» »

Thomas PNG

Thomas PNG

1 2
3
4

Thomas ::

> Po njegovi reakciji na kazen pa je postalo očitno, da je kazen ne le zaslužena, ampak nujna

:)) Jure trenira strogočo!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

_marko ::

->_marko, kaj praviš, je to dovolj dobro?

Sem tudi sam že pogledal te definicije na netu. S tega strogo tehničnega vidika imaš prav, če zaupamo tem definicijam.
(to ne pomeni, da se strinjam z temi definicijami - iz strogo tehničnega vidika ni pomembno, ker se pač lahko zgovarjate, da je tako po definiciji)

A ni bilo jasno, da Thomas ne misli tega?
Si ti kdaj dvomil v to?

Me pa res zanima koliko ljudi to razume kot poboj žensk in otrok...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

jype ::

Thomas> Po juretovo so tudi one Talibanke?

Po moje so tisto, za kar se same izrečejo.

Thomas> Talibani so gibanje, ne verska ločina, ki bi vsebovala tudi "civiliste". To je (tudi) iz teh linkov jasno.

Res? Zdaj, meni je tvoj način debatiranja že dolgo jasen, a vseeno, dajmo besede še bližje skupaj, morda ti "klikne".

Thomas> Talibani so gibanje, ne verska ločina
Britannica> ultraconservative political and religious faction

Kaj pomeni pridevnik "religious"? Prmejduš, da ni to, ojej, "verska"?
Kako se že prevede "faction" ? Madonca! To je vendar, tadaa, "ločina"!

Ultraconservative in political mi verjetno ni treba prevajat.

_marko ::

Puntali ste se zaradi definicije besede, oboji ste se pa zavedali kaj je mišljeno.

Hecno, ane ...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

jype ::

_marko> A ni bilo jasno, da Thomas ne misli tega?
_marko> Si ti kdaj dvomil v to?

Bom parafraziral leposlovje: Thomas ni postal Rudis zaradi tistega, kar je mislil, temveč zaradi tistega, kar je zapisal.

_marko> Me pa res zanima koliko ljudi to razume kot poboj žensk in otrok...

Praviš, da definicije besed niso pomembne. Zakaj? Ker "tvoj pomen" "omili" Thomasovo krivdo?

Iz njegove reakcije po dodelitvi naziva je bilo očitno, da se fant ne šali. Da misli resno. pri svojem mnenju vztraja in se ne namerava opravičiti, niti za to, da se mu ne sanja, kaj je to Talib, pa z besedo prav veselo operira.

@LOL ::

Ne opravičluj se, še posebej ne levičarjem. Kakor berem tvoje poste se večinoma strinjam s tabo!(ne pa vedno!).0:)
Pa tudi dedu ne pristoji da se nekaj opravičuje po forumu (pravi ded ne pozna milosti), za neke malenosti nikakor ne. Važno da se eš naprej držiš svojih načel!
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Thomas ::

Ločina, kamor pridejo tudi civilisti, kakor ženske in otroci, so recimo Šiiti, Suniti, Jehovci.

Talibani pač ne.

Definicija.

a fundamentalist Islamic militia
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> Ne opravičluj se, še posebej ne levičarjem.

Sej se ne opravičujem, mi ne pride na misel.

Poskušam pa (počasi) pripraviti do odhoda Primoža in par njegovih pribočnikov, ker bi iz tegale vseeno lahko ratal impresiven forum.

Če pa ne bo, pa tudi ni kakšne katastrofe, jasno da ne.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jype ::

Thomas, ta definicija je napačna. Talib ni miličnik in Talibani niso zgolj milica.

