» »

EMA 2006

EMA 2006

«
1
2 3 4

Vikking ::

Izbor popevke za evrovizijo.

No še eno sranje, pesmi zanič, izvajalci ki so jih potegnal iz bogvekod, ki se spakujejo na odru ter prikažejo kako debilni so. Zmagu bo spet ker z ala britney spears glasbo. V glavnem podn od podna. Da se sploh ne spustim na komentiranje tistih dveh voditeljev na odru.

R33D3M33R ::

Ojej, tud jaz sem slučajno vklopil pa mi sploh ni všeč. Dobro, recimo, da majo zabavne skeče, ampak vseeno je ta maškarada pretiravanje.
Natalija Verboten je pa po moje totalno zafušala. Ekhm, ne vem no. Tudi ostale pesmi mi nikakor niso všeč. Vse bolj me ta slovenska glasbena scena spominja na sceno južno od nas. Zdaj pa ne vem ali sem tak občutljiv na malo drugačen naglas ali pa se mi samo zdi, da vlečejo po južno. :\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

sid911 ::

A slovenci ne vemo nobene gledljive in predvsem KAKOVOSTNE oddaje?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

BladE_ ::

LOL !!! Zdele gledam sam se smejim zravn, ker tok bednih komadov pa izvajalcev... Kar se tiče glasbe pr nas ---> PODN :D :D
Akcija - Reakcija

McHusch ::

Zakaj, o zakaj ne moremo narediti Eme vsaj približno tako kakovostne, kakor je Dora?

R33D3M33R ::

OMG. Toliko umazanih izrazov kot so jih nametali, bodo rabili 10 kil mila, da si bodo usta oprali :)
Me prav zanima kdo bo zmagal.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Vikking ::

no tale zajebancija s komadi na koncu mi je prav všeč, na žalost edina stvar.

Upam da bo vsaj zmagala skupina Hokus Pokus.

Hammer123 ::

1/4 komadov je takšnih kot da bi poslušal frulice, ki jih igrajo pastirci. Mislim, da je stil ala Željko Joksimovič in Boris Novkovič že malo mimo, nasploh pa to ni slovenska muzika.

Bruh vglavnem.

cryptozaver ::

Pa ne vem zakaj vedno znova in znova vecje prireditve pri nas vodijo AGRFT-jevci???? Mislm tok mi grejo na k... teli so pa se posebej bedni. Ocena 0- komade poslusam z levim uhom in prav tako niso nevem kaj. Skratka no, lanski komad je se nekak bil za prezvecit, pa vendar smo cist pogorel. Nismo Slovenci lih neki muzkonterji. Jest bi poslal kar Spelci. Ni kaj za falit.

cojss ::

A je kdo opazo razliko med glasovi žirije in glasovi ljudstva?:D

edit: Zdaj videl kdo je zmagovalec. Sploh ne vem zakaj se folk matra pa glasuje, če nima nobenega učinka. Podn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cojss ()

sid911 ::

kako lahko pričakujemo kako odmevnejšo uvrstitev na eurosongu, če tja pošljemo nekoga ki je še pri nas komaj komaj poznan:\
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

cryptozaver ::

Referenca ne mara folka... no pa mamo spet cmerav komad ki bo izvisu kot makaron...

Utk ::

In koga bi ti poslal? Misliš da si bi šla sidarta, tabuji, kdorkoli resen delat sramoto na tako sceno?:) Mislim EMO, ne evrosong.

Doman ::

Škoda denarja za tiste, ki so glasovali preko telefonov saj očitno nič ne pomaga.
2x po 12 točk, komisija pa niti ene točke:D To samo v Sloveniji vidiš.

Matek ::

Men je pa prav vsec, da je zmagal Dezan. Sicer mi ni komad posebno vsec, ja, se en jokav, ampak to, da ni komisija dala Sasi Lendero niti pike, folk pa ogromno, se mi ne zdi niti najmanj presenetljivo ali cudno. Komisija pac gleda cist kako kdo poje in tu ne more nihce reči, da Anzej ni dost boljsi od Saske. Folk pa glasuje za to, kar jim je blo vsec, kaj moremo. Ne vem zakaj bi to sam v Sloveniji vidu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kronik ::

Vsako leto isti bullshit :O

Utk ::

In za koga k** imamo potem telefonsko glasovanje, če RTV Slovenija tako in tako pošlje koga hoče? Ma kakšna komisija pa je tisto... Ni sploh pomembno, če je dober komad meni, tebi, njemu, ljudstvo je povedalo, lani tudi, pa ga nihče ne j** pet posto. In spet ta mariotov tip...mafija:)

