» »

Crysis

Crysis

««
32 / 53
»»

Horsechoker ::

sp3rc?:)
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Jst ::

Service Pack 3 Release Canidate
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Horsechoker ::

In imaš kake številke glede izboljšanja?
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Jst ::

Jaz osebno nisem testiral, a pri Crysisu, UT3 + patch in hl2ep2 (igre, ki sem jih malo igral ed prostim časom) so po občutku lepše/bolje smooth delovale.

Drugače pa različni viri po internetu poročajo o 10% boostu.

Eden izmed Googlovih zadetkov na prvi strani: exo-blog.blogspot.com


Slika. (S-T mi zadnje dni noče naložiti slik, zato prilagam link do slike.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Dr_M ::

Jst: se opravicujem. spomin mam, ampak gledu sm sele zadnje 2 strani ;) sicer za tvoj sistem sm opazu nekje, nism pa vidu na kasnih nastavitvah igras.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

Drugače pa različni viri po internetu poročajo o 10% boostu.

Placebo efekt :D

SP3 ni nič drugega kot vsi dosedanji popravki zbrani v enem paketu. Zelo malo, verjetno pa popolnoma nič ni dodano, kar ne bi že dodali na Windows Update.
Pregledal sem največje forume, kjer debatirajo o Release kandidatu SP3 in:
polovica jih ne zazna nobene spremembe,
tretjina ima težave z računalnikom po namestitvi SP3 in potreben je System Restore, da računalnik spet deluje v redu.
5 % pa jih poroča o občutno hitrejšem delovanju iger :D
Nič drugega kot Placebo efekt.

Jst ::

Če se ne motim, so spremenili sistem naslavlanja na način, ki ga pozna win2003 in Vista. Kernel je torej podoben/enak kot pri 2003.

Lahko da je placebo efekt.

google.com: XP SP3 performance, prvih 50 rezultatov.

Naklučje?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Izi ::

SP3 will include four minor new features that improve the system's reliability and security.
Windows XP Service Pack 3 FAQ
Natančno je napisano kaj vse vsebuje SP3.
Na koncu strani je link, kjer si iz Microsoftove strani lahko downloadaš zadnjo verzijo SP3 iz dne 18.12.2007
Dolg je 336,1 MB

Tisti pospešek, ki ga vsi omenjajo je 10% pospešek samo pri Microsoftovem programu Office 2007 in nikjer drugje :D
10 % ni toliko da bi se opazilo pri vsakdanjem delu, sploh pa ne pri Office programu.
Mnogo ljudi je že preizkusilo SP3 in pri igrah ni nobenega pospeška.

Tisti rezultati, ki sem jih en post višje omenil so prav iz Crysis foruma, kjer so ljudje preizkušali SP3 skupaj z igro Crysis.
Polovica jih ni opazila nobenega pospeška, tretjini pa Crysis sploh ni več deloval vredu in je bil potreben sistem restore, da je igra spet delovala v redu.
Jasno se jih je našlo ene par, ki so opazili kako jim Crysis hitreje deluje :D

Jaz nebi gojil kakšnih pretiranih upov glede Service Pack 3.

Jst ::

10% boost je itak pretiravanje. Če pozorno bereš, sem napisal:
>Jaz osebno nisem testiral, a pri Crysisu, UT3 + patch in hl2ep2
>(igre, ki sem jih malo igral ed prostim časom) so po občutku lepše/
>bolje smooth delovale.

>lepše/bolje smooth

Če je to rezultat placeba, benzodiazepinov, ali SP3RC, ne vem. Vem le, da ko pri crysisu pritisneš F5 (quick save), traja manj časa, kot prej. Prej mi je sistem zamrznil za sekundo, sedaj pa manj kot sekundo. Edina sprememba pri sistemu je bila namestitev SP3RC3. Tako, da ne vem, kaj bi lahko vplivalo na to.

Pomoje so prenesli CPU scheduler iz win2003 oz. Viste. Sta si zelo podobna. Ali pa so ga prilagodili v tej smeri. Lahko pa, da nisem imel kakšnega relialability patcha inštaliranega, ki je neko zadevo zakrpal že nekaj časa nazaj. Ker odkar mi je Windows Update namestil Internet Explorer 7 mi več ne dela Windows Update. Kakšna ironija!

