» »

Thomas dobil "persona rudis"

Thomas dobil "persona rudis"

«
1
2

t909 ::

Pa sej niste resni slo-tech. On se najvec prispeva h kvaliteti tega foruma, je kriticen in cinicen, nesramen pa le do te mere, da lahko nasprotni osebi (ki je najbrz ravno "nesramen") dopove kje ga lomi, saj je to za nekatere edini nacin, da sprevidijo svojo napako. Thomasov stil je poznan in prepozna(ve)n ze vrsto let, zato res ni potrebe, da na stara leta dobi ta naziv. Ce ze, zakaj ga ni potemtakem dobil ze na zacetku? Quo vadis slo-tech?
  • zaklenil: Primoz ()

Sami ::

On se najvec prispeva h kvaliteti tega foruma, je kriticen in cinicen, nesramen pa le do te mere, da lahko nasprotni osebi (ki je najbrz ravno "nesramen") dopove kje ga lomi

Yeah right.:\
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

grex ::

Jaz se tudi strinjam. Nestrpnost (rasna, verska, spolna, itd..) je definirana na neutemeljenih stališčih - kot fobija. Ne spomnem se nobenega Thomasovega posta, ki bi po tej definicji kazal na nestrpnost - vse je definiral, utemeljil in pokazal kako in zakaj se je treba proti nečemu borii in kdo je v bistvu krivec.

In če se je pogovarjal o neki temi na visokem nivoju, se je vedno našel kakšen bebec, ki je s kakim glupim primerom dosegel padec tega nivoja. Kako ga dobit nazaj, ta nivo. Ali ga suneš bebca stran (pejt v Ložo) ali prosiš moderatorja, da nekaj takega pobriše. Prva metoda je malo kontroverzna ampak velikokrat bolj učinkovita.

Nestrpnost je: pobijmo vse žide, ker so židi. Zakaj? Ker jih ne maramo, pa preveč denarja pa kontrole majo pa vse. Pobit pa pika.

Nestrpnost ni: pobijmo tiste (pazi, ne vseh) arabce, ki se (se bodo) razstreljujejo pri nas (ziher ne tako za hec, ampak z veliko bolj premišljeno organizacijo zadaj). Tu je strah/zadeva utemeljen,.. nobene fobije ni notri.

Daleč od tega, da zagovarjam pobijanje, česarkoli.

Kilgore T ::

Nekateri so bolj enaki, kot drugi.

oz. dobesedno:

"Vse zivali so enake, nekatere zivali pa so si bolj enake kot druge."
George Orwell, Zivalska farma
"Prepricanja so sovrazniki resnice, nevarnejsa kot lazi. "
Friedrich Nietzsche

matjazx ::

Thomasov stil je poznan in prepozna(ve)n ze vrsto let, zato res ni potrebe, da na stara leta dobi ta naziv.


Ja to je problem, da ga ni dubu že dost prj.

dolenska ::

na slo-techu pa ni vse poštimano. res da je poletje in da so zurke ampak pjan pa ni treba hodt na forum ter delit nazive. madona k v starih letih k so pametne in drugače misleče ljudi izobčil...
Jst sem vedno rad bral Thomasove poste in nikoli ni pisal v skodo slo-techa ali pa se grdo izražal.

sicer pa kaj je pa Thomas napisal, da si je prislužil naziv persona rudis...??

nevone ::

Ej, fantje, da se ne bi kdo sekiral, če sem postal "Persona Rudis". To pomeni nekaj takega kot "robat človek", kar sem vedno bil. Zaenkrat niti ni razloga za kakšno peglanje.

Nič se ni spremenilo, samo Slotechove bwane NE ZNAJO pokazati člena, zaradi katerega sem ga dobil. Ker ga ni. Pozval sem k fizični eliminaciji Talibanov in Alkadajistov. To je bil moj greh, zaradi katerega se je bwanam dokončno stemnilo. Vsaj vrhovnemu, Primožu.

