» »

Unreal Tournament III

Unreal Tournament III

«
1
2 3 4

Tr0n ::

pozitron ::

Pa tut datum izida se je baje zamaknu spet. Fall 2007.

Mavrik ::

Hm, a to pomeni da so končno priznali, da je za UT2003 bolje, da ne obstaja? ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Gr0unD Zer0 ::

meni pa je bil kar dober...
grafika, fizika, orozja... vse je štimalo

p.s. če lahko še bolj kopirajo quake 3 logo, sem pa jaz tudi papež;(

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Damn... danes si bom instaliral UT2003... Me likes it :D

Orbit89 ::

Jaz sem cel mesec prejigraval UT2K3 DEMO in če se ne motim so bile samo dva zemljivida, vedar je ras da sem takrat prvič poskusul tak stil igranja.

LP

PS: Zadaj samo še čakam na UT3 oz. popravek za UT2K4 ki bi izboljšal grafiko (DX9, HDR,...).Za kaj pa ne če so že izboljšali zvok.

Gr0unD Zer0 ::

ce to res pomeni back to the old school...
samo pozdravljam...
double jumpa ne rabim, wall jumpa tudi ne...
dodge bi bil ql da ostane, damage amp da je spet tisti roza, rippera nazaj, gravity boots za 15m skoke, skrivne sobe, pa da povečajo redeemerja... saj ne rečem da je slab v 2003/04, ampak tisti kolosalni top pri '99 ti res da respekt, morbias ter morpheus mapa...da ne pozabim legend conveyor ter fractal(ah, the memories:'( )
good old team deathmach>:D
mislim da se bom spet zaljubil:8)

Gr0unD Zer0 ::

moooooo, ravno prečekiral orožja.

rocket launcher bo spet granate metal v sekundarnem nacinu, to mi delaj... škoda da ne bo 6 raket

dual enforcers: štalaaaaaaaaaaaaaa. jeb** assault rifle, to je prava stvar za poniževanje...

impact hammer8-O

canister gun Incorporates the Sticky Grenade Launcher, Spider Mine Layer and Bio Rifle. Fires different projectiles depending on the ammo available to the player.

kdo si upa po zastavo med granate, pajkce ter psihiča z maximalno napoljnenim bioriflom?(jaz z redeemerjem, ampak to je druga zgodba>:D )

Each player will also have use of a Hoverboard, added as a way to keep people in the action at all times. Steve Polge comments (E3 2006) on the Hoverboard:
It's not something you want to use in combat, because you don't have a weapon when you're on it. And if you get shot while you're on it you're going to tumble and become an easy target. You can also grapple onto the backs of other vehicles and get a ride. Steve also mentioned that thay also used to it solve the problem of when someone takes off in a hellbender without you, you can quickly grapple onto and tow yourself into the vehicle while it's moving.


lol, marty mcfly :DD

ni ravno gravity boots, ampak kaki ollie pa pricakujem:P



it's going to OWN all the quakes together.
OWN OWN OOOOOOOOOOOOOOOOOOOWN


voice commands AI enotam v ekipi... ne pričakujem einsteinov ampak če se boš lahko menil z njimi... respect >:D

edit:
In addition to this, old favorites from the original UT such as jump boots and the ability to feign death will return in UT3.

aaaaaaaaaaaaah, preveč...
/me omedleva od sreče


While details of this new gametype are still sketchy, Unreal Warfare maps are set to be potentially as large as three Onslaught maps

Players will join one of the eight teams, each with its own unique armour, and wage war across huge territories which change depending on which team is in control.

8 teams?
sumim minimum 64 igralcev na mapi...
ali pa vsaj 32

pa niso normalni...
/me spet omedli

edit 2: pogledal trailer. zdaj mam pa trdega :(

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Tableta popustla?

Gr0unD Zer0 ::

jaaaaaaaaa

kihc ::

Ma tisto snajperko nej spravjo nazaj v takšno kot je bila v UT1. Močno, natančno, "hladno" orožje, ne pa neko skropucalasto metalo štroma.

:P
x

Gr0unD Zer0 ::

saj bo:D

Dr_M ::

UT3 je prvi na moji listi za nakup letos. :)
unreal spilam ze cist od prvega dela in sm preigral vse (razn return to napali sm samo zacel...). Unreal mi je skoraj boljsa serija kot Quake. povdarek na skoraj :D

UT prespilal ogromno, pravtako 2004. :) upam, da bo za 3 ogromno razlicnih in dobrih map.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mavrik ::

Ma tisto snajperko nej spravjo nazaj v takšno kot je bila v UT1. Močno, natančno, "hladno" orožje, ne pa neko skropucalasto metalo štroma.


