» »

Test Drive Unlimited 2 - TDU2

Test Drive Unlimited 2 - TDU2

1
2
3 4

69charger ::

TDU2 je preprosto brezvezen,koga hudiča brigajo neke hiše itd. če je pa Test "DRIVE".
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

PINki ::

Samo denarja bodo pa zasluzili se zmeraj dovolj. Ker je bila igra tezko pricakovana jo je ogromno folka za konzole tudi prednarocilo, publiko pa valjda zrajca oh in sploh trailer itd. Demota pa pomoje zato niso dali, ker jim vozni model ni uspel ravno najbolje.

Galaxy ::

Shittiest driving game I've ever played... Samo to lahko rečem. Underground 2 je bil boljši od tega, meh, raje igram igre na telefonu, kot pa to. Nikakor, nikakor ne kupujte te igre, ni vredna niti 50 centov. Kotrole so nerealistične, avtomobili zgledajo kot neke škatle, osebki v igri zgledajo kot Simsi, ena tona cheezy cut-scenov je, ki jih ne moreš preklicat/preskočit.

Katastrofa, podn od podna. Sploh pa mi ni jasno od kod njim takšni lepi screenshoti? Grafika je za leto 2007 - za pobruhat.

Robert_S ::

Nour Polloni, pejt se spravt delat kej druzga , rečmo figure skating:)) baba pa avtomobili , to pa res ne gre skupaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robert_S ()

HWX25 ::

A mi lahko kšn k ma grafo 5850 pa vse na very high pove kok fps ma pr TDU 2.

Tr0n ::

5850 se high tezko prebavi, ce imas AA vklopljen. :)

jablana ::

HWX25 je izjavil:

A mi lahko kšn k ma grafo 5850 pa vse na very high pove kok fps ma pr TDU 2.

vse na very high and 8xAA
min:18
max:27
avg:23.445

Pri HD5850 800/1200

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jablana ()

___ ::

pričakoval sem da bo tdu2 nadgradnja tdu. Torej, da bodo izboljšali grafiko, malenkost popravili vozni model, dodali dan/noč in različne vremenske razmere, tako pa je igra tako katastrofalna, da je še need for speed bolj realen=)

Vozi se čudno, kamera v kabini je popolnoma nepregledna, če avto pri nižjih hitrostih začne drseti, ga je absolutno nemogoče uloviti ker enostavno ne vidiš kam greš. Avti so imeli pri stari TDU verziji veliko bolj realen videz kot tu, saj so pri TDU2 barve...čudne, nerealne. Vožnja z avtom na zadnji pogon po dežju je absolutno nemogoča saj avto nekontrolirano drsi tudi pri 20 km/h.

Največji idiotizem igre je pa da se moraš dobesedno sprehajati po trgovinah in svoji hiši kot da bi igral simse. Kaj me briga kako izgleda trgovina...igro sem hotel kupiti ker sem hotel enostavno uživati ob vožnji po otoku , ne pa zato, da bom gledal neke izjemno slabo narejene filmčke.

Igra dobi 0 točk od 10, absolutno je ne kupim niti za 0.1 EUR!

Rajši si namestim dosBox in uživam ob starem TD3=)

FILMČEK ZA TISTE KI SE GA NE SPOMNITE - TD3 PASSION

le kdo, ki je to igro igral, se ne spomni melodije od 0.50 dalje....=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

Sandi1987 ::

Berem komentarje. Ali se jo potem sploh splača igrati? Tudi Force Feedback (Volan) v igri ne dela. Prvi del mi je bil veliko bolj všeč. Bom videl, kakšno oceno bo imela v Joker-ju.

Zgodovina sprememb…

Engineer_SLO ::

igra se igra solidno, samo bo treba počakat še kakšen popravek in bo zadeva kar ok...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

IvoJan ::

Meni je bla beta z volanom super. Spil bo skos boljsi ker bojo prihajali modi.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

___ ::

kako vam je všeč notranja kamera (za volanom)? še posebej me zanima kaj menite o vožnji pri 50 km/h in obračanju volana levo/desno, ko kamera opleta po kabini kot zmešana in enostavno ne vidiš kam gre avto?