Samo, kot že rečeno, nič hudega, nič se ni spremenilo s tem.
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Primoz ()

Thomas ::

Ej, fantje, da se ne bi kdo sekiral, če sem postal "Persona Rudis". To pomeni nekaj takega kot "robat človek", kar sem vedno bil. Zaenkrat niti ni razloga za kakšno peglanje.

Nič se ni spremenilo, samo Slotechove bwane NE ZNAJO pokazati člena, zaradi katerega sem ga dobil. Ker ga ni. Pozval sem k fizični eliminaciji Talibanov in Alkadajistov. To je bil moj greh, zaradi katerega se je bwanam dokončno stemnilo. Vsaj vrhovnemu, Primožu.

Samo, kot že rečeno, nič hudega, nič se ni spremenilo s tem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

roscha ::

Welcome to the club :D

Oxford ::

Ej Thomas - roko na srce - naziv bi moral dobiti že prej. Dolgo so ti 'bwane' gledale skozi prste. Ampak, kot je rekel že KilgoreT: nekateri so pač bolj enaki od drugih.

Oxford ::

Sicer pa. Kot si rekel že sam - naziv je le naziv. Zaradi njega boš imel 'oboževalce' ali 'sovražnike' tako kot prej.

Mislim, da se ljudje na tem forumu preveč sekirajo zaradi nazivov. Sem prepričan, da se ga boš znebil prej kot drugi - beri moj prejšnji post o 'enakosti'. :D

OrlyTM ::

lol ... Thomas Persona Rudis ... itq :D

Pozval sem k fizični eliminaciji Talibanov in Alkadajistov.


hehe ... sj ni potrebe po pozivanju, vsaj ne vec ... se mal pocakamo, pa se bodo kr sami fizicno eliminiral ... pa bo mir ;)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

gfighter ::

Nestrpnost je: pobijmo vse žide, ker so židi. Zakaj? Ker jih ne maramo, pa preveč denarja pa kontrole majo pa vse. Pobit pa pika.

Nestrpnost ni: pobijmo tiste (pazi, ne vseh) arabce, ki se (se bodo) razstreljujejo pri nas (ziher ne tako za hec, ampak z veliko bolj premišljeno organizacijo zadaj). Tu je strah/zadeva utemeljen,.. nobene fobije ni notri.

grex: Ne boš verjel, ampak Thomas je izpolnil vse tvoje kriterije. Pa ne prvič, IMHO.

Ej, fantje, da se ne bi kdo sekiral, če sem postal "Persona Rudis". To pomeni nekaj takega kot "robat človek", kar sem vedno bil. Zaenkrat niti ni razloga za kakšno peglanje.

Nič se ni spremenilo, samo Slotechove bwane NE ZNAJO pokazati člena, zaradi katerega sem ga dobil. Ker ga ni. Pozval sem k fizični eliminaciji Talibanov in Alkadajistov. To je bil moj greh, zaradi katerega se je bwanam dokončno stemnilo. Vsaj vrhovnemu, Primožu.

Samo, kot že rečeno, nič hudega, nič se ni spremenilo s tem.


Ne, res se ni nič spremenilo. Nekateri dele tvojega memplexa še vedno preziramo povsem enako kot prej. Mogoče si z zgornjim postom dokazal le še to, da nikoli nočeš sprejeti odgovornosti za svoje umotvore, kar pa tudi že vemo od prej. Kar mi pa ni jasno, je pa tole: čemu sprenevedanje? Jasno povej, ne strinjam se s 1. členom pravil, ker je pozivanje k iztrebljanju naroda (v stilu jih bo že Alah popredalčkal) povsem normalna in zaželjena stvar. Ne pa da se izgovarjaš na neke lefty bwane.

