» »

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!?

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!?

1 2 3
4
»

BlackHole ::

Sploh pa, ali mi lahko nekdo razloži, zakaj bi lahko vsak glasoval 3 krat (čeprav se še to ni upoštevalo), ZAKAJ hudiča? Pa menda ja ni spet denar vmes (več klicev == več denarja). Normalno bi bilo vsak po en glas, ker drugače že zaradi tega lahko pride do "nepravilnega" vrstnega reda. Nekdo, ki je recimo glasoval za Karmen in je bil navdušen nad njenim dekoltejem. bo klical ko nor (torej vsaj trikrat), nekdo ki mu je bila všeč npr. pesem od Sester bo pa poklical enkrat, ker se mu ne bo zdelo potrebno še večkrat ali pa celo ne bo dobil zveze za drugič in tretjič. In tako dobimo 3 glasove za Karmen in enega za Sestre, glasovala pa sta dva. Skrajno neumno. In zdaj bi naj glasovali še enkrat, torej prvi glasovi gredo v koš, denar pa seveda ostane in zdaj bodo pokasirali še enkrat od neumne raje.

Jeronimo ::

Black: Denar je sveta vladar. Edino če pogledamo, da je povprečna SLO družina velika 3 člane in ima samo eno stacionarno linijo, potem tudi dobimo delno odgovor zakaj lahko kličeš 3x.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

BlackHole ::

No ja, recimo ja.

cahahopie ::

Aa.. zej sem pa zasrau.. a ne? Ko bi naj ta tema že skoraj zastarala, pa sem jo jaz moral na novo zbudit. Sam drek mešam... cccc...:D

Povem pa tud samo to, da se moje mnenje in mnenje marsikoga nonstop spreminja glede na to kam veter piha.
Po eni strani navijam za njih, saj je po eni stranu kul. Sedaj se bo pokazala Zahodna Evropa v svoji pravi luči, če je res tako liberalna. Če so res Nizozemci tako napredni in Britanci, ko se v teh državah že lahko istospolno poroča...kakšen bo odziv. Pa tudi niso samo kul, ampak imajo pravico do nastopa in do zmage kot vsak človek.

Po drugi strani pa zopet večna in mukotrpna polemika o tem... če je to etično, če je to družbeno sprejemljivo. Ali res nimamo dostojnega glasbenika v Sloveniji. Ali res moramo biti ravno takšni. Bla bla....morenje...
...pustmo vse skup, če bodo zmagal ali bodo pri vrhu... bomo itak navijal za njih, če pa bodo na podnu pa bomo itak Mišo in njih krivil.
Kot je že nekdo rekel: Nič sekirat, rajš uživat! (hmm.. čigav podpis je že to?).

Thomas ::

Blackhole:

> Nekdo, ki je recimo glasoval za Karmen in je bil navdušen nad njenim dekoltejem. bo klical ko nor (torej vsaj trikrat), nekdo ki mu je bila všeč npr. pesem od Sester bo pa poklical enkrat, ker se mu ne bo zdelo potrebno še večkrat ali pa celo ne bo dobil zveze za drugič in tretjič.

A je tebi kapnilo, da je lahko ravno obratno?

A je tebi kapnilo, da ima Karmen tudi v tem tvojem primeru več glasov od Sester?



Tole nisem imel namena polemizirat o Eurosongu. Ampak o logiki, ki jo premore Blackhole. Katastrofa!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ikarus ::

Thomas, Blackhole

Meni se pa ne zdi ta logika tako zgrešena. Tudi sam imam občutek, da so tisti, ki navijajo za K. Stavec, bolj strastni kot mi, ki navijamo za Sestre.

V splošnem imaš pa seveda lahko čisto prav.

Matek ::

Ja, ker nam, ki smo za sestre, se ne dvigne, ko nastopajo, ampak nam je všeč pesem. Za razliko od nekaterih, ki se derejo "Shake that booty, Karmen!":D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Goofy ::

Postane mi slabo, ko vidim vaše poemike, vsaj določene.
Naenkrat vse skrbi kdo nas bo zastopal na Euro..
In kaj potem če nas bodo Sestre. Ne morem se znebit občutka, da se nekateri bojijo, da bodo potem na nas gledali kot na narod pedrov, lezbik, tran. itd., kot radi uporabljate te "slabšalne" izraze.
Vse je naenkrat tako strah, ne razumem zakaj.
A bomo mogoče kaj manj Slovenci kot smo bili doslej.
Mislim da Sester ni sram da so Slovenci-ke, za razliko od nekaterih, npr. tistih ki se poltiho pogovarjajo slovensko, med nakupovanjem v Avstriji, da ne bi kdo slisal da so Slovenci.
Pokazali ste kaj pomeni demokracija in strpnost, na kar se dandanes vsakdo rad sklicuje.
Imam predlog, da ne bo več neskladij med nami Slovenci.
Pobijmo se med sabo, pa je problem rešen.

Nutcracker ::

Najprej so o tem razpravljali slovenski parlamentarci, zadeva pa je prišla celo v Evropski parlament. Več si lahko preberete tukaj

Thomas ::

Kaj sem rekel lani ob lanski EMI:

> Ja ... Slovenci ne verjamemo v demokratično izbrano pesem. Rabimo par dušebrižnikov, da popravijo našo odločitev.

> Se strinjam, da je to podn.

Za EMO 2001!

Zato mi ne bo nihče prodajal "zatiranja gejev".

Meni že ne.

