» »

A bo Karmen peta nocoj?

A bo Karmen peta nocoj?

1
2
3

BoGo ::

No, koliko se ekstravagance tiče, smo tudi to že poslali na Eurosong, pa nič ne zaleže. Preprosto nismo interesantni. Pesem niti ni bila tako slaba, vendar pa me je zelo motil izgled. En moj kolega iz tujine, s katerim sem se ravno pred kratkim pogovarjal, je rekel, da je izgledala kot 50-letna babnica v pink obleki.
Pa tudi se je vidlo, da se vedno več dela na nastopu, kot na pesmi (vsaj pri drugih). Vedno bomo leto ali dve za drugimi. Ko bomo imeli neverjetno točko, da bo vse mrgolelo po odru, bodo pa že drugi imeli boljše ideje.
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.

Nikita H ::

Naša je mela predvsem performance čist zjeban. Use tri babe so zgledale tko k da bi se v softi (cigumi) uniformo oblekle...pa ful se je spakvala ko je pela...živa groza. Drugač pa je bil komad čist na nivoju evrovizije...nizkem pač!

Tito ::

Ja res je bla bedna... Pa sej nasploh je ona bedna :D, jst sem kr vesel da se je to zgodl, ker sem to že napovedoval.

kar pa se tiče "tuje" Turške pesmi, bi pa rekel da to še ne pomeni da je slaba. Ta nepravlepa turkinja ima 3 miljone prodanih plošč, tako da ni kar tako :D . Gre pa za to, da smo evropejci preveč zaljubljeni v svoje zvrsti glasbe in vse kar nam je tuje zmirjamo... Zelo me moti da so vse skladbe enolične. Vsakoleto se pojavi ducat plagijatov ala ABA... Zato se prav prileže vshodnjaška popestritev.

Kakšen se vam je zdej predstavnik severnih sosedov?

HEHE:D

boštjan ::

Jaz pravim,če bi Karmen in njeni 2 joškarci naredle taki nastop in bile tako oblečene kot na EMI bi bile ziher višje, ne pa da je Karmen skrivala "pljuča" , drugi dve pa sta jih meli potlačeni.:D Pa še nekak nezainteresiran nastop so mele.Imel sem ovčutek kot da se ji niti pet ne da. Sicer pa ne moreš z neko RINGA RINGA RAJA pesmico zmagat ali bit nekje visoko.Karmen je v prejšnih letih mela dosti boljše pesmi na EMI kot to.
Turška pesem pa se mi je zdela kot da bi poslušal tistega TARKANA al kaj je že.

nodes ::

Kaj sta tiste dva ušla iz omare?
Iz nastopa Karmen, da ne bo dileme.

marko321 ::

Ja, najbolj zanimivo pa je to da Velika Britanija ni dobila niti ene točke....?:D
Seveda saj ni bilo ZDA zraven sem cist pozabo!

Pa naj še eden reče da nima politika prstov zraven.....

Simko ::

Sahlene-Runaway, mislim, da je to pesem pela estonka lani na Eurosongu. Poslusajte jo in povejte na kaj vas spominja ;)
Veliko ljudi je to opazilo, kot je moja punca opazila na uradnem forumu Eurosonga.

l0wc4 ::

Ali je to slovenska najslabša uvrstitev doslej? Karmen je podrla vse rekorde! :D Pesem pa bo preimenovana iz nanana v hahaha. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: l0wc4 ()

BoGo ::

lowcrash, dobra fora >:D :D
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.

c3R4R ::

Karmen je popušila po celi črti... Še eno bedno obleko je mela:D..

A ste vidl tistga Avstrijca k se je iz vseh norca delu, pol je biu pa 5. na konc:\ :\
Bolj je odfukan komad, boljš mu gre:D

upirna ::

mah, ta evrosong je kr neki. Evropejci pač ne znajo naredit takega spektakla kot Američani.

