» »

Kdo je kupil Xbox 360 ali pa ga bo?

Kdo je kupil Xbox 360 ali pa ga bo?

no_fear360 ::

Jst sm si ga kupo v decembru (en najbolsih momentov v mojem lajfu) in sm ful zadovoljen z nijm. Sprva sm mislo da si bom kupo PS3, sam pol ko sm sliso da bo okrog 600evrov (to je blo lani ko se se ni vedl kdaj bo prso vn in kolk bo stal) in se enkrat pomislo ce so mi Sony-eve "first-party" igre sploh vsec, sm vedo da je Xbox 360 konzola katero bom kupo. Edine Sony-eve ekskluzivne igre katere so mi ful fajne so DMC, Jak & Dexter, in Ratchet & Clank. Killzone in Tekken sta bla tud dobra (pred Xbox 360 sm mel PS2). Final Fantasy X je bla men najbolsa igra na PS2 in se skoz je ker je mela tak fajno zgodbo (oni ki so jo igral bodo vedel o cem govorim). GT sm si enkrat sposodo in je bil ziv dolgcajt. Xbox 360 ma pa Forzo, ki mi je dost bolsa kot GT, Halo (najbolsa streljacina na konzolah), DOA, Jade Empire, Perfect Dark, PGR, Kameo, in nove "first-party" igre ki se niso vn prsle kot so Mass Effect, Too Human, Crackdown, Blue Dragon, Lost Odyssey in seveda Gears of War ki bo hit to jesen - in te igre so ble razlog da sm se nakonc odloco za Microsoft-ovo konzolo. Vem tud da bo PS3 imel vgrajen Blu-Ray sam ce se nekateri ne vejo, bo Xbox 360 dobo HD-DVD "add-on" tak da bos lahk gledo HD-DVD-je. sam men to tak ni pomembno, tak da ni vlk vplival na mojo odlocitev.

neki dni nazaj sm sel v big bang pa niso mel xbox 360. sploh ga ni blo videt. sm mislo da ga bodo mel ker je M$ nedavno izdal 360 na poljskem pa tam okrog.

no, ka ze ma pol kdo xbox 360 ali pa si ga namerava kupiti?

miwche ::

jaz si bom najverjetneje tudi ubodel kako konzolo, samo za zdej še čakam.
res je, da PS3 za dzej ni videti cenovno ugoden, samo bom raje počakal, da vidim kako se bo zadeva zares odvila.

opeter ::

Mogoče Nintendo Wii. Ko bo dnara, pa seveda, ko/če se bo konzola pojavila. Bom pa vsekakor počakal prvi vroči val, da se zadeve cenovno normalizirajo in bom videl kako naprej. Seveda odvisno tudi, kake igre se bodo pojavile. Visoke investicije v tehnično robo itak nimam v načrtu, mogoče en dodatni "poceni" 20 colar od Samsunga.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

CWIZO ::

Jest sem si predkratkim nabavu prvi xbox, tako da se lep cas ne mislim nabavit 360ke. Najbrz jo bom enkrat, sam ko bo cena nizja zdej je se predrago.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

delfinus ::

Xbox 1 je prava investicija, sploh, ce ste ljubitelji filmov. Ga imam ze od zacetka leta 2005 in je to ena najboljsih masinc v bajti.

lp, D.

Rapsey ::

Sem ga dobil na enem tekmovanju. Sedi na omari zraven TVja in nabira prah. Niti približno nimam namena dat več kot 10k za en špil.

ps: no_fear360 prosim delaj odstavke.

CWIZO ::

Ga prodas po sindikalni ceni, ce si ga za đabe dobu:D?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Orbit89 ::

Torej CWIZO kakšna je tvoja cena ?
Seveda govorimo o Xbox 360, kaj ne ?
Drugače bi bil zaintrisiran tudi za prvo X-škatlo.

LP

CWIZO ::

ne sej trenutno nisem zainteresiran za nakup, razen ce mi ga gdo proda za 30k...
Mam prvi xbox doma, ki sem ga kupu en mesec nazaj in mam se velik zabavnih uric pred sabo, tako da resno bom o nakupu razmisljal cez kako leto, razen ce kot sem rekel v prvem stavku:)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Orbit89 ::

Ufa!!! :O Sem še misu da bom imev Xbox na TV-ejem.
Smola Pa Taka!

Še gdo prodaja kakšen Xbox za razumno nižjo ceno ?

LP

CWIZO ::

prve xbox-e na bolhi dobis za 30k s cipom...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Orbit89 ::

Ma tam me znajo nategnit, kot otrok činguma.:D

Za to zaupam ljudjem tukaj, ker vem da jim bije srce samo za računalnik tako kot meni.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Orbit89 ()

CWIZO ::

Jest sem se s prodajalcem lepo zmenil, da ce bo v roku 14dni kej crknilo oz. nenormalno delalo da mi bo pac kes vrnil.
Sej se da vse zment. Itq pa prklops pr nemu xbox fuknes kak spil notr ce ma cip se kak film, ce dela vse normalno kupis pa je.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Orbit89 ::

Si me pripriču!:\

Grem pogledat, pa bom poročal.

LP

mtosev ::

Jaz mam XBOX-a moddanega. 360 pa je drag in tudi ni zanimiv saj še ni modčipov za njih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

podbevna ::

Moj brat ima 360 in je čisto lepo (soft) modana.