Je pa res, da je pri Visti OpenGL za približno 20% počasnejši v vseh primerih in tu je prostor za takšen miracules boost. Na tem področju se preverjeno trudijo tako pri Microsoftu, kot pri ATI/Nvidia.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

macgajver ::

S temi pospeški in popravki raznimi boosti pri igrah je 90% vse v psihi. Če se prepričanš da zdej ko si namestil sp3 bolje deuje se baje človeku dejansko zdi da igra deluje bolje čeprav v resnici ne.
tenstan krompir je pa zakon

Izi ::

Aha, zato se je meni zdelo, da na mojem novem računalniku pa Crysis kar lepo deluje na 1920x1200 na High nastavitvah, čeprav mi je dispayinfo kazal samo 15 do 25 fps :D

Buggy ::

sem namestil SP3 in pognal crysis gpu_bench z SP2 in pol ure zatem z SP3
Razlike v FPS-jih pri meni zal ni nobene . Morda mi pa odpravi random sesutja igre :)

Sp2 7.10 + crysis_hotfix - Ati3870 default clock - 1280x1024 - all high

==============================================================
TimeDemo Play Started , (Total Frames: 2000, Recorded Time: 111.86s)
!TimeDemo Run 0 Finished.
Play Time: 74.22s, Average FPS: 26.95
Min FPS: 8.68 at frame 144, Max FPS: 35.34 at frame 979
Average Tri/Sec: 27262414, Tri/Frame: 1011674
Recorded/Played Tris ratio: 0.91
!TimeDemo Run 1 Finished.
Play Time: 66.45s, Average FPS: 30.10
Min FPS: 8.68 at frame 144, Max FPS: 35.51 at frame 1004
Average Tri/Sec: 30754292, Tri/Frame: 1021813
Recorded/Played Tris ratio: 0.90
!TimeDemo Run 2 Finished.
Play Time: 66.35s, Average FPS: 30.14
Min FPS: 8.68 at frame 144, Max FPS: 35.98 at frame 985
Average Tri/Sec: 30808924, Tri/Frame: 1022035
Recorded/Played Tris ratio: 0.90
!TimeDemo Run 3 Finished.
Play Time: 66.27s, Average FPS: 30.18
Min FPS: 8.68 at frame 144, Max FPS: 35.98 at frame 985
Average Tri/Sec: 30861624, Tri/Frame: 1022547
Recorded/Played Tris ratio: 0.90
TimeDemo Play Ended, (4 Runs Performed)
==============================================================

Sp3 7.10 + crysis_hotfix - Ati3870 default clock - 1280x1024 - all high
==============================================================
TimeDemo Play Started , (Total Frames: 2000, Recorded Time: 111.86s)
!TimeDemo Run 0 Finished.
Play Time: 74.27s, Average FPS: 26.93
Min FPS: 7.98 at frame 144, Max FPS: 35.43 at frame 979
Average Tri/Sec: 27248864, Tri/Frame: 1011948
Recorded/Played Tris ratio: 0.91
!TimeDemo Run 1 Finished.
Play Time: 66.41s, Average FPS: 30.12
Min FPS: 7.98 at frame 144, Max FPS: 35.92 at frame 992
Average Tri/Sec: 30757614, Tri/Frame: 1021283
Recorded/Played Tris ratio: 0.90
!TimeDemo Run 2 Finished.
Play Time: 66.34s, Average FPS: 30.15
Min FPS: 7.98 at frame 144, Max FPS: 35.92 at frame 992
Average Tri/Sec: 30814474, Tri/Frame: 1022167
Recorded/Played Tris ratio: 0.90
!TimeDemo Run 3 Finished.
Play Time: 66.29s, Average FPS: 30.17
Min FPS: 7.98 at frame 144, Max FPS: 35.92 at frame 992
Average Tri/Sec: 30844538, Tri/Frame: 1022274
Recorded/Played Tris ratio: 0.90
TimeDemo Play Ended, (4 Runs Performed)
==============================================================
Press any key to continue . . .

kotnikd3 ::

klik

lepo lepo tale 3870.
men izplune 40-60 fps DX10 vse high RAZEN (razen!) Shaderji na medium. Če jih dam na high, se začne zatik fešta (to je zame situacija, ko ti kadarkoli v špilu pade pod 26fps)......aja z navito grafo in brez AA :\

EvilDare ::

Novi WHQL gonilniki za XP ne dajo nobenega boosta v primerjavi s prejšnimi beta gonilniki. Za slovenski jezik enostavno povlečite gonilnike v drugem jeziku kot english(US). Morajo biti veliki okoli 70MB.

Jst ::

Buggy:

V bistvu ti dela slabše. Min FPS 8.68 vs 7.98.