Em, to je že mel UT2004. Je bila snajperka tam enako kul kot v UT99.
Ground Zero: Hm... bilo bi malo žalostno, če ne bi bila boljša od Quakov a ne? Glede na starost zadev (itak pa je UT2004 že pelal scat Quake... kar je bilo pričakovano za igro ki je izšla toliko časa po Quake 3).
The truth is rarely pure and never simple.

Gr0unD Zer0 ::

ze ut'99 je peljal scat quake 3


sicer so zadevo reševali modi (instagib, clan arena itd...)

multiplayer pri q4 pa ma tudi menda samo DM,TDM,CTF...
ma še kaj?


skoda da je oni dim pri snajperki...
pri ut99 je blo zakon snajpat z invisibility
ceravno je blo redkokdaj vse na isti mapi če se spomnim prav

kaj pa je z onimi adrenalinskimi sposobnostmi?
meni nekak niso ble ql. upam da bojo letele ven.

upam da bojo dali kakega krosara not v špil...
(upam v prazno, a vseeno)

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Adrenalin se je dal itak izključiti. Prav tako se je dal v UT2004 vklopit "UT Classic" mutator, ki je približal vse originalnemu UTju... tudi z granatami v raketometalcu.

Kar se pa snajperke tiče... tisti dim mora biti tam da prepreči brezvezveno kempanje ter skrivanje. Zdaj je glih pravšnja.
The truth is rarely pure and never simple.

kihc ::

Wua? Očitno sem res mal za svetom. :D
2003 sem nekaj igral, sam se mi ni dopadu, 2004 se mi pa ni dalo nikol inštalirat (6 cdjev :S).
x

T-h-o-r ::

To igro komaj čakam :))

Mislim, da je bom preigral več kot cod2 :D

Gr0unD Zer0 ::

meni pa je ravno zato blo zanimivo, da nisi bil prevec izpostavljen...

kempa se lahko z vsem, bomo pa pač z canister gunom sedaj:P
kaj lightning guna ne bo sploh?

miteq ::

Izdan je bil madafa*in' soundtrack za UT III !:D

V soundtracku je veliko podobnosti z UT99 soundtrackom, kar je superca, glede na to da se UT3 vrača h koreninam. Soundtrack bo kmalu romal v avtoradio, potem pa gasaaa! (seveda po omejitvah)8-)

Bite kliken zi hier fr den zaundtrek

kotnikd3 ::

Unreal Tournament Fan 8-)
A bo poudarek na večigralstvu?

Dr_M ::

sej zato pa je Tournament... :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Rotaidal ::

Unreal Tournament Fan 8-)
A bo poudarek na večigralstvu?

Hehe...to je tako, kot da bi vprašal, če ima WoW poudarek na večigralstvu:)

pozitron ::

Čeprav naj bi glih v tem delu baje dal mal več pudarka na singleplayerju, čeprav bo itak njhujš multi.

Gr0unD Zer0 ::

itaq je tudi single player kul pri vseh tournamentih, ampakmultiplayer je pa klasa zase(za moje pojme ni boljšega... - counterstrikerji pa mi že zasedo postavljajo z awpji ter flashi)
(pač stvar osebne preference, i also like CS/quake/ET/cod

LjubimPeezde ::

ze ut'99 je peljal scat quake 3

Ampak se je pa Quake precej dlje obdržal med publiko in postal legenda>:D
Baje se ga še sedaj igra (škoda ker nimam več serijske:) )!

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

A UT'99 pa ni več med publiko? :\
Za igranje ne potrebuješ CDkeya niti CDja! Modov in mutatorjev je malo morje, da o neskončnem številu map zanj sploh ne govorim. Aja, po številu načinov igranja je daleč daleč pred kakim quake 3.
Pri Quake 3 mi je zanimiv edino način igranja, vse ostalo je v prid UTja.

kihc: UT2k4 dobiš tudi na DVDju.

