» »

Firewall + antivirus

Firewall + antivirus

kekec135 ::

Mene pa zanima kaj je najbolsa kombinacija za firewall in antivirus. Uporabljan nod 32. Kateri firewall bi najbolj pasal poleg?

Good Guy ::

sam avast 4, ma čist dobr firewall prav tako av tko da nimam problemov..

ne delat kombinacije nod32 pa zone alarm ker je men čist zalegal komp:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

jan01 ::

Priporočam outpost. Če nimaš potrebnih financ oz ga ne znaš "kupiti", pa vzemi zelo dober comodo.

kekec135 ::

No in keri firewall priporocate k nodu?

globoko grlo ::

eh ja, OUTPOST

madviper ::

@rovtar
Kolk je men znano je avast antivirustni program, ne pa firewall.

@kekec135
Uporab kateregakoli. Vsak bi moral delovat v kombinaciji s katerimkoli antivirusom. Izjeme so le programi, ki imajo vse v enem (torej antivirus in firewall). Takrat se zna zgodir, da se antivirusa med sabo "kregata" in javljata drug za drugega, da sta "nadloga".
I'd like to do something crazy!

Good Guy ::

@madviper
si že slišu da majo nekateri av-ji poleg av-ja tut firewall?

Avast je že en tak.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

madviper ::

@rovtar
Ja sem že slišal. Sprašujem ker tudi sam uporabljam Avast in nisem nikjer opazil, da bi bil naj tudi firewall. Seveda pa dopuščam tudi to možnost, saj je res da nadzoruje tudi interentni promet.
I'd like to do something crazy!

pozitron ::

ne delat kombinacije nod32 pa zone alarm ker je men čist zalegal komp

Dej ne nabiji neki u tri PM. Teb je mogoče zjebal. Js mam pa že dolg tako kombinacijo pa dela čist fajn, brez problemov.

Avast nima firewall v pravem smislu, da maš kontrolo za in/out traffic, za to še enkrat ne nabiji neki u tri PM.

Tuki je lepo napisan kaj ma:
A new resident protection module was added to avast! 4.5: the Network Shield. This module provides protection against known Internet worms/attacks. It analyses all network traffic and scans it for malicious contents. It can be viewed as a lightweight firewall (or more precisely, an IDS (Intrusion Detection System)).

Zamenjava besedne zveze z kratico, ki ohranja pomen, vendar pripomore k lepšemu izgledu! //madviper

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madviper ()

Spock83 ::

Jaz imam Kaspersky + firewall Sygate + hardwerski firewall s SPI-jem

Karkoli inštaliraš bo skoraj vsak program podobno unčikovit. Vseeno je kaj vzameš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

bluefish ::

se strinjam.
imel sem antivirusnega Nod in tudi Clamwin (free) + Sygate Firewall + firewall na routerju

darkolord ::

IMHO je najboljši firewall Tiny. Je pa precej kompliciran za nastavit, če hočeš nastavit kot je treba.

Ti pa naredi en sandbox, tako da tudi za posamezne programe določaš, kaj lahko počnejo na sistemu (al se lahko zalaufajo, dostopajo do diska, registra, ...)

madviper ::

Dobrodošla so tud kakšnen link ali pa navodila, kako se ga nastavi.
:D
I'd like to do something crazy!

Good Guy ::

@davidx300

govorim iz lastnih izkušen, bravo če teb ne lega.. men je, sry sam ne met svoj fw pa av za najboljšega...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Tac20 ::

jst mam pa od XP firewall pa nod pa vse normalno laufa že dve let, verjetno sm čarovnik

pozitron ::

Mah rovtar govorim ti zato ker pol druge mogoče odvračaš od tega, za brez veze. Isto glede avasta, neki bluziš d ma firewall, ko ga nima, če ne veš pol ne priporočuj drugim!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

StratOS ::

jaz sem pristaš ALL in one.
Ruter + integriran FW/AV/SW ..
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Good Guy ::

@david

poglej avasta mam že več kot pol leta pa mam manj problemov kot pa prej z nod32 + zone alarm

ti pač ne moreš priznat da je za nekatere avast bolši ampak ti je nod bog i batina...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621806 (20544) mat xxl
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130119 (19606) Qushaak
»

Antivirus, ki je "ugoden" (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
515698 (4246) zmaki
»

Kaj uporabljate za zaščito in čistost vašega sistema?

Oddelek: Programska oprema
151644 (1409) pivo
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619384 (8180) fitipaldi

Več podobnih tem