» »

A bo Karmen peta nocoj?

A bo Karmen peta nocoj?

1 2
3
»

upirna ::

ja so, pa kaj pol:D

maksimvs ::

Res je da Avsenika ne moreš dat na pop lestvice, vendar če slučajno kdo ne ve ima Avsenikova Golica svetovni rekord kot pesem z največ priredbami. Kar je pa Avsenik naredil v muziki to pa vsem ostalim našim izvajalcem ne bo uspelo v naslednjih petdesetih letih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maksimvs ()

upirna ::

Mislim, da naša scena le ni tako zeloo slaba. Dobri izvajalni, kot so Sidarta, Murat&Jose, Kreslin... No, nekaj imamo. Ampak Bepop pa te skupine je samo dokaz, kako lahko tv poneumlja.

Binji ::

Jop...Avsenika pa Slaka poznajo do Nemcije naprej in se nazaj. Bi mogli v Planici bit lani. Majo carske komade tipi - se mi zdi da se mi iz celotne slo muske se najbolj dopadejo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Vlady ::

Ja Avseniki pa Slaki so podrl rekorde. Avsenik je clo prodal več plošč kot Elvis Presley (V celi Evropi). Ampak ne moreš narodne muzke dajat na lestvice.
Murat&Jose... sej mata prov hude komade, ampak a to vsi poslušajo? Dostim gre rap na jetra. Mi pa iščemo takega izvajalca, ki bi ga poslušal večino folka (like Kramen Stavec >:D )
Bepop je pa samo še ena tržna poteza. Njih ko pojejo plačajo bore malo, od koncertov pa lepo pobirajo denarce. Super ane? >:D
Na koncu smo ugotovili, da v Sloveniji nimamo nobenega poštenega izvajalca več.. Saj ne tazga, da bi ga lahko naslednje leto poslali na Evrovizijo >:D :D
Sicer pa, dokler se bo šlo folku, kolk keša bojo pobral od skupine in kolk bojo zaslužl, ne pa to kaka muska bo, bomo mel tako bedo.
Če bi pa mel v SLoveniji tolk dobro musko... zakaj potem vsi poslušajo tuje??? >:D :D Zato ker mamo "doma" podn.

BigWhale ::

Vlady, pa ti dejasnko res verjames v to, da nase muske noben ne poslusa in je tak podn? Ce si ti tak, se ne pomeni da je stanje v resnici tako...

Idiotizem...

Kaboom ::

Matthai
Ej bejbi, veš kaj je bilo narobe? Besedilo je totalno stupidno. Tip te izkoristi, ti pa malce pojokaš in greš dalje (in se pustiš izkoriščati še naprej)?

saj, to je mene isto motlo pri tem neumnem otročjem besedilu. najboljši del pa je ko to poje - se smeji zraven. zdaj pa ali je naša Karmen prizadeta ali pa si ni uspela prebrati (!) besedila. in pa zakaj za vraga ni pela v slovenščini? vsaj razumet je ne bi mogo nihče, butastega besedila...

Cokolesnik
S tem se je kriterij ocenjevanja po dejanskem petju usmeril k bolj vizualnim učinkom nastopajočega(ih) -- kakšen "šov" je torej nekdo sposoben prikazati na odru. Osebno se na primer ne morem strinjati, da je predstavnik Avstrije imel kvalitetnejši glas kot Karmen Stavec.

saj imaš prav. ampak avstrijec pa spet ni zmagal? ali?


evrosong bi mogli ukinit za nekaj let... zadnje par let (razen dobrih izjem) poslušamo samo internacionalen pop drek. s PRAVIM UŽITKOM bi gledal slovensko narodnozabavno na evrosongu. ampak samo če bi druge države imele tudi svoje kulturne pesmi tam. TO bi bil evropski šov. ali pa bi izvedli evrosong dodatek v tem stilu...

tatu - poleg vse tiste galame ki so ju punce delale so ju še pred kratkim razkrinkali da sta v resnici nekaj v stilu bepopa - iz avdicije izbrani dve dekleti in za show reklamo spremenjeni v lezbijki. (niti tatu niti bepop se mi ne dopadejo) in zdaj vas vprašam, če je razlika med - na blond pofarbano pop-pevko ali na lezbično "pofarbano" pop pevko? isti k****... vse smrdi
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

Binji ::

