» »

Unreal Tournament III

Unreal Tournament III

1
2
3 4

TechBeats ::

čak kaj je zdej to, a je demo že uzuni?? Al kje si staknu te screene??
AciD TriP

Tr0n ::

TechBeats ::

LOL :D :D , hudo thanks.
AciD TriP

miteq ::

Hvala za mirror-je :D

Ampak to je šajs. Ne vem kaj naj raje igram... Team Fortress 2 ali UT3. Šajs od šajsa.;((

pozitron ::

Če gre z mirrorjev počasi je tale torrent precej hiter link

Raw ::

O jebemti, TEMU jaz pravim AKCIJA!
UT je edini špil kjer refleksi in hitra taktika pridejo do izraza - v svoji kategoriji zadeva čist sameva.

Big thumbs up!
I am what I am and I do what I can

Dr_M ::

Unreal Tournament in akcija?? Uff, potem postaja podoben Quakeu 3 :) odlicno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Jst ::

Back to the basics. V enem izmed intervjujev razvijalecv so za veliko stvari povedali, da je bolj podobno UT1999. Kar je dobro. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TechBeats ::

Dela super :) , sam kar me pa mot je pa to, k je ubistvu isti ut2003/04 po igralnosti, še zmeri ta dvojni jump, pa odrivi-levo desno... za dvoji skok kot sm brau nej bi obdržal, sam te odrive pa nej bi skenslal, pa ništa, sm mislu da bo dost dost boljša, ne rečm da je slb špil sam tko no, sm si še zdownladu CoD4 pa Timeshift, in morm rečt da sta mi skor boljša k ut3, Timeshift mi je biu še najboljši; pa sm kr usekan na UT serijo.

Pa še neki srverji sploh ne delajo, pa dost folka sm vidu k se nemorjo konektat:\
AciD TriP

Pesimist ::

Nemorem verjet da to sploh kdo spila. Neko bedno vesolsko naziganje. :\
COD4 al pa RanbowSix:Vegas sta ja dosti bolsa.

miteq ::

COD4 al pa RanbowSix:Vegas sta ja dosti bolsa.

Morda že, ampak nekateri ne maramo iger, ki so pod pretvezo ameriška propaganda njihove vojske. US Marines bla bla bla, they want to destroy our country, bla bla bla...:\ Americas Army pod pretvezo.

Pa brez zamere;)

Aggressor ::

Yay, UT se vrača h koreninam ... imenitno gibanje in orožja, samo videz je pa naravnost obupen. Pa ne samo zato, ker so teksture na mid-res, ampak zaradi retardiranih nastavitev (lol, blur čez cel zaslon na world detail 2?!) in bloom overkilla. Osvetljava je grozljivo zanič. ;(
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

ArYeS ::

Eni izbiramo igre po kvaliteti miteq in ne po tem kaj in kdo se skriva za njo. :) Boli me če igram v vsaki streljačini Američane ali koga drugega.. če je igra kvalitetna je to še najmanj važno.


Drugače pa sem sprobal UT3, na low mi dela glih za glih na A64 3000+, 1gb rama, 6600gt 128mb.

Začnem.. hmm wtf grafika .. neostro vse.. no kmalu se privadim in vidim, da sploh ni tako slabo kot zgleda ampak v real-time izpade celo super.
Igram malce, razočaran, da ni nič novega v celotni igri razen boarda. Kateri je res kul, tu se pa vse veselje konča. Gameplay je pretty much porazen oz. isti kot ali celo slabši kot v prejšnih delih. Ne me vzet kot UT haterja, ker še danes igram kdaj UT2k4, vendar ne v dolgih intervalih, ker postane dobesedno dolgočasno skakanje in streljanje.

CoD4 me je definitivno bolj privlačil kot tole.

Aja glede serverjev? Sem šel na enega z 130pinga (najmanj kar sem našel) in je bilo laga kot da bi bilo 1000pinga :)

T-h-o-r ::

A je to grafična kartica kriva, da se mi demo zažene do tja, kjer vpišeš up. ime potem pa napiše da se mora utIII končati, ker je prišlo do napake? imama pa grafično x-700pro am25600+ in 2gb rama?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Gr0unD Zer0 ::

niso mislili ravno double jumpa skenslat?

ker dodge jump je bil ze v ut99 in sodi zraven kot railgun h quaku

aryes nevem kaj si pricakoval, saj so sami rekli: back to basics

ArYeS ::

Več sem pričakoval.. dejansko nekaj novega.. na pa kot fifa ko pride vsako leto nova in vse isto :)

Dodge jump ni bil v UT99.

V UT99 je bil samo dodge.

Dodge jump je to, da dodge narediš in potem še jump.