Orbit89 ::

Kje pa si dobu ta Soft Mod?
Mogoče na eMuli?

delfinus ::

Kaj soft mod sploh omogoca, povej malo vec, lp D.

podbevna ::

Soft mod je flesh firmaware-a. Obstaja neoriginalen custom firmware, ki omogoča zaganjanje "backup" DVDjev oziroma iger. Mislim, da se flash naredi prek kabla brez odpiranja ali drugih mehanskih posegov v konzolo.

Zaenkrat tudi nikakor ne vpliva na možnost igranja prek spleta (mislim, da se temu reče Ms live ali nekaj podobnega). Prek uradnih MS spletnih strani lahko v multiplayer načinu igraš tudi backup igre (nisi banan iz strežnikov).

Ker se vedno najdejo ljudje, ki kršijo pravila po netu kroži že veliko (precej več kot deset naslovov) iger za XBOX 360, niso pa tako razširjene kot za stari XBOX.

Mislim, da rabiš poseben kabel in moj brat je XBOX nesel nekam, kjer so mu ka modali. Kam, koliko je plačal in kako se FWju reče (ima neko ime Xtreem ali nekaj podobnega) pa ne vem več.

Orbit89 ::

Zato sem uprašal da bom pripravil vso potebno opremo, ko bo padla cena Xbox 360 na vsaj 60 jurčkov.

delfincek: Točno tako, ravno zaradi takih primerov sem se od selil od Mn3njalnik, ker so mi težili da poiščem po googlotu, ker nimajo pojma o čem govorim (mater koliko vec).

LP

delfinus ::

Kako pa kaj kaze razvoj za podporo Divxom na Xbox360. Xbox 1 je tu nadmocen pred vsemi ostalimi divx plosckosuki v vseh pogledih.

Rapsey ::

Ja mediacenter moraš imet na računalniku in preko računalnika igrat filme. Vsaj mislim da je nekako tako

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rapsey ()

Orbit89 ::

Skoraj sem pozabil oprašat.

kaj se bo izbolšal podpora Xbox 360 v sloveniji?

Ali misli velik M$ da smo sami telebani, ki uporabljajo kišto z 386 in raje nrdimo samomo kot da bi navijali ta iz kamne dobe računalnikov proc.

LN (lahko noč grem spat)

CWIZO ::

Sej xbox lahko kupis v mullerju, harvy normanu, na netu, ...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Orbit89 ::

To vem da je možno.

Sam problem pride, ko se pokvari in moreš nest v tujino.
ALI
Igra je v nemščini.
ALI
Prijava za Xbox Live.
ALI...

LP

Igi.M ::

Jaz sem tud pred tednom kupo xbox360 , ker pa mam navaden TV bi rabo RGB kabel , kje se ga da dobit pri nas ? Al pa mi ga kdo proda.

opeter ::

Čakaj, na XBox-u ni "normalni" stari izhod RCA (rumeni cinch)?

Drugače maš RGB kabel tukaj za 2200 SIT
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Rapsey ::

Zraven mojega je prišel ta kabel.

met ::

jaz sem svojega xboxa 360 nesel enemu tipu iz idrije (oz. ga je prišel iskat), ki mi ga je flešnu z extreem firmware-om 2.0 za 15k SIT.
do sedaj sem si z neta posnel 18 špilov, vsi delajo normalno, tudi online. divxov se pa ne da gledat (brez media centra).

so pa baje zunaj tudi že mod čipi. zadeva deluje dejansko enako kot softmod (FW flash), edina razlika je v tem, da lahko na čipu preklapljaš med original in modificiranim firmware-om. To bi (oz. bo) prišlo v poštev takrat, ko bodo začel prek LIVE-a preganjat ljudi s flešanimi konzolami

ponudbe za obe varianti dobite na bolhi

roli ::

Jaz si bom kupil ali Wii ali pa Xbox360.Najprej bom počakal,da pride ven Wii.Trenutno sem zelo zadovoljen z Xbox1,ki ga imam 1 leto in še malo.Seveda je v uporabi skoraj vsak dan za gledanje serij/filmov in igranje iger.

360 imajo v mullerju,harvey norman,playgame.biz..... Playgame ti lahko zmodificira firmware.Jaz sem kupil Xbox1 pri njih,ker je bil pač najcenejši tam.Cenejše je imel samo Muller vendar jih v NM takrat niso imeli.

Sicer pa upam na Modchip za wii in 360 in šele potem ga kupim.

Če lahko postajte slike vaših postavitev Xboxa.Jaz bom malo kasneje.
http://www.r00li.com

matjash ::

Naj kar majo oni modifikacijo za 25 jurjev!!! Flashanje ti vzame 5 minut časa edino nalepko za garancijo moraš previdno odstranit stroški te pridejo pa 0 SIT oziroma dodaten sata kabel če ga še nimaš.
... bolje pozno kot nikoli.

gasp ::

a kdo ve kako narediti kopijo od xbox igre ker imam poškodovan dvd?
hvala

RedStar ::

Google knows.

Upam da ti bo kaj pomagalo.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 vs. XBOX 360 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Konzole
110993319 (40062) XsenO
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627955 (6435) Dr_Andy

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116629 (58139) Mavrik
»

Playstation 2?

Oddelek: Konzole
453728 (3190) Johansen
»

Prvi rezultati boja konzol

Oddelek: Novice / Konzole
454896 (3136) G-man

Več podobnih tem