@LOL ::

Nekak čuden priokus ima tole skrajno gibanje tu doli. Mi lahko eden pove zakaj so le neki levičarji moderaotrji (jype denimo, da ne omenjamo barakudo:| ). Imate tudi kako nasproti mislečo protiutež. Ker dejansko se lahko na ta način kot je sedaj del vsebine regulira in ne ponuja osnove za vzpostavitev demokratičnega vodenja foruma.
evo: če je jype moderator pri katerem so splošna mišljenja nekako 180stoping obrnjena od Thomasovih, nemara ne bi bilo slabo da bi si tudi Thomas pridobil naziv moderatorja (seveda če hoče), saj mislim da zelo korektno sodeluje v debatah?
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

mcrastur ::

Ko enkrat Thomas misli, da je edini ki lahko v temah na slo-techu razsodi kako je res ... potem je že skrajni čas da se ga umiri, neglede na to da ima prau :D

_marko ::

jype:
Če drži tvoja definicija sem ti dal prav iz tehničnega vidika.

Če drži Thomasova imate narobe.

Zdravorazumsko imate tudi narobe, ker je v tem primeru šlo za ižživljanje.


->Pa tudi dedu ne pristoji da se nekaj opravičuje po forumu (pravi ded ne pozna milosti), za neke malenosti nikakor ne.

:D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

mashine ::

Lahko pi malo abstraktizirali polemiko in sicer tako da ne bi navajali gesel iz raznih baz ampak samo npr,

a: wikipedia
b: bedak, ni maš pojma brittanica
c: itak encarta
d: sova
e: webster ....

_marko ::

->Ko enkrat Thomas misli, da je edini ki lahko v temah na slo-techu razsodi kako je res ... potem je že skrajni čas da se ga umiri, neglede na to da ima prau

EVO! Taki ljudje so pa največji problem. Taki kot je avtor tega doneska!


->Mi lahko eden pove zakaj so le neki levičarji moderaotrji

Vsekakor se strinjam, da zasedba jype in barakuda ni primerna za oddelek Problemi človeštva.
Kot bi dal v parlamentarno skupino proti npr.korupciji samo člane vlade in ne opozicije...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

@LOL ::

f) mladina0:) (just joke)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Daedalus ::

Nekak čuden priokus ima tole skrajno gibanje tu doli. Mi lahko eden pove zakaj so le neki levičarji moderaotrji (jype denimo, da ne omenjamo barakudo:| ). Imate tudi kako nasproti mislečo protiutež. Ker dejansko se lahko na ta način kot je sedaj del vsebine regulira in ne ponuja osnove za vzpostavitev demokratičnega vodenja foruma.

Kliči Jambreka, on ma že kr neki teorije (njegovi beliverji) pa prakse okoli uravnoteževanja. Kake neumnosti bo še treba prebrat... Če ti kaj okoli foruma ne paše - izvoli, adijo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jype ::

@LOL> evo: če je jype moderator pri katerem so splošna mišljenja nekako 180stoping obrnjena od Thomasovih, nemara ne bi bilo slabo da bi si tudi Thomas pridobil naziv moderatorja (seveda če hoče), saj mislim da zelo korektno sodeluje v debatah?

Mislim, da ti bo Thomas vedel o svoji zgodovini povedati več, kot ostali udeleženci foruma, a to, da je nekoč bil moderator, ti lahko zaupam tudi jaz... Na ukrepe obstoječih moderatorjev se seveda lakho pritožiš v ustreznem oddelku.

_marko> Zdravorazumsko imate tudi narobe, ker je v tem primeru šlo za ižživljanje.

Čigavo izživljanje? Jaz si Thomasovo hujskanje predstavljam kot izživljanje, seveda. Civilizirani ljudje ne pišejo niti take vsebine, niti v takem slogu. Thomas je s tem pač pokazal da ni civiliziran, oznaka pa to le priobči bralcu, da ob branju vsebine ne bi postal zmeden.

No, zdaj je itak zaslužil status brezpravnega subjekta, kar je seveda precej žalostno.

_marko ::

->Če ti kaj okoli foruma ne paše - izvoli, adijo.

Tebi učitno ne paše, da LOL tole pravi...
Izvoli, Adijo!

