» »

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

mrTwelveTrees ::

Ne vem kje bi začel...

- mislim kateri so prišli v finale ? WTF ?
- Miša Molk - kva ta baba dela kot voditeljica ??
- tud letos jim ni šlo vse tako kot bi mobl it... zgleda da bo res mogla Ema it na kanala A ali POP ali kam drugam... OČITNO !

PS: očitno nekateri še niso SKAPIRALI da MORAŠ peti pesem v ANGLEŠKEM jeziku, da se tukaj v SLO že sliši kako zveni v tujem jeziku, ne pa da v našem jeziku zveni OK, v angleškem pa KRNEKI...

mrTwelveTrees ::

FOLK ZA KATERO SKLADBO STE glasovali ?!??!?

za skladbo iz 60-ih ??? očitno veliko foka kliče ki NIMA posluha, in KI radi PLAČUJEMO TELEKOMU


Telekom si že steje denarčke, kater je zaslužil z klici....

Dr_M ::

brez veze se s takimi bedarijami obremenjevat. sploh ne gledam in me niti ne zanima kdo je zmagu. itak je ze vse v naprej doloceno, pa ko bi bli usaj dobri komadi, ampak vedno zberejo najslabse.
bedarija...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Microsoft ::

Kdo je sploh zmagal? Sam ne, da so bepop!?!:\ :8) ;((


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

@ljash ::

pa zgleda, da so spet glasovali uni starci, ki se še niso sprijaznili, da so 60-ta že minila....:D

drgač pa ok - nej jim gre čim boljš v Turčiji.... (lohk se zgodi, da zmagamo................NOT:))

Sims ::

Super izbor v finale, Moj glas so dobile Rožmarinke .... :))

"Bujanja" pa ne bi komentiral.

LP,

Sims

mrTwelveTrees ::

Dr_M: good point

sicer pa, je razlog v tem, da je večina mladine zunaj in jih boli k**** za to Emo, so pa zato samo naše mamce kličale na telekomovo vročo linijo ....

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

;((
pa tega ne morem verjet! Zmagala je pesem v angleščini! ;(( poleg tega je zanič! ;(( nisem si mislil, da bom to kdaj rekel, ampak: upam, da bodo izdpadli že na kvalifikacijah, da jih bo videlo čim manj ljudi! ;(

Edino pohvalo lahko rečem karmen stavec, ki je lep poletni dan spremenila na precej boljše. Taka pesem bi lani morala iti na evrovizijo!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

Wox ::

Hja, itak da škoda besed... Kaj Miša še ni v penziji?

@ljash ::

@Viharnik: bi mogla bit, sam nas je nategnila s svojo mladostno pojavo... (lipo lipo lipo)

Microsoft ::

Damn, kdo je zdej zmagal?:\

Drgač so(smo) pa ostali bili v Celju, kjer je CPL premagala nemce za 7 golov. Spet je bilo dobro vzdušje, vseeno pa ne tako, kot proti španci.;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Slowenc ::

Škoda besed.:D >:D :O ;((
Skiny gate.

Wox ::

Zmagala je Miša!

Monster ::

miša ja :)))))
Ka zaboga...

Xgeneration ::

Sori ej samo to pa eh.......

Glasoval sem za Rožmarinke v finalu, ki so mele res ful drugačno pesem. Ne nek tipičen evrosong:\ . A veste, da ni šlo.

Najmanj 12x sem probu - niti enkrat nisem mogel oddati glasu.

Glede zmagovalke : brez besed. Na koncu finale sem gledal. Zmagala je najslabša možna:

1. DUO PLATIN če še kdo ne ve.

2. Rožmarinke - KLIŠE

3. Alya - Fluid

Včasih človek pogledaš tak crap, ker misliš, da bi Slovenci lahk kej pokazali. Eh................
OK pokazali bomo ene ful dolge noge

rozica ::

hehe: škoda živčkov pa hude krvi...še vsako leto, ko sem gledala Emo, sem se potem jezila ... letos sem raje gledala film 8-) in sm čist kull :D
itak, da je brez veze neki gledat za kar veš, da te potem jezi...

Xgeneration ::

To si jest vsak let rečem. Tut letos nism mev namena gledat. Pa sem lih na finale naletu - že nism mogu prestavit.