OZZY ::

prav zaimivo je tole brat, saj dost ljudi misli podobno.

jaz bom tko reku. Men se je sploh zde nastop grozen. Pink roza obleke, zvijanje,.... povrh tega pa je sploh glas bil grozen. Tlele šele vidiš kaj pomeni remix v studiju.

najbolj mi je pa všeč, da je fejst popuši** ker se je tko visok nosila. Sicer sem mislil, da bo vsaj nekje v sredini samo me čist nič ne moti, da je pristala pri dnu. Ja pa pela bi lahko v SLO. Sigurno bi se bolje uvrstila, saj folk ne bi zastopu o čem poje. Tko pa je v ANG pokazala, da je besedilo kar neki.

Glede zmagovalke. Ni potrebe zgublat besed. Scer pa so vse ali večina pesmi brez nekega pravega besedila. Plehke. Pač kot evrovizija. Zato jo niti ne gledam.
Go with the flow.

OZZY ::

crilin: Ja bolj odfukan bolj je. A se spomiš pred leti nemca Gildo horna (piši kao što govoriš). kak je mel un nastop. Sem mogu zanga takrat parkrat glasovat.
Go with the flow.

upirna ::

OZZY, pa res ne gledaš.:D

Super Sonic ::

ampak najhujš, najhujš je pa to da smo dobil točke sam od hrvaške pa BIH..
torej, če nam "sosedi" ne bi dal točk zarad "solidarnosti" potem bi mel nulo...
eh..:D
p.s.
karmen je ponavad lustna, ampak takšna kot je bla na tv-ju učeri.. mene je kr srat prjel.. res. totalna tema.-pa ja, nekdo je omenil še to, da kaj naredi remix v studiu->pa še prow ma>:D 8-)

BigWhale ::

Je se komu sel na jetra slovenski komentator? Jaz sem gledal zadnje tri pesmi in tockovanje...

Taksnega spakovanja ze dolgo ne. Ocenjeval in komentiral je vse kar so poceli drugi in se delal norca iz vsega. No, saj ne da je bilo brez razloga ampak nekateri znajo to narediti na bolj prefinjen in inteligenten nacin...

Tako kot je to pocel tisti, ki je vodil napovednik za evrovizijo dva dni prej... Tezka podtalna zajebancija... :)

BoGo ::

BigWhale, ja komentator je bil klasa za sebe. Lahko bi se postavil na oder s Karmen. Groza. Ne vem, če je imel slab dan ali kaj. Kolikor meni ZKP veli, bi naj bili taki komentatorji nevtralni... Saj ni to nogometna tekma, da šinfaš vse nasprotnike... :\
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.

Tito ::

Vsak ima pravico izrazit svoje mnenje. Mislim pa da ni šlo za žaljenje ampak zbadljivke... Pri vsaki pesmi je povedal, kaj je njena najšibkejša točka...:D

Drugače pa res je ena živa žalost ta evrovizija... A ste vidl una iz spotnic, kako je povedal slovenske rezultate...:D Pa kak se je una voditeljica ustrašla... NENENE ne it...:\ Dobra fora:D

Arkadij ::

mah, ko bi vsaj obleke mel normalne naši...drugač so mi ble pa večina pesmi slabe, z našo vred.

R0K ::

Najboljša stvar na celem kashsongu je bil še Petr (naš k točke podeljeval). Faca.

Edin tm sm se zasmejal (no pa še kje pri kakem komadu, k je tko zlo smrdel, da mi je šlo že na smeh).

:-)

OZZY ::

upirna: 8-)
Ne večinoma ne gledam. Takrat sem gledat Horna samo zaradi tega, ker je napovedal poseben nastop-čist iz firbca. Stavčevo pa sem ujel tam nekje na sredi, ko sem zvečer prišel domov pa je blo takoj videt da je za en k****. Drugače pa če doma gledajo in sem doma ponavad zaspim po kaki 5 pesmi. Ker je DOLGČAS.
Go with the flow.

upirna ::

Ker je DOLGČAS.

