» »

Problem z nalaganjem Windows XP

Problem z nalaganjem Windows XP

Atos ::

Problem je sledeč:

Brez kakršnega koli vzroka se mi Windows noče več naložiti. Pride do zaslona, kjer izbereš uporabnika, vendar se ikone za uporabnika nikoli ne prikažejo, samo windows logo in tisti modri zaslon. Dodana ni bila nobena nova strojna oprema ali karkoli podobnega. Zanima me, če je imel kdo podoben problem in kako ga je rešil.

Formatiranje ne pride v poštev ponovna namestitev Windows preko sedanjih pa bi naj bila zadnja opcija. Zanima me kaka hitrejša in elegantnejša rešitev. Mogoče z recovery console.

LP

DzorDzi ::

isti problem mam in to spet ga imamo vsi ob podobnm casu, dej mi povej a si kej updejtu winse?
ker summ da je to, ker mam isti problem. Če je to pol je treba ta microsoft zažgt!!!
question is do u feel lucky, well do ya punk?

Atos ::

Ni moj računalnik. Na strani od Microsoft je razloženo da se lahko zgodi ob namestitvi kakega programa, nove strojne opreme ali pa ob okvari file system-a. Sprobal že vse živo... Tudi pri varnem načinu enako. Sploh ne morem v Windows priti. Na nikakršen način. Očitno bo potrebna nova namestitev :|

Supervisor ::

Imata skreiranega še kakega uporabnika ? Probajta se prijavit v drugi profil....

Atos ::

ne razumeš. Ikone za izbiro uporabnikov se sploh ne pojavijo. Windows zmrzne še preden sploh lahko izbereš uporabnika. Vse kar se prikaže je Windows logotip, zatem pa bi se mogli uporabniški računi, vendar pred tem zmrzne. In to je pri varnem načinu in navadnem. Tako da do namizja ali česarkoli podobnega sploh ne moreš priti :|

Brainstorm ::

Nimaš kej, pljunt v roke pa novo inštalirat winse.

Tut men se je to že večkrat zgodilo in ni blo druge rešitve, kot format.

Keltyrael ::

Mogoče če bi s kombinacijo tipk 2x ctrl-alt-delete (oziroma nekaj v zvezi s temi tipkami (možno tudi ctrl-alt-shift) nevem točno :P)... prišel do okna, kjer ročno vpišeš ime uporabnika in geslo (aka windows 200 style)

to naredi v času ko bi moral zbrati uporabnika pa ni nobenega na voljo...

'FireSTORM' ::

če druge rešitve ni kot format pa daš disk v drug računalnik in skopiraš vse potrebne podatke iz diska na drug comp in potem nazaj
če bi se takoj spravil formatirat in tukaj nebi spraševal o teh stvareh ki jih neboš moral drugače rešit kot z formatiranjem bi do zdaj lahko bil že konec ;)
sprijazni se, windows se vsake tolko časa obesi do konca0:)
Those penguins.... They sure aint normal....

gruntfürmich ::

hja, verjetno je treba dati off automatik updates windowsom. ker uprašanje kolko sami windowsi šarijo po sistemu in mu škodijo, sploh če imamo piratske...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Supervisor ::

Piratskih pa ne smete imeti... :D :D
Dejstvo je da bo počasi bolj pametno, dat še tistih par jurjev zraven z novo mašino, ja takrat čeprav je ravno takrat največja kriza......ali pa presedlat na Linux....
Smith & Wesson - the original point and click interface.

gruntfürmich ::

jst pa sem za piratske windowse, ker res v dno duše sovražim microsoft in njihove bolane monopolne in psihopatske finte.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PaX_MaN ::

"psihopatske" LOL

Če ga tko sovražiš, zakaj _sploh_ uporabljaš njegov OS?8-O

gruntfürmich ::

Ker so me od OŠ tako navajali na njih.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811113 (6448) solatko
»

Ubuntu 11.04 Natty Narwhal (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Operacijski sistemi
981166612 (139259) Icematxyz
»

Izšel Ubuntu 10.10 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
22164922 (55006) Icematxyz
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49245977 (19654) R33D3M33R

Več podobnih tem