» »

EMA 2007

EMA 2007

«
1
2 3

begy ::

V temi:

Mnenja. Predlogi. Kritike


PS:
Nwm zakaj ima veliko ljudi tako negativno mnenje o don corneolu saj bi ta na evroviziji za razliko od neke alye (ki ima med drugim mnogo več podpore njena pesem pa je še ena povp. pesem, kjer se daleč v naprej vidi da na evroviziji nima šans) dosegel boljši rezultat
hehehe

kokos25 ::

Don corleone je špica...ampak mene bol moti dejstvo, da se že srbske narodne (poje sicer v slovenščini, pa še ta je bol šibka) v top na EMI! Tak komad bi bilo treba že v izboru izločit! (Perović ne vem kako mu je ime)
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

Nejc Pintar ::

mi smo za corleoneta. Da se ne motimo, za glasovanje ne mislim zapraviti niti tolarja:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

mtosev ::

Mislis Eura. :P
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nejc Pintar ::

whatever
Lahko je biti prvi, če si edini!

joker16_7 ::

V bistvu nekaj 10 centov, ker dvomim da bo cena klica 1 EVRO ali več.......:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

gzibret ::

Kaj je to EMA :\
Vse je za neki dobr!

joker16_7 ::

OOOOOOOOOOOOOOO. Jojojoj. A nič ne gledaš TV-ja? To je glasbena prireditev v Sloveniji na kateri izberejo najboljšega pevca oz. pevko ki potem zastopa našo državo na Evrosongu. To pa je spet podobna prireditev (ponovno glasbena:D) vendar tokrat v okviru Evrope. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

NiMH ::

EMA= European Music Award :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

MarkV ::

gzibret ima prav. EMA je ena velika sramota, kot celotna slovenska glasbena scena.Žalost in še enkrat žalost.
Raje pozabim, da tole obstaja in si rečem: Kaj je ema? :))

Je pa pravtako celoten eurosong žalost.

Pop kultura pač.

whatever ::

Corleone mora zmagat.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

dejansan ::

MarkV, če je kdo sramota si potem ti s takim govorenjem

če ti zadeva ne odgovarja prav, ne moreš pa potem tako govoriti o njej tako o EMI sploh pa o slovenski glasbeni sceni

sploh pa, če si ti tako coolski pa spremeni zadevo a ne
dejansan

NiMH ::

se strinjam z dejansan-om...Če ti kaj ne paše pač ne glej in se ne obremenjuj s tem
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Longinus ::

Itak da bo corleone zmagal ker je priljubljen
Drugače pa je sramota koga vse pošiljamo na evrovizijo.Bi bilo boljše da bi naši kar doma ostali ker itak ne pridejo v finale pa še rtv slo bi denar prihranil.
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

sidd ::

tule isto. Kaj je to EMA? :\ Če me včeraj kolegica nebi spomnila ko je začela o tem razglabljat, bi lepo srečno dalje živel, nevedoč za to sramoto. Škoda denarja pa časa. Bi raje po Tv tačas kaj koristnega predvajali, al pa španske nadaljevanke.
no idea for signature
signed
I

BigWhale ::

Meni je bila pa Virtual Girl dobra :P

NiMH ::

EMA...Ema je pač bedarija ki je ne gledam in se ne obremenjujem s tem sem rajš na compu :D

@BigWhale: ta je pa umestna :D :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

mojsterleo ::

corleone bi bil odlicen cirkusant za cirkus ki se imenuje eurosong
ostali nimajo za burek (pico, zlikrofe,...)

overlord_tm ::

Mene je isto don corleone pozitivno presenetil. Sploh ni tak slab komad kot sem mislil.

kihc ::

Zablujena anyone? :D

x

Tear_DR0P ::

virtual girl ma dober point, sam je glasovno slabo izdelana - je pa to edino kar sem videl, poleg enga inserta od nudov in ene bejbe ki je ležala na tleh - pač je bil vonegutov zajtrk prvakov bolj užiten

je pa res da če bi ne bil videl virtual girl, bi mi bilo žal - sem najprej poglededal in reku o fak ej tole sem pa že vidu nek in mi je šele ob odjavnem napisu kapnal kje :)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

bozicek ::

-----MarkV, če je kdo sramota si potem ti s takim govorenjem

če ti zadeva ne odgovarja prav, ne moreš pa potem tako govoriti o njej tako o EMI sploh pa o slovenski glasbeni sceni

sploh pa, če si ti tako coolski pa spremeni zadevo a ne

se strinjam z dejansan-om...Če ti kaj ne paše pač ne glej in se ne obremenjuj s tem-----


Ce ti pase al pa ne...Obremenjeval se bom s tem, ker zapravljajo nas denar za take neumnosti. Samo za te tri dni je slo preko 100.000 evrov.
Lanski izlet jih je kostal 20 miljonckov.
Ne res se ni za obremenjevati s tem. Sploh zaradi nasih lepih rezultatov
Darila letos samo za poredne

MarkV ::

Exactly.

Pa ne gre ssamo za denar. Gre za podobo slovenije po evropi, s tem ko pošiljamo razne sestre in pederske anžeje dežane si delamo lep ugled. Res lep.>:D

NiMH ::

No ja saj imate vsi po eni strani prav (tisti ki pravite da je škoda denarja...men je vseeno ker tak ne gledam tega) po drugi strani pa je tako...Kaj moremo mi, bogi državljani slovenije, ko debatiramo o tem da je škoda denarja za EMO (saj po eni strani je). naj nešče pokliče na ministerstvo in tam razloži...Mi tu na Slo-Tech-ovem forumu s tem pritoževanjem ne bomo nič dosegli...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

MarkV ::

Dosegli ne bomo nič, ampak mnenje vseeno lahko izrazimo!:D
Pa ne mislit, da v sloveniji ni kvalitetne glasbe! Samo na površje ne pride, ker je v odboru ena in ista banda s svojimi interesi....;((

Good Guy ::

alya FTW>:D >:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

r5r ::

Letos je prava polomija. :(
And it makes me wonder.