[edit] Se oproščam ker vidim stvari ki jih ni. Naj ta post ostane, da ne bo kdo rekel da se izmikam in brišem že napisano, vendar Thomas ni pozival k iztrebljanju celega naroda ampak talibanov in alkajdovcev. My mistake.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gfighter ()

Thomas ::

> Jasno povej, ne strinjam se s 1. členom pravil, ker je pozivanje k iztrebljanju naroda (v stilu jih bo že Alah popredalčkal) povsem normalna in zaželjena stvar. Ne pa da se izgovarjaš na neke lefty bwane.

Talibane in Alkadajiste torej enačite z narodom?

Katerim?

S Paštuni? Z vsemi Afganistanci?

S kom, moji dragi, indeed rasistični - Strpneži?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Pšenični ::

Thomas dobr da nisem še jaz kej staknu - kkšn naziv ,k sem se pedenal s tabo.

Thomas ::

Hja ... sej je sprevidel, zgleda.

Ampak to pomeni, da sem dobil naziv zaradi kršitve katerega člena Slotecha? Razen da grem na jetra Strpnežem s Primožem in Barakudo1 na čelu?

Ajd, definirajte mojo kršitev, katera zapoved je bila prekršena?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> Thomas dobr da nisem še jaz kej staknu - kkšn naziv ,k sem se pedenal s tabo.

Brez skrbi. Strpneži tolerirajo skoraj vsak napad na lasten narod, na lastno civilizacijo. "Razumejo" gnev vsakega Talibana ali Wahabbita ali kogar že. Tako da nisi v resni nevarnosti, da boš dobil kakšen naziv, dokler boš navijal za Talibane toliko, kolikor jaz za recimo vojake NATO pakta v Afganistanu.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

CaqKa ::

slotech nima bana.


kero kruto dejstvo.
pol še pa serejo z nekimi latinskimi nadimki ki jih tak nihče ne razume, pa vsi mislijo kaki maher je kdo.

no jaz vem nekaj... thomas bo vedno tak ostal. kar pomeni da bo v temah še vedno tako stanje okrog pač nevem kakih vprašanj strpnosti.
sankcija je bila persona rudis.. pa četudi je sankcija persona non grata. a to pomeni da bo thomas sedaj bolj priden ker ima ta naziv? glej glej zlomka, oni ta najbolj zeleni bodo celo imeli prav. dolgoletni člani pa so si svoje mnenje o thomasu tako ali tako ustvarili.

torej kaj se je spremenilo? par zelencev bo thomasa videlo kot zelo fino osebo na stju, ki je vredna zaupanja. pogovori o nestrpnosti bodo ostali. bana ni.
touche.

nekdo ki ga je thomas zgoraj omenil, pa si znova in znova prebira enega od userfrinedly stripov.

presodi naj vsak sam.

Pšenični ::

Jaz ne navijam za nikogar, ker vem kako se bo štorija v v afganistanu končala.Z porazom ali umikom nata v parih letih,pač ne moremo vsiljevati drugi kulturi svojega načina razmišljanja.Sovjetska zveza je v afganistanu porabila ogromno sredstev ,tako materialni kot človeških ,če lahko tako rečem ,pa ni naredila ničesar.Zame je človek vsak ne glede na to ali je arabec ,izraelec ali katere druge narodnosti.Kot je nekdo omenil prej na drugem forumu tudi mene zanima ,če bi bil tak cirkus če bi izraelci ugrabili dva palestinca.

Dr Evil ::

Ravno zato ne debatiram več na tem forumu.Ker je cinično pristranski.

Ti Thomas pa kar lepo naprej širi resnico.Si eden redkih na tem forumu,ki se ga splača brat.Pravzaprav berem le tebe in še kakšnega normalnega sotrpina.Ostale enostavno preleteim.Ne mislim brat kilometre bullshita.

Yossarian ::

Kaj nena američani in angleži tudi pozivajo k eliminaciji talibanov?:D :\
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Thomas ::

Dobili bodo "Persona Rudis" od Slotecha. Slotechovski vrhuški se bo pa strašno dobro zdelo, "ker bi dali tak naziv tudi Talibanom".