Mislim, a zdaj je ta forum zabetoniran proti spremembam, mnenjem oz izboljšavam... :\
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

_marko ::

Ajde PRimož, čakam na naziv tega tipa. Da te vidimo.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

TheJack ::

Mater ste trmasti vsi skupaj. Še posebno glavna protagonista tegale prepiranja okrog oslove sence, ki ni vredno niti pet besed, kaj šele traktatov ki jih pišete tule.

Evo: Proti Talibanom in Alkajdistom se je treba boriti do njihovega poraza. Njih in njihove ideologije. Jih je treba pobiti? Če ni nujno, ne. Kar pa ne pomeni, da se je treba izogibati bojem z njimi. Nasprotno: navaliti je treba na njih z vsemi (kolikor toliko sorazmernimi) sredstvi. V takem spopadu bodo pa gotovo tudi mrtvi. Je pa po drugi strani jasno, da se tistih ki se predajajo ne sme pobijati, ujetnikov se ne sme pobijati, in ranjenih ki niso več nevarni se ne sme pobijati. To bi bil vojni zločin.

Se lahko strinjamo okoli tega?

Skratka, ohladite se malo. A ne bi bilo škoda če bi zaradi takele brezvezne neumnosti na forumu ostali brez človeka ki je (poleg mene :D ) na njem že od samega začetka in je vanj prispeval hudo zelo veliko.

Daedalus ::

Heh, zelo preprosto je.

Thomas pravi, da bi iz foruma delal uberforum, ko bi Primož + "problematični" moderatorji odstopli. Če ga tako žuli moderatorska ekipa tule - naj pa gre in si naredi thomas-tech.com, zarad mene. Ga noben ne sili, da vztraja tod naokoli.

Isto velja za LOL-a. Če mu je forum preveč [vstavi pridevnik po želji] lahko neha sodelovat. Pa naj bo moderator na thomas-tech.com, al pa site admin. Po željah.

Jaz se pa čisto fino počutim tod naokoli, hvala. Občasno me motijo (sicer ustrezno sankcionirani) izpadi posameznikov, to je pa tud vse. Tako da ostajam tu naokoli. Če pa koga drugega kaj tako hudo moti - well, sem že povedal.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

_marko ::

Jack:
Ja, tudi zato je njihovo ravnanje še bolj neumno...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

@LOL ::

Kliči Jambreka, on ma že kr neki teorije (njegovi beliverji) pa prakse okoli uravnoteževanja. Kake neumnosti bo še treba prebrat... Če ti kaj okoli foruma ne paše - izvoli, adijo.

Faking tako mišljenje :| Ja sej si že včeraj odprl neko temo o neki policijski državi pa mi je precej jasno o tvojih referencah, hkrati pa se ti niti ne sanja kaj govoriš. Tudi ti lahko spizdiš iz SLovenije ker imamo sredinsko-desničarsko vlado, kar vem da te žalosati bol kot da ti ptičja kuga zastrupi koga od domačih:| -> če že tako praviš. kako patetično. Fak pa ravno v preteklosti se je pokazalo da razum takih kot si ti ne vpliva najbolje na druge in posledično vodi le v bedo in gojenje ovac. Sej ne rečem da daš celo objektivno kritiko -> ampak svinjat tako za brezveze zaradi tvojega sovraštva do nassporti mislečih je pa sick:\

Pa še to reči da je možna konstuktivna debata v temah kjer so na položajih sami bolj levo usmerjeni(not). Saj ne da ti ne ustreza. poglej jaz sem samo povedal svoje in ne nekaj zahteval. Očitno nisi najbolj hiter kaj?
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

noraguta ::

hillary c. tomasu za ženo pa bo mer.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

_marko ::

Daedalus:
In kdo si ti, da govoriš drugim uporabnikom, ki se ne strinjajo s sestavavo enega od oddelkov, da lahko oddidejo. Da ni ta forum zmožen upoštevat predlogov, da ni odprt za druga mnenja!?!? wtf?
Samo zato, ker je tebi všeč, bo ostal takšen kot je!?

