» »

Povezava dveh računalnikov preko firewire

Povezava dveh računalnikov preko firewire

waters ::

Na obeh računalnikih imam firewire eden je prenosnik z widows 2000 na drugem pa windows 98 ali jih lahko postavim v mrežo in če lahko kako? ( zelo podrobna navodila če je možno ) Hvala

Roman ::

Podrobnih navodil zal nimam, obstaja pa program ki emulira mrezno kartico preko firewire. Ce ti bo ratal, mi lahko ti poves tocno, ker jaz trenutno se nimam casa zafrkavat. Programce najdes tukaj: Unibrain, navodila pa tudi.

waters ::

Roman hvala

Zadevo sprobal, hudo hiter dela za mrežo. Nastavitve jasne in simpel, edino da dela samo 30 minut po zagonu mreže. Sicer pa nimam opravkov z 20 GB velikimi fajli. Prišla mi bo zelo prav.

bi_đi ::

kaj bi šlo povezat MAC-a in PC.

CaqKa ::

sicer xp in 2000ke ze same po sebi omogocajo tcp/ip preko firewire samo problem mi je kabl dobit.. kje ste dobili tak kabl pa kolko stane?

waters ::

CaqKa

V kolikor potrebuješ samo firewire kabel mislim, da ga imajo v skoraj vsaki malce boljši rač. trgovini sicer pa stane okoli 3000 sit.

danielka84 ::

daj malo stestiraj to mrežo z nekim bench programom, da vidimo, če se to splača:\ Torej povej prenose malo...

Pa kolko kabla stane 3000sit? 1m?2m?5m?

ajd

CaqKa ::

-ripper- nebi rekel da te kable prodajajo v večji dolžini kot pa 2 metra

waters ::

Ripper mislim da je bilo 3m. Glede testa pa obljubim enkrat drugič zdej mam full dela. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36863053 (15543) Buffy
»

Zunanji disk - napajanje

Oddelek: Kaj kupiti
183764 (3349) SimplTech
»

Mini DV kamera Panasonic NV-GS11 - osebno mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
736898 (5291) pivmik
»

Sony mini dv kamera in FIREWIRE

Oddelek: Zvok in slika
271692 (1493) Caligula
»

Povezava PC ----> prenosnik

Oddelek: Strojna oprema
91291 (1179) Dr.S

Več podobnih tem