» »

dsf.vxd, povezava dveh comp. preko com

dsf.vxd, povezava dveh comp. preko com

joco ::

Zelel bi povezat dva racunalnika preko serijskega porta. Na enem imam Win95 na drugem Win98. Na tem tadrugem ko sem dodajal skupno rabo map in tiskalnikov se je nekaj zgodlo. Sedaj vedno ko nanovo zazenem racunalnik mi javi da manjkata datoteki vredir.vxd in dsf.vxd, oziroma da je program ki je povezan z tema dvema datotekama odstranjen.
Se to katere nastavitve so potrebne pri povezavu dveh racunalnikov preko com ali lpt.
hvala

ToniT ::

Najlažje se boš tega rešil tako, da greš v Control Panel -> Add/Remove Programs , windows setup, klikni na communications, odstrani dial up networking, na novo zaženi računalnik pojdi zopet v control panel in dodaj dial up networking, potrdi in zopet restartaj mašino in zadeva bi morala biti rešena.
Za povezavo dveh računalnikov pa greš na komunikacije ->direktna povezava itd... Na gostitelju pa moraš imeti disk v skupni rabi.

joco ::

Sem probal kar si mi svetoval. Reci moram da ne javlja vec problema z datoteko vredir.vxd, ostal pa je problem z dfs.vxd.
Kar se pa tice povezave prek com pa mi javlja vedno da je zveza prekinjena, pa ne vem zakaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nfs5 in gta3 ne delata

Oddelek: Igre
8882 (773) Slide
»

kje naj dobim te 4 datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
111452 (1239) ToniT
»

Win 98 WTF?

Oddelek: Operacijski sistemi
61116 (977) Marabela
»

instal. mrezne kartice?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5766 (674) Lith
»

Manjkajoči fajli in ISDN budala od Telekoma

Oddelek: Programska oprema
161530 (1256) andrej

Več podobnih tem