:\
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

mashine ::

nevone ::

Nekaj bi pripomnila na Primozeva izvajanja:

Primoz>Na Slo-Techu smo nekaj let nazaj ugotovili, da je za vsakršno resno debato na strani s 25 tisoč dnevnimi obiskovalci potrebno vsaj osnovno upoštevanje minimalnih pridobitev zahodne civilizacije, kot so: strpnost do drugačnega mnenja, kultiviran pogovor, debata o stvari in ne o govorcu.

Če je to res, (sej bi moralo biti vsakemu, ki je prebral tole temo pa še kej, jasno da ni), potem bi morali vi nazive podeljevati stvarem in ne osebam.

Primoz>Da bi debate večini naših uporabnikov karseda približali, tudi označimo subjekte, ki so s svojimi preteklimi dejanji dokazali, da so jim ideje razsvetljenstva povsem tuje.

A ste kdaj pomislili, da bi dejansko označevali teme oziroma prispevke s temi nazivi?

Primoz>Tako brez odvečne cenzure omogočimo našim uporabnikom hitrejše branje debat, ne da bi izgubljali čas s prispevki osebkov, ki niso sposobni osnov samokontrole. Hkrati tako tudi količinsko omejimo število nerelevantnih sporočil v našem forumu.

Se vam ne zdi, da to, da neko osebo na splošno označite z neko oznako, ne glede na vsebino njegovih postov, rahlo zablura preglednost? Malo ste plitvi no. Malo znate posnemat, pa kakšno idejo vzeti za svojo, vendar se v nadaljevanju pokaže, da niti ne veste, kaj je bistvo take ideje.

Če bi šlo vam res le za vsebino in ne za izživljanje "alfa" samcev, potem, bi res kaj storili v tej smeri. Tako pa je tole obravnavanje Thomasa ne samo otročje ampak ne sledi smernicam, ki jih Primož tako z veseljem izpostavlja.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Daedalus ::

In kdo si ti, da govoriš drugim uporabnikom, ki se ne strinjajo s sestavavo enega od oddelkov, da lahko oddidejo.

Zgolj predstavljam eno izmed možnosti. Nikjer ne piše, da jo je treba upoštevati, mar ne?

@LOL - ironično ne? Da me nestrpnosti obtoži osebek, ki drugače mislečim konstantno lima oznake (kot še ene par drugih tu naokoli rado počne). Res, si zgled za strpnost in predvsem nivo debate. Bah.

:\
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

@LOL ::

Zgled za (svojo) stpnost si ti že pokazal tule!. How patetic:\ Potem se seveda še precej patetično probaš izmazati kar je povsem v antirazmerju s tvojimi pisarijami in pa umom (ker je točno jasno kaj je bilo mišljeno). Najbolje da se vsem ->sredinsko mislečim potalajo oznake za najmanjše, kako patetično imenovano "sovražni govor" (kar je v veliko primerih le neskladanje mnenj), medtem ko svojega ne vidiš/vidite (kar je še bolj patetično če mislite da ga ni, če se že tako nategujemo na vsako besedo). Jeben lajf ko ni več regulacije svobodnega uma in razvoja kaj Deadalus, potem se je pa potrebno posluževati nekih tricky taktik (sovražni govor ki je seveda v večini primerov le posledica nestrinjanaj nekaterih osebkov, ...)

kako me to spominja na tale "rek" (seveda v drugem kontekstu) kar se grejo nekateri tu gori: "I have the pussy so I make the rules! :\ "
Mah saj me ne zanima.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Primoz ::

nevone: Thomas ali nevone? [>:D]
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mashine ::

Pa se res vsi tako napeti, da ne poznate šale? Kakšen je že bil tisti predvolilni slogan - ZA sproščeno slovenijo ... Bi moral dodat smeškota da bi vidli da gre za ironično opazko al kaj... , no ga dam pa zdaj :D

Barakuda1 ::

Thomas

Moje vprašanje je bilo preprosto, tvoj odgovor pa zavajajoč in izmikajoč, kot sem od tebe že navajen, kadar se znajdeš na "splozkih tleh".

