» »

A bo Karmen peta nocoj?

A bo Karmen peta nocoj?

«
1
2 3

Thomas ::

No - kaj mislite?

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
  • premaknilo: OwcA ()

|CyGNUS-x ::

Karmen pač žal danes ne bo peta.
Bo treba malo pesem spremit. Zveni kot nemški šlager.... Brrr

R33D3M33R ::

Srčno upam da bo, Slovenija bi si res zaslužila tudi kako višje mesto! Ma pa kr kewl pesem :D
Ehm...bo pela v slovenščini? :\
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Binji ::

Kolikor je pesem grda bo morde se 1.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

asPeteR ::

Hm, kaj pa ce bo tretja?

8-)

brzy ::

Mislim, da bo sigurno boljsa kot peta....recimo cetrta (4.)
8-)

Tomi ::

Bomo videli. Gleda na to, da je "pravi tip pevke", se celo lahko nadejamo mogoče kakšnega višjega mesta. Jaz bi stavil na četrto.
metrodusa.blogspot.com

Ziga Dolhar ::

Dvanajsto.

Boljše -- ne.
https://dolhar.si/

Xplicit ::

A je kdo gledu dons MTV ob pol enajstih zjutri k je bil un european charts

k je blo prvic za slovenijo in je bla med top 5 tud karmen stavec in una voditeljica ni znala prebrt imena pr je prjavla:

'Some pink lady goes bowling'

ej jest sm se smeju ene pol ure pa se zdej mi gre na smeh k se na to spomnem

Yoda Master ::

Kok ste vsi optimisti, kdaj smo pa že bli dobri?

Tr0n ::

Euro song mene zanima toliko, kot kamen kvantna fizika.

Trubadur ::

itak bojo gledal vsi v joške tko kt pr grkinji>:D
Berite Thomasa!

Marjan ::

Mene EuroSong zanima tolk, da bi zvedu kaj ljudje vidijo na takem primitivizmu.

Tukaj spet velja tisti moj zadnji odstavek, ki sem ga namenil Nadezhdi v "$ za kulturo". Provzaprov je tako resničen, da gre na steno.

Še enkrat:
Sej ravno to jest govorim, da je svet v k** ker se folk ozira na to kaj je modno. Zato najstnice bruhajo v WCjih, da bi bile "lepe" in še 1000 takih svinjarij.
Ne ozirajte se na modo, pač pa poslušajte zdravi razum in širite direktno resnico. To je moja teza za boljši jutri. Poleg tega pa tudi pravim, da naj bo vsakemu všeč kar mu pač je in naj institucije ne poskušajo posploševat všečnosti posamezniku na neko "umetnost".

In pomoje je samo v tem hec. Ljudje nasedejo, da je tisto lepo, ker tako pravijo nekateri. In ta mem jim tako zelo pride v podzavest, da se prepričajo, da je Eurosong skupek najlepših pesmi v Evropi.

Vidite, sploh nimajo več svojega okusa za všečnost.

Ziga Dolhar ::

Marjan:

Oprosti, praviš, da naj vsak sam razčisti, kaj mu je všeč in kaj ne, tu pa folk obtožuješ, da nimajo svojega okusa za všečnost?

Seveda.

Če je neka všečnost množična in midva tja ne spadava, potem oni nimajo svojega okusa?

Pa saj praviš, da moraš vsakemu individuumu dopustit njegovo lastno presojo. Če je tako modno -- naj pač bo.

Nikar pa ne sodit, da je tisto, kar je modno, nujno slabše. Za naju že morda.

Sicer pa, bi se ti svet zdel lepši, ako bi bili vsi ljudje zelo kritični? :)
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Karmen bo zmagala... Saj je njena pesem nekaj najboljsega kar smo slisali v zadnjem casu...

Ko zacne s fantasticnim NA ni potem tako melodicno in s polno metafor doda se en NA, na samem vrhuncu pa zakljuci z NA!