---

Bom dal en primer. UT3. Z mojimi nastavitvami mi s frapsomvim benchmarkom pri igranju skozi celotno igro do zmage pokaže naslednje:

Frames,_Time_(ms),_Min,_Max,_Avg___
_28939,____413954,__43,_115,_69.909

In mene moti naslednje: Igra je pri Avg ~70FPS čisto normalno igrabilna. Ampak, ko ti pa skoči FPS iz recimo 110 na 60, to pa moje oči oziroma možgani zaznajo. Takšne stvari mene zelo motijo. Ta SP3RC placebo efekt mi je pa dejansko malo olajšal igranje Crysisa. Manjše kolcanje oziroma te preksoki. Pa krajši savegame time-i.

XPji so pa itak že toliko časa zunaj, da bi bilo pravzaprav nelogično, nenavadno, neumno za MS, da bi "omogočil" kakšen feature, ki bi kar iznenada pohitril vse zadeve. Nenavadno zato, ker imajo XPji že sive lase od starosti in bi bilo nenavadno, da bi ta "feature" iznašli ravno zdaj, neumno zaradi VIste faktorja, nelogičmno zato, ker there's no such thing as free performance.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

RaptorX ::

Lp

Rad bi vas samo obvestil da na strani http://www.crysis.si/news.php poteka bozicna nagradna igra zakljucila se bo za novoleto 1 in 2 nagrada je crysis , 3 pa podloga od steelpad pa se naloga ni tezka poglejte in zadente vableni vsi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RaptorX ()

darius ::

Mene samo zanima zakaj mi noče naredit screenshota, ko pastam v PAINT je vse črno. Obstaja kak drug način kot alt+print screen?
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

strictom ::

Lahko probaš s FRAPSom.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

darius ::

ka pa kaka komanda v Konzolo ? 8-)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Jst ::

Najdi si Crysis console commands.

e_screenshot [1,2,3]
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

TRANCE MAN ::

Sam nekaj bi prašau:
KAJ JE FRAPS(fps vem kej pomeni sam fraps pa...tma:D )
Hvala:8)
To pa še funny bugi v crysisu:
XD
funny
XD

Codename_47 ::

...

kotnikd3 ::

loool
nasmejal sem se, tm k se "mrtva pogovarjata"

TRANCE MAN ::

Ja, ja al pa uno kr ga kar odpihne bogega korejčka:d
ku sm prvič vidu sam8-O in pole>:D
več pa na youtubu upišeš: crysis bug

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

T-Majo ::

Mene zanima, kakšen je performance z recimo radeoni x18xx/19xx ter z GF 7800/7900/7950 v crysisu? Do ktere resolucije igra lepo dela? Govorim seveda za XP.

edit: (offtipic) Kartice so napol zastonj >:D Niso pa glih za v smeti, spoh če si na XP. Od januarja pa do včeraj sm bil na Visti. Zdaj sem naložil nazaj XP, ker je bil PC potreben formatiranja. Sprememba je neverjetna, spoh odzivnost, kopiranje datotek...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

M-XXXX ::

Včeraj sem probal Crysis DX10 (Vista) čisto vse na Very high AA off in so bli fps-ji okoli 25-30 kar pa je že nekako sprejemljivo:D

Cveto ::

Na naviti 7900GS mi je 1024x768 in vse na medium delalo čisto lepo.

T-h-o-r ::

a mi prosim kdo pošle save game level10 po tistem, ko preletiš z v-tol ono dolino, kjer sta 2tornadona, ker nikakor ne pridem mimo, tudi če uporabim afterburner, vedno me potegne na tla in me raztrešči

telenoro@gmail.com
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

M-XXXX ::

Tudi sam sem se z tistim zafrkaval- treba je iti čim bolj stran od njih pa je (leti čisto ob gori)

Mirč ::

piss
hehe

_Prince_ ::

looool>:D dejansko se je "polulan" na sotrpina:D :D :D :D :D :D

M-XXXX ::

DX9 1280x1024 AA=No AA, 32 bit test, Quality: High ~~ Last Average FPS: 44.22

AapocalypseE ::

M-XXXX, nič posebnega ni to kar kažeš kolk fpsjov dobiš. Glede na to, da maš CF 2900XT in mora človek za to odštet cca. 700€ :\

M-XXXX ::

400€ pa res>:D

AapocalypseE ::

700€ bi se dalo za dve novi, ampak ti si dal manj, ker verjetno nimaš nove zadeve, ampak rabljeno.
Brezvezn OT :\ Treba počakat na D9E od nVidie, pol pa bomo lahko gledli bistveno višje fpsje. :)

