» »

Test Drive Unlimited 2 - TDU2

Test Drive Unlimited 2 - TDU2

1 2
3
4

Bolf3nk ::

fura realistično? hvala za vic dneva:)) ja s frendi je full hudo malo simsat pol pa 2 furi po ibizi, pa na en martini, menjat oblačila, pa malo manikure, pa pol spet 2 furi, pa spat.... za tako je ful realističen špil ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Matev ::

igra je totalno gej

Meizu ::

foXine je izjavil:

jou!
jst pa ful nestekam kua folk tok pluva cez tdu2.. jst sm ze igral tdu1 sedaj pa se tdu 2 original odkar je izsla.. neki se pa cist strinjam z vami da ce igras na tipkovnico je tdu 2 polom in se nemore primerjat s gta ptake fore..ampak jst mam g25 logitech wheel in je res majka! tdu2 se fura realisticno use se lepo da zavijat pa driftat itd.ce mate radi sam drkanje misij pto pol ta spil ni za vs.. kle ti je freedom igrca in se furas s frendi in btk za use..
kupte si wheel 25 zdej jih ze mate za 170 eu nove.ce pa mate ker kol uprasanje al pa ce bi spilal original zmano mi piste: ablee.iaan@hotmail.com ali skype: banjolka.banjolka


A znaš ti dejansko spisat en berljiv sestavek? Pa opusti malce tole narečje, prav muka te je blo prečitat "zdle an" ;)

foXine ::

meizu sorry sam se mi ni dal pravilno slovnicno pisat alneki..
Bolf3nk mudel ce mas wheel ti garantiram da voznja super!na tipkovnico je res pravi shit..

IvoJan ::

tudi na wheel je crap. ce bi obdrzali vozni model iz enke bi bil spil najhujsi. tko je pa crap ker se vozi kot jebeni lego racers. ce hoces drift pojdi igrat TDU1, nastavi na hardcore pa kupi mercedes benz CLS55 AMG, pa pejd nazigat cez ovinke. ni lepsega feelinga. seveda mors dat vsa pomagala na off.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Bolf3nk ::

foXine je izjavil:

meizu sorry sam se mi ni dal pravilno slovnicno pisat alneki..
Bolf3nk mudel ce mas wheel ti garantiram da voznja super!na tipkovnico je res pravi shit..


očitno sta ti tdu1&2 prvi igri kjer voziš avte?:))

daj no, še nfs carbon pa prostreet sta boljša od tega, pa sta daleč najslabši nfs igri. kaj ti pomaga volan, če je vozni model v kurcu? to je arkada ne pa neka simulacija, kjer bi volan bil v hudi prednosti... očitno nisi nikoli igral kakšnega rFactorja ali pa Gtr serije... tam je razlika med volanom in tipkovnico:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Berserker ::

Ali pc verzija podpira Dualshock 3 gamepad ? Sprašujem ker bi pri probal zadevo pri znancu, tipkovnica se mi pa gabi.

Jst ::

Kaj je res to, kar je zgoraj napisano:

Da Simsaš, se oblečeš, greš malo vozit, potem greš v lokal, kjer spet Simsaš,.. ?


---

Volan vs. Tipkovnica: Se spomnim, ko sva s kolegom igrala leeeta nazaj TOCA. On na volan jaz na tipkovnico. In pri zavijanju si moral v intervalih pritiskati tipke, če si hotel biti vsaj malo konkurenčen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BALAST ::

Za 11funtov ~12€.
Dobro bi bilo če bi nekod poznal koga iz UK, ker poštnina do slovenije je cca. 5€ na komad.

Jebac18 ::

lep pozdrav a je imel se kdo tezave da ni mogu povečat čez cel zaslon ?

Meizu ::

Jap, cel čas igranja sem vozil v windowed mode-u.