Doman ::

Folk pa glasuje za to, kar jim je blo vsec


Logično, saj to je tudi na Evroviziji ključnega pomena.

klemen22 ::

Ah ker bedno beden zmagovalec. Prvo pošljejo Sestre zdej pa še tega ********** ********** ******. Bolš da kar ukinejo vse skupaj za par let.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Matek ::

Mah sej je vsakič isto, če bi zdej zmagali Atomiki al pa Saša, bi se pa drugi userji oglasili v tejle temi kako si spet sramoto delamo in pošiljamo neke popolnoma neumetniške turbofolk komade na eurosong.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

overlord_tm ::

Smehi, druzga ni na teli EMI. Itak tisti muzkonterji, ki dajo kaj nase ne pridejo na EMo ker vedo, da tam zmaga uni ko ima boljša poznanstva in naredi večjega klovna iz sebe

Amare ::

Pa neee noooo zakaj nismo poslali Andraža Hribarja na evrovizijo:'( :'( je imel pa ja čisti slovenski naslov-->Rapad tepe ipi mapam ahahahahaahhaaa take bedarije pa še ne:D :D :D

Eno leto smo skoraj poslali na EvroSONG Rožmarinke,ki se niso zavedale,da je to song contest in ne neko tekmovanje v igranju violine,letos pa nek cepec z nekim pol turškim in pol mongolskim naslovom,a dej nehite no......lol

klemen22 ::

Ja letošnji je izvajalec je najbolj antipatičen kar jih je in kar so jih lahko izbrali. Zgleda da ima kar "poznanstva" tam na RTVju on.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Valentin ::

> Mah sej je vsakič isto, če bi zdej zmagali Atomiki al pa Saša, bi se pa drugi userji oglasili v tejle temi kako si spet sramoto delamo in pošiljamo neke popolnoma neumetniške turbofolk komade na eurosong.

Ja, s to razliko, da je bila tole navadna goljufija. Saška bi MORALA z 25000 glasovi ljudstva zmagat. Popolnoma neverjetno je, da ji žirija ni prisodila niti ene točke. Banda podkupljena. Že lani bi morala zmagat, vsaj za moj okus. Letos so ji pa dobesedno ukradl zmago.

Njen komad je vsaj atraktiven, oziroma gre v uho, zdej bomo pa spet poslal en šit na Evrovizijo...

overlord_tm ::

Zgleda da ima kar "poznanstva" tam na RTVju on.

Poraženec bitke talentov? Se mu je treba oddolžit :\

klemen22 ::

Ja, s to razliko, da je bila tole navadna goljufija. Saška bi MORALA z 25000 glasovi ljudstva zmagat. Popolnoma neverjetno je, da ji žirija ni prisodila niti ene točke. Banda podkupljena. Že lani bi morala zmagat, vsaj za moj okus. Letos so ji pa dobesedno ukradl zmago.

Ja ali pa Dežan "komisiji dela drugačne usluge" >:D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

BladE_ ::

@klemen22

LOL a ti mislis da en nepoznan pevc k nima zea CD izdt dnarja, dela "komisiji dela drugačne usluge" ??? Razn ce si kej druzga mislu :D


Drugac je pa komad podn ! Lako bi se joku zravn :D :D
Akcija - Reakcija

pharaon ::

Dežan je mel najbl feget-ass nastop!!!! pa mi itak nimamo šanse da bi na evroviziji kdaj zmagal...kdo nam bo pa dal pike,če nam še sosedi nočjo.
tta ema je vse skup za mene en larifari...pa voditelja...HALOO?!?!? kk si lahk dovolijo met tako vodenje take "nobl" oddaje? kar se tiče te slovenske glasbe gremo samo dol in nikamor drugam:\

klemen22 ::

Dežan je mel najbl feget-ass nastop!!!!