Če bi bilo samo dolgčas, bi bilo še dobro. Evrovozija in nasplh vsi vestivali so za en drek. Tam se ne zbere vsa smetana, najboljši - ampak kr eni. Če bi jaz delu kakšen festival, bi poklical najboljše (sicer je težko to naredit).

boštjan ::

Jaz vam povem zakaj Karmen ni dobla več glasov.Zato ker so si eni mislili, češ poglejte jih, lani pošljejo transvestite letos pa lezbe>:D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

FastWIND ::

Karmen Stavec je pogorela s to njeno željo iz otroštva - nastopu na evroviziji. Ves projekt je bil napačno nastavljen, da ravno ne rečem, da pač Karmen Stavec ni iz pravega testa. Že sama pesem je bila premalo moderna in bi bolj spadala na evrosong izpred desetih let. Morda bi bila takrat, zmagovalna tokrat žal ne. O njenem nastopu, pa je skorajda škoda izgubljati besede. Koreografija totalno zanič oz. je skorajda ni bilo. Sama Karmen je delovala na odru kakor da bi jo vkopali. Morda pa res obvlada samo tiste tri gibe ki jih je pokazala pri pesmi ŠE ŠE .... Odpela je amtersko, vokal je bil pretih - malo poglejte kako je držala mikrofon. Čisto stran od ust - začetniška napaka, ki si je pač ne bi smela privoščiti....
Edina svetla točka tega nastopa je ta, da se ji je uresničila želja iz otroštva - nastop na evroviziji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FastWIND ()

Ziga Dolhar ::

Mnjah.

Take glasbe pač ne poslušam -- vendar me je pri vsem [z ostalim sem se že sprijaznil ;)] najbolj motilo njeno vztrajno dodajanje glasu "ou" na konec vsakega verza. [Tisti efekt izgovorjave angleščine na "vol" ... upam da sem razumljivo napisal.]
https://dolhar.si/

FireSpit ::

Slo scena sucks
Hvala vsem, ki so prispevali ka temu lepemu rezultatu na evroviziji

HE HE

Pa še (sicov) pozdrav Fuck you all..
Burn, bleed all the lives of life,
ascend to The sky.

(sic) ::

Hey... Saj lahko jaz tudi prispevam. :D

SLO scena je 5 let za EU in 10 let za US sceno. Na Evrovizijo pa itak damo najbolj bedne pesmi, ki jih imamo tisti trenutek... Samo še Siddharta mora priti na Evrosong pa je naša usoda zapečatena.

[glej podpis]
Fuck you all!!!

perci ::

SLO scena je 5 let za EU in 10 let za US sceno.


Hehe, potem so 5,10 let za eno zelo bedno sceno. Tko, da ni take panike ;).

(sic) ::

A EU iin US scena se ti zdi bedna?

Kdo pa je izumil metal, rock, rap,techno,...

Ne poslušaš nič od tega?
Fuck you all!!!

perci ::

Govorim o eurosongih in podobnih traparijah.

Keyser Soze ::

In sedaj iščemo en globlji pomen v Eurosong??:\

Ženska je pogorela na celi liniji:D . Na, na, na. Meni preprosto ne potegne, kakšen poduhovljen pomen ima ta pesem. Ponudimo tisto kar imamo ubogim??? (NA, tle maš pa pejt):P

Kaj čmo. Ženska je lansko leto delal zdrahe, ker so jo "popušile" sestre(svaka jim čast), letos je pa pač Mišika sklenila, da pošlje tega otroka naprej - zato da bo zdaj "en cajta gmah". Pa upam da bo tud Karmika sklenila, da zdaj za nekaj časa ponikne v omaro. Ali pa na kegljišče.

Samo škoda, ker ne gredo po starem sistemu. Bi naslednje leto izpadli iz tekmovanja, pa bi morda nacionalka kupila kakšen pametnejši film ali pa serijo, namesto da vlagajo vse kar imajo(RTV naročnina) v projekt leta(Eurosong).