Brezkompromisni in neomajni so Strpneži v svoji borbi za politično korektnost.

Niso še povedali, kateri člen sem jim prekršil, razen da jih hodim na jetra. ;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OrlyTM ::

Brezkompromisni in neomajni so Strpneži v svoji borbi za politično korektnost.


lool ... sam res :D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Monster ::

jao :D .. ka zdaj folk ščitite tega thomasa tak ko da bi bil kočevski medved :) ... pac je dobo persono ka, pol ..
Ka zaboga...

CaqKa ::

>>> ka zdaj folk ščitite tega thomasa

kot da je glas ljudstva na slotechu kdajkoli kaj štel?

Saladin ::

Tanka je meja med pragmatizmom in nestrpnostjo...
Ampak vseeno ste z tem pretirano zvišali nivo za vse ostale Persone.
Dosegli ste le, da bo to zaželjen kljub in ne obratno.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Thomas ::

Bom v Pritožbah ob priliki povprašal po členu, po katerem je tale sankcija padla. Al je to tako, arbitrarno, ker se je Primož ravno skorajžil, oziroma mu je počil film?

Prvi člen, na katerega so se v začetku sklicevali, ne bo zdržal. Zdej so pa v dilemi. Če se umaknejo in mi odstranijo naziv, bo to hud poraz za Primož - Barakuda strujo.

Če mi ga ne umaknejo in hkrati ne navedejo točnega prekrška, je srednjeročno še hujši debakel.

No, z zanimanjem spremljamo nadaljne dogodke. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Nejc Pintar ::

Tukaj ima Saladin hudičevo preveč prav. Naziv ne bo vplival na Thomasove poste. Vplival pa bo na ostale persone in ne-persone.

Barakuda1 ::

Prvi člen, na katerega so se v začetku sklicevali, ne bo zdržal.



Kar se mene tiče, si povsem izpolnil pogoja po 1. členu pravil.

Ta se namreč glasi (Odebeljeno za tiste, ki nočejo videti)



1. člen

Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.

Kot lahko sam vidiš, se člen ne nanaša le na diskriminacijo glede na narodnost, raso, vero ali spolno usmerjenost, pač pa prepoveduje tudi spodbujanje k nasilju in vojni, kot tudi izzivanje kakršnegakoli sovraštva ali nestrpnosti.

Zakaj ti je nazviv podelil Primož, vprašaj njega. Zakaj sem jaz izbrisal post enake vsebine, ti je pa sedaj menda jasno.

Kršil si 1. točko 1. člena pravil ST.

Zaj, a boš ti to (in tvoji somišljeniki) priznali ali ne, je bolj vaš problem, kot problem tega člena.

Se pa strinjam z enim od predhodnikov, da bi človek pričakoval (od nekoga, ki se ima na tem forumu za "nekaj več"), da je vsaj toliko pokončen, da je sposoben sprejeti odgovornost za svoja dejanja.

V kolikor pa ne obstoji niti kanček samokritičnosti, pa se strinjam s tistimi, ki so mnenja, da za nekatere še tak "naziv", ne pomeneni nič, ker preprosto (razen sebe) tudi nič ne priznavajo.

Je pa pošteno, vsaj do ostalih uporabnikov, ki so jim bili podeljeni nazivi, za daleč manjše prekrške.

Thomas ::

> Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.

Prepovedano je pozivati k vojni proti tistim, ki so nas že obsodili na smrt? Kar nas Alkajdovci in Talibani nedvomno so. Tako v izjavah Bin Ladna, Al Zavahirija, mule Omarja in tako naprej.

Nedvomno so povedali, da je njihov cilj iztrebljenje vseh nevernikov. Ne samo povedali, program usresničujejo dalje s terorističnimi dejanji ali vsaj poskusi terorističnih dejanj povsod po svetu. Nazadnje so planirali sestrelitev 10 letal, na katerih bi se lahko znašel tudi kdo od nas.