Jebac18 ::

jao in to naj bi bil pol dobr špil ko nemors dat cez cel ekran jao

Meizu ::

Sej čisto možno, da se da to kako uredit, sam meni se pač ni dalo :)

Matev ::

jao in to naj bi bil pol dobr špil ko nemors dat cez cel ekran jao


v nastavitvah izbereš "fullscreen mode"
pa je

oziroma ko izbereš ločljivost ti da avtomatdsko na full screen

če si le tapravo ločljivost izbral - to koliko imaš verjetno veš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Jebac18 ::

ej nism 14 letnik, ki nebi znal dati na full screen, dal sem na toliko kot ma in je bil rob uspodaj približno 1cm ter uzgor tud mal roba ,sem našel pol na forumu hrvaškem da moraš crtl + enter pa se ctrl če se ne motm.

DOOM_er ::

ahaha očitno si :))
Robots will steal your job. But that's OK

Matev ::

en se je pritoževal da ni vedel kaj narediti z dvd-jem
ker kao ni znal vtakniti dvd v pogon

Meizu ::

Ne, to se je tudi meni dogajalo. Daš na nativno resolucijo, ter ostane rob viden. Opcije za fullscreen pa itak ni. Sam no, mene to ni motilo preveč.

Blinder ::

ni napačna, če jo celo js igram :D
s tipkovnico tiste močne avte al pa po zadnji pogon po mokrem je kr težko igrat. in seveda se avti obnašajo drugače, je kr očitno ali je avto FWD ali RWD ali AWD, nevem kaj je en govoru da se vsi avti enako obnašajo.
Menjalniki bi bli lahko bolj realistični, dsg menja prepočasi, prestavna razmerja pri 370Z so nerealistična, kot verjetno pri vseh avtih.
Impreza pa morda ima res velik razmak med 5 in 6 prestavo. poglej na youtube za mitsu lancerja evo s 5 prestavami kako ima razmaknjeno peto od četrte.

Aja ta igrica je tut malo gay. Moraš it h hairdresserju pa po oblačila pa tist karakter je našminkan metroseksualec. In pri frizerju imaš za si rihtat tudi obrvi.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

BladE_ ::

Blinder je izjavil:

Aja ta igrica je tut malo gay. Moraš it h hairdresserju pa po oblačila pa tist karakter je našminkan metroseksualec. In pri frizerju imaš za si rihtat tudi obrvi.


Kdo pravi, da moraš igrati moško vlogo? Vzameš žensko in jo spimpaš po želji...

Engineer_SLO ::

Jebac18 je izjavil:

lep pozdrav a je imel se kdo tezave da ni mogu povečat čez cel zaslon ?


left alt+ener
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Blinder ::

BladE_ je izjavil:

Blinder je izjavil:

Aja ta igrica je tut malo gay. Moraš it h hairdresserju pa po oblačila pa tist karakter je našminkan metroseksualec. In pri frizerju imaš za si rihtat tudi obrvi.


Kdo pravi, da moraš igrati moško vlogo? Vzameš žensko in jo spimpaš po želji...


haha mogoče tam ko greš h kirurgu maš tut opcijo za spremenit spol :))
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Seljak ::

Jebac18 je izjavil:

ej nism 14 letnik, ki nebi znal dati na full screen, dal sem na toliko kot ma in je bil rob uspodaj približno 1cm ter uzgor tud mal roba ,sem našel pol na forumu hrvaškem da moraš crtl + enter pa se ctrl če se ne motm.

Očitno res nisi "14 letnik",ampak si 5 letnik,ker moj mali je star 9 let in ve,da je potrebno stisnit L-Alt+Enter,da se ti naredi slika čez cel ekran :D Je pa res,da pri vseh igrah to ne deluje.
Igra je pomojem brezvezna in se niti malo ne razlikuje od predhodnika.Nevem,mogoče sem preveč navajen simulacij in mi je za to ta igra tako bedasta.Škoda,ker ne izkoristijo potencijala in se kaj naučijo od drugih.