Sej res..zakaj ne bi poslali ksnega ansambla gor? Sov bi bil (se posebej ce bi se ksn ples plesali zravn), muska pa tudi.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Vlady ::

Kaboom sam fora je v tem, da pr tatu so rusi naredl avdicijo na glasbeni šoli (akademiji) in zbiral med folkom, ki je imel glasbeno izobrazbo. Pri bepop pa je pršu folk iz cele Slovenije in 99,999999% od njih so sami loleki. Če mal poslušaš, vidš da une dve saj znata pet pa mata saj glas. Men je od tatu všeč muska... ne gledam na to a je izvajalc [homoseksualec -OwcA] al ne... Recimo Michael Jackson mi je tud v redu, pa je popoln čudak :) Važna je muska.. da gre v uho pa da zaštekaš njen bistvo. Mislem razlika med bepop in tatu je ogromna... Posluši komade pa boš vidu. Res so bolj na isti šit narjeni oboji ampak pr bepop je že sama muska bedna. Rusi so pač naredl veliko tržno potezo, niso pa računal da se lohk punce zatreskata

Drgač ne morejo dat na evrosong narodne, ker bi s tem lahko užalil kak državni ponos, in zato ne, ker se na evrosongu izbira novejše pesmi. (ne moremo it tja z golico >:D čeprav bi pomoje takoj zmagal z njo).
Whale.. kdo pa posluša našo musko? Dej preklop na hrvaški radio pa če boš slišu tam 2 slovenski popevki v celem dnevu boš dobr (še to pomoje ne boš). Nekak... na balkanu ne poslušajo naše muske. Našo musko (narodno) edin nemci pa avstrijci pa še kak bi se najdu, poslušajo. Sam jest ne govorim o tej muski ampak navadni. Drugje pa itak ne vejo kje je Slovenija. A ti mogoče poslušaš Karmen Stavec pa NUšo Derendo??? >:D Mislem da ne... torej če že doma ne maramo take muske, ne vem kako gre lohk sploh na evrovizijo... podn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Vlady ::

Aja pa Brietney Spears je tud govorila kaka devica je... Mislem... kje bo taka ženska devica??? To vse kar delajo skupine ala tatu pa to, je samo reklama. In na to se sploh ne oziram. Pač komad slišm, mi je kul, grem na net povlečem še par komadov od te skupine, če vidm da je kul muska mp3-je zbrišem (da mam več placa), in grem kupt cd (z nakupom pač podpreš izvajalca). Sam da grem pa jest kak cd kupt je pa že redkost. Kupm prbližn 3-4 na leto.

Kaboom ::

vlady: nisi me čisto razummel. kolikor sem jaz razumel ves ta rumen tisk onidve sploh nista lezbijki. ampak so za reklamo rekli da so. in vso to poljubljanje pa to... v glavnem v pilotu piše... kolko človek temu verjame... o tem pravim da je to v resnici enaka norija kot vsa pop branža. sama industrija.

da bi meli kake avsenike na evrosongu bi mogo bit nek evrosong special "Evrosong Classic" - takrat zmagamo!
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Vlady ::

Kaboom... preber moj zgornji post. Sm napisu, da je to vse reklama. Itaq ma vsaka skupina svojo reklamo, da jih folk prepozna. Sej lih v tem je tud vic, kolk poznani so. Recimo pred enim letom sploh niste vedl da tatu obstaja. Jest sm. Fora je tud v tem, da folk večinoma sam angleško in ameriško sceno spremlja, ker majo oni največje "tržišče" s tem (večinoma slišiš samo o angleških/ameriških izvajalcih - zelo redko od kerga iz druge države). To je zame tud neumnost. Jest skoz gledam po lestvicah drugih držav, ker edin tko najdeš kak dobr komad. Itaq pa se je zdej vidl kolk majo angleži dobro musko >:D
Na MTV-ju pa tud skoz ene in iste komade rolajo, tko da sploh ni za gledat, razn jackass >:D
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

Oddelek: Loža
493621 (2518) Boki_
»

EMA - i love pop

Oddelek: Loža
322324 (1647) maksimvs
»

lahko ti podarim... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614899 (3872) Jack69
»

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17110549 (7229) MChuk
»

EMA 2001

Oddelek: Loža
462590 (2146) Dalmatinc

Več podobnih tem