P.S.: Avstrijec je bil še najboljši. Tip je bil vsaj iskren, na kakšnem nivoju je Eurosong. O šovih drugje po svetu pa ne bi(Springer je najbrž tudi zelo intelektualna oddaja).

upirna ::

Mislim na oskarje pa te reči.

BigWhale ::

> P.S.: Avstrijec je bil še najboljši. Tip je bil vsaj iskren, na kakšnem nivoju je
> Eurosong


Meni je punca rekla da moram pogledat kaj je pocel ta tip... Pa sem sel pogledat video... Jest sem se ene pol ure rezal, ker je bil tip hilarious... Totalno odpuljena zadeva, pa se besedilo je dejansko imelo nek pomen... Ne pa tko kot vecina sodra.... ;>

In potem se danes zjutraj peljem v sluzbo in ljudje klicejo na radio in hvalijo karmen, da je bla v bistvu ful dobra in da je cel eurosong en fake, da se takoj ve kdo bo zmagal, etc, etc, in da ni blo nic fer in sploh nobenmu ni blo jasno zakaj je bila Karmen tko slabo uvrscena...

... evo jest vem tri razloge:

1. NA
2. NA
3. NA

;> A je treba se kaj povedat? :P

OldSkul ::

No če ste gledal zdajle POP Tv ste lahko slišal izjavo enga od članov SESTER, ki je rekel nekaj takega "ja, če se je Karmen lansko leto jokala je letos kričala">:D :D

Vlady ::

Itaq Slovenija nikol ne bo zmagala na Evroviziji. Tko kot ne na miss sveta. Pač nimamo dobre muske in dobrih bab (no najdejo se izjeme, ampak te raj visijo doma za pečko, kot bi šle tekmovat). Vsako leto tudi za SLovenijo napovedujejo zelo visoko uvrstitev na evrosongu, in na koncu si samo sramoto nardimo. Lansk let s Sestrami (mislem... sploh pet ne znajo - no ena ma posluh ostala dva pa sam lalala zravn kvarta vso zadevo) in letos s Karmen Stavec. Sej ma velke joške, ampak to še ne pomen, da lahko zarad tega zmaga (naivnost slovenske žirije???). Lako bi pela s Slovenščini, se saj nebi tolk čudn slišal. Ampak ne... slovenci mormo enmu v rit lezt. So mislil da bomo dobil kako mesto, če bomo pel v angleščini??? Spet naivnost. Večina pesmi je bila tam odpeta v domačem maternem jeziku (države) eno kitico pa so ponavadi zapel v angleščini. Pesm že samo z prevodom zgubi smisel in vse.... beda pač. In tretja stvar bi omenu našo sceno: če ne moremo v Sloveniji nardit enga dobrga komada... potem sploh raj ne tekmujmo. SLovenska scena tooootal u podnu. Sedaj kao hočjo narest pr pop star skupino deklet, ki naj bi kao znale pet...??? Misljo slovenski t.A.T.u. narest? >:D Dokler bomo v sloveniji delal skupine prek velikih avdicij, bo slovenska glasba u podnu. (Je par izjem ala: Siddharta, Natalija Verboten,...) Ampak to so že redkosti.
In na koncu še eno vprašanje: Zakaj hudiča niso na evrosong poslal Natalije Verboten??? Zato ker so naši odkril, da z bolj bedno pesmijo ko pridemo na evrosong, bolj nas "poznajo". Bruhahaha... Škoda ko nista zmagale Rusinje... edin onedve sta mi ble dobre, pa Irska pesm. ostalo pa pooodn od podna... ;(

BigWhale ::

Vlady,

zresni se pa se enkrat preberi kaj si napisal.. ;>

> Pač nimamo dobre muske in dobrih bab

To prvo je popolna bedarija... Ker prvic, imamo dobro musko in drugic katera pesem na eurosongo je bila dobra?! Eh?

Tisto drugo je pa sploh traparija...