Pa vendarle se najdejo njihovi lakaji, ki jih ščitijo vsaj verbalno, tudi (in še zlasti) na Slotechu.

Aplikacija tega "prvega stavka Slotechovih pravil" v obrambo "miru in ne vojne" z Alkajdo s strani Slotechovske vrhuške je "zelo zanimiva".

Vi Slotech bwane, skozi "svoja interna pravila" zavračate vojno s teroristi Alkajde in s Talibani. Vi bi mir z njimi. Zanimivo.

Lakaji in hlapci ali kolaboranti? :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Če bi kdo pozval na uničenje južnoameriških narko kartelov, bi mu bwane Slotecha tudi "morale" nalepiti "PR" oznako?

Po izjavah (bolj slabega kot vemo) pravnika Barakude1 - zagotovo.

Vojna proti narko mafiji je po interpretaciji Barakude nekaj slabega? Tako kot proti Alkajdi in Talibanom.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jype ::

Thomas> Prepovedano je pozivati k vojni proti tistim, ki so nas že obsodili na smrt?

Mene niso.

Thomas> Nedvomno so povedali, da je njihov cilj iztrebljenje vseh nevernikov.

Tako kot je g. GWB rekel, da kdor ni z njimi, je proti njim, pa jaz nisem tako teslo (kot ti), da bi se mi zato zdelo smiselno pozivat k uničenju Združenih držav Amerike.

Thomas> Lakaji in hlapci ali kolaboranti?

Ker nisi dal nobene druge možnosti, se seveda opredeljujem za "alert and knowledgeable citizen". Irelevantno je, kaj si ti misliš o tem, je pa pomembno, da ljudje to dejstvo razumejo.

Nacisti so zelo podobno racionalizirali, kot to rad sam počneš:
Ko so žide obsodili na smrt, židje niso bili ljudstvo, saj niso imeli države, pozivanje na poboj neke sumljive sekte pa je povsem legitimna reč.

Ja, če si nacist.

Thomas ::

Slovenija je članica mednarodne koalicije proti Talibanom in Alkajdi še iz časov LDSa in je to ostala tudi pod SDSom. Čeprav mnogim mirovnikom, hipijem in podobnim bluzatorjem to ni všeč.

Toda smo v vojni z njimi povsem uradno.

Pozival kdo na to vojno ali ne.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> Mene niso.

Seveda so te. Čeprav mogoče računaš, da boš dlje živel, če jim boš nekam lezel.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mercutio ::

"Toda smo v vojni z njimi povsem uradno."

To nima nobene veze s prvim členom, ki velja na tem forumu. Če ti kaj ni všeč, podaj predlog, da se člen dopolni.

CaqKa ::

zdaj se vidi proti kateremu členu si kršil, zdaj pa z DA ali NE, povej ali si kršil ta člen ali ne.
Člen jasno napiše kaj je dovoljeno in kaj ne.

jype ::

Tole je spet ena tistih težav s tvojim umom, ki ne zmore zaobjeti dejstva, da v naši državi nihče nima pravice ubijati.

Tudi če smo v vojni z njimi, si kršil prvi člen pravil, ampak preden nas boš takole zlahka prepričal, da smo v vojni, boš moral podati kakšen edu link na vojno napoved, ki jo je Slovenija poslala Talibanom.

Slovenija tudi ni članica nobene koalicije proti Talibanom in Alkajdi, ker taka koalicija ne obstaja, je pa jasno, da si ljudje šibkega uma želijo takšnih koalicij, saj se tako počutijo močnejše in varnejše.

Na koncu lahko dodam še pojasnilo, da racionaliziranje, ki ignorira vrednote naše družbe, na forumu ni zaželeno (to je moje mnenje, a zdi se mi, da je podobno mnenju intelektualne večine), racionaliziranje, ki mimogrede poziva na genocid, pa je celo prepovedano (piše v pravilih).

mashine ::

Ja bi mogel past kakšen ban za marsikoga, vsaj kar se tiče netehnoloških tem. Včasih je pod nivojem BH Slovenija. Sam bi te teme enostavno brisal, naj si dobijo drug prostor. Brez pardona.