Bolf3nk ::

kaj ti pomagajo modi, če je vozni model zanič. še farming simualor je boljši

IvoJan ::

Sej se da z modi porihtat handling.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

detroit ::

omg težko pričakovan špil tkole spljuvan....
ok očitno še download material ni....
Skero

Tr0n ::

A realisticne vozne modele ste pricakovali v Unlimited seriji?

Funny people. :)

PARTyZAN ::

Prvi TDU je imel boljši vozni model. Ni bil čista arkada, ampak cruising uživantski handling. 2 je utter crap.

___ ::

TrOn......nism pričakoval realističnega voznega modela. Pričakoval sem nekaj takšnega kot je omenil PARTyZAN...da bo TDU2 cruising uživantska arkada, kot je bila TDU1. Tako pa se mi zdi da TDU2 poskuša biti Need for speed, brez kakšrngakoli uživanja ob vožnji..samo gas gas gas.

na partisu ga sicer hvalijo na polno, da naj bi imel oh in sploh dobro grafiko in odličen vozni model ampak sklepam da so ga tam nalagali le taki, ki bi radi le dirkali, pa tudi če je bil pri GTA San Andreas boljši vozni model (malo pretiravam ampak poanto ste razumeli)....

Bolf3nk ::

Tr0n je izjavil:

A realisticne vozne modele ste pricakovali v Unlimited seriji?

Funny people. :)



vsaj na ravni prvega dela bi lahko blo. To kar pa so naredili, bi lahko bilo kot še en več Sims 3 dodatek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Tr0n ::

Jaz sem igral TDU2 beto pa nisem ravno opazil nekih drasticnih razlik v primerjavi s prvim delom. Se vedno lahko cruisas. :)

Berserker ::

V bistvu je videz kar soliden, sims nadgradnja je dobrodošla če le ni moteča ali ovira vozni model ter dirke. Žal pa je kamera ter vozni model v kurcu proti prvemu delu ki sem ga trikrat obrnil ( pred kratkim sem dobil vse achievemente pa me še kar vleče igrat). Očitno ta eden studio ne bere forumov in predlog ter iz bete niso odnesli popolnoma nič, pa je še šlaena freeroad dirkačina z realnimi avtomobili in dokaj uživantskim voznim modelom po gobe.

IvoJan ::

Ce izklopis pomagala je vozni model skoraj iati kot v prvem delu. Pac moje mnenje. Meni je spil super, in ce kdo to igra z tipkovnico se naj sploh ne oglasa da je vozni model v kurcu ker nima pojma.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Bolf3nk ::

Skoraj... skoraj tak kot v prvem delu. Ampak ni. prvi del je bil super, ko si se vozil. Avto, grafika, okolica. So se pač bolj posvetili social zadevam. Rezultat je očiten.

tako lepo povedano

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Galaxy ::

Dejansko je meni osebno ta špil za pobruhat... Oz, raje igraj NFSU2 ali pa DEJANSKO sims 3 :)

DeathKiller ::

OMFG, pa ne de mam 15-20 FPSjou, pa lih HD 5850 morm met, no, upam, de bodo nasledni driverji od grafe to poštimal... OMG

Pa kaj je to, učer sm mu pa tut 60 FPSjou..... dans pa kr lega use.

Tr0n ::

mr1two ::

Jaz jo igram z joypadom in mi je zadeva za se malo na off dat čisto ok. Všeč mi je to, da imaš ogromno cest(tako kot v enki) in če ignoriram neprestano teženje s strani tega "sims" vmesnika, se celo da uživat.
Avtomobili se obnašajo drugače en od drugega, ampak je precej napak(avtomatski menjalnik na Alfa Brera je totalen polom, če je še kdo opazil števec sploh ne kaže prav(za hitrost vsak svojo kažeta), za speljat potrebuješ manjši čudež...prva do limitatorja, druga, pa spet v prvo malo po limitatorju, pa druga komaj komaj prime...sramota).
Edino z Imprezo sem zadovoljen in sem naštimal prek 500km v njej, je pa trapast menjalnik do amena, saj peto brzino zvrti nekje do 180, potem pa šesta pokriva vse do 260 al kokr gre...krneki.