Meizu ::

ker moj mali je star 9 let in ve,da je potrebno stisnit L-Alt+Enter,da se ti naredi slika čez cel ekran


Kar je dokaj pogost pojav pri mlajših generacijah, saj so ponavadi prisesani za računalnik 24/7, le redkokdaj prestopijo hišni prag, ter so neredko asocialna bitja, ki kot edini način sporazumevanja med sabo uporabljajo slušalke z mikrofonom, ter "teamspeak" sistem komunikacije. ;)

Pa prosim, brez zamere, nimam nobenih zlobnih namenov.

IvoJan ::

Seljak je izjavil:

Jebac18 je izjavil:

ej nism 14 letnik, ki nebi znal dati na full screen, dal sem na toliko kot ma in je bil rob uspodaj približno 1cm ter uzgor tud mal roba ,sem našel pol na forumu hrvaškem da moraš crtl + enter pa se ctrl če se ne motm.

Očitno res nisi "14 letnik",ampak si 5 letnik,ker moj mali je star 9 let in ve,da je potrebno stisnit L-Alt+Enter,da se ti naredi slika čez cel ekran :D Je pa res,da pri vseh igrah to ne deluje.
Igra je pomojem brezvezna in se niti malo ne razlikuje od predhodnika.Nevem,mogoče sem preveč navajen simulacij in mi je za to ta igra tako bedasta.Škoda,ker ne izkoristijo potencijala in se kaj naučijo od drugih.


kako lahko primerjaš to sranje z TDU1? ma tale zadeva tudi blizu ne pride.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

matonson ::

A ma kdo mogoče to igro na PS3 ter igra na volan? Dobi se jo za 27€ pa me malo mika. So že prišli kakšni patchi, je vozni model kaj boljši kot ob izidu na PC?

Meizu ::

Vozni model je še vedno isti kot je bil. Skratka, špil je igrabilen, ampak definitivno ni to to, kar bi lahko pričakoval v današnjih časih.

oo7 ::

Mogoče bom kupil tole igro ampak še prej me nekaj zanima.
Sem pogledal seznam avtov,ki spadajo pod to igro in jih je 101 in ni BMW in Lamborginijev;((
No na you tube sem pa videl,da vozijo tudi BMW in Lamborginije,ki jih pa ni na seznamu.To naj bi bili nekakšni modi kje se,da to dobiti?To se,da dobiti zdraven originalne igre ali je potrebno posebaj kupiti ali se samo prenese z interneta?
Hvala

monsi1231 ::

Lp imam en problem. Ob zagonu zgoraj navedene igre, mi ven vrze error :
Your system does not meet the minimun requirements..

Minimum requirements: Graphics device with shader 3.0

Vendar sem zasledil da ta graficna (ATI Radeon HD 6800 series, 1 GB) ima podprt SHader 5.0 ... Karkoli je to :)...
Igro sem igral ORIGINAL 2 leti in kar naenkrat tak error.
poskušal sem z updatanjem grafične vendar nič.
kakšna ideja?
prosim pišite na monsi.1231@gmail.com hvala

radmannsdorf ::

Kakšen teden nazaj je blo an Staem-u akcija -75%, pa sem jo kupil za 4,99EUR.
Pred dnevi je celo delovala še uradna stran tdu2.com, na kateri sem se registriral in nikoli nisem prejel potrditvenega maila.
Danes pa je tdu2.com v bistvu samo še preusmeritev na www.atari.com
Mal sem čekiral po forumih in nekateri pravijo da deluje z atari accountom. Sem naredil acc še na atari, in ne deluje v igrci, ampak samo na pejđu.
Pravzaprav tudi atari page na čase deluje samo deloma.
Ko se probam logirat v igrco z acc-jem, mi napiše "cannot authenticate on tdu2.com, please check your password". acc in geslo sta 100% prava.
Je imel kdo enak problem?

Zgodovina sprememb…

_geek_ ::

Desno zgoraj si nastavi za jezik francoščino in probaj.