> Večina pesmi je bila tam odpeta v domačem maternem jeziku

Letos na Eurosongu? Khm, se mi zdi da ne... Vsaj po naslovih sodec... Vseh pa nisem poslsual :)

> SLovenska scena tooootal u podnu. Sedaj kao hočjo narest pr pop star skupino deklet, ki
> naj bi kao znale pet...???

V bistvu so ljudje, ki jih izberejo na pop stars tisti, ki dejansko znajo pet... Tko da ne bluzi... Sicer pa, a ti slovensko 'sceno' sodis po takih instant skupinah? Go home and hide in the hole...


(Je par izjem ala: Siddharta, Natalija Verboten,...)

Jaz srcno upam, da je bil tvoj post napisan v enem deliriju ali pa pod vplivom kake droge... Ker tole je pa... eh... brez veze...

Vlady ::

Ne slovenci res nimamo dobre muske. A je kakšna slovenska popevka na kakšni svetovni lestvici??? >:D Mislem da ne. Sestre so ble, pa še to bolj za zaj****ncijo.
Kar se tiče dobrih bab: če ti je una Rebeka Dremelj lepa... Jest kozlam ko jo vidm. Sej zato je pa niso izbral >:D
Če nisi poslušal vseh pesmi ne govori... zeh komentiraš nekaj kar nisi gledal.
In če si kdaj gledal popstars si mogoče opazu tm tko 99% folka k nima posluha al pa nimajo glasu. Pač temu procentu se reče podn po domač. :) Iščejo folk da bi pel, namest da bi se folk sam pojavlu pa sam bende delu.
In na koncu ko si taakooo pameten mi napiši tukaj kako slovensko skupino, ki je po tvoje dobra. (pa ne sestre ker sploh pet ne znajo pa narodnozabavni ansambli odpadejo. Kvalitetno skupino. Mogoče sem edin pozabu Vlado Kreslin, ta je še tud dobr. Ostalo je pa dno...

poweroff ::

Ne vem, če je kdo to že izpostavil (ker nisem bral cele debate), ampak lansko leto je Karmen Stavec delala strašno štalo glede Sester, ki so jo prehitele. Celo podpise je zbirala proti njim in s tem malček prispevala v splošni homofobiji. In ker je naredila tak kraval, se seveda postavlja vprašanje ali so jo letos zato spustili skozi.

Če se prav spomnim, bi po televotingu zmagala skupina Bepop (ki mimogrede sploh ne znajo peti - jih je kolegica imela priložnost slišati v živo in so hudo fušali), pa se je vmešala žirija in Karmen je zmagala. Precej podobna situacija kot lansko leto s Sestrami - tudi Sestre so zmagale s pomočjo glasov žirije, kajne?

In potem ženska pride na Evrovizijo, odpoje, in se uvrsti na najslabše mesto v zgodovini slovenskega evrosonga... skratka na celi črti pogori. In za 24ur.com izjavi "Enostavno nikomur ni jasno, kje je fora, ker ni bilo nobene napake.". Taka izjava ne dokazuje samo očitne nesposobnosti (dosegla je najslabšo uvrstitev v zgodovini slovenskih evrovizijskih nastopov), pač pa tudi popolno odsotnost razumevanja celotne situacije. Da ni bilo napake? Da ne ve kje je fora?

Ej bejbi, veš kaj je bilo narobe? Besedilo je totalno stupidno. Tip te izkoristi, ti pa malce pojokaš in greš dalje (in se pustiš izkoriščati še naprej)? Helou, where is your gun, baby? Preberi si besedilo hrvaške pesmi.
Čeprav je pesem sama (glasbeno) še nekako prebavljiva, pa je spot, ki se nahaja na spletni strani pod kritiko. Samega nastopa na Evroviziji nisem gledal, vendar mi ni žal. Če je to predstavitev Slovenije, potem upam, da si vsi lanski homofobi letos želijo, da bi Sestre ponovno nastopile na Evroviziji. So imele vsaj en koncept okrog izgleda, pesmi in videospota. Z drugimi besedami - vedelo so, kaj hočejo doseči.

