» »

kateri antivirus naj izberem??

kateri antivirus naj izberem??

1
2
»

Jackass ::

Js morm mal dopovnt svojo izjavo. Zdej sm nasnel novo verzijo NOD32 (2.5) in je supr. Zdej ni več situacij, ko ne bi znal odstranit določenega nepridiprava.

Se pa ob vsem skupaj vprašam čemu sploh služi požarni zid? Imam Sygate Personal Firewall, ampak med srfanjem po netu, prenašanjem datotek iz neta, mi ponavadi ne javi požarni zid, da me skuša napast trojanski konj, ampak NOD32. Zdej me pa res zanima a je ta firewall uporabn še za kej, al sam zato, da nekterim svojim programom onemogočiš dostop do neta in da ti neprestano javlja, da siol pošilja poizvedbe o tvojem PC-ju.

Aja nekateri ste pisali o tem, da Symanetec Antivirus porabi malo sistemskih sredstev. Pa me zanima koliko MB pomnilnika naj bi to bilo?
Namreč moj NOD32 trenutno porabi 17MB + 2MB (2 service-a tečeta). Torej 19MB. To se mi zdi kar precej. A obstaja kakšen trik kako zmanjšati porabo pomnilnika oz. sistemskih sredstev?
jAcKaSS

jurre ::

meni zdle laufa nod (2.5) in rabi en proces 7mb drug pa 3mb rama:D se prav 10mb, norton dvomim da bi samo tok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Jackass ::

jurre: Kaj vse imaš pa omogočeno pri NOD-u?

Aja, pa js mislm Symantec Antivirus Corporate edition (se mi zdi, da je polno ime), ne Norton Antivirus!!!
jAcKaSS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackass ()

jurre ::

mam vse omogocen: AMON skoz skenira, DMON za office (mam se word zdle odprt), EMON je vklopljen, IMON mi zdle banner od s-t skenira:D pa avtomatski updatei
tist tadrug proces od noda k je prej rabil 3mb, zdle kur 716k

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

Jackass ::

Čist tko BTW, kolk ti pa explorer.exe (kadar nimaš odprtga raziskovalca al pa IE-ja) žre?

Ker js mam občutk, da so moje sistemske komponente v zadnjem času postale zelo požrešne. ;(
jAcKaSS

Jan987 ::

ja strojni požarni zid (router) dost pomaga in odkar ga imam mi sistem zdrži veliko dlje kot prej in ga zadnjih nekaj mesecev zaradni virusa še nisem formatiral (tisti mesec ko sem dobil adsl in še nisem imel usposobljenega routerja sem sisstem formatiral vsak 4 dan da sem sploh lahko normalno delal) Imel pa sem naložen kaspersky in nod 32 preiskusno verzijo

jurre ::

@Jackass
explorer mi zre 11,7mb. Je pa res, kot je jani123 rekel, da imam router in se fw na racunalniku.
jaz mam pa drugac probleme ne zarad rama ampak da bi prevec procesorja pozrejo:\ pa noben ne ve kaj bi blo...(format ne pomaga)

Jackass ::

Mislm js mam drgač 512MB RAMa, kr mi čist zadošča, sam mi pa ni jasn, zakaj je explorer kr naekrat začeu žret po 20MB, da ne omenjam unih svchost-ov, ki skupej naberejo med 30-40MB, pa sploh ne vem zakaj jih mam oz. zakaj laufajo!;(
jAcKaSS

jurre ::

mja tko je to..tistih svchostov mam 6, skupaj zrejo tud ene 20mb.
da ne bo cist offtopic - Drugace sem imel ze nekaj casa nazaj nortona pa se mi zdi da je precej vec porabil..okol 30mb pomoje.

Jackass ::

Aha kul, celih 20MB pravš. No js jih mam tut mislm da 6 in en mi žre 27MB.
jAcKaSS

Korenchek ::

Kako se pa kaj F-Secure obnese? Imate kakšne izkušnje?

fitipaldi ::

kako ste kaj zadovolni s zone labs security
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621786 (20524) mat xxl
»

Kateri antivirusni program naj izberem

Oddelek: Programska oprema
499199 (8146) bluefish
»

Kateri AV je najbolje imeti?

Oddelek: Informacijska varnost
202239 (1598) hamax
»

Antivirus, ki je "ugoden" (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
515698 (4246) zmaki
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648984 (7236) fruti

Več podobnih tem