Priporočam špil: NE
Kdaj bi ga priporočil: ko bi se namesto "socialnega elementa" v igri pojavil boljši vozni model, definitivno pa ne po tako kratkem testnem obdobju.

Sovražim roke in kaj vse je folk prpravljen narest za to, da se jih držijo. To je že drugi špil v kratkem, ki se ni do konca razvil, prekletstvo nedonošenčkov je očitno na udaru. Tudi pri mafiji je tako lepo videt, da je bil špil zastavljen bolj kompleksno, sam so ga pol na hitro ta nujne zadeve skupaj spacali. Zaradi mene naj prestavijo release date makar za 9 mesecev, samo da mi je to čakanje garancija za uspeh. Presneti luleki polovičarski;(

kixs ::

Rok je bil ze lani septembra, ce ne ze prej.

Sem ga probal in mi na hitro ni ratalo nastavit volana ;(( Nimam casa se s tem trenutno ukvarjat... bomo pac enko naprej spilal, ker meni je (bila) zaKon ;)

Jst ::

Meni je bil TDU1 tudi OK za sprostitev z joypadom na ergonomičnemu naslonjaču in online mode. Sploh Online Mode se je tako lepo vklopil v sam špil, da sploh ne vem, če sem kdaj sploh igral brez povezave.

Sem pa malo pogledal filmčke na youtube in uvod je katastrofa! Vozni model vsaj prvega avta je čuden, ne znam opisati, ampak po videnem, je občutek hitrosti malo off.

*Zame* osebno pa ni to špil, ki bi ga z veseljem kupil. Mogoče v kakšni Steam akciji božiča za 15EUR.

Lastniki: Kako je pa v tem dalu poštiman Online Mode?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

taker& ::

mi lahko kdo pomaga prosim ?

ko hočem inštalirat igro mi javi error :

this program requires windows nt version 5.1 service pack 3 or later

hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: taker& ()

Engineer_SLO ::

malo opiši konfiguracijo, na žalost nismo jasnovidci...

po tem kar napiše pomeni da si na win2000 ali starejših... :(
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

taker& ::

imam naložen windows XP SP2


moj komp:

procesor: e8500
matična: P5E
rami: corsair dominator 4gb
grafična: 2x ATI radeon 4870
napajalnik: CORSAIR 750w
disk: WD 1T

ABX ::

taker& je izjavil:

imam naložen windows XP SP2

taker& je izjavil:

mi lahko kdo pomaga prosim ?

ko hočem inštalirat igro mi javi error :

service pack 3 or later

hvala!
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

taker& ::

čudno mi je to, da piše da naj bi šlo na SP2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: taker& ()

___ ::

taker

sklepam da imaš piratske windows xp sp2 in izklopljene update, da te ne opozarja na to, zato še vedno nimaš sp3 instaliranega?


instaliraj sp3, upam da bo to popravilo napako. (sp2 je star kot zemlja)

hojnikb ::

Še bolje, inštaliraj kak novejši Windows.
Tak rig si ne zasluž Windows XP.
#brezpodpisa

Engineer_SLO ::

sedaj po par urah sem ugotovil da ni samo ibize ampak tudi originalni hawai, tako da spominja na enko...

malo je moteče tole z avtošolami, ampak se da preživet, zadnji pogon pa na tipkovnici ni prav prijeten, čakam popravek...

kar ok špil...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

69charger ::

Sem si naložil TDU in najprej sprobal drugi del,nato sem šel malo igrat prvega. TDU2 se gre lahko zakopat nekam.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Jst ::

Igro ste nekateri full skitizirali. Ampak po pogledanih youtube filmčkih niti ni tako slaba. Spada v neko povprečje Racing iger. May I Reming You: Ocene gredo od 1 do 10. Povprečje mora biti 5. In ta igra je po moje ravno nekje pri 5. Ampak mislim samo na podlagi filmčkov, ki sem jih pogledal.

Pomoje smo preveč razvajeni, sploh vegetarijanci*, da bo vsaka igra bila višje od povprečja.

*vegetarijanci = travnik :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

kixs ::

Ne gre za to, da bi bilo boljse od nekega povprecja, ampak, da je boljsa od prejsnje verzije. In to, kar me je motilo v prvem delu - hise, obleke... - se dobro, da niso sli v detaile. So sli v tem delu pa res v ekstrem. Po drug strani pa niso izboljsali voznih lastnosti.

