilo treba pisati, saj je BlackHole s kratkim odstavkom zadel čisto bistvo. Jap, kratkost in jedrnatost izražanja pač nista moji močnejši lastnosti...;)
Bonis nocet, qui malis parcit.

Thomas ::

Vzamem nazaj vse, kar sem v tej temi rekel grdega o Telekomu.

Oni so očitno svoj del posla opravili dobro.

Se opravičujem Telekomu - še enkrat. (Monopolist je pa še vedno).


Toda to vrže še veliko gršo luč na RTV. Ukradli so zmago Karmen Stavec.

Ukradli.


Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Alexius Heristalski ::

Takole, bom pa še jaz povedal svoje mnenje o tej zadevi.
Mislim, da je vse skupaj odraz dejanskega stanja v naši državi: vse je postavljeno na glavo. Velika večina ljudi glasuje za Karmen, vendar to nič ne velja, ker je tu neka "komisija". Zakaj je tu sploh možno glasovati, če glas ljudi NIČ ne šteje??? Tako potem zmagajo kar eni psihoti. Pa naj še kdo reče, da je Slovenija demokratično urejena država! Spomnimo se samo predlanskih volitev: velika zmaga LDS in ZLSD! Ljudi, ki so bili proti slovenski samostojnosti (dokler niso videli, da bodo sami nasankali, če bodo ostali v Partiji!)!!!
Žalostna je tale zgodba.

Thomas ::

Zelo res. Pa naj se nekateri še tako trudijo zakriti to dejstvo ... še tako obrniti pozornost drugam - res je tako. Na žalost.

Ampak je treba kar priznati - ker to je prvi korak do izboljšanja. Tudi najtežji.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TheJack ::

Evo, in pol da jaz politiko not vlačim (sic)

Mercier ::

Naj me prosim nekdo osveži spomin na predlanske volitve. Katere komisije so prigoljufale rezultate?

Thrivial ::

Ce je bila moja interpretacija danasnjega Misinega komentarja pravilna(v kar skorajda ne dvomim) je njihova komisija blagohotno "vskocila" noter, ko se je pokvaril sistem stetja. Evrovizijska pravila baje...

Sicer mi je pa vseeno kdo zmaga, edina posledica zame je, da se moram nekaj casa izogibati Valu 202, ker ne prenesem posiljevanja z eno isto pesmijo n-krat.

:)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Yuuza ::

Kdor po vseh dogodkih, ki smo jim bili priča še verjame v regularnost izbora je, ali skrajno naiven, ali verjetneje preračunljiv in ga zaradi njemu všečnega rezultata, očitna iregularnost ne moti. Prepričevanje tako enih, kot drugih je nesmiselno in neproduktivno, zato s tokratnim postom tudi zaključujem moje sodelovanje v debati.

BlackHole in TheJack skupaj :
> Kdo pa pravi, da so nogometaši ogoljufani?

Kaj sta oba slepa? Jaz tudi nikjer nisem rekel, da so nogometaši bili ogoljufani, rekel sem, da "Karmen ni nogometaš", namreč da zadevi nista primerljivi. Ogoljufana v bistvu ni bila samo ona, saj nihče ni bil deležen poštenega izbora, ona je samo največ izgubila.

The Jack :
> Sem ti sicer hotel na dolgo in široko odgovarjati...

Če je bilo to kar sledi temu uvodu kratko, potem sem tokrat res hvaležen, da nisi, ker bi se v nasprotnem primeru tale stran nalagala nevzdržno dolgo (imam žal še zmeraj samo dial-up dostop ;)).

> Praviš, da je bilo glasovanje komisij vodeno in da je to manipulacija. Imaš morda dokaze? Trdne in neposredne, seveda.