V bistvu mi dol visi - kdo gre tja. Samo halo - OK ne mi ne ...;((

Mihc ::

Vse pesmi, ki so prišle v finalni izbor so bile zelo dobre in če ste opazili so bile to tri skladbe, ki so si bile med sebj čisto različne! To je dobro, saj je bil zelo pester izbor! Se je pa vidlo, da so bili nekateri zelo razočarani, saj po odzivu občinstva v dvorani, saj so vsi očitno pričakovali, da bodo videli na ta prelepi nedeljski večer dvojno, oziroma celo trojno dozo "jošk"!:D Na moje veselje se to ni zgodilo, saj ne rečem, da komad ni bil cool, ampak kar se pa tiče glasovne izvedbe Natalije, pa hvala bogu, da ni prišla v finale.
No še malo bom pograjal občinstvo! PRIMITIVCI!#!! Oprostite, ampak nisem se mogal zadržat, ampak folk je bil totalno obupen in se je očitno pokazalo to, da so prišli v dvorano samo zato, da si bodo končno enkrat v življenju lahko pošteno ogledali joške, ampk to se ni zgodilo, zato pa tako razočaranje. Mislim, da vsak ki bi zmagal, bi si zaslužil aplavz ne pa tak odziv , za katerega sploh ne vem izraza!;(
Drugač pa čestitke zmagovalcu, super komad!

LP, Mihc
Življenje je lepo če ga živiš!Se splača!!

BigWhale ::

Ce bi zmagala Natalija bi bil najbrz bolj vesel. V bistvu me je njena pesem precej fascinirala, ker ni bla ena ferari lizika, k na triglavu pece strudl medtem pa pulovarje strika..

Zdaj sem dobil pa en obcutek, da je zmagal nek 'mi smo na morju' hotel terasa band in k je blo konc pesmi me je najbolj presenetl to, da se stvar ni nadaljevala z vino na usnama al pa veceras je nasa festa... :P

Rozmarinke bi moral tja poslat.. so ble glih prav odpuljene. Pa cela evropa bi vsaj se eno leto govorila 'u lej to so pa slovenci, k so na eurosong poslal ene k sploh ne pojejo!'. Tko pa se tega ne bo... Vazn, da je Idol zraven! ;>

Xgeneration ::

BIGWHALE - enako misliva

Wox ::

Kakšn Idol? Billy?
Mihc, blagor tebi. Maš dobro prebavo.

Microsoft ::

Drugič pa rokomet gledite, pa se bote po tekmi tak zagovoril, da bote zamudil še emo.>:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zheegec ::

Vedno je ista pesem na naši EMI :D Vedno problemi.
Kakšna pa je zmagovalna pesem? Me prav zanima, letos prvič nisem niti enega komada slišal.

Ja, kar se rokometa tiče so pa naši totalno razturili!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tr0n ::

Jaz vas res ne razumem. Vsako leto iste teme, iste kritike, isto sranje. SSDD (Same Shit Different Day). Pa se vedno gledate tole.

Res ne vem no.

Tilen ::

JOJ jaz sem pa moral danes poslusat svojo but**** mamo kako bi naj Miša Molk SPET podkupila strokovno žirijo kot že velikokrat, da je ona že to prej prečitala v nekem X časopisu in zdaj se je to se res zgodilo bla bla bla... jao! Možno sicer je, ni pa nujno. Malo smesno se mi sicer zdi so prek telefonskega glasovanja za Natalijo namenili čez 17.000 glasov, strokovna žirija pa ji ni namenila niti ene same točke. Sicer mi je prav vseeno ampak s taksno skladbo ki je bila izbrana se lahko vse prej kot pa pohvalimo. Priznajmo si, tako ali drugače če bi že izbirali med Natalijino in tole ki je zmagala da bi se odlocili za prvo. No, vsaj mene ni kaj prevec navdusila, mislis sem pa da bo visoko uvrscena zaradi svojih 2 "adutov" >:D

lp, Tilen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

BlackHole ::

Brezveze, vse finalne pesmi. Jaz bi glasoval za Polono ali pa Majo Slatinšek. Med finalnimi bi bilo pa res še najboljše, če bi zmagale Rožmarinke. Samo po moje jih je IME pokopalo.

BigWhale ::

Ja, Timijanke se precej lepse slisi!