_geek_ ::

Huh, pol pa piši na Atari support. Pa pripravi se na kakšen dober teden čakanja da se bo kaj spremenilo :(

radmannsdorf ::

_geek_, hvala, sem pisal že včeraj. porazno od take firme. zadnja igra kupljena od atari. no, zdej pa čakam na odgovor, če ga sploh dobim :)

matonson ::

Tukaj se registriraj: http://testdriveunlimited2.com/

Tudi jaz sem jo kupil za 5€ pa deluje.

radmannsdorf ::

@matonson, hvala, ampak a tebi deluje če klikneš "register" oziroma "forgot password"?
Meni namreč ne odpre.
"Not Found
The requested URL /user/register was not found on this server."

matonson ::

Zgleda nekaj štrikajo, ker tudi PC server ne deluje: http://testdriveunlimited2.com/serverst...

radmannsdorf ::

danes je server up, register/password page pa še kar ne dela. jao, grozni so...

matonson ::

Slaba spletna stran je. Probaj s firefoxom.

radmannsdorf ::

s firefoxom ni nič boljše, zdej sm opazu da jim sploh stran ne deluje, danes zjutraj je še "delala". očitno so dojeli da je vse nekej čudno. banda! :)

matonson ::

Takrat, ko je stran delovala, je meni s Firefoxom šlo čez, s Chrome pa ne.

radmannsdorf ::

Ne boš vrjel! Online mode deluje! :)
Zadnjič probal prek firefoxa-nič, chroma-nič, danes pa deluje. Sem samo ustvaril še en nov profil, ki deluje v igrci, aktivacije pa sploh nisem prejel.
Uglavnem, delovalo je prek Firefoxa, tko kot si rekel. Hvala! :)

radmannsdorf ::

Ima še kdo probleme z minimiranjem igre? Win gumb ali ctrl+F1, jo minimira, ampak ne znam je potem povečat, oz. se noče nazaj na full screen dat. melje melje....in nič se ne zgodi.

matonson ::

alt+enter?

radmannsdorf ::

lihkr jo bom dol fuknu:)
1 teden ni delalo minimiranje, zj pa kr dela. alt+enter ne nardi nč. nj bi dalo v window mode. meniji v igrci so čudni, včasih sploh ne dela tko kot je delalo. prejle nism mogu iz tuning garaže, mi je meni z ESC kr naprej vrtelo meni, namest da bi me vrglo v pozicijo da se obrnem in grem ven iz salona. folk uporabla hacke......ojo......ne priporočam nobenmu, pa tudi če je 5 € :)

DOOM_er ::

da nimaš kakšnega volana ali pa joysticka prikloplenga
Robots will steal your job. But that's OK

BorutK-73 ::

radmannsdorf je izjavil:

folk uporabla hacke

That. Sem malo gledal kako dober sem in vidim rezultate kot 00:00:01 za 5 minutno dirko. wtf.

radmannsdorf ::

@doom_er, ne nč nimam
@borut, mja krneki....alpa ti prevzame nick v chatu in govori v tvojem imenu, dela pizdarije tolk časa dokler tebe ne benajo pol. groza od igre :)

bzzero ::

mah ideja je odlična in igra bi bila še zdaj zlata jama. Na žalost, pa je atari vse skupaj zavozil do amena in je stvar obstala. Zadnji steam sale je prinesel obilico novih kupcev, zato je IMHO strežnik počepnil. Ker ni človeka, ki bi ga resetiral, je vse obstalo. Epic fail če mene vprašaš. Moraš biti res tepec, da tak projekt zavoziš. *facepalm*

BorutK-73 ::

Jaz sem jo kupil da se malo "odkupim" za travniško verzijo ki sem jo preigraval še in še. Je pa tole massive fall ker ne moreš povezat offline in online acounta. Zdaj ko je server off bi moral začeti offline acount od začetka, kar mi pa ni.

radmannsdorf ::

same here
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545596 (811) DejchSLO
»

PC Volan in avtomobilska igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10813466 (4306) phnj90
»

The Crew

Oddelek: Igre
183592 (2617) RejZoR
»

Gran Turismo 5 končno dokončan (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5313081 (10325) D3m
»

Gran Turismo 5 prihaja 'že' poleti?

Oddelek: Novice / Igre
364190 (3038) PrimozR

Več podobnih tem