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BlackHole ::

Ja, Thomas, hotel sem povedati, da je bilo ogromno takih, ki so glasovali samo zaradi njenega videza (od Karmen namreč) in ne toliko zaradi pesmi, medtem ko je bilo zalo malo takih, ki bi trikrat klicali zaradi videza Sester. Lahko bi bilo tudi obratno, Thomas ja, LAHKO BI bilo.

rasta ::

> so glasovali samo zaradi njenega videza (od Karmen namreč)
> Lahko bi bilo tudi obratno, Thomas ja, LAHKO BI bilo.

lahko so tudi za Sestre klicali tisti, ki se majo za kao liberalce in glasujejo samo zato za "zatirano manjšino", samo da ne bi zmagala kakšna "joškarica", ki je za povrhu lahko še fenimistka ...
pa še vse homuseksualce ne smemo pozabit ... oni so zih množično glasoval za Sestre ... pa še kr neki jih je ..

ne mi s takimi, kako so za Karmen glasovali samo potrebneži ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rasta ()

TESKAn ::

Heh, zanimivo to...večina se nas je bunila, ker je bilo VELIKO 'napak' pri glasovanju prek telefonov. Že samo to, da ne poznajo števil, večjih od int, je kriza...
Ok, da preidem k bistvu: večina se nas je torej bunila zaradi napak pri glasovanju. Zakaj? Zato, ker naj bi na evrovizijo šla pevka po izboru gledalcev in ne po izboru žirije. Kar pa se ni zgodilo. Kdo je tu izbran, me ne briga - dokler je izbran pošteno. Ko pa se začne žonglirat z glasovi - takrat je pa treba kaj rečt.
Najbol je pa žalostno to, da se sedaj bunijo razni 'nezaplankani' in tulijo, kok da smo en narod nazadnjakov...
In po pravici povedano, meni se je že ob prvih glasovih negodovanja nad izborom zazdelo, da se bo slišalo glasove v stilo 'ker so transvestiti, jih nočejo'. In kolikor sem videl, se je moja napoved uresničila...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BlackHole ::

Rasta, ne vem kaj si ti zdaj odkril, vendar je dejstvo da bi nekaterim zmagovalna pesem bila všeč, če ne bi videli kdo jo izvaja.

Thomas ::

Kaj so v "resnici mislili" ljudje, ki so glasovali za Karmen - in ali ne bi v nekem drugem primeru za Sestre - je povsem irelevantno.

Se pa strinjam, da so "osebe B" na RTV se čutile dolžne "prav interpretirati" voljo ljudi.

Ker tile "strpneži" se čutijo dolžne in poklicane utišati "neumne glasovalce", če ti po njihovem niso dovolj "strpni do drugačnih".

Tako RTV nomenklatura izkorišča homoseksualce in lezbijke za varovanje svojega fevda. Tokrat. Samo, ker jim ustreza.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Eschelon ::

:D LOL. Strpneži. :D
Tole je pa izraz, ki bo odslej v moji redni uporabi. Perfektno.
Sploh je bedasto, kako nekateri pod vtisom televizije domnevajo da je strpnost vrednota in kot taka povsem samozadostna. Bodimo skratka strpni do vseh (tudi do recimo kakih Hitlerjev, Stalinov in še kakšnih množičnih morilcev). (...BTW... tisti petek po EMI je imel Hribar zelo posrečen radio GaGa . Upam, da ga je še kdo ujel.)

Mercier ::

Strpnost ni vrednota?

Pisk ::

Nisem bral vsega, a bi rad odgovoril pobudniku.

Whatson: ti si idiot. Konzervativc republikanski. Desničar za bruhat. Piece of SHIT!
Če ti kej ni prav potem se odseli v tretji svet, svobodnim ljudem pa daj mir.
KOJON. ;(
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

||_^_|| ::

Pisk: ti pa s svojim odnosom nisi glih kej bolši pol.

Pisk ::

Do tistih ki si to zaslužijo sem neusmilen.
Extremisti smo si podobni, le da eni cenimo bit drugi pa patrametre.
Leva-desna. Želim-moram. Potreba-pravilo.
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

krneki0001 ::

"RTV je Javni zavod, ki mu morajo vsi Slovenci, ki so priključeni na elektriko plačevati mesečni davek. Pa če ga gledajo - ali ne. "

Thomas neki zate - RTV naročnina se plačuje na gospodinjstvo (eno gospodinjstvo 30 šiptarjev plača lih tok za TV kot tvoje gospodinjstvo). In drugič: nimam televizije - imam 19 colerja pa tv kartico v računalniku - tko da TV-ja nimam in ne bom plačeval naročnine in je tudi ne.
Kar se pa tiče RTV-ja sem pa že prej povedal - večina dobrih dokumentarnih oddaj je po 23:30 zvečer - in kdo jih gleda - jst mam zjutraj službo in ne morem biti tok časa pokonc, ker sem pol v službi zmatran, kar si pa ne smem privoščit. Sicer pa TV gledam mogoče 60 minut na teden.

LP
Nebivedu

MChuk ::

Kaj res ne morete preboleti zmago Sester? Mislim, da obstaja veliko mnogo bolj zanimivih tem, kot pa ta že tisočkrat premleta.:8)
Nullum crimen, nulla poena sine legie praevia!!!
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMA 2007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410622 (6734) Matev
»

EMA 2006 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16412053 (8575) Utk
»

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

Oddelek: Loža
493621 (2518) Boki_
»

A bo Karmen peta nocoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1119412 (7157) Vlady
»

lahko ti podarim... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614900 (3873) Jack69

Več podobnih tem