Karmen pa si je očitno samo želela priti na Evrovizijo. To je tudi dosegla, vendar pa je bilo to tudi vse. Njen domet se je lepo pokazal na Evroviziji in z njenimi izjavamo ob vrnitvi.

Upam, da se bo počasi spokala iz scene...

poweroff ::

BigWhale - Bepop gradi izključno na izgledu in marketingu. Peti pa res ne znajo. Kolegica jih je poslušala v Kranju in je rekla, da so totalno fušali. Sam jih sicer nisem poslušal, ker so žalitev za moje uho. Ti pa predlagam, da jih enkrat poslušaš brez instrumentalne spremljave, potem pa enako Katice in primejaš. Da ne govorim o tem, da imajo Katice veliko bolj zahtevne komade - pa jih odpojejo 1000^1000000x bolje.

Vlady ::

No za Bepop sem tudi slišal da ne znajo preveč lepo pet. Kot sm reku: dokler bomo tko delal skupine, ne bo na slovenski sceni nič. Če pa hočjo isto foro narest k Rusi, bojo pa rabl mal več čokolešnika pojest pa mal bolšo musko narest, ne pa kr neki, pa mal bolše bejbe najdt ne pa zdej une pr popstars k so take k coprnice (no ena je še za pogledat ostalo pa bolj da se ne pojav v video spotu >:D )
Čeprav tale turška pesem me zelo spominja na un komad, k poje un model pa neki cmoka vmes... Zelo zelo podobna melodija. In se mi tud zdi, da je ta komad samo predelava unega. Tud turčija si pomoje ne zasluž 1. mesta že samo zarad kopiranja melodije iz drugega komada.
Hrvaška skladba je bila solidna in lahko rečem 1000x bolša kot slovenska (saj pela je v hrvaščini večino pesmi - zadno kitico v angleščini). Bosanska pesm je bla tud dobra, sam ni šla lepo v uho... Irska je bla zelo lepa pesem, Ruska je bla dobra, Belgijska pa bolj tko tko, samo si kar zasluži 2. mesto. Ostalo pa golo povprečje al pa podn. Pomoje je že brez veze delat to evrovizijo, ker so večino glasov dubile sosedske države. Potem je bla tukaj še politika... In kot še zanimivost naj povem: t.A.T.u. so ble na britanskih lestvicah prve!!! vendar, so odpovedal koncerte ker se ženske ližeta na odru (ne vem kwa je to kej tazga??? kaj pa filmi polni sex-a??? a to pa ni slabo z mladino? >:D ) in so jih izločil iz lestvic. Pomoje so lepo "cenzuriral" glasove, tako da nista dobile nobene pike od angležev. Spet je bla tle politka... Pač brez veze vse skp. In na koncu zmaga ponaredek... zeh |O
Kar se pa tiče glede sester... samo ena zna pet (no dokaj dobro) ostale dve bolš da ne slišmo. Odkar je odgovorna urednica Miša Molk, zmaga tist, k je njej všeč.

Cokolesnik ::

In moje mnenje o Evrosongu:

z uporabo televotinga so glasovanje prenesli na občinstvo, torej milijone ljudi po Evropi, od katerih večina niti ne pozna tehnik za učenje petja, naporov in drugih aktivnosti, ki vodijo do pravega "glasu" pri potencialnemu pevcu/pevki. S tem se je kriterij ocenjevanja po dejanskem petju usmeril k bolj vizualnim učinkom nastopajočega(ih) -- kakšen "šov" je torej nekdo sposoben prikazati na odru. Osebno se na primer ne morem strinjati, da je predstavnik Avstrije imel kvalitetnejši glas kot Karmen Stavec.

Če boste vprašali ljudi, ki že več časa spremljajo Eurosong, se bodo prav gotovo strinjali, da je bila prireditev včasih precej drugačna.

