» »

Google Analytics povabilo

Google Analytics povabilo

Klenobo ::

Ima kdo kašno povabilo za Google Analytics?
Pajek.Net, (http://www.pajek.net)
Brezplačna MojaPosta.Com (http://www.MojaPosta.Com)

user4683 ::

Ima.. google:))

user4683 ::

No, imaš tudi to možnost, da poiščeš dobro dušo, ki bi ti dala dostop do svojega accounta (oz. ene izmed "analiziranih" domen)... Se najde marsikdo, ki ima Google Analytics, kjer imaš na voljo analizirati 5 domen, sledi pa le eni ali dvema in bi torej kakšno brez težav dal v administracijo tudi komu drugeu.

BluPhenix ::

Jah, prijavi se in v roku 1 tedna boš dobil account.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

Hair ::

Sem se pred pol leta prijavil, pa potem še enkrat en mesec kasneje, pa nisem še nič dobil...
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Gandalfar ::

Ce uporabljas google AdWordse tud dobis account lahko :)

BluPhenix ::

PA imaš gmail account. JAz em se namreč prijavil, pa sem dobil v roku 14 dni.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tody ::

jest mam 3 proste. Rabim vaše gmail naslove in to na ta naslov potem dobite kodo ki jo morate vstavit in navodila kako gledat statistike

Preseren ::

Jaz sem dobil povabilo v orku enega tedna, res pa je da mam gmail, uporabljam pa tud readerja, obe stvari zelo pogosto, mogoče to kaj vpliva???

P.

R33D3M33R ::

Tudi jaz imam trenutno 5 prostih računov. Če kdorkoli zadevo potrebuje naj mi napiše ZS ali pa pošlje mail (je v profilu).
Sam sem se prijavil pred pol leta in ni bilo nič, nato sem se pa še 1x in sem dobil povabilo v roku 14 dni. Torej se splača po dolgem času spet dodati na listo.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

PARTyZAN ::

Ne vpliva cisto nic. Jaz sem tudi redni uporabnik gmaila in skoraj vseh ostalih servisov, ki jih ponuja google, pa sem na povabilo cakal skoraj 2 meseca.

Hair ::

No, men so tut pred kratkim (po tem k sm čaku pol leta), po ponovni prijavi poslal kodo. Tko da zdej se splača prjavt...
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Tody ::

Če rabi kdo gmail pa bi rad imel domeno @studentarija.net se lahko javi :D

Pro ::

Kako to misliš gmail pa domeno @studentarija.net? Da bi se prijavil na gmail, email pa bi imel obliko ime@studentarija.net?

Tody ::

ja... Google dela spet neko limited beta zadevo, kjer imam jest admin ploščo in vse lastnosti gmaila + še kak bonbonček samo da uporabiš poljubno domeno. Zajeb je pa v tem da nemoreš skrati uporabljati dveh ponudnikov tako da če bi hotel jest dajat ven domeno bi moral tudi že obstoječe naslove premikat. Kar sem zvedel šele potem ko sem pisal post :D

SpinX ::

če ima kdo kak invite in bi ga podaril prosm če mi pošlje enga na spinxNO@SPAMtheinsane.org. lahko nazaj pošljem invite na kak tracker. lp

Tody ::

ni povabil so smo gostovanja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google+ (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
495122101 (102507) Looooooka
»

Google Wave (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
20479656 (74218) root987
»

Joost invite? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16561533 (58252) Lery

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905113117 (53894) jvolk

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304121007 (111592) OmegaBlue

Več podobnih tem