Glede razlik UT'99 vs. UT 2kX. Double jumpa skoraj nikoli nisem uporabljal, običanja sniperka mi je res bolj kul kot lightning gun (čeprav se s slednjo da narediti več hudega), assault rifle zna biti uporabnejša v nekaterih primerih kot enforcer, tisti shield gun se da včasih zelo dobro izkoristiti in mi je všeč, samo ne znam ga še dovolj dobro uporabljati. Nekateri novi načini igranja so pa enostavno OMG: recimo bombing run je tak adrenalinska zadeva, nekateri spet tak tak: recimo na onslaught se nisem nikoli navadil.

Glede novega UTja pričakujem dober in hiter pogon, ki bo deloval na visokih nastavitvah tudi na malo slabših sistemih (do sedaj je bilo vedno tako), pričakujem uravnotežen način igranja in mogoče kak nov modus (pričakujem tudi, da bodo pustili Face Classic v špilu ;) ).
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Gr0unD Zer0 ::

meni pa je ravno onslaught nenormalno sedel...

ko se nas je vsipalo 5 komadov v bazo nad jedro, eden še od zgoraj z letalom, dva z hellbenderom, en z bansheejem...>:D te pa je samo letel flak, rakete, svinec, plasma... te pa je še ki za konec kaki redeemer prileto v bazo... ni kaj ni...


snajperka je bla res svinjska... nisi videl od kod je priletelo, še posebej pri facing worlds, kjer si se lahko skril "v luč" s kakim necrisom pa te ni blo za najt razen če si res vedel kaj iskat..

z LG se je to popravilo... in je takoj vedlo na odprti mapi 10 folka kje si, če si le ustrelil koga v njihovem vidnem polju, kar je kemperje kar hitro pregnalo iz svojega mesta ali pa si pač par raketic...

saj quake je bil ql, a sekundarni način pri orozju, translocator, dodge jump, feign death, ASMD rifle ter njen combo, antigravity boots, shield belt ter najboljši rocket launcher sploh(6 raket naenkrat... heaven) so pa meli neki čar, pred katerim se je quake pač za moje pojme skril(da ne omenjam genialnega fractal reaktorja ter pressure mape...)

LjubimPeezde ::

A UT'99 pa ni več med publiko?

Verjetno manj kot Q3Arena? Večno slavo si je ta Carmackova mojstrovina pridobila tudi s sporedom na QuakeCon-u!

In DA, čakamo na nov UT>:D Upamo da izpolni pričakovanja. Zgleda se bo v kratkem vsipnilo kar nekaj teh MP iger, od UTja do ETja... bogi prosti čas:\

ahac ::

Q3A je še vedno velik bolj fun kot katerkol UT. |O
Vsa tista navlaka je brezveze. Daj mi railgun na instagib in to je to... tam se vidi skill. Ne pa v igračkanju z teleporti. |O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Gr0unD Zer0 ::

ne boš verjel, tudi to se da igrati v unreal tournamentu...

samo instagib mutator vklopiš pa je.

noben te ne sili da ga uporabljaš, je pa tam, in ga lahko.

pri UT se mi tudi ful dopade marsikatero izvirno orozje...
(multi-barrel rocket launcher, flak... okej niso zaj neki dizajnerski čudeži, a vsako orozje ma na sebi neko malenkost kar ga dvigne nad sorodnike iz ostalih špilov... zakaj shotgun, ce mas flak cannon. zakaj eno raketo če lahko 3? zakaj rail, če maš shock combo.
zakaj peš, če maš leviathana>:D ?

saj quake je fun, ne rečem, a je totalno brez inovacij(brez inovacij bi še vedno tekken1 špilali, ter death rally) railgun je railgun že od quake 2? shotgun isto(super shotguna ni vec) LG tudi od q2 LG, rocket isto... saj pri utju ni nevem kaka revolucija, a vseeno maš občutek da se nekaj spreminja, pri quakeu pa stojiš na mestu..

p.s. in instagib je še po mojem mnenju najmanj skilla...

samo držiš gumb za streljanje in moliš da oni tebe ne spraši prej...

zanimivo prvih 10 minut, potem pa fertik...
če smo že pri Q3A, je clan arena vrhunec kvejka

no ja... vsakemu svoje

kihc ::

Ma instagib skill my ass. Sej ne rečem, da se pr tem ne vid aiming pa jumping skill, samo tole vsako igro spravi pod nivo. Če hočeš aimat lahk greš moorhuhn špilat ...

