» »

Kaj storiti, če amis ne priklopi v 1 mesecu, kot piše v pogodbi

Kaj storiti, če amis ne priklopi v 1 mesecu, kot piše v pogodbi

DonMatejo ::

Al se res lahk sam čaka? Kkšne izkušnje? V pondelk bo en mesc, o modemu pa nobenga sledu,?

Hvala za odgovore.

Alexius Heristalski ::

Jaz sem dobil opremo skupaj s potrjeno pogodbo čez 14 dni po oddaji pogodbe, na priklop pa sem čakal točno en mesec po prejemu opreme. A ti niti modema še nisi dobil? Si poklical 0802010 in povprašal, kako stvari stojijo?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Malkec ::

Pri meni je zdaj 3 tedne odkar sem dobil modem in čakam da Telko preklopi na centrali (vzel sem internet+telefonija.):O
/* Xaser 3 * 939 dual sata 2 * Opti165 (ccb1e0608mpmw) @2933 MHZ*/
/*TT 120 * X800 XL *1GB Transcend pc 3200 * MAxtor 160 GB SATA II /

Alexius Heristalski ::

Hja, tudi jaz sem jih mislil že nekam poslat, a točno po mesecu dni (vloga na Telekom je bila poslana 10.10., priklop je bil 10.11.) so me priklopili. Ne vem, ali Telekom to zanalašč zajebava Amis in njegove uporabnike, ker zgleda, da imajo 30-dnevni rok (ugibam!) za priklop. Očitno se Telekomu nikamor ne mudi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Chicken Boy ::

Vprašanje kako je ta člen napisan. Imajo kje na netu to objavleno. Ker te zadeve so tko napisane, da v nobenem primeru nimaš kej jokat.:))

amigo_no1 ::

Moram reči, da sem imel srečo.
Dam pogodbo v torek popoldne na pošto , v sredo čez 1 teden sem dobil domov modem+pogodbo in v 2 dneh priklopil zadevo (zajebancija s kabli :\ )
(sms , da lahko začnem uporabljati adsl sem dobil čez dobra 2 tedna po prevzemu modema).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

miko 55 ::

ja. sam lahko pa jim zagreniš lajf tko k sm jim ga jest. vsak da klič med 8 in 16 uro, k takrat dela administracija naj oni mal požokajo telekom.ja sms je navaden nateg. jest sm kr sam vsak dan modem prklopu pa sm vidu a dela al ne. pol pa kličem in rečem da mi dela ona je pa sam izdavla kako je mogoče če mi niso poslali sms-ja.

DonMatejo ::

ja ja...... niti modema še nimam (po 1 mescu, haloooo!!!), djte mi še kkšno cifro razn 080/20-10, k tale je bolna, kličem, pa rečem d sm dal vlogo 20.10, pa d bo kmal en mesc, pa d še modema nimam, ostali pa dobijo po 14 dneh, pa dobim odgovor v stilu: počakite, k mamo 1 mesc cajta d vam vse uštimamo... ja, sam če boste v pondelk poslal modem, bo pr men v tork halooooo... nč ne skrbte, en mesc mamo cajta.... pol sm jih pa v petk meu dost, pa sm reku, kaj lahk nardim če ne bo v enem mescu modema pa priklopa? ja, pol pa lahk prekinete pogodbo...... mislm, kaj..... zrihti mi internet bejba (neumna), ne pa da mi govoriš o preklicu pogodbe...... fak an.......

če v pondelk ne bo modema, bom pošteno znoru.... k je kr neki tale amis, sosed je pa lahk dobo 14 dneh vse ja... ja....

torej, kaj storiti v ponedeljek

Alexius Heristalski ::

Jaz sem dobil sms 4 dni po priklopu, tako da imajo precej "laga".
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

DonMatejo ::

ja, ampak kaj nj nardim, d bom modem dobu?

strictom ::

Če si dobo pogodbo in piše da bo v enem mescu nardiš tko:

1.) Pokličeš njihovo administracijo al pa kaj,
2.) Citiraš tole:"Lejte, tko vam bom povedo ... EN MESEC ČASA STE MEL ZDEJ VAS BOM STOŽU DA BOTE ZA MENE VSI DELAL DO KONC ŽIVLJENJA!!!!!",
3.) Ponavadi so čez dve uri tam :)

PS.: Stestirano na Mobitelu, Simobilu in SiOLu. Bojijo se tožb ko hudič križa :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 xDSL (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Omrežja in internet
1293159527 (11394) kixs
»

A1 ima nov hibridni modem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
38583523 (29287) simnov
»

Amis težave (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8212988 (7376) Cowboy6
»

SIOL ali AMIS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11721860 (15631) Tydek
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023252 (12116) smash

Več podobnih tem