V UT3 je ni več dodge-jumpa in ni več wall jumpa. Je pa še vedno dodge in double jump.

suntrace1 ::

Men še vedno caruje UT2003 z InstaGib in Low Gravity - 2 tima in gremo igrat ragbi :D

miteq ::

Tudi wall jump je ;)

M-XXXX ::








Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

ahac ::

Kje se vklopi grafika?

Pri men izgleda slabše od prvega UT. Čudno, da ni kar textmode.

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Gr0unD Zer0 ::

no z dodge jump sem mislil pač tisto kar lik naredi, če double tapaš levo ali desno...

pa upam da bo tudi wall jump šel pa-pa

Zgodovina sprememb…

Aggressor ::

Dodge je, ko double tappaš. In je notri. Dodge-jumpa ni. Double jump je. Wall jump je.

Sicer pa:

Go to (where XXX is your Windows account name)

G:\Documents and Settings\XXX\My Documents\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config\

open up UTEngine.ini and set DepthOfField and Bloom to False. DOF makes the biggest difference.


Pazite tudi na to, da med 3 in 5 stopnjo detajla ni razlike v diffuse teksturah, ker so šparali s placom.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Tilen ::

No pa da še tole sprobam, čez 20 min poročam ;)

Si pa ze upam trdit, da mi zadeva najvrjetneje ne bo vsec. Tak Q3 ali UT stil se mi ne dopade prevec >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Jst ::

UT99 mi je bila zakon. ut2k4 tudi. In ta novi ut3 ima spet rahlo druga;en gameplay. Treba malo preigrati.

Optimizirana je pa kot vsak dosedanji ut. q6600 ter 79GS in je zelo igrabilna na 1280x 1024 povprečno čez 60fps. Mi je všeč, da ne skače tako dramatično kot recimo sc double agent ali tr legends. Kar zamerim demotu je pa grozna, obupna, nečloveška osvetljava. Grem gledat ini. Bloom treba nujno izklopiti.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tilen ::


Epic programmer Daniel Vogel posted a fixed UT3Demo.exe for Windows XP 64-bit and Windows Server 2003 users who experience problems with the UT3 beta demo. The fix addresses the issue where the game would crash with the error "modified executable code is not allowed".

We created a fix for the game not starting up on Windows XP 64 and Windows Server 2003 systems. This patch has not undergone the same amount of QA as the released demo so I strongly encourage to ONLY replace the UT3Demo.exe with the one from the patch if you are experiencing the "Modified executable code is not allowed" issue at startup.

Note that this only affects Windows Server 2003 and the 64-bit version of Windows XP. If you're using Vista 64 or the 32-bit version of XP (which is the one most people have), you don't need to worry about this.


http://www.epicgames.com/download/UT3Demo-XP64-2K3.zip
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

pozitron ::

Maš pa dobre fps-je Jst, pr men je povprečje okrog 45, 35 min, 60 max pri resoluciji 1024x768. Na 1280x1024 je pa bol švoh vse skupi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

Tilen ::

Čisto tipično Unreal igranje imo.


original



original
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

ahac ::

Super grafika:

(to so nastavitve na max in pri tem zelo šteka) 8-O

WTF? A se delajo norca z mene oz. moje grafične al kaj?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tilen ::

No da še omenim tole. Zadeva je neigrabilna na mašini v podpisu pri 1920x1200 20-25 fps. Vse nastavitve default. ahac, povej še ti svoje nastavitve/konfiguracijo. Bo pa to definitivno spet ena takšna igra, katero se bo preko game cfg-ja dalo optimizirat do +300%. Zahteve bodo pa glede na videno vseeno kar visoke. Sicer pa imajo še čas za optimizacijo. >:D

Po drugi strani pa mi je prav malo mar za igre, kjer z rocket launcherjem ne morem poskodovat nic druga kot pa nasprotnika.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mavrik ::

ahac: Kolkokrat bo treba še povedati, da demo nima high textur, ker so šparali pri velikosti downloada?
The truth is rarely pure and never simple.

pozitron ::

Sem znižal world detail iz 5 na 2, teksture mam na 5 in vidno polje na 100%, sedaj mam konstantnih 60fps, včasih pade na 58. Pri resoluciji 1024x768. Na 1280x1024 pa ni šans, mam pa največ 45 fps, drgač pa okrog 40. Kakšne nastavitve maš Jst, da na taki res. dobiš 60fps?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

Jst ::

Pardon, Moja napaka! 1024x786 imam nastavljeno, postprocessing default, world & tex quality na 2; v ini pa bloom, depth of field, distortion, SmoothFrameRate na false, aniso 16, aa 1.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Če bi imel smoothframerate na true minfps pa maxfps 60, potem sam odvzema kvaliteto za hitrost. pri 1280. Se ne splača. Vsaj na mojem sistemu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ahac ::

Mavrik: Ni problem v teksturah. Jaz "high textur" itak ne uporabljam, ker imam prešvoh comp. Fora je, da na vseh nastavitvah izgleda bedno. Grafika me spominja na Quake 2 (z mini kvadratki, ki letijo okrog). Mogoče se na screenshotu niti ne opaz tolk, ampak tega ne morem igrat... pa je daleč od tega, da bi bil izbirčen glede grafike.