Ja a nima skoz?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Bibo ::

KOMEDIJA
Jst sm to vidu tkole: kvazi voditelja se delata norca iz kvazi slovenskih glasbenih zvezd, pr čemur so se jim te kvazi zvezde na glas smejale, ko pa so pršli na oder deklamerat, pardon peti svojo pesem, so nastopl čist tko, čemur so se minutko prej smejal; PODN OD PODNA (že spet):D >:D
Jst

pharaon ::

dežan ga ma vedno ja, sam dons se mi je zdel pa u-ibr feget!! :)

klemen22 ::

Mogoče hoče biti nov Elton John.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

AndrejS ::

Sramota za TV SLO. Kaj to oddajo delajo še sami pedri in tranvenstiti. Začelo se je s sestrami, potem so že voditelje tranvenstiti da o izboru ne izgubljam besed. Morda je bil najbolj všeč fegetski komisijo. Bruh 8-O

R33D3M33R ::

Tisti, ki zmagovalca zmerjajo da je "feget", očitno pozabljajo da EMA naj ne bi bila lepotno tekmovanje, ampak nek pevski contest. Razumem tudi njih jezo, saj je namesto ene hude bejbeTM zmagal nekdo, ki je nastopal v "vsem priljubljeni" oddaji Zoom ali nekaj takega.
Chill out 8-)


Odločitve komisije so me pa hudo osupnile. Nekak očitno je, da komisija in ljudstvo nimata enakega okusa. V čem je potem sploh smisel komisije, če je ravno glasovanje ljudstva ključno? Že spet smo zgrešili že na samem začetku, ampak - pustimo se presenetiti
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

klemen22 ::

Videz pri zmagovalcu ni vse kar je fegovsko, tudi slišati je tako. Na žalost.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

sid911 ::




si samo domišljam da sta si nekam sumljivo podobna?
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Utk ::

Kako je glasovanje ključno, če je pa saška dobila približno petkrat če ne več glasov, pa je žirija to čist okoli obrnila. Potem je glasovanje nepotrebno, ne žirija. Je pa tak sistem čist brez vezen...ali eno ali drugo, naj se ve kdo je izbiral, in kdo bo moral bit drugo leto tiho ko bomo spet izbirali:)

BluPhenix ::

Ja saj to bo pa nova polemika letos. Lendero dobi skupno 24.000 glasov publike in niti enega od komisije. Anžej pa okoli 10k od publike pa 12 od komisije.

Volja ljudstva ni kaj. Sej pravim spet bomo lahko pojutrišnjem (ali pa že jutri) brali o tem kako je bilo vse zmenjeno. Še posebno, če ne pozabimo, da je Anžej že bil par sezon pri spet doma, pa da vodi tudi jasno in glasno, torej je na RTVju doma. No, sej bo še pestro.

Čeprav mi je imel bolj znosen komad kot Lendero, ne pravim dober, ampak bolj znosen.

KAr se tiče voditeljev sta mi pa vsekakor ta dva bila boljša kot Mišika. Pa sej je prav da je malo zajebancije na ta račun, nekatere sta si precej pošteno privoščila, obenem pa pokazala kje je "point" eme. Čisto taklo direktno, brez lepih besed.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

Uros!no ::

Mah, tega pa res nisem pričakoval. Sramoten izbor za ti. žirijo.

Beblek, Hribarjev naslov niti ni tak napačen. Problem je, ker večina ne razume pointa. Za vsakim samoglasnikom je dodan P (old skul:D ). Potem je naslov komada nič kaj neobičajen.

Cy1 ::

Če je "fegetu" ostalo še kej jajc naj prepusti zmago glasu ljudstva.
Cy1

#000000 ::

Mah nč jutr oz. dans ob 14.00 je gost na klepetalnici 'prebral na rtv-slo.si' najboljš da ga kdo upraša, kaj bo naredu ko, ne bo prilezel niti v prvi krog 'kar se bo definitivno zgodil' ali se bo sploh vrnil v slovenijo 'upam da ne' mislm fak, pa te se dobesedno norca delajo iz vseh gledalcev, kaj me 'BK' za žirijo 'imo sploh nima tam kej iskat' vsaj če naj bi narod glasoval ? Ampak ne prvo nas je dolga leta 'mišika' za jaj.. vlekla in se folirala, zdej ima zgleda namestnico ki je še hujša od nje, na evrovizijo pa tak še nikol nismo poslal nobenega ki ga je 'bi' narod. Jebela da bom TV naročnino odjavu, sej tko nikol ne gledam slo 1 al pa II.

ojoj še enkrat, tole je obup.

#000000 ::

Bo ja Derpe prepustu zmago ja. To se je za bat. :D

Cy1 ::

Kolkrat je treba folk nategnt da se spametuje pa ne meče dnarja stran za P...... glasovanje.
Cy1

#000000 ::

Maš prav, sej samo še za to gre, da pobašejo keš od glasovanja, za rezultat pa se tko ve v naprej.