UT je (bil) zakon, ker je imel nova, zanimiva orožja z alternativnim načinom in prav tole mu je dajalo čar. Instagib je samo "opcija", ki ti da na izbiro ENO SAMO orožje, in če rečeš da je quake zarad tega boljši ... (It's not a bug, it's a feature).

zakaj eno raketo če lahko 3

zakaj tri, če lahko 6? >:D
x

Tic ::

Iščem kakega soigralca za 2k3 dokler tanov ne pride. Koga zanima' Ker boti so dolgcajt.
persona civitas ;>

Gr0unD Zer0 ::

ja, edino to res smrdi, da so skinli 6 raket na samo 3...


še vedno je fun, ampak ni več tolko...

eh glavno da je še flak vedno brutalen... skoda edino da so range zmanjšali od sekundarnega načina, ker pri ut 99 je menda dlje letelo kot pri 2k3/2k4

miteq ::

Zdaj se večina orožij tako ali tako vrača na stara pota, tako da glede fun factorja pomoje ne bo problemov.8-)

'FireSTORM' ::

Zgodbe pa nikoli ne morejo spremenit?
In an atempt to control miners, la la la...
Those penguins.... They sure aint normal....

T-h-o-r ::

ja kak naj spremenijo zgodbo, če je pa vic teh turnirjev ravno v tem, in an attempt to control miners
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Gr0unD Zer0 ::

jah, FS, it's MF-ing UNREAL TOURNAMENT>:D >:D >:D >:D

glavno da je igralnost vrhunska, zgodba pri tem špilu mi še najmanj pomeni...

20 agresivnih minerjev/ ponorelih robotov/besnih genetskih eksperimentov/necrisov/skaarjev v areno, pa da se vidi kdo je jači

'FireSTORM' ::

To že, saj je igra zanimiva in je za preigrat, ampak da v 10ih letih ne moreš enkrat vsaj malo spremenit zgodbe je pa tudi absurd. :D

Naj bi vsaj spremenili in an atempt to control angry house wifes ali kaj koli :P
Those penguins.... They sure aint normal....

destroyer2k ::

In zakaj spreminjtati kako stvar če smo pa še vedno zadovolni z njo?

Gr0unD Zer0 ::

in an atempt to control angry chiwawas bi bil isti qr*c...

društvo potrebnih mladcev ma poln kufer... spet isti organ

to, kar je, čist štima, and we love it(at least i do)

R33D3M33R ::

Saj zgodba itak ni pomebna. Niti nikoli ni bila.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

LjubimPeezde ::

Mal se vprašajte o pomenu zgodbe v multiplayerju:)

Gr0unD Zer0 ::

saj pa pravim... btk za zgodbo.

Gr0unD Zer0 ::

R33D3M33R ::

Res dober intervju! Sedaj sem še bolj firbčen kaka bo zadeva. Glede na MoH: Airborne Demo, bi mi zadeva morala delovati dokaj solidno. Komaj čakam :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Tr0n ::

Midway and Epic today announced the minimum and recommended system requirements for the PC version of Unreal Tournament 3, the highly anticipated first-person shooter scheduled for release in November 2007. Please see below for all information regarding these requirements along with newly released screenshots from the PC version of Unreal Tournament 3.

Minimum System Requirements

• Windows XP SP2 or Windows Vista
• 2.0+ GHZ Single Core Processor
• 512 Mbytes of System RAM
• NVIDIA 6200+ or ATI Radeon 9600+ Video Card
• 8 GB of Free Hard Drive Space

Recommended System Requirements

• 2.4+ GHZ Dual Core Processor
• 1 GBytes of System RAM
• NVIDIA 7800GTX+ or ATI x1300+ Video Card
• 8 GB of Free Hard Drive Space

pozitron ::

NVIDIA 7800GTX+ or ATI x1300+ Video Card
WTF? A ti dve sta kao u istem rangu? Mislim, da še zdaleč ne. Mal so čudno tole napisal. Al si pa ti narobe prepisal.

Tr0n ::

Tr0n ::

Hitra UT akcija in ubijalska grafika. :) Tako nekako.
























«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis (strani: 1 2 3 450 51 52 53 )

Oddelek: Igre
2617141006 (13632) asaxyxas
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634007 (13036) stražar
»

xfx 8800gts in slotech (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
867048 (3869) cole-22
»

Dx10

Oddelek: Programska oprema
91523 (1188) Mr.B
»

Duke Nukem Forever - It's alive!

Oddelek: Igre
152025 (1464) BigWhale

Več podobnih tem