Ne mores verjet...

ddeben ::

Js mislim da bo prva (1)................ z zadnjega konca!!!:D

Marjan ::

Ma, dobro Ziggga, nej uživajo v lastni laži.

Ja, svet bi bil lepši, če bi bila med ljudmi iskrenost in resnica.


Samo ta trend proti kateremu gre mladina, npr. kakšen vzor vidijo nekate nerazgledane najstnice v takih oddajah - "pofukaj me, in tvoja bom..."

Bolano, Ziggga, bolani so ti trendi in modne muhe :|

Tr0n ::

Marjan: Pametni jim ne sledijo. Drugi pa niso vredni drugega :).

nodes ::

Kaj sta tiste dva ušla iz omare? :D

Zheegec ::

Uh, Karmen kick ass >:D
Glede na to da so vse pesmi približno enako neumne se bodo glasovi lepo porazdelili in ima naša celo možnost :D za boljšo uvrstitev.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Marjan ::

Kdo pa izbira kera je boljša?

Pet [klepcev -OwcA] za odrom?!

In teh pet ljudi narekuje modne smernice celi Evropi, al kako!?

>:D 8-O :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

asPeteR ::

Folk, ne se razburjati glede intelektualne ravni ...

Saj to je entertainment za rajo.

Show must go on!

8-)

Jackal ::

Zaenkrat je čist na podnu....
... in ne vem zakaj mam občutek da bo tam nekje tut ostala
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Zheegec ::

Hehe, mislim da cela Evropa glasuje tako, da ljudje kličejo za tisto državo ki jih po njihovem najmanj ogroža in bo po njihovem zadnja :D potem pa zmaga ena xy.
Kako lahko spljoh kdo da točko recimo Austriji?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mrTwelveTrees ::

ma dej...

ne znamo eno sklado narest, da nas bi dalo med prvih 5...

Samuel ::

navijam za Latvijo

:D

Jackal ::

Ma najboljš bi blo da bi bli zadni, da drugo leto ne bi blo treba it....
Walking the way is something completely different than imagining the way.

asPeteR ::

Ah, sej je jasno kako je tale glasovanje obarvano ...

Npr. sploh nima veze komad. Oz. tko zgleda. Recimo avstrijski komad, totaln podn, toda ker je naravovarstveno obarvan, pa na ta nacin dobiva tocke.

Ali pa glasovanje za svoje sosede - standard.

iso2000 ::

O čemu je tu govora?:D Karmen?

mrTwelveTrees ::

ma dej...

kdo je zmagal ?? kr neki !

folk sploh nima okusa, pa še POLITIKA je vmes... ;(( ;(( ;((

R33D3M33R ::

Zanimivi rezultati. Pol ko sem vido da je "slovenska" pesem v resnici v angleščini me je kar ujezilo ;( . Zakaj bi se mogli stalno podrejati angleščini ali pa tujim jezikom? Zakaj le, a ni slovenščina dosti kewl jezik? Res, mogoče kompliciram ampak to me ujezi ;( .
Peta...lol :D Presenetilo me je ker sem pričakoval več.
Pa kdaj drugič.
btw. pol ko sem spoznal, da Sloveniji bolj slabo kaže sem navijal za Rusijo in Turčijo.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zheegec ::

Lol ej, ful smešn tole.
Saj naslednje leto bodo na polfinalu nastopile vse države ki bodo hotele.
Hrvatom smo pa spet dali 8 točk... se bo res treba izvleči iz tega Balkana ;-)
Tisti ki je pa bral glasove za našo državo je bil pa vsaj ena popestritev dneva -> who was that?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

BigWhale ::

nanana in your face... They can all just go nanana themselves! ;>

Letos je zmagala tista drzava, ki je na oder prinesla najvec parov josk... Torej Turcija... Pa se nek sort of belly dancing... :P

This stuff is like limbo... ... how low can they go? ;>

Zheegec ::

Rusijo pa Turčijo?
Jaz pa za Belgijo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

IceIceBaby ::

haha...dobr smo bli :) Sicer malenkost slabše kot so napovedovali ampak dobr je :)

Marjan, kaj maš ti proti če je nekomu všeč eurovizija in jo z veseljem gleda. Al pa če so mu všeč čevapčiči pa turbo folk, bruhanje v WCju ali whatever.
Pa če 5 [klepcev -OwcA] za odrom narekuje modo za celo evropo so že dost sposobni da to počnejo.