Imam dovolj zanesljivih informacij in podatkov, da lahko podam utemeljen sum (z logičnim sklepanjem na podlagi teh informacij lahko pravzaprav trdim z 99% zanesljivostjo), s katerim v tovrstni debati mirno operiram. Analogno: imaš ti trdne in neposredne dokaze, da bo globalizacija slaba za manj razvite? Ne, imaš le utemeljen sum (ki ga imam tudi jaz mimogrede, da ne boš šel slučajno še tega razlagat).

Ti skozi izhajaš iz stališča, da je šlo vse po pravilih kot so si jih organizatorji napisali, jaz pa, da niti svojim lastnim pravilom niso pošteno sledili. Jasno, da sva si potem v vsakem nadaljnem koraku bolj vsaksebi. In potem narediš popolnoma neprimeren korak (in ga večkrat ponoviš, saj večina tvojih očitkov sloni prav na tem) ter moje izvajanje transponiraš na tvoje izhodišče in, glej čudo, ugotoviš, da ni skladno, nakar mi očitaš nerazumevanje in podobne oslarije. Na tak način lahko ovržeš tudi celotno znanje človeštva.

Nadalje po svojem okusu, preozko in v mojem imenu izbereš pomen neke besede, nakar spet iz tega izpelješ zgrešenost mojega posta. Slovarje imam tudi jaz. Oprostil mi boš, da sem vzel definicijo iz angleškega slovarja, žal imam trenutno pri roki samo tega, vendar gre itak za prevzeto besedo, ki jo najdemo v večih jezikih, povsod z istim pomenom. Iskreno povedano rahlo dvomim, da v SSKJ piše samo to kar si ti navedel. :

manipulate :
1. to handle, operate, or use with or as with the hands, especially with skill
2. to influence or control artfully or deceptively
3. to change or alter usually fraudulently

Mislim, pravzaprav VEM, da glede na točko 2, še bolj pa točko 3, tvoji očitki ostanejo brez osnov. Manipulirati = alter fraudulently = goljufivo spremeniti (v izogib nepotrebnim odgovorom : mislim da bom sam najbolje vedel v katerem pomenu sem uporabil besedo). Goljufivo glede na kaj? Glede na pravila seveda, brez pravil nimam nobene podlage, da ugotovim goljufivost nečesa, saj je vse dovoljeno. Še zadnjič: kokretna pravila so napisana tako, da zlahka OMOGOČAJO, DOPUŠČAJO manipulacijo, saj imata obe lahko vodljivi komisiji prekomerno težo v glasovanju. Niso pa sama po sebi manipulacija... glede na kaj pa naj bi bila, saj nimajo nekega nadrejenega pravila. V bodoče prosim, če svobodno ne reinterpretiraš mojih besed in jim potem očitaš nesmiselnost.

> Sedaj mi ti čisto resno povej. Ali dejansko ne razumeš, kaj pomeni tale moj sestavek, ali si le jezen name in zato takele nore zaključke delaš?

Da si ti tisti, ki določenih stvari ne razume in dela nore zaključke sem zgoraj že dokazal, jezen pa zaradi tega nisem - tvoje zmote so tvoj problem. Skozi cel post vztrajaš, da se nad izborom ne gre pritoževati, po tvojem torej je zadeva v redu. Poveš tudi, da so po tvojem sama pravila manipulativna, da gre za manipulacijo po pravilih. Iz tega čisto logično in nujno zaključim, da za tebe manipulacija po pravilih ni vprašljiva. Lahko, da si hotel povedati kaj drugega, samo uspelo ti pa ni.

> Tudi tvoji nerodnosti se kar ne morem načuditi. Že prejšnjič sem ti namignil, da subjektivna čustva do nastopajočih in njihovih pesmi, nastopa..., v debati o čisto objektivnih stvareh, kot so pravila, njih kršitev...itd., nimajo kaj iskati, saj si s tem le zbijaš svojo verodostojnost. Zakaj to počneš, mi ni jasno.