Barakuda1 ::

Thomas :)

Zaman se sprenevedaš.
Morda bolj kot si sploh lahko predstavljaš, se zavedam realnosti in terorističnih groženj.
Zavedam se tudi, da je svet (globalno gledano) v neke vrste "vojni" s terorizmom. Zavedam se tudi, da je potrebno terorizem ustaviti, če hočemo v prihodnosti sobivati na tem planetu tudi z ljudstvi in nacijami, neglede na njih kolturo, vero, šege in ostale značilnosti teh ljudstev,ki morda komu od prisotnih niso povšeči.

A to, ne daje ne meni, ne tebi, ne komerkoli drugemu opravičila za izjavo


Kill them all! Allah jih bo že sam posortiral po pasmi. Kateri je Taliban, kateri pa Alkajdist.


Če v tem ne vidiš spodbujanja k najbolj primitivni obliki nasilja, to je pobijanju (in to vseh, brez izjeme) potem ne vem, kaj še lahko damo pod ta pojem.

Tudi povedek, ki je neke vrste parafraziranje križarskega vsklika

Pobijte vse, bog bo že znal ločiti bogaboječe od antikristov,

pač ne more uživati simpatij v civilizirani družbi, pa če ti je prav, ali pa ne.

Jaz si želim v prihodnosti sobivanja na tem planetu tudi s kom, ki je druge veroispovedi, ki ima drugačne kulturnne in druge navade, kot jih imamo v Evropi in ZDA.

S takšnimi in podobnimi pozivi kot je tvoj, pa se ta cilj, namesto približuje, oddaljuje. K borbi priti terorizmu, pa ne prispeva NIČ.

Vse kar prispeva, je le sovraštvo do drugih in drugačnih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Monster ::

tole že zgleda tak ko jamranje jorasa za njegovo hišo tam .. en velik halo za mišji kurac >:D .. glede onega hujskanja majo prav .. demokracija ma pač določene omejitve in se jih je treba drzat :P, da slucajno nebomo postali isti ko oni dole v pesku ..
Ka zaboga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Monster ()

Thomas ::

Kršil prvi člen?

Če ga interpretiramo tako, da je pozivanje na fizično eliminacijo tistih, ki imajo v svojem ideološkem in političnem programu uničenje vseh nevernikov (kar nas večinoma vključuje), hkrati pa ta program po svojih najboljših močeh tudi izvajajo - potem zagotovo.

Potem sem kršil ta člen pravil Slotecha in povsem zaslužim pridobljeni naziv. V to ni nobenega dvoma.

Samo potem tudi jasno povejte, da se Slotech distancira od politike (in zakonodaje) veljavne v Sloveniji.

Decidirano povejte, da ste disidenti. Pro alkaidistični in pro talibanski disidenti. Naša država je z njimi v vojni, vi jim pa uničenja ne želite.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Primoz ::

Slovenska zakonodaja pravi:

Prepoved spodbujanja k neenakopravnosti in nestrpnosti

8. člen

Prepovedano je z razširjanjem programskih vsebin spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni, ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo in nestrpnost.


Morda je besedilo komu znano. Ostali si pa preberite pravila.

In trenutno ni Republika Slovenija v vojni z nikomer. Pošilja vojake v precej mirovnih misij. Ampak v vojni pa ni. Kljub temu, da to tebe izjemno moti.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Monster ::

ma ne moreš kr bomabat narod, ki so odvisni od par kekcev ko jim šopajo to pa ono ... poleg tega majo prevlko rodnost in ko bojo ti mladci zaceli simpatizirat bo ratalo eno vlko sranje v katerem bomo ta krajso verjetno potegnili mi :)
Ka zaboga...

Saladin ::

Kill them all! Allah jih bo že sam posortiral po pasmi. Kateri je Taliban, kateri pa Alkajdist.

