» »

ali je treba...?

ali je treba...?

Problem Host ::

ali je treba za inštalacijo operacijskega sistema poleg že obstoječega uporabiti kak program ali lahko inštalacijo izvedeš kar tako da enostavno zaženeš autorun operacijskega sistema? Gre za stvar da bi poleg xp inštaliral še visto!
pravzaprav sloh ni pomemben opr.sistem le način inštalacije me zanima če mi lahko kdo pomaga in mi pove!
hvala>:D

Stratus ::

Če želiš imet dva operacijska sistema v tvojem primeru Vista in XP je vrstni red namestitve najprej XP potem pa še Vista. Ko boš nameščal Visto bodi pozoren da ne prepišeš stare inštalacije XPjev ampak da inštaliraš Visto poleg XPjev (v drug imenik ali particijo) ko bo gotovo boš imel ob boot-u meni za izbiro med XP in Vista
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

Gapi ::

Kot zanimivost. Inštalacija viste del tud če je iso mege mountan z deamon toolsi. To dela v primeru če hočeš met dual boot tako da daš visto na drugo particijo. Da pa je kot samostojen os je pa že treba peč dvd. Da pa ne bomo tuki piratiziral prevč naj povem da je šlo le za test in ne za izvajanje redne inštalacije. Ostanem Windows XP dokler nebom sigurn da mi vse stvari ki jih mam ne delujejo brezhibno. Naprimer Tiskalnik sicer dela a mu vista in sivine delajo preglavice.

Problem Host ::

jao to sm naredo ... sm sam nekak pogrunto...a vendar vseeno hvala. ja ne dela use tk kot bi mogl... Ej Gapi a teb tud povezava z internetom pol ni uspela???
;(( :))

Gapi ::

Sem zarouterjem.Tako da z povezavo nism mel problema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264484 (64076) Seljak
»

Windows 7 zbral največ prednaročil v zgodovini Amazon.co.uk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16214727 (9638) nekikr
»

Windows 7 z namestitvenimi USB ključi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12613987 (10360) MrStein
»

TRIPLE BOOT Mac OsX Xp in VISTA

Oddelek: Pomoč in nasveti
222139 (1638) maxsis
»

Problem z bratom :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1387744 (4564) primzx

Več podobnih tem