Enka je zaKon :P

Berserker ::

Hja večna bolezen pri igrah "prejšni del je bil boljši" . :)

matonson ::

Od bete 0% napredka. Saj je vseeno, če je malo bolj arkaden način vožnje. Za nabiranje kilometrov je ok. Ampak občutek na volanu ter odzivnost pa vse pokvarita. Škoda.. Upam, da bodo popravili.

Meizu ::

Ja, jst samo čakam, da pride ven kakšen mod za občutljivost volana, ker mi gre na živce, da moram premaknit pol volana, da začne avto sploh malo zavijati. Sem zdaj sprobal tale špil kakšno urco, urco pa pol in morm rečt, da ko sm se vsedel v avto, sem najprej skoraj s ceste zletel, ker sem bil navajen na tisto pokvarjeno mehaniko tdu2...

Pa zvoke motorja morajo tudi nujno poštimat. Nekako niso to to. Pa ko menjaš prestavo kr zvoka zmanjka. Kot da se posnetek prekine. Čudna reč uglavnem.

velky ::

Meni se igra ne zdi tak slaba. Od začetka mi je nekam bedno blo, ker se nisem mogu navadit slabo govorjenih dialogov, na gamepadu je taka odzivnost, da sm komaj vozu, tistega prvega inštruktorja, ki sma mu s frendom dala ime ''GEJ INŠTRUKTOR'' in še kaj..

Zdaj mi je pa igra postala ful kul. Ravnokar sem prišel na Hawaii :)

Engineer_SLO ::

počakaj da dobiš za polagat izpit za a3 in a2 , zadnji pogon z marcedezom - sranje...

na prvi pogon je cse ok, zadnji pa ubija, največje pomanjklivost...
upam da kamlu res pride patch ki bo zadevo ublažil..
jaz sicer špilam na tipkovnico, tako kot enko, vendar zadnjio pogon ubija..
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

MajstrZvasi ::

Zakaj v igrah ni takih zvokou.?




No vrjetno bi se potem v SLO prva smrt za rač zgodila. Jest.

TDU2 je vredu če se sliniš okrog licenčnih avtov. Za igrat pa predlagam da počakamo DIRT3.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

darcek123 ::

Fantje kako se spremeni iz MPH v KPH ? hvala za pomoč ;)

Zgodovina sprememb…

velky ::

V opcijah spremeni iz imperial na metric.

jRk0 ::

MajstrZvasi je izjavil:


TDU2 je vredu če se sliniš okrog licenčnih avtov. Za igrat pa predlagam da počakamo DIRT3.


za igranje je se vedno rFactor :ava:

tdu1 svet + rfactor fizika in vse ostalo, pa grafika iz dirt recimo, to bi bla majka

zdaj se mi pa niti volana ne da priklapljat za to govedino
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

foXine ::

Jou!
Jst pa ful nestekam kua folk tok pluva cez tdu2.. Jst sm ze igral tdu1 sedaj pa se tdu 2 original odkar je izsla.. Neki se pa cist strinjam z vami da ce igras na tipkovnico je tdu 2 polom in se nemore primerjat z gta ptake fore.. Ampak jst mam g25 logitech wheel in je res majka! Tdu2 se fura realisticno use se lepo da zavijat pa driftat itd. Ce mate radi sam drkanje misij pto pol ta spil ni za vs.. Kle ti je freedom igrca in se furas s frendi in btk za use..
Kupte si wheel 25 zdej jih ze mate za 170 eu nove. Ce pa mate ker kol uprasanje al pa ce bi spilal original zmano mi piste: ablee. Iaan@hotmail. Com ali skype: banjolka. Banjolka

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545597 (812) DejchSLO
»

PC Volan in avtomobilska igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10813466 (4306) phnj90
»

The Crew

Oddelek: Igre
183592 (2617) RejZoR
»

Gran Turismo 5 končno dokončan (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5313081 (10325) D3m
»

Gran Turismo 5 prihaja 'že' poleti?

Oddelek: Novice / Igre
364190 (3038) PrimozR

Več podobnih tem