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Recimo da se gremo po tvoje: Koliko so dve NOVE 2900 PRO 512MB? 400€!
Je pa res da imam jaz eno XT in eno PRO flashano v XT

AapocalypseE ::

2900XT stane cca. 350€ kolko je pol to? Mi na forumu nena mormo vedet kaj maš ti v kišti. :\ Torej ti maš XT in PRO ampak PRO navita na XT. :\
Dovolj bo OT :\

M-XXXX ::

Mimogrede je PRO čistokrvna XT tako da moraš bit kar neumen da si kupiš XT im ne PRO.
Trenutno imam jaz 2 čistokrvna XT-ja (tako po biosu, kot po specifikacijah,....)
Da ne bo res vse samo OT pa dajte še vi malo rezultate pripopat da vas vidim (1280x1024 ČISTO vse na HIGH in AA OFF)

Meizu ::

Hmm, na tej resoluciji mojmu sošolcu vse na high deluje povprečno s 30FPSji. Grafo pa ima X1950XT. Q6600 seveda. Aja, pa 4GB rama. Mogoče je zaradi slednjega zadeva tako tekoča...

AapocalypseE ::

m-xxxx, to za mene ni čistokrvna XT, če si kupiš PRO in flashas na XT :\ PRO ma tudi drugačne čipe kot XT. Kolko vem si tudi eno grafo skuro, ko si daval v CF ali se motim? >:D v glavnem X1950XT vse na high 1280x1024 average fps 30, ti pa dobiš s tem 44fps. Jaz sem špil že tak zbriso, ampak predvidevam, da bi blo okoli 37fps average. :) Je pa najboljše merit vse v istem okolju, potem bi se lepo vidlo kolk kdo dobi. Torej isti OS in isti DX pa še čist ista soba v Crysisu na istem mestu.

EDIT: m-xxxx, to meriš v Visti DX10 in DX9 ali XP DX9?

Zgodovina sprememb…

xabre ::

Kolk ste sami nakladači tukaj.

Sem že enkrat napisal, pa bom še enkrat, da obvezno zraven navajajte mapo oz. položaj v igri, kjer je bilo merjeno.

M-XXXX ::

Hmm, na tej resoluciji mojmu sošolcu vse na high deluje povprečno s 30FPSji. Grafo pa ima X1950XT.

Z 15 pa res pa še to ne verjamem!
m-xxxx, to za mene ni čistokrvna XT, če si kupiš PRO in flashas na XT :\ PRO ma tudi drugačne čipe kot XT.

Ne PRO je POPOLNOMA IDENTIČEN XT-ju (vsi čipi enaki, ves hardware,.... čisto vse)
Sem že enkrat napisal, pa bom še enkrat, da obvezno zraven navajajte mapo oz. položaj v igri, kjer je bilo merjeno.

Seveda je to testiranje v GPU bench za crysis (vse nastavitve pa sem napisal tako da je čisto "oficial" narejeno;)
Jaz sem špil že tak zbriso, ampak predvidevam, da bi blo okoli 37fps average.

Ravno zdajle sem testiral z eno grafo in sem dobil rezultat 32fps tako da bi ti imel okoli 30!

Buggy ::

Zakaj pa je potrebno navajati mapo in dajati neke ocene "od oka" ko pa ima Crysis integriran GPU benchmark v BIN direktoriju?
Lepo nastavite v igri resolucijo na 1280x1024 in v advanced daste lepo vse na HIGH potem pa pojdite iz igre ter pozenite GPU_benchmark pa nalimajte rezultate...morda boste preseneceni, postopek pa bo zelo merodajen :)

Jaz dobim (sem prilimal malo visje) avrage tocno 30 FPS z 3870 stock@PCIE4X (Asrock plosca :)), 2GB RAM-a@ 533Mhz in E4400@2660 Mhz...OS - XP PRO SP2 - 32 bit

macgajver ::

LoooooooL
M-XXXX resno sem pričakoval boljši rezultat od 2900xt crossfire. si prepričan da so testi vredu?

Ena uboga 8800gtx zmore 1280-1024 dx9 high settings 44,53fps. GPU benchmark.
tenstan krompir je pa zakon

macgajver ::

No še povem da dokup grafične kartice za sli cf povezavo zaradi tega da crysis dela na high je poplnoma nepotrebno isti performance lahko dosežeš s eno kartico skoraj brez izgub na kvaliteti slike. enkrat sem že pisal o tem ampak Evo natančen postopek.
Buggy ti si napisal da dobiš 1280-1024 high avg 30fps probaj po spodnjih navodilih pa potem povej je vredno imet privzeto high nastavitve.