;>

ali3n ::

"pesem evrovizije" brez teksta? :\

škoda vsakega tolarja ki so ga porabili za EMO; s tem denarjem bi raje kupili npr. eno dobro serijo o pingvinih in severnih medvedih...
To EMO ima "Mišika" za svoj hobi; reva boga tud pokonc ne more stat - če stegne desno nogo ji zategne levo veko.

---edit
zmagovalna je pa podn.:|
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

OldSkul ::

Na Nataliji mi je bilo všeč samo (saj veste kaj), drugače pa je s tisto obleko na odru zgledala obupno pa tudi njena pesem ni nič kaj posebnega.
Glede zmagovalne pesmi lahko povem samo to, da mi je že itak vseeno katera pesem zmaga saj z nobeno ne bomo nikoli zmagali.Jaz nisem glasoval sicer, toda če bi, bi glasoval za Rožmarinke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

thhomas ::

Zelo dobra ocena eme. se popolnoma strinjam

||_^_|| ::

sem popolnoma enakega mnenja kot sadar79

GregiB ::

Pesmi nebi komentiral, saj imam občutek, da so vse napisane tkole, čez noč, na brzino... kvalitete ni...

Bi imel pa tri komentarje...

1. Že pred EMO so mediji že izluščili dve favoritkinje, ostalo pa naj bi bilo nujno zlo... Medtem, ko favoriziranje prepovedane Natalije še razumem, mi ni jasno, kaj so videli v Rebeki Dremelj... Opažam, da mora za sabo (ali na sebi ;) ) imeti managerja, ki jo želi na silo plasirati kot neko zvezdnico... po mojem mnenju je aberveznik in to se je tudi pokazalo...

2. Ne vem, kaj je razmišljal režiser med izvajanjem Alye in pesmi Fluid. Med refrenom je povprečen kader trajal 0,2 sek. da me je že glava bolela, tako je frkal med kamerami... popolnoma je uničil nastop...

3. Ne vem, kaj še Mišika tako sili s to strokovno žirijo, ki jo nihče več, razen nas ne uporablja. Ma pa res muda od rostfrei-a, da si ne da dopovedat, da naj gre na Eurosong tista, k jo folk zbere, pa naj bo še tak podn...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Xgeneration ::

Pa saj ravno strokovne žirije v pravem pomenu besede nimamo.

Sestavljali so jo najpopularnejša makedonska pevka (ki je bla na evrosongu bol zadaj), pa nek avstrijec, pa kr tk neki pevci.

Matek ::

BigWhale:
Zdaj sem dobil pa en obcutek, da je zmagal nek 'mi smo na morju' hotel terasa band in k je blo konc pesmi me je najbolj presenetl to, da se stvar ni nadaljevala z vino na usnama al pa veceras je nasa festa... :P

Ah tocno to mislim tudi sam. Namesto tistih ko sraven pojejo bi rabla sam se enga zravn na sintisajzrju pa lahk letijo direkt pred en poceni hotel 60 letne turiste zabavat. Ime mata ze pravo, Duo Platin! :|
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Paramedic ::

A ne bi blo bolje, da bi na POPtv gledali Zoolanderja, kot pa si kvarili dušo na tej oddaji >:D.
Natalija bi se res lahko bolje oblekla, ampak strokovna žirija tega itak ne upošteva, gre se za kvaliteto, ki ubogega občinstvo ne zanima, tako da je pač odpadla, kot gumb na gatah.
End transmission.

Andrej_ID ::

EMA 04

PODN

tx-z ::

tko bi mogl bit, "strokovne" žirije ne bi smel bit! ..k recimo publika da še kr realne rezulatate..to kr pa "strokovna" žirija nardi pa vse zase***...
tx-z

Xgeneration ::

Ja take "strokovne" žirije res ne rabimo.