Tudi jaz sem že omenil, da je moja direktna kritika Sester zgolj odgovor nekaterim neutemeljenim, resnično subjektivnim, pozitivnim ocenam o njih in je ne gre mešati v debato glede pravil. Če tega ne zmoreš, tvoj problem.
Sploh pa, kot sem že prejšnjič razložil, VSAKA stvar ima tudi svojo objektivno plat in jaz sem to ocenil. Če ne preneseš negativne ocene Sester, zakaj meni podtikaš subjektivnost. Zakaj je Beethoven priznan kot vrhunski skladatelj, Kylie Minogue pa nima umetniške vrednosti, čeprav jo ima rado veliko več ljudi? Zakaj, ko slišimo klavirskega virtuoza in začetnika igrati isto skladbo, vsi takoj vemo, kateri je kateri? itd. Ker OBSTAJAJO določena objektivna merila, določeni objektivni, splošno prepoznavni standardi. Ne pustim si odvzeti pravice objektivnega komentiranja (v primeru Sester pač negativnega), samo zato, ker ga drugi niso sposobni. Kaj mi je všeč in kaj mi ni, ni niti slučajno isto kot kaj je kvalitetno in kaj ni. Nekateri smo to sposobni ločit, drugi pač ne.

> Ne vem, če si opazil, ampak jaz v tej debati sploh omenjal nisem ne pesmi, ne izvajalcev (napisal sem le, da bo takle "šok" morda Slovencem koristil). Nič nisem napisal ne o tem, katera pesem mi je bila všeč, še manj sem govoril o svojih čustvih do nastopajočih. Kljub temu mi ti stalno pripisuješ neko pristranskost do nekaterih nastopajočih. Nesmisel.

Mislim, da nisem edini, ki je skozi tvoje pisanje občutil tvoje zadovoljstvo nad rezultatom, vendar, če sem se slučajno zmotil (vseeno ali je za to krivo tvoje pisanje, ali moje branje) se opravičujem.

> No, po včerajšnjih odmevih je jasno, da prirediteljem niti dve komisiji nista bili dovolj. Niti po pravilih, po katerih je dejansko 2/3 glasov v njihovih rokah, jim ni uspelo doseči zmage "svojega" kandidata. Zato so, da bi tako zmago dosegli, prekršili tudi formalna, napisana pravila. To pa seveda celo stvar spremeni, saj Sestre po pravilih niso zmagale.

Ti si neverjeten hehe... porabiš toliko besed za nasprotovanje mojemu postu, potem pa pripišeš tole, kar sam že skozi trdim in direktno spodbija tvoje stališče ter s tem vse nadaljne izpeljave. Jalov trud tale tvoj post. Mislim, da si po vsem tem tukaj nimava več kaj povedati in vsaj zase vem, da je tale debata mrtva - se slišiva v kakšni drugi temi ;). Debatirat zaradi debatiranja se mi namreč ne da, imam druge užitke.

BlackHole ::

Nisem še prebral vseh postov, zato ssamo na kratko. Besedo TRAVESTIT sem poudaril zato, ker je bil en član Sester zadnjič na radiu, pa mu je voditeljica rekla transvestit, on(a) pa jo je popravil(a), da je pravilno travestit. Samo to, zaenkrat.

jetam ::

Očitno še sami ne vedo kaj so:

transvestit -a m [ lat.transvestire preobleči se] kdor spolno uživa, če nosi perilo ali obleko oseb drugega spola.

travestija -e ž predelava resnega leposlovnega dela v smešno, prepesnitev v smešno obliko.

BlackHole ::

POZOR! o tem smo debatirali preden smo zvedeli, da je bilo po vsej verjetnosti prisotno "goljufanje".

Yuuza
Saj ne da bi se rad prepiral, ampak ti si napisal:

Tvoja analogija s športom je slaba, saj športniki v tvojih dveh primerih niso ogoljufani, ampak zgolj nesrečni.