Aja kokrat pa res ne vem, ampak mam občutek da dostkrat 'btw a kdo ve kok folka je glasovalo lansko leto' da map primerjamo kako je stanje glede osla ledu itd. :D LP

klemen22 ::

Jah ta EMA kakšrna je bi mogli ukinit oz. precej reorganizirat. Ker tako kot je sedaj lahko tekmovanje odloči že "strokovna komisija" sama. Ja za tistega fegatelja pa se ni za bati da bi prepustu zmago.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

#000000 ::

Jest sem za to da cel RTV u rit nasuvajo 'kakšen se tud branu nebi dost' >:D ampak pustmo zdej to 'nimam proti gay-em nič' dokler se ne uvrstijo na evrovizijo >:D

Res bi blo fino razhajkat tale RTV ker to je leglo da ga lah z lampo po belem dnevu iščeš, in podobnega ne boš najdu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Valentin ::

Res bi rad zvedel, kdo je bil v žiriji. Ko so vidl, da Saška premočno vodi z glasovi televotinga, ji niso pripisali niti ene točke. Samo ne vem ali so podkupljeni ali pa se je tam nekumu fejst zamerla.
Sama je dala po proglasitvi izjavo za E+, da je EMA ena sama kuhinja. Jaz mislim, da je to še zelo mil izraz.

Očitno je, da se na RTV-ju smejejo v brk vsej Sloveniji, češ, saj nam nihče nič ne more. Škandal brez primere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

BlackHole ::

Joj, se mi zdi, da že prav tekmujete, kdo bo koga ali kaj bolj skritiziral, čeprav gledali ste pa vsi. Jaz sem le občasno prestavil. Ampak a ste vi morda pričakovali kaj novega, inovativnega, kaj presenetljivega, da ste tako razočarani? Kar se tiče glasovanja - nikjer ne piše, da publika odloča, ali pač? Meni se je zdelo, da ima publika 2/3 glasov, kar pa niti ni toliko. In če bi zmagovalec dobil par točk manj od publike, tudi komisija ne bi mogla nič spremenit.


Problem je, ker večina ne razume pointa. Za vsakim samoglasnikom je dodan P (old skul:D )


Zdaj, ko si mi razkril skrivnost, se mi zdi še bolj neumno. ;)

Na koncu pa se čisto strinjam z MadManMato-m. Kdorkoli bi zmagal, bi bile tule same kritike in izpljunki.:\
LP Marko

Zgodovina sprememb…

Tear_DR0P ::

men je bil pa aljoša najbolji in mam filing da bi mu tud ratal zmagat na evroviziji, sam jenažalost sodeloval izven konkurence - v konkurenci mi je mela pa alenka godec dober ritem in dobro melodijo, sam čudno besedilo
anžej dežan pa.... nej mu bo, so se mu življenjske sanje uresničle
ni mi pa jasn v čem je fora unga pasa na trebuhu? a ma beer bauh al kaj mu je pas pomagal?
aja pa še vsem ki jamrate o gejih pa evroviziji, lani sm gledu eno oddajo, kjer so lepo prikazal da je evrovizija gejevski festival že vsaj 10 let, tak da anžej očitno spada tja dost bolj, kot pa je omara
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

krneki0001 ::

Patetičnost slovenske eme je brez primere. TOk bednih komadov na kupu še nisem slišal tut na kaki zanič radijski postaji, pol ljudi tam še nikoli nisem slišal po radiu ali videl po televiziji, žirija je bila najbrž spet z mišo molk, ki itak vemo kako se obnaša, zmagovalec ima pa ritno luknjo sigurno povečano za vsaj 3X.
Stilisti so za odpustit in za javno obmetavanje z gnilim sadjem - večina žensk je bla tko namazanih, da bi se jih še vuduja vajeni črnci ustrašl, tipi so bili pa tko oblečeni, da se vidi, da zlo hitr dol iz sebe dajo tiste obleke in nastavijo ritko vsakemu, ki ima vsaj mal glasa pri emi.
Voditelja taprava butla, no mogoče nekoč iz tamalga še kej bo - stari in plešasti je pa za odmet.

To da je EMA in evrovizija izbor pedrov se pa že dolgo govori.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMA 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712594 (10735) Spc
»

EMA 2007 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11410623 (6735) Matev
»

Eurovision 2006 glasujte za Lordi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566740 (4860) gzibret
»

EMA 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
666582 (5228) Myth
»

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17110553 (7233) MChuk

Več podobnih tem