Pravzaprav me prireditev za "naj" popevko Evrope, ki jo kažejo v zadnjih letih, bolj spominja na Popstars za starejše. Uspeha zaradi glasu in petja pa tukaj dotični ne iščejo.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

maksimvs ::

Prvič po nekaj letih sem dobil občutek da je bil vrstni red pravičen......
Turška skladba je bila res nekaj posebnega. Imela je všečno melodijo, hkrati pa tudi nekaj njihovega melosa. Tudi Belgijci so bili dobri, me je pa skladba spominjala na Enigmo. Glede Avstrije bi rekel takole: Skladba mi ni bila všeč, je pa bila tako odbita da si jo moral opaziti v morju povprečnosti. Trikrat hura za televoting:D

BigWhale ::

> Ti pa predlagam, da jih enkrat poslušaš brez instrumentalne spremljave, potem pa enako
> Katice in primejaš. Da ne govorim o tem, da imajo Katice veliko bolj zahtevne komade - pa
> jih odpojejo 1000^1000000x bolje.

Tvoja kolegica je rekla, da ne znajo peti... Ti jih pa se nisi slisal.. potem tega ne mores trditi.

Sam nisem nek obozevalec bepopa, ravno nasprotno... ampak peti znajo pa vsekakor bolje kot marsikateri izvajalec pri nas in v tujini... Studio magic naredi svoje... Take a look at Power Dancers...

Pa nikjer nisem trdil, da so oni nevem kaj...

(sic) ::

BigWhale:


Vlady,

zresni se pa se enkrat preberi kaj si napisal.. ;>


Ne ti njemu - ti raje še enkrat preberi kaj si napisal. Ker si izpadel kot totalen debil;

prvo napišeš:

Ker prvic, imamo dobro musko in drugickatera pesem na eurosongo je bila dobra?! Eh?
potem pa:

Letos na Eurosongu? Khm, se mi zdi da ne... Vsaj po naslovih sodec...Vseh pa nisem poslsual :)

Ti bi že vedel katera je bila dobra, ker sploh vseh nisi poslušal...


EDIT:

Našel sem še en tvoj komentar, ki lepo paše tule zraven:

Jaz srcno upam, da je bil tvoj post napisan v enem deliriju ali pa pod vplivom kake droge... Ker tole je pa... eh... brez veze...
Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: (sic) ()

poweroff ::

BigWhale - lahko trdim, ker kolegica ima nekaj pojma o petju. Je pa res, da sem nekaj insertov slišal tudi na TV in so bili zanič. Naj Bepop lepo večglasno zapoje 10 minut dolg komad in če ne bo padlo za četrt tona, so carji. Sam sem prepričan, da tega niso sposobni. Kar se pa raznih studijev tiče je pa itak jasno da z marketingom narediš super vtis. Pravo kvaliteto pa bolj težko. Če človek za kaj takega ni sposoben, potem pač ne moreš narediti čudežev, ne? Sam izbor na bepopu je pa tudi tako skomercializiran, da nekdo res nadarjen ne bo šel tja... (moje mnenje).

BigWhale ::

Dragi Vlady,

Ce ti kozlas vsakic ko vidis Rebeko Dremelj, potem ti priporocam, da imas ob sebi vedno kak lavor ali pa vsaj vrecko, za vsak slucaj, ce jo bos kdaj videl. A se bom velik zmotil, ce bom rekel, da si najbrz brez zenske in si en tak tipicen geek wannabe? :P

Trditev, da pri nas nimamo dobre muske, ker ni nikogar na svetovnih lestvicah je precej trapasta, ne bom se spuscal v detajle zakaj je to tako, ker se mi ne da, ce ti to ni jasno sedaj, ti tudi potem ne bo...

Koliko dobrih izvajalcev imamo pri nas? Kar nekaj... Nevem pa zakaj si takoj izlocil narodno zabavne skupine? Avseniki so najvec zasluzili ravno s prodajo izven Slovenije... :)

Eh... Predin, Siddharta, Kreslin, Terrafolk, Tinkara, ...

