» »

Iyama 410

Iyama 410

Boltezar ::

Pred slabim letom dni sem kupil zgoraj omenjeni monitor in sem bil z njim do sedaj nadvse zadovoljen, v zadnjih dveh tednih pa mi je začela slika utripat,spreminjal sem vse nastavitve pa brez kakršnegakoli učinka,imam ga na 100Hz pri 1024x768. Zadeva je običajno vidna na svetlejši podlagi ,ko prenikam miško, ali pa med igranjem .Precej sem prepričan da ni povezano z grafično, ker sem monitor priklopil na drug računalnik in napak ni izginila. Fora je tudi da se napaka pojavlja in izginja povsem naključno, lahko mi dela tre dni brezhibno potem pa ga začne srati za kakšno uro in ko ga ponovno vključim je spet vse uredu.
Zanima me če se komu kaj sanja kaj bi lahko bilo narobe?
LP Boltezar

Zipper ::

Monitor ima napako v servis z njim. Garancijo imas tri leta ne cakaj!!
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

anxieux ::

uporab garancijo!! Brez veze čakat pa sprašvat, če je kej narobe sam garancijo.|O
~Let The HammerFall~

yjj ::

Po moje imaš težave z driverji (v-sync)

Arrivo ::

Pred dvem mesecema sem kupoval nov monitor . Kolegi so mi svetovali Iiyamo master pro 410, ki sem jo potem tudi nabavil. Monitor pa je kazal kar nekaj hib : praske na ohisju, stisnjena slika v vogalih,... Zadevo sem reklamiral, vendar je uvoznik reklamirane pomankljivosti oznacil za normalne ??!?
Trgovec mi je reklamirani monitor nadomestil z drugo blagovno znamko .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466187301 (12016) tikitoki
»

Vprašanje o reklamaciji

Oddelek: Loža
344866 (3741) St235
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786119837 (51178) r3dkv1c4
»

nov računalnik crknu

Oddelek: Pomoč in nasveti
171637 (1123) Šimpanz
»

Reklamacija diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
201568 (1210) Justy

Več podobnih tem