John Abruzzi ::

Pa je res!;(( Vsako leto je slabše!

xabre ::

da ne bi slučajno zdele v finalu una Eva zamorjena zmagala.:|

NiMH ::

Veste koga bi moral poslat na EuroSong da bi si sramoto nardil...Fredy Millera :D un bi zažgal s pesmijo vedno si sanjala njega in z elektro boogiem :))
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

xabre ::

Meni je všeč zmagovalka Go Alenka.:)

Gwanaroth ::

Omg, omg, sramota za Slovenijo.
Lights often keep secret hypnosis..

roli ::

Hmmm za kozlat je bilo letos (tako kot sako leto),razen par izjem.Zmagovalka mi sicer ni pretirano všeč je pa bolje kot druga leta.

Drugače pa je letos najboljši bil Hitmejker.
http://www.r00li.com

whatever ::

Moji favoriti so bli: Don Corleone, Gotarjeva, Zablujena generacija in una vampirka z drugačno pesmijo. Bili so pa 3., 1., 4. če se ne motim, edino uno vampirko sem falil, ker je bila zadnja. Glasoval sem pa za Corleoneta, enkrat, pa žal ni zmagal. Pridružujem se mnenju, da letošnja pesem ni ne vem kaj, je pa bolje kot prejšnja leta. Na Eurosongu pričakujem uvrstitev okrog 10. mesta v finalu. Za Corleoneta sem bil pa bolj kot zaradi pesmi zaradi izvirnosti in sporočila, ki je, da je vsa Evropa ena mafija:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

karafeka ::

A ne bi raje prej poslušal ostalih pesmi, ki bojo na eurosongu? :) Čeprav prvi nikoli ne bomo, pa če bojo ostale še tako slabe.

xabre ::

Sam korleon je bil pa res za bruhat.:|

whatever ::

Ma če nimaš smisla za sarkazem, potem verjamem, da se ti Corleone zdi za bruhat ja. Ampak premoremo Slovenci očitno kar veliko cinizma, ker je bil kar tretji.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Sims ::

Zmagovalno pesem podpiram ...

Glede 3. mesta. KATASTROFA.

Sims

Vajenc ::

Alenka Gotar je kar ok, glede na izbor par prejšnjih let, bi pa jaz tiste operne izseke omejil na minimum.

malavasic ::

kletvice bom izpustil
..............................................................................................
................................................................................................
.........................................................................................
............................................................
......
........................................
..........................
.........................................................................
jest tko mislem.
l.p

Shegevara ::

Hehe, važno mi je da je zmagala Alenka, da je bila žana 6. da je biv "io penso pozitivo" tretji in da vsaj enkrat ni zmagovalec galuničev "talent"!

koyotee ::

res je, don karkolže dobil toliko glasov samo zaradi medijske popularnosti/prepoznavnosti, pesem pa itak polom...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

BigWhale ::

Jaz sem pa 'navijal' za zmagovalko bitke talentov... Ker v bistvu v primerjavi z vecino, je dejansko pela.

'Don Corleone' je bil pa sranje. Svojo pesem bi mar zapel na HriBar showu, tam bi bila morda smesna. Zakaj ni stvar za na eurosong? Ker tudi, ce bi bila huronsko smesna, je stvar lokalna zajebancija. Dvomim, da bi se portugalcem zdela smesna. Ali pa grkom recimo... :)

Eh, sicer pa, tole si mislim o vsem skupaj. :)

gzibret ::

Khmmmm, kdo je to EMA? :\ Kateri priimek ima? :\
Vse je za neki dobr!

Wox ::

Ne vem zakaj te gasilske veselice ne preselijo na pop ali na a kanal. Mi vsaj denarja ne bi bilo žal.
Commodore 64

nevone ::

>Khmmmm, kdo je to EMA? Kateri priimek ima?

Ja una Ema no 2007, ta mlajša sestrca od une 2006, a jo ne poznaš? Link.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Matev ::

ampak helena blagne je bila pa grozna voditeljca

MRB0rYS ::

Tudi jaz ne mislim zgubljati besed. Sam mim sem prešaltal z daljincem, mi je kar slabo ratalo kam dajemo denar davkoplačevalci.
Mislim, da samo klovne pa pe*re podpiramo. Ti pa seveda uživajo.

moje skromno mneneje...
b0rys

kupola ::

Vseeno katero mesto doseže na Evrosongu, samo poje naj v slovenščini.

Good Guy ::

zmagovalna pesem je čisti polom, kdo bo poslušu kur*evo operno pevko al whatewa

fak kok mi gre na jetra k vsako leto zbiramo bolj butaste pesmi(če bi lansko leto poslal saško bi nardil raztur a mi smo poslal idiota k sploh ne ve za kaj se gre)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EMA 2011

Oddelek: Loža
385797 (4705) mojsterleo
»

EMA 2010 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6712573 (10714) Spc
»

EMA 2005 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
666578 (5224) Myth
»

Ema 2004-ne dovolimo sramote

Oddelek: Sedem umetnosti
223081 (1860) Matev
»

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

Oddelek: Loža
493617 (2514) Boki_

Več podobnih tem