Kaj si pa hotel povedati s tem stavkom kot to, da je bila Karmen ogoljufana.Tako kot nogometaši niso bili, tudi Karmen ni bila (in nihče drug), saj so nogometaši in Karmen izgubili po vnaprej določenih pravilih. Pravila so poznali in so se prostovoljno prijavili na tekmovanje.
Kaj je tako težko razumet, da ima publika pač samo tretjino glasa. To je še vedno dovolj za spremembo vrstnega reda, če pa žirija svoje glasove poda šele ko vidijo kakni so izidi televotinga je pa to druga stvar. Goljufija. No, upam da ne bere kak "novinec" teh postov, ko primerjamo nogometaše in Karmen.

Zgodovina sprememb…

TheJack ::

Yuuza: Temule med nama se reče ''communications breakdown''. Ti mene ampak absolutno nič ne razumeš, jaz pa tebe tudi zgleda ne.

Blackhole ima seveda prav. Namreč preden smo zvedeli za goljufijo z glasovi (ki je bila kršitev formalnih, napisanih pravil), so Sestre zmagale po vseh veljavnih pravilih. Ponavljam: če se ne bi kasneje pokazalo, da so goljufali (domnevno) s telefonskimi glasovi. Če to izvzamemo, so organizatorji ravnali popolnoma po pravilih. Yuuza sicer ima ''utemeljen sum'', ampak to je dovolj kvečejmu (če se izrazim pravno) za začetek preiskave, nikakor pa ne za obsodbo!

Seveda pa je sedaj lahko biti pameten, ko se je izkazalo, da so dejansko bila kršena formalna pravila (s tel. glasovanjem), češ, to sem stalno trdil. Takrat, ko je Yuuza to trdil, vendar še ni vedel za goljufijo s tel. glasovi!! Trdil je, da so bila kršena formalna pravila, hkrati pa je to trditev opiral na (takrat) neobstoječe dokaze in namigovanja.
Z zadnjim odstavkom (kjer mi očita, kako jalov je bil moj post) fant le dokazuje, da mu niso jasne niti čiste osnove pravne logike.

Tudi zame je tale debata končana, saj bi se, če bi jo nadaljevali, sprevrgla v ''kaj je kdo rekel'' in podobno.

Yuuza, se vidimo.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

[BISI] ::

jetam: Danes je pisalo, da je v bistvu samo en/a transvestit. Kaj sta pa drugi dve/a pa ni jasno? Razumel bi, ce bi bila dva transvestita, en pa travestit... Ocitno v medijih ne vedo, kaj so. Tako, da vedno opazis drugo besedo. Pa toliko novinarskih konferenc je ze bilo, da bi ze lahko pocasi napisali enotno, kam spadajo sestre(ki). :)

whatson ::

Po moje je vse isto sranje, drugo pakovanje. :P
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

blabla ::

Ko ze tako govorite o demokraciji in da bi se morali upostevati le glasovi publike. Pomislite kaj bi se zgodilo na slo-techu, ce bi bila demokracija. S tem mislim predvsem na warez vsebine, ki bi se pojavile na forumu.
Ali pa na cesti, ce bi ljudje lahko glasovali kako hitro se se lahko vozi na cestah.
Nekatere stvari morajo oceniti strokovnjaki. Seveda pa se tu lahko pogovarjamo se o strokovnosti teh "strokovnjakov".

LP

Thomas ::

RTV je Javni zavod, ki mu morajo vsi Slovenci, ki so priključeni na elektriko plačevati mesečni davek. Pa če ga gledajo - ali ne.

Slo-tech je projekt nekaj zagnancev. "Demokracija" kakršno bi nekateri na Slotechu radi, bi ustrezala vrtenju hard porno in oglaševanju ukradene robe po TV vsako uro.

Tukajle, na Slotechu se cenzurira samo program. Programi pravzaprav, ki jih ustvarja del občinstva. Skrbi za red. Kot na vseh resnih forumih tega sveta.

