» »

3D Prophet MX TV-Out

3D Prophet MX TV-Out

Muflon1 ::

A dela vsem tv out brez problema. Men neki štrajka kot da mi ne bi zaznal nastavitev za televizor na tv zaslonu se na hitro nekaj posveti pol pa skoz tema kva bi to lahko blo:|

Sirki ::

Mogoče nebi bilo slabo, če bi nastavil, da imamo pri nas televizorje s PAL B ali D sistemom.

Muflon1 ::

kje pa se to nastavi:8)

Muflon1 ::

V bistvu js spoh ne morem spreminjat nastavitve za kao drugi monitor da bi bil to TV

ChiefThunder ::

Ja, tole je že znan problem. evo tkole: poglej kateri čip maš, ali Brooktreejev BT86xxx al Chrontelov 7007. To najdeš med lastnostmi gonilnika. Če nimaš na televiziji vhod za s-video, ti crontelov čip ne bo delal. Če pa imaš Brooktreejev čip, si pa samo nabavi kabel za scart povezavo. Rabiš pa še program, s katerim nastavljaš lastnosti - TV tool. Zanga poglej po netu.

Muflon1 ::

ja sej zdej je mal bol trznal na tvju sam slike pa še kr ni:'(

Muflon1 ::

Pa ugotovu sm da mam za:
TV encoder Type: Conexant Bt869
kva je to?

matevzm ::

To je Brooktreejev cip (kasneje Rockwell, sedaj Conexant). Oznake so se vedno bt (BrookTree).

Muflon1 ::

to je pa že kriza!!
probu sm in preko S VHS in prek scart kabla pa ne dobim slike v TV Tools mi pa piše da je našu čip in prepoznal S-VHS kake nastavitve morm za TV uporabt??

ChiefThunder ::

Obliko signala moraš nastaviti na PAL. Ob načinu povezave morš obklukat "force composite".

Muflon1 ::

js lahko obklukam sam force VHS al pa force S-VHS sam karkol dam še zmeri ni slike

Tzar ::

Ce imas S-video izhod,moras kabelcek za S-video priklopit na SCART kabel,ampak mora biti priključelk na njen za video,ker drugače ne del.Pol pa sam ploščati del SCARTa vtakni v TV in daj na AV.
Ce mas Detonatorje samo nastimaj na TV pa se en PAL izberi (B,G,N,I,...) in tam izberi da imas S-video izhod.
Zadeva bi morala delati.
Jest sem se zajebaval k sem hotu SCART kabel hotu mal podaljšat pa nisem ta pravga podaljška kupu.Moraš res merkat da je na koncu kabla (pri činču) napisan video,drgač ti ne dela.
lp
0:)
Življenje je lepo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579530 (18859) Dominator
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458471 (7866) opeter
»

Katero graficno za cim boljsi TV-out?

Oddelek: Kaj kupiti
161544 (1199) killah bee
»

Win 2003 in ATI TV out problemi

Oddelek: Operacijski sistemi
131328 (1216) Sims
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253251 (2784) romario

Več podobnih tem