Tilen: Texture in World detail imam na 3 (moj zadnji screenshot je pa z oboje na 5).
Vidno polje imam na 50%. Je mogoče to napaka? Ker sem poskušal povečat pa se je špil sesul. Bom popoldne probal še mal z configom spreminjat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

M-XXXX ::

Ta je Unral3 pogon (grafika je identična GOW) je pa za moj okus res malo preveč siva, enolična

Tilen ::

Vidno polje imam na 50%. Je mogoče to napaka? Ker sem poskušal povečat pa se je špil sesul. Bom popoldne probal še mal z configom spreminjat.
Ne vem, jaz se sploh nisem igral z nastavitvami. Vse kar sem spremenil je bilo to, da sem pushal resolucijo na 1920x1200. Bi se pa tukaj kar strinjal s tem kar pravis, ampak ne smemo pozabit da to je pac UT, ane. Imajo nek svoj krog privrzencev kateri ni majhen in ne bojo sli stran od idealnega modela. Kar spomnite se arkadnih "bednih" NFS-jev. Večina jamra, na koncu pa se jih pograbi kot tople žemljice v VSAKEM primeru ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

pingec ::

Sprobal, igralnost slabša kot na UT99 tko da ostajam pri Q3A/UT99 :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Tic ::

Ja, tudi jaz sem razočaran. Bom ostal na 2k3 verjetno :D
persona civitas ;>

Jst ::

Opazil sem, da ut3 dobro podpira Quade. Jaz imam na vseh jedrih med igro okoli 60% loada. Super!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Aggressor ::

Vidno polje dajte nujno na 100.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Jst ::

Kaj misliš s tem?


edit:

Ko editiram engine.ini, se te nastavitve uporabijo, ko zaženem igro. Ampak ko naslednjič zaženem, se vse zbriše. Oziroma, ko pridem prvič ven iz igre, je v ini spet večino stvari na default. Torej bloom na true... Zakaj se mi to dogaja?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Mavrik ::

Aja, ahac: Špil ima ločeno nastavitev za resolucijo, pri kateri renderira in za resolucijo pri kateri kaže. Ti maš očitno default nastavitev 50%, kar naredi tiste nažagane robove. To spremeni na 100 pa bo takoj lepša slika.
The truth is rarely pure and never simple.

Longinus ::

mogoče kje kaki slo server ?
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

macgajver ::

No ja sej je vredu špil samo grafika je vsa taka čudna siva in kot ste že omenili polno blura. In res grdo izpade ko mu recimo lahko dela konkurenco doom3 engine pri enemy territory quake wars pa kakšen serious sam2 bi lahko vzeli za primerjavo.
Upam da se bodo slike videle shrani.si nekaj zajebava
Grafika quake qars


Ut3
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

ahac ::

Mavrik: Sem dal na 100% in zdaj je v reku. Hvala. ;)
Sicer sem tisto že premikal, ampak takrat se mi je sesuval.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

pozitron ::

Evo en bug, kr dva orožja sem mel na enkrat :D link

Jst ::

Tole sem zmeril s frapsom. Naredil 10 fragov in dal benchmark do zmage - 20 točk.

XP:

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
11516, 192688, 46, 64, 59.765


Vista:

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
7692, 136928, 36, 64, 56.176


Čeprav se v številkah ne vidi, a XPji omogočajo bolj gladko igranje. Tudi nalaganje igre/stopnje je v Visti malenkost počasnejše.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Tr0n ::

Predvidevam, da si uporabil isto verzijo gonilnikov na obeh sistemih, ter instaliral recommended performance updejte za Visto.

macgajver: Pac stil je drugacen. Meni je dark, moody, siv style dosti bolj vsec. Bolj pripomore k overall vzdusju.

Jst ::

Ja, vsi popravki na XPjih in Visti. Driverji za 79gs so tisti, ki mi jih je ponudila nvidia.com. Ter nastavitve v ut3 so tudi enake.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

strictom ::

Če ste za akcijo, nardite eno igro, ki bo mešanca med Q3 in UT99 z boljšo grafiko in hudo optimiziranim enginom.

Uspeh je zagotovljen.

PS.: Pa ime more bit tako da se lahko uporabi krajšava!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141004 (13630) asaxyxas
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634005 (13034) stražar
»

xfx 8800gts in slotech (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
867048 (3869) cole-22
»

Dx10

Oddelek: Programska oprema
91523 (1188) Mr.B
»

Duke Nukem Forever - It's alive!

Oddelek: Igre
152025 (1464) BigWhale

Več podobnih tem