Morda je bil zgolj sarkastičen.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

jype ::

Thomas> Če ga interpretiramo tako, da je pozivanje na fizično eliminacijo

To je vse, kar je. Prepovedano je. Ni važno, koga. Vseeno je, če poziva na fizično eliminacijo nacistov, Talibanov, Rusov, homoseksualcev ali pa mogoče ljudi, ki se jim nick konča na "-homas", če poziva na eliminacijo, potem krši pravilo.

Pa sploh ni problem v pravilu.

Thomas> Decidirano povejte, da ste disidenti. Pro alkaidistični in pro talibanski disidenti. Naša država je z njimi v vojni, vi jim pa uničenja ne želite.

Ne, lahko te pa označimo za neprištevnega (in pri tem ne zgrešimo preveč). Šefi ti lahko nalepijo tudi nalepko, ki jo boš ponosno razkazoval naokoli, tako kot to počnejo pripadniki prenekatere marginalne skupine. Ampak ponosno pripadnost okarakteriziramo pozitivno (rdeči križ, amnesty international, medicines sans frontieres) ali pa negativno (BHS, Domobranci, Hitlerjugend).

Zahod že ve, kaj je dobro zanj, samo nekateri, ki vam zahod omogoča obstoj, bi očitno raje nazaj v srednji vek.

jype ::

Saladin> Morda je bil zgolj sarkastičen.

Upam. Iz konteksta na žalost sarkazma ni moč razbrati, pa tudi sicer je njegovo stališče do narodov, ki si za kosilo vzamejo preveč časa, precej končnorešitveno. Še posebej obtežilne so njegove izjave po podelitvi naziva, ki prej kot kaj drugega kažejo na to, da misli resno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Thomas ::

Ej ... zame no big deal, res.

Kaj mislim in kaj ne mislim, sem jasno povedal že velikokrat.

Tudi to, da brez fizične eliminacije Alkajde ne bo šlo. Ne bo. Vsaj dokler ne položijo orožja - brez pogojev.

Če so pa občutljive duše zaradi tega vse objokane ... kaj hočemo?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

kunigunda ::

Ampak talibani ne sodelujejo na tem forumu, da bi jih lahko banali. Ti pa thomas.

Sicer sem sam predlagal moderatorju, naj samo pobrise tisti stavek, pa bo. Ker kaj, ko bo zdaj nekdo prisel gor, ga precital, in se
obregnil ob njega. Noben ne bo vedel, da si zarad tega stavka naziv dobil al karkoli ze. Moje mnenje je, da se take stavke oz. poste samo
pobrise, ce pa nekoga zalis osebno, je pa drugo, samo to v tem primeru ni bilo.
Ampak koncna odlocitev je pac moderatorjeva.

Thomas ::

Še nekaj je. Pesniški 8. člen (precej pesniške) ustave, ki prepoveduje pozivanje na vojno bi bil dober za večino primerov, ko v vojni nisi.

Hoče kdo reči, da je bilo pozivanje na Desetdnevno vojno s strani organov republike Slovenije protiustavno?

Če si enkrat v vojni, potem si pač v vojni, ni druge.

Da se je pa tale z Alkajdo že končala - o tem pa še nisem nič slišal. Pa bržkone bi.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> Ampak koncna odlocitev je pac moderatorjeva.

Jasno. Njihov je forum, njihova je glava, njihov je svet tukajle.

Samo poudarjam, da nekoliko zaudarja po chamberlain-stvu. Da "diši" po "strpnosti" imamo pa tako ali tako konsenz.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sovrazni govor na slovenskem spletu (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
709843 (8563) jype
»

EA odstranila Talibane iz Medal of Honor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
12319827 (16823) IvoJan

Thomas PNG (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1577691 (5965) Vajenc
»

Sprememba pravil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
15714798 (9429) JanezekNovak

persona rudis

Oddelek: Slo-Tech
404880 (4067) IgorGrozni

Več podobnih tem