Vprašanje je torej bilo

A se bi ti zdela tvoja metoda "reševanja problema" pravilna, predvsem pa opravičljiva, če bi se glasila (hipotetično, jasno):


"Kill them all! Bog jih bo že sam posortiral po pasmi. Kateri je komunist in kateri domobranc. "

- DA
- NE



Tvoj odgovr pa

NE.


Nikoli niso Partizani in Domobranci napovedali iztrebljanja Slovencev.

Talibani in Alkajdovci so ga. Tako Slovencev, kot vseh drugih "nevernikov".


No, pa poglejmo kakšna je resnica, ki jo Thomas dobro pozna, saj jo je v eni od debat (ko mu je to ustrezalo - jasno) gonil do onemoglosti.


(citat iz Komunističnega manifesta, zadnje poglavje pod naslovom Odnos komunistov do raznih opozicijskih strank - povdarki so moji)


Komunisti ne marajo skrivati svojih nazorov in namenov. Odkrito izjavljajo, da se dajo njihovi cilji doseči le z nasilnim prevratom vsega dosedanjega družbenega reda. Vladajoči razredi naj le trepetajo pred komunistično revolucijo. Proletarci nimajo v njej nič izgubiti razen svojih verig. Pridobe pa si lahko ves svet.

PROLETARCI VSEH DEŽEL, ZDRUŽITE SE!


V tem kontekstu, so torej bili (ali pa so za nekatere še zmeraj) komunisti še kako nevarna združba, zbrana okoli programa, ki je jasno napovedoval in terjal nasilni prevrat za dosego novega družbenega reda.


A lej ga zlomka. Ko Thomasu ne paše, da bi se moral opredeliti še do koga drugega kot do (že neštetokrat izpričano "nazadnjaške" in kaj jaz vem kakšne civilizacije še), ti izjavi, da pa komunisti niso nikomur, ki misli drugače grozli z iztrebljenjem 8-O .

Še več, jokavo se zateče v patriotske loge, češ da niso hoteli iztrebiti Slovencev, pri tem pa, jasno pozabi, da je v temi o izdajalcih lastnega naroda, (sicer po dolgotrajni debati) mirno priznal, da pa bi on z lahkoto postal izdajlec, seveda pod pogojem, da bi bili okupatorji Američani.


No zato v kontekstu citata iz manifesta, vprašanje ponavljam.

A se bi ti zdela tvoja metoda "reševanja problema" pravilna, predvsem pa opravičljiva, če bi se glasila (hipotetično, jasno):

"Kill them all! Bog jih bo že sam posortiral po pasmi. Kateri je komunist in kateri domobranc. "

- DA
- NE



Če ti bo lažje obrazložiti, lahko namesto domobrancev vstviš po lastni izbiri katerokoli organizirano skupino.

Luka Percic ::

(čeravno bi nemara od njega višje inštance še vedno zahtevale opravičilo).

Aha, torej ni dovolj da vam pove da ste drugače mislili kot on, mora še na kolena it.
V tej temi se je že neštetokrat distanciral od tvojega pojmovanja njegovih besed.

Sej pravim- če bi vi hoteli dejanje upravičit, bi ga vpršali koga vse on tlači pod talibane. Če tudi otroke in vse ženske, potem je naziv upravičen. Če jih pa ne, se pa zgolj vsebino zbriše, da nebo še kdo po pomoti mislil da slo-tech dopušča pozivanje k klanju otrok.
In se reče Thomasu nej bolj natančno to opiše (tako kot danes), ane?
Očitno ste imeli druge namene...

Če boš trdil, da jih je treba pobit brez sojenja in bo že Bog zrihtal tvoje napake ... vsekakor.

A bi povedal kdaj je Thomas kaj takega trdil?!

Mislim, če se ugotovi da je šlo za nesporazum, se praktično vedno da še eno šanso. Tko, po enih takih življenskih pravilih.
Ah, preveč pričakujem, priznati napako je nekaj najhujšega, bo krona padla z glave..

