» »

Rad bi gledal filme preko TV

Rad bi gledal filme preko TV

Mazgajver ::

Hello folk a ma ker od vs kej pojma kaj morm jst nardit da bi gledu filme iz računalnika na TV.
Vem da nimam TV- outa pa ne vem a morm kr novo grafično za to nabavt.
Pa kolk so kej najnižje cene za grafične s TV outom oziroma kaj bi se mi najbolj splačal nabavt.
:\

LapD ::

En poceni dvd predvajalnik in par cdrwjev ;)

KandazaR ::

Novo grafo bo treba. Kak priklop pa maš agp ali pci expres

zavajon ::

Najbrž ima danes večina kartic v rangu 50€ TV out.
Za gledanje TV bo vsaka dobra.
lp

niga ::

Bom uporabil kar to temo...

Na racunalniku in na TV-ju mi kaze isto sliko, ko pa zazenem BSplayer oz. katerikoli drug player mi na TV-ju ne prikazuje filma. Na TV-ju vidim samo BSplayer slika pa je crna.
Ali kdo ve kako in kje naj nastimam, da bom videl tudi na TV-ju film?

Master_of_pc ::

ja v nastavitvah mors nastimat da je pol tv recimo master to bo 1 , po bos meu sliko , je pa varijanta da nardis tko da prenasas ali rasirs sliko na tv , tako ko odpres film v bsp jo sam preneses na tv z misko , kot bi meu pomozni zaslon na tv ubistvu je pa rasirjen . Osebno uporabljam to rasijrjeno varianto pol ce mam velik okn odprtih pa nimam placa na monitorju si pomagam z tv-jem ali pa gledam film na tv-ju pa kej delam na monitorju . Use se da sam mal se je treba potrudt.

niga ::

A lahko mal opises kako naj sliko prenesem na TV. Na TV-ju vidim samo podnapise, slike pa ne.:(

In se to. Ko pregledujem naprimer ta forum, so na TV-ju crke tako majhne, da se ne vidi kaj pise. Se da tudi to kje popravit, da bi se videlo tako kot je na monitorju.

Hvala za pomoc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: niga ()

niga ::

Sliko sem ugotovil kako prenesti na TV. Se vedno pa je malo motna oz. se pojavljajo crte po ekranu. Sj ce ne gre drugace, se da tudi tako gledati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579950 (19279) Dominator
»

Filma se ne vidi naTV-ju, na monitorju pa ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
221787 (1379) Pro2Type
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506151 (5056) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292174 (1674) Kawl6
»

res. na TV 800X600 = radeon 8500 = ?

Oddelek: Zvok in slika
141631 (1343) Lucio

Več podobnih tem