Kar se pa tiče izbora za Evrosong, smo v Sloveniji najbolj zapeta država v Evropi. Polovica držav ima samo TELEVOTING. Ostale kvečjemu eno komisijo, ki je enakovredna gledalcem.

Ko se bo na Slotechu glasovalo za predstavnika - se ne bo poneverjalo rezultatov, če bo še tako, kot zdaj.

Sej - s tehnološko in pravno izmenjavo filmskih in glasbenih datotek - ne rabimo več Javnega zavoda RTV. Samo kakšen takle forum z vsemi mogočimi dodatki še.





8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

MChuk ::

Očitno je to novi imidž, ki ga bo mati Slovenija propagirala v svetu. Vsaj po nečemu bomo prepoznavni in drugačni (čeprav le kopiramo Izraelce) ;( :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MChuk ()

Brane2 ::

Vse to spominja na kako boljših for iz Alan Forda.

Izpostavu bi par točk:

Telekom je v preteklosti IMHO naredu ze kar nekaj zelo sumljivih stvari.
Zelo lukavo so narodu vzerli telefone in jih spravli v privatne vode. Na vprašanje čigav je Telekom bi mogoče lahko odgovorili kriminalisti z obsežno preiskavo po domovih parsto "elitnih" slovencev. Tu dam fotru prav, ki pravi, da če bi se to zgodilo v YU, bi tukaj vehemntno odmahovali z roko-spet Srbi kradejo. Ko pa se to zgodi tukaj, je privatizacija...
Mnogi se spomnite manevriranj s ceno impuilza, s finančnim pobojem ostalih ISPjev itd. Pa recimo kako so se prešvercali skozi osamosvojitev. Op cvrc, naenkrat je isti pogovor LJ-ZG dobil tarifo svetovnih razsežnosti.
Pa kako jih je folk zjebu s Call-Back sistemom in so moral it jokat na vlado, da ga ta prepove...

Človek bi pričakoval, da bo folk ob tem popizdu. Da se mu bo strgalo in da bojo šli direkt na Telekom iskat svoj denar za priključek. Da bojo zahteval konkurenco. Pa ni blo nič. Nato pa nekega lepega večera Telekom zajebe stvar in namesto tam neke na Eurokaježe pridejo trije drugi. In folku se strga...

2. Opice in tehnika...

Uzival sem ob jecljavih razlagah na konferenci, čeprav sem jo poslušal bolj prek ku*ca, ko sem neki delu v firmi.
Ni nujno, da sem slisal vse 100% prav, a v osnovi gre stvar takole. Ce se motim, me popravite...
Torej, kao ni možnosti napak, ker glasove kao šteje računalnik. Če ne bi MM mela tardeče na kritični dan, bi mogoče stvari prišle skozi neopažene. Ajd u redu, u Mladini bi se verjetno pojavu članek, da so trije p*i rasturili bolj ko Milošević na volitvah, ker je pač tipa izvolilo samo 104% naroda, za tele je pa v 7 min glasovalo verjetno več folka, kokr ga sploh ma telefon...

AMPAK stvari so se zapletle. Tardečo tipko so zaradi varnosti zduplirali. Ena na Telekomu, ena v studiu. Za vsako tipko so posadili eno strenirano opico. To je normalno, ker nihče noče nafukat, če gre za tako kritično misijo. Konec koncev so se opice obnesle tako Amerom kot Rusom, zakaj se ne bi nam ? A tu pride do kritične napake. Nekdo je pozabu dat opici B banano in ta je cele tri minute mislila, da se njen job ni začel, ker še ni bila plačana. Šele nato ji je kapnilo, a za banano je blo že pozno.
Zdaj je verjetno servirana kot delikatesa v kaki afriški kuhinji (ki je pri POP TV, če se ne motim ?) mislim , priče so nepotreben luksus...

Jaaa, uporabili so tazadnjo generacijo softvera, mashine je pa zrihtal Telekom, ki ima dolge izkušnje pri štetju impul... ovaj glasov, torej je stvar 100% ziher a ne ? Ko se skregam jaz s Telekomom okrog impulzov, so oni NEZMOTLJIVI, ko pa gre za tako, za volilce koneckoncev marginalno stvar, pa je takoj panika...