Btw...tut men se ne dopade da so pesmi večinoma v angleščini. Ampak naša ima že itak tako bedasto besedilo da je vseen v kirem jeziku poje :) Mogoče bi blo celo boljš če bi po naše zapela da ljudje nebi razumel kaj poje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

nodes ::

Miša se sam na žgance spozna.

brez bratov bi bli nula.

|O :P

bradek ::

A kdo ve kaj so mel vsi neki proti Rusiji? Nism gledu nastopa, sm kej zamudu? Razen tipicnih showbiznis for?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bradek ()

Thomas ::

Zadeve ne moreš jemati resno.

Evropski (tudi slovenski) glasovalci so dokazali, da so dokaj anarhistično razpoloženi. Bolj je bilo nekaj dekadentno, na več glasov je lahko računalo.

Še dobro, da ne odločajo o ničemer pomembnem.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Highlag ::

Zdaj izgovorov, da nas bolje ne ocenijo zato, ker ne razumejo kaj pojemo ne more biti, pa smo še vedno na dnu :D :D

Kakšna sramota >:D

Mercier ::

A kdo ve kaj so mel vsi neki proti Rusiji?
Nimajo svojih čefurjov, pa Ruse ponucajo. (sklepam, nisem gledal)

Zheegec ::

Menda sta se tatu neki zamerli občinstvu na novinarskih konferencah.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tomi ::

Prav razočaran sem nad glasovanjem. Pred njim sem imel idejo, da tistega, ki bo odgovoren za potencialno turško zmago obglavim, samo sem videl, da s(m)o v končni fazi tudi tako neumni, da smo verjetno eno od bolj bednih pesmi ustoličili.

Je pa nekaj držav padlo iz mojih poletnih destinacij. Politike in kuhinje pač ne maram.
metrodusa.blogspot.com

Thomas ::

Ma kakšna sramota neki!

Boljš da maš povprečno konfekcijo brez glasov, kot da imaš skladbo kot Belgija in cel kup glasov.

Če bi z zadnjega mesta spodrinili Angleže - pa kaj?

Najbolj neumno bi bilo, če bi se porajtali na kakršenkoli televoting kakšnega milijona Evropejcev. To, da misliš "Kaj pa zdej!?", če izpadeš iz takega "sita" - to je prej razlog za paniko, kakor uvrstitev Karmen (=Slovenije).

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Highlag ::

Mislim sramota je da niso peli v Slovenščini. Uvrstitev je pač takšna kot je.
Turki so pač precej razseljeni po Evropi, kar tudi vpliva na rezultat televotinga. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Highlag ()

BoGo ::

Smešno.

Eurosong sem začel gledati nekje na sredi, tako da nisem slišal turške pesmi. Pa sem takoj povedal, da bo Turčija prva. (Pesem pa se mi sploh ne dopade).

Pa se prav smo imeli. Se strinjam, glede popestritve z naše strani, me je pa razočaralo glasovanje.
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.

Tito ::

tomi:
Prav razočaran sem nad glasovanjem. Pred njim sem imel idejo, da tistega, ki bo odgovoren za potencialno turško zmago obglavim, samo sem videl, da s(m)o v končni fazi tudi tako neumni, da smo verjetno eno od bolj bednih pesmi ustoličili.

Je pa nekaj držav padlo iz mojih poletnih destinacij. Politike in kuhinje pač ne maram.