Tarzan ::

Ta film je posvečen hrabrim talibanskim borcem,... ;)

Talibane so zrihtali Američani. Treba jih je razorožiti, če ne gre drugače s silo, as easy as that, nikakor pa ne gre posploševati in vseh postavljati pred zid. Zraven so tudi ljudje, ki jim je pač lokalni talibanski bwana opral možgane, kot jih je kak duhovnik v času 2. svetovne vojne opral domobrancem pri nas. Pa bi bilo treba domobrance vse pobiti? Sam sem mnenja da ne, nekateri fantje so bili zaslepljeni s strani vere / politike / kateregakoli prepričanja.

Če si za iztrebljanje talibanov, bi takrat bil za iztrebljanje domobrancev, ali pač partizanov, glede na to, da verjetno bi si izbral stran, ki je na srečo v vojni izgubila.

Podpiram vodstvo strani pri podelitvi naziva. Tovrstna razglabljanja ne koristijo nikomur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

mashine ::

Tarzan si šel na gvišno in dodal smeška, tako za vsak slučaj ne...

klanjsekII ::

Ob branju te debate je zanimivo predvsem to:

a) da nekdo, ki ima prav 1x, 2x,...10x misli, da ima prav nx (logična zmota);
b) da je v pisanju nekoga čutiti latentno jezo in "enodimenzionalnost", čeprav sebe reklamira kot hladno-racionalno bitje, ki ga ne prizadene nič, ki je nad vsem, ki ve vse (iluzija);
c) da nekdo uživa v tem, da neti prepire, v boju, ki bi ga bil pripravljen zaostriti preko meje nedolžnega boja argumentov (mentalna nezrelost);
d) da nekdo vzpostavlja lastno vrednost preko pokroviteljskega odnosa do ostalih, ki običajno (ne vedno) vedo manj (narcisoidnost);
e) da si nekdo ne pridobiva informacij, znanja zato, da bi dejansko vedel več, ampak predvsem zato, da bi lahko uresničil d) (obsedenost z zmago);

Suma sumarum...gre za to da "ta nekdo", pa čeprav za njega morda držijo le dve ali tri izmed omenjenih karakteristik kaže očitne znake bolj ali manj težke psihoze. Da ne bo sporazuma - ne gre za eno samo osebo, ampak za tip osebe, ki na žalost niti ni tako redka.

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Seveda, njegove strastne pozive bomo pozabili v skladu z načelom dobrega in pravičnega.

PS. mora še na kolena it

Primoz ::

Luka ... ne samo da ne dopuščamo pozivanja h klanju otrok ... NOBENEGA pozivanja h klanju ne dopuščamo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tarzan ::

Tarzan si šel na gvišno in dodal smeška, tako za vsak slučaj ne...


No, na gvišno ali ne, smeška sem dodal, sem pa vmes, ko si pisal svoj odgovor oplemenitil tudi svojega in dodal še 10× toliko teksta, kot ga je bilo napisanega na začetku. Enjoy.

mashine ::

primožu - Seveda saj si pomoje tudi zakonsko zavezan k temu, da ne dopuščaš takšne retorike
tarzan - stojim za tvojim zadnjim stavkom

Microsoft ::

Thomas je meni najboljsi uporabnik tule gor. Ostali vsi nekaj nakladajo o Global Lameingu, policijskih drzavah, 11/9, etc. Vecina ima tako genericnih in bednih mnenij, da je brezveze. Taksne teme vecinoma preletim, ustavim pa se tam, kjer je Thomas napisal kaj drugacnega. Sicer ucasih kaj tazga, da si mislim "bedak po#?+*n", samo je potem kul, ko ugotovim, da ostali samo nekaj painfully genericno nakladajo.

In ce so moderatorji tolko gnili, da ne prenesejo par malo tezjih stavkov, niso vredni pet evrov. To je beda, da se dela iz enega bogega stavka neko 10x prenapihnjeno izjavo v smislu, da se cel svet poziva, naj se pobijejo med seboj ali kaj temu podobnega.