Če ne bi blo enga od kritičnih faktorjev tisti dan (tampax, banana) bi stvar šla skoz neopaženo. Folk bi vidu cifro na ekranu in SODNA notarka bi izjavila, da je kontrolirala stvar, torej je cifra točna do zadnjega glasu a ne?

Če rečemo, da je zaradi 3 min razlike prišlo do razlike v glasovih 39.000 to pomeni cca 200 glasov na sekundo v povprečju. Rad bi vidu par tako zelo sinhronih opic, ki bi lahko štartale in ustavile štetje s sinhronostjo v rangu 1 milisekunde..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Ikarus ::

Brane2

nimam pojma, za kaj gre, ampak tebe je pa zabavno brati.

Imaš pa povsem prav, kar se tiče "zgodilo se je ljudstvo" fenomena - takole ti je lahko jasno, kako je možno, da nas obračajo in nategujejo tako nenadarjeni in neinteligentni politiki. Kaj neinteligentni - niti spretni niso, še retorika jim ne gre od rok, kako daleč je potem šele kakšna konkretna vsebina.

Zdravstvo diha na škrge, mame jokajoče zapuščajo prenatrpano ped. kliniko (ki bi morala imeti prostor tudi za doječe matere), ceste so kot v Albaniji, 3/4 gospodarstva je državnega, monopolnega in političnega (pomeni neučinkovitega).

A ljudje, volivci?

Ti se zganejo ob Evronekaj.

Asociacije: Blatni dol, Šentflorjanska dolina, tretjina Slovencev ne živi v domovini...

Balandeque ::

Ljudje. MM zagotovo nepretrgoma pada na dupe, če bere tele vaše poste. Po mojem je reva prepričana, da oddaje dela za populacijo tercijalk med 30 -70 let. Nakar se na treh straneh postov izkaže, da je to EMO gledala večina osebkov, ki dneve sicer preživljajo v povezovanju mostičkov, nanašanju past in zaganjanju softvara. Večina od njih po mojem tudi v letih, ko niti med odiranjem ne bi priznala da ve, WTF is Nuša Derenda.. Mimovoze, moja sesta ima en žakelj doktor romanov za prodat...
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Mercier ::

MM bi lahko poslali mejl z linkom na to stran. >:D

Mogoče bo pa začela povezovat mostičke in nanašat paste. :D



Predlagam naslov mejla: silikon za silicij. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Brane2 ::

Mene ne štej. Nisem gledal Eme. Vse kar vem o tem, sem slisu iz ene same konference za javnost, kjer so se prepucavali Sting, Telekom, novinarji, MM itd.

Thomas ::

NekoIme

> silikon za silicij

Pa tudi silicij za silikon.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

cahahopie ::

No...moram rečt, da se človeku mnenje čez čas spremnija....
Moram rečt, ko sem vidu novico, ki so jo zapisal na CNN o naši EMI. (prevedeno:"Država, ki se smatra za katoliško, ima za predstavnike na Eurosongu transvestite"). Haloo?! No... zdaj smo pa tam. Zdaj smo pa tam, vsi enaki, vsi enakopravni. A ni moto tega rekla ravno to, da imajo vsi možnost do enake udeležbe, do zmage? In da ti to napiše Amerikanec, kjer imajo v San Franciscu ulico samih homosexualcev in kjer se že v nekaterih državah poročajo ti med seboj? Čeprav poznamo tudi konzervativno plat Amerike.
Veste velja reklo "Po toči zvoniti je prepozno!". Toda s tem mislim, na to, zakaj so pa jim potem dovolili sploh udeležbo na EMI, če jih zdaj ličajo in vsi poprek obtožujejo? In s tem tudi niso krivi oni, ampak cel naš in svetovni sistem. Najbolje bi bilo, če bi te ljudi nasploh preganjali in homesexualnost smatrali za duševno bolezen kot so to še nedavno in se to nebi zgodilo.