Pa se kar nekaj bi jih lahko nastel... Ampak v bistvu niso po tvojem okusu in zate tako ali tako niso dobri... Objektivno pa ne znas pogledat na stvari...


PS: Kar se pa Avstrijca tice, vsaj besedilo je imel in ne NA NA NA ;> Kaj ti pri nanana pomaga se nevem kako dober glas, sicer pa tudi Karmen nima nekega blaznega glasu... ;)

BigWhale ::

> Je pa res, da sem nekaj insertov slišal tudi na TV in so bili zanič.

Bolj zanic od Power Dancers ali pa kak Moulin Rouge je tezko biti... Saj ne pravim, da so operni vokalisti ampak iz slovenskega pop povprecja izstopajo...

Vlady ::

Power Dnacers... sej znajo pet solidno. So lepe pa vse.. ampak muska je preveč povprečna. Tko preveč komercijala. Sej to ma en folk full rad, vendar na tuje lestvice ne more pridt. Potem slovensko musko noben niti ne pozna. Siddharta si 100% zasluž kako lepo mesto na kakšni znani lestvici. Tist komad k so ga s Kreslinom odpel je prov hud. Ta novejši Od višine se zvrsti, so pa mal preveč brezveznega žaganja not. Ampak so dobra skupina. Lahko rečem kar odlična.
Bepop so amaterski pevci. Nimajo glasbene izobrazbe (mislem šole za petje!!!). Rusi so bli saj tolk pametni, pa so avdicijo naredl v glasbeni šoli :) To je že ena prednost. Fora je v tem, da slovenski tapravi talenti ne pridejo na površje (ali pa nočejo) in potem imamo na sceni amaterje al pa take k sploh ne misljo resno (se zaj***vajo). Recimo lanska pesm na evroviziji k jo je zapela Nuša Derenda... No ja... Žensko so preveč silil. Ona je mogla pet s tako močnim glasom, njena pluča pa žal premajhna. Sej ma glas (kratkotrajen) pa posluh ma tud. Sam sapa ji pa ne dopušča pet takih pesmi kot je bla lanska... REcimo v nekaterih melodijah se prov sliš kako pevka diha... V nekaterih melodija pa so to naredl, kot da ženska zdihuje za mikrofonom vmes (kot bi bla mal potrebna) :)
V bistvu bi pa še to povedu: Hvala Hrvatom In Bosancem da so nam dal letos saj par pik. Saj nismo končal tko kot angleži!!! :D

Vlady ::

No pametni, zdej mi pa še povej kolk folka posluša Predina? >:D Tinkara pa tud ni ne vem kaka pevka za na tuje lestvice!!! LOL
Avstrijci so se šli zaj**avat na evrovizijo.
Kar se pa tiče glede Rebeke, če so ti všeč ženske k so "kao" lepe z 5kg pudra na faci... Pa še tko grdo se drži... Mislem - out. Če bi bla tooolk lepa bi bla na miss sveta izboru mal na boljšem mestu >:D LOL Whale kr neki klobasaš... resno :)
Narodnozabavne skupine sem pa izločil zato, ker so to naša narodna muska, ki je ne moreš dajat na svetovne "pop" lestvice! DDDDD A bosanci tud dajejo narodnjake na angleško lestvico??? :D (To je samo primer...!!! Ne mislim žalt njihove muske, ker je ene 5 komadov prov kul).
Whale... wake up!

boštjan ::

se vam ne zdi,da ste že zašli iz jedra teme
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

Oddelek: Loža
493621 (2518) Boki_
»

EMA - i love pop

Oddelek: Loža
322324 (1647) maksimvs
»

lahko ti podarim... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614901 (3874) Jack69
»

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17110553 (7233) MChuk
»

EMA 2001

Oddelek: Loža
462592 (2148) Dalmatinc

Več podobnih tem