In nevone je dala kar kul idejo, da se oznacuje topike, ki so "cez rebo" po mnenju vanabi modov in nekih kvazi oh in ah pravil.

In sanje Thomasa in se koga o spremembah se ne bodo zgodile. Pred leti, davnega leta boh ve kdaj, nam je bil obljubljen nov vmesnik. Kje kaj je!? Bull da ni vecjega. Ze sto let ni nobenega napredka kar se tice funkcionalnosti, katera je totalno na podnu, glede na to, da je enih par php programerjev, ki bi bli sposobni za cas posla skupaj spackat kaj bolj uporabnega, kot tole.

In bedno je ljudi pozivat, naj gredo drugam, ce jim kaj nepase. Tko delajo luzerji. Za vprasat je se, kaj spremeniti, da bodo tudi oni nasli kaj zanimivega tu gor. Ne pa, da se jih naganja.

Forum sicer ne propada, samo ne gre pa nikamor, kar je skoda.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Tarzan ::

Mashine -
stojim za tvojim zadnjim stavkom


Verjetno ne veš od kod stavek, ki sem ga zgoraj napisal, v bistvu citiral.

Gre za posvetilo na koncu filma Rambo, smešek pa le nakazuje nekaj malega cinizma, ki sem ga želel s tem izraziti. Tako, da ne boš mislil, da glede tega nimam jasno definiranega mnenja. Imam ga, in zgoraj mislim da sem ga tudi jasno izrazil.

strictom ::

Neko kracanje o novem vmesniku obstaja. Mam eno zleechano sliko.

Če lahko prilimam, da nebom spet kaj fasal?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

@LOL ::

Če lahko prilimam, da nebom spet kaj fasal?

Saj drugega ne moreš več nič fasat. Vse že imaš0:) (mal heca, ne zameri - sej debata je že na tako nizki ravni že nekje od opisa teme naprej da je samo še stvar časa da začnemo pastati še kake nage babe:\ )
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

mashine ::

tarzan - misli sem na zadnji stavek ne pa na posvetilo, se strinjam o tem da je tema brezvezna. Se zgodi da če odpreš link teme zadnjiih 24 ur fasaš tudi kaj takega. Bi mogli odpret poseben oddelek, spori med moderatorji in članstvom....

Tarzan ::

Au, se oproščam, sem na hitro prebral, ker še nekaj hkrati delam in sem mislil, da si mislil še vedno na svoj zadnji stavek, ne na mojega. Nesporazum.

nevone ::

Primoz> Thomas ali nevone? >:D

Sej ni vse v IP-ju.

Sicer pa, izčrpen odziv tole.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

blackmumba ::

Glas za Thomasa

Brane2 ::

Da pristavim svoj piskr. :D

Ni mi jasno, čemu ta tema. Tip je dobil naziv. Če ga hoče zbrisat, se mora opravičit. Tip pravi, da ga naziv ne moti.

Case closed.

Zakaj se sedaj odpira nova, posebna tema, v kateri bi se opravičil ?

Mislim, razumel bi, da jo je odprl sam. "O.K. Premislu si je", bi si reku.
Ampak zanj so to temo odprli drugi. Zakaj ?

MIslim, saj se ne sekiram za temo ali za plac na hard disku, ki ga zavzema.
Samo ne scompila mi tole vse skup...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Tr0n ::

What Brane2 said.

Let it go nübz.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sovrazni govor na slovenskem spletu (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
709812 (8532) jype
»

EA odstranila Talibane iz Medal of Honor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
12319763 (16759) IvoJan

Thomas PNG #2

Oddelek: Slo-Tech
382698 (1808) kuglvinkl

persona rudis

Oddelek: Slo-Tech
404876 (4063) IgorGrozni

Thomas dobil "persona rudis" (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
786437 (5133) opeter

Več podobnih tem