Namesto da se z neko mednarodno šponajo, bi eno vredu slovensko, nepristransko skup sestavili.

krucymucy ::

Alya je bla zakon ... njo bi mogli poslat tja ... pa se mal bolj naga ko je bla sedaj, da se bi vidlo se mal vec ... uspeh zagotovljen, moj glas je dobila pa ni bilo dovolj... :'(

@ljash ::

exodus: če bi bla Alya bolj gola, ne bi mogla na Euroviziji zmagat...
Sej veš - zanimivo je, dokler je ŠE kej zakrito...:D

drgač se pa strinjam, da je mela nejboljši komad in tud sama izvedba je bla kul (beri: v slogu Shakire)

cryptozaver ::

Se v glavnem kar strinjam z avtorjem. Glasoval sem za Instrumental (celo in dve violini - finalist) ker je res nekaj posebnega. S tem komadom bi ali zelo uspeli, ali pa ker stil glasbe ni ravno evrovizijski "totalno pogoreli. Bi vsaj vedeli zakaj.
Zmagovalka pa: NO KOMENT. Mislim da je pac pokasirala vse glasove namenjene bodoci divi ljudske slo-scene. A ni ze malo preziveta ta "ABBA formula"???
Malo pa tudi dvomim v postenost glasovanja. Uspesno sem uspel oddat glas ze skoraj minuto preden so sploh zaceli z glasovanjem. Potem pa je blo kar dve minuti zasedeno. Verjetno tudi pri zmagovalni - samo kako je potem dobila 10.000 glasov vec???

Avenger ::

V čem točno je fora, da hočeš glasovat in je zasedeno? In je zasedeno še 43x vse dokler se glasovanje ne preneha????? Ali ne bi bilo v tem času že možno kaj bolj poštenega skup spravt, vsaj s tehnološkega vidika?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

OldSkul ::

Če bi se upoštevali samo glasovi gledalcev bi lansko leto na Emi zmagal Bepop.Vsi pa vemo da so peli obupno pa tudi skladba je bila slaba dobili pa so največ glasov!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

BigWhale ::

V takem demokraticnem glasovanju bo vedno zmagalo povprecje...

Povprecja so pa samo povprecna... zal... :)

OldSkul ::

Sicer pa sem reklel da mi je vseeno kdo zmaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

GregiB ::

Hmmm, saj tale televoting je pesek v oči... pa poglejmo...

2004, televoting Natalija Verboten, zmaga Platin
2003, televoting Bepop, zmaga Karmen Stavec
2002, televoting Karmen Stavec, zmaga Sestre
2001, televoting Karmen Stavec, zmaga Nuša Derenda
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Xgeneration ::

Sej Platinovcev nikakor ne zagovarjam;

samo onadva sta bla po prvem delu glasovnaja, torej takrat, ko žirija še ni podala ocen na 2. mestu, takoj za Natalijo Verboten.

Natalija 17000 glasov
Platin 11000

Tak da sem takoj vedel, kaj bo, ko sta prišla v drugi krog.

EMA bi se morala čisto prenovit. Brez nekih "kultnih" voditeljic (MIŠE) - moralo bi postat moderno,...
Sploh pa bi blo najboljš, če bi Slovenci organizirali en svoj festival - kao SAN REMO - oK vem, da nas je 2000000 ampak neki boljšega k EMA bi se pa že dalo.

OK to je bil moj zadnji komentar v tej temi. ;((

Gandalfar ::

Melodije morja in sonca? :>:D >:D

trillian ::

kaj pa slovenska popevka?
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Boki_ ::

Kako pa se sliši Melodije denarja in korupcije? Mogoče pa Šelestenje bankovcev in Mišin molk.
Sicer pa je brezveze, da se spravljamo na nekatere , ne vse, nedolžne izvajalce, vse je le stvar dogovora med MM (miško molk), RTV in Telekomom. Zakaj ne bi raje razpravljali o njihovih dobičkih? Pa vse skupi je en kurac, npr. naročnina na RTV, kdo jo sploh gleda, mama pogleda tazadnjo telenovelo pa vreme na pop tv, jaz pa MTV pa viva plus in Discovery Chanel. Ampak to nima zveze z EMO ampak bolj s skubljenjem obubožanih državljanov.
Res pa je da je 3/4 pesmi na EMI za bruhat.
I'm back


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMA 2006 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16412032 (8554) Utk
»

EMA 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
666572 (5218) Myth
»

3x hura za Duo Platin!

Oddelek: Loža
322912 (1816) mescaline9
»

EMA - i love pop

Oddelek: Loža
322319 (1642) maksimvs
»

EMA 2001

Oddelek: Loža
462581 (2137) Dalmatinc

Več podobnih tem