Hmm, glede na to da si admin bi se lahko takih težkih besed izogibal!

Meni je bila Turška skladba zelo vredu, bila je nekaj posebnega imela je tud nekaj njihovega tradicionalnega, kar manka na evroviziji... In je bila zelo, zelo, zelo nad ravnjo Karmen. Zopet smo bili priča neštetim plagijatom. Izstopale so 3 skladbe: Ruska, Avstriska in Turška.:D

cekr ::

Sicer običajno ne spremljam teh zadev, sem pa slučajno pred dnevi gledal besedila nekaterih pesmi, in sem dobil takšen vtis, da je vse bolj tako tako. Več ali manj je vse plehko, tudi naše besedilo ni nič boljše od drugih. Sem pa recim to glasovanje spremljal bol kot politični pogled na Evropo in sem prišel do zaključka, da je to bolj nek protest proti USA, kot pa kaj drugega. Če bi nastopil danes Irak, pa bi ta zmagal. Turčija=zmaga, UK=0 ? Nekaj nam ta rezultat pove? Vsi ostali so pa bolj ali manj statisti.

Napaka naše izvedbe? Predvsem imam pripombe čez dogajanje na odru, nobenega izziva, nič takšnega kar bi naredilo vtis. Kot je že nekdo zgoraj omenil, zmagala je količina jošk. Mogoče bi Karmen uspela, če bi ji slučajno na koncu dol padel modrc. Mogoče?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Dusko ::

Naš podeljevalec točk je bil Peter Poles eden izmed voditeljev VIDEOSPOTNIC in pevec pri skupini srečna mladina.

Tatu se jim pa je zamero zato ,ker sta rekli da je oder grozen ,kamere so na napačnih mestih.Na vaje sta zamujali ali pa sta prišli in nista hotli pet. Pol naj bi ena od njiju imela celo od zdravnika potrdilo ,da ne sme pet na vaji zaaradi glasilk in pol se je občinstvo obnašalo grdo do njiju.Čeprav najbolj smešno jepa blo da so jima dali 12 točk.

Ma Karmen pa upam,da je bila to zadnja udeležba na kateremkoli festivalu.Ker še sestre so mele boljšo uvrstitev.
Saj nevem ce je kdo gledal prenos na orf je rekel napovedpvalec Karmen Stavec rojena v Berlinu in je prišla v Slovenijo študirat pazite to: Nemščino :D
Na koncu je pa samo rekel,blondinka v roza obleki ,lahko bi delala za podjetje Matel.
Skratka sramota na višku,Pošljimo rajši enega brezvezneža ,ki bo tako kot avstrija z neko ekstravaganco bil na koncu res med prvimi 5 in ne od zadaj naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dusko ()

Tito ::

Alien: Menda sta se tatu neki zamerli občinstvu na novinarskih konferencah

hehe, zakaj...

Problem je v tem da je tam 44% rusov, in so rusi za njih največji sovražniki... Ne marajo jih... Niti ruskih šol jim ne dovolijo...

Tomi ::

Tito: verjetno si preveč dobesedno vzel moje besedilo. Samo če pogledaš realno, Turkov je povsod veliko (preveč) in so ponavadi še usklajeni (temu se v naravoslovju reče hidrofobno efekt). Verjetno se bo mnogo ljudem zdelo neumno klicati, in potem pride do političnih dejanj. Saj ne rečem, da smo mi imelu sploh sposobno pesem, samo turška niti ni toliko boljša. Pa še tako "tuja" je....
metrodusa.blogspot.com
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

Oddelek: Loža
493621 (2518) Boki_
»

EMA - i love pop

Oddelek: Loža
322324 (1647) maksimvs
»

lahko ti podarim... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
614901 (3874) Jack69
»

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17110553 (7233) MChuk
»

EMA 2001

Oddelek: Loža
462592 (2148) Dalmatinc

Več podobnih tem