Je pa res.... da s tem ta naša butasta RTV in cela Slovenija pokaže da v naši zajebani Sloveniji ni enga pametnga pevca, ki bi nas dostojno zastopo, da nas morjo predstavljat neki gayi.
END

BlackHole ::

Ja, EMA se še zapleta. Po najnovejših podatkih zmagovalec niso več Sestre, pravzaprav zmagovalca zdaj sploh (še) ni. Bojda bo zmagovalec znan iz 50% glasov ljudstva in 50% (tokrat prave) strokovne žirije. Neverjetno!

dex ::

vi se bunjite jst pa že ves čas delam :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
vem, da nič ne vem...

||_^_|| ::

nas morjo predstavljat neki geyi. So what? kaj so pa slabši od une živale k je lani skakala po odru oblečena v močerada? Za moje pojme je je komad bolši ostalo pa itak nebi smel met nobenga pomena.

Jeronimo ::

Uf, sami homofobi na tem forumu.

Pa kaj pol če predstavljajo pedri najboljšo slovensko pesem. Je bila pač najboljša na EMI. Če pa koga motijo, jih pa naj ne gleda, ampak samo posluša.

In Karmen bi bila boljša izbira, ali kaj? Pocukrana pevka, ki glasove nabira s pomočjo globokih dekoltejev. Nič ni boljša od nastopaštva sester. Samo slabša. Sestre se verjetno ne bi tako odzvale če bi izgubile kot se je ona. Si morte misliti. Rastavljačica jošk jih je imenovala CIPE.:D
Kdo je večja cipa lahko presodite sami.

In še tole o glasovih .... zaradi "slučajne" napake je Karmen v tistih dodatnih treh minutah pridobila 12.751 glasov. Se mogoče to nobenemu ne zdi čudno??? Glasovanje lahko poteka samo iz stacionarnih telefonov in nimajo zaščite, ki bi onemogočala klicanje iz ene številke večkrat. Kot sem se pozanimal - računalnik, terminal, klic - kar nanese 180 klicev na sekundo. Torej lahko šopaš klice ko nor.

Karmen bi izvenela na Eurosongu, nobeden je ne bi opazil. Sestre bodo (ali bi, ne kaj sem slišal da je zadeva razveljavljena) mnogo bolj odmevne in prepoznavne. Pa pedri gor ali dol. Sicer se pa itak ve kdo so največji homofobi.

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Matek ::

Jeronimo, od kje ti informacije? Na EMI so rekli,d ase ne da več kot 3krat z ene cifre klicat,drugače se pa popolnoma s teboj strinjam.

Pa nehajte že enkrat jih met za homoseksualce ker to NISO.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Thrivial ::

MMM: mogoce so si tako zamislili pri RTV, Telekom ni vsiljeval nobene zascite. Vse je bilo free-for-all.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Jeronimo ::

Cetrala na katero so prihajali klici je bila v Kranju. Ta nima zaščite za klice.

MMM - kakor sem jaz seznanjen sta najmanj 2 gaya.


LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Zheegec ::

Fuck, najprej so jih postavili na 1. mesto, pol pa hočejo odvzeti. Saj pesem je dobra, pa še zlo bomo opazni na EUsongu. Pa še če hočemo zamenjati skupino, ki bo nastopala, moramo to storiti do 1. marca, pa se lahko zgodi, če do takrat še ne bo skupine, ne bomo imeli predstavnika. >:D
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMA 2007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410620 (6732) Matev
»

EMA 2006 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16412052 (8574) Utk
»

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

Oddelek: Loža
493621 (2518) Boki_
»

A bo Karmen peta nocoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1119411 (7156) Vlady
»

lahko ti podarim... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614900 (3873) Jack69

Več podobnih tem