Prosim ne me zmerjat navodila pišem tako zato da jih lahko čisto vsak dojame.

Zaženeš igro greš pod grafične nastavitve naštimaš vse nastavitve na high.
Nato zaženeš nek save game ko si v igri izbereš spet grafične nastavitve daš shaders quality medium fpsji drastično poskočijo in slika se spremeni .ok potem pride na vrsto konzola.
Najprej vpišemo con_restricted 0 da osvobodimo konzolo
potem r_displayinfo 1 kaže razne podatke porabo rama fpsje in podobno.
Če grafična ni ravno pošast se splača znižat tud AF na 4 recimo na oko ne opazite razlike.
Za to vpišete r_texmaxanisotropy 4

In zdej ta pomembne komande da izgleda kot na high.
r_hdrrendering 2
r_hdrlevel 0.6 je original spreminjaš po okusu tja do 1 nekje odvisno od osvetlitve monitorja,nastavitev barv bla bla itd. Po okusu
r_usepom 1 ne vpliva na performance pač iz tal na nekih delih gleda kakšno kamenje ven itd ta opcija je drugače vključena samo v visti da lahko potem hvalijo kaj vse zmore dx10.

Po želji lahko vpišete še r_shunshafts ta opcija pride bolj do izraza če so shaderji nastavljeni na high. to naredi tisto sexy svetlobo skozi palme in objekte ki jih obsije sonce.
Če greste sedaj pod graphic quality pogledat boste vidl da je opcija shaders custom in postprocessing quality custom.

No sedaj izgleda crysis na oko kot na High nastavitvah samo fpsjev je precej več.

Upam da je kdo šele sedaj začel špil obračat in mu tole pride prav je pa nadležno ker vsakič ko se igra na novo prižge se nastavitve iz konzole spet spremenijo v originalne vrjetno bi jih bilo treba vpisat v kakšen cfg.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

macgajver: lepo si spisal in prav imas ko pravis da se ta igra lahko prekonfigurira na sto nacinov.
Sem delal tudi sam nekaj testov in moznosti je ogromno da prilagodis igro ravno svoji konfiguraciji/obcutku , lahko ti povem da samo ce dam shraderje na medium imam avrega kar naenkrat 41 FPS se pa par stvari opazi.
Kar se tice tega, da moras vedno te nastavitve vpisovati pa naredi naslednje. V instalacijskem root direktoriju \Crysis\ naredi nov file "system.cfg" in vpisi notri svoje parametre ki si jih ugotovil.
Sam sem vceraj poiskusal z doomovim config file-om ki je tak in mi je kar vsec:

-- [Game-Configuration]
-- Attention: This file is re-generated by the system! Editing is not recommended!

cl_bob = 1
cl_invertController = 0
cl_invertMouse = 0
cl_sensitivity = 45
cl_voice_volume = 1
dt_enable = 0
g_blood = 1
g_buddyMessagesIngame = 1
g_displayIgnoreList = 1
g_enableAlternateIronSight = 0
g_PSTutorial_Enabled = 1
g_quickGame_map = "multiplayer/ia/armada"
g_quickGame_min_players = 1
g_quickGame_mode = "InstantAction"
g_quickGame_prefer_favorites = 1
g_quickGame_prefer_lan = 1
g_quickGame_prefer_mycountry = 1
g_startFirstTime = 0
hud_crosshair = 6
hud_showAllObjectives = 0
hud_subtitles = 0
i_forcefeedback = 1
i_mouse_smooth = 0
net_enable_voice_chat = 1
r_Brightness = 0.5
r_Contrast = 0.5
r_Fullscreen = 1
r_Gamma = 1
r_Height = 1024
r_Width = 1280
s_DialogVolume = 1
s_MusicVolume = 1
s_SFXVolume = 1
sys_spec_GameEffects = 3
sys_spec_ObjectDetail = 3
sys_spec_Particles = 2
sys_spec_Physics = 2
sys_spec_PostProcessing = 2
sys_spec_Shading = 2
sys_spec_Shadows = 2
sys_spec_Sound = 4
sys_spec_Texture = 3
sys_spec_VolumetricEffects = 2
sys_spec_Water = 2

---HDR---
r_HDRRendering = 2
r_HDRLevel = 1
r_HDRBrightOffset = 16.0f
r_HDRBrightThreshold = 5.0f

---SSAO---

r_SSAO = 1
r_ssao_quality = 2
r_ssao_radius = 2
r_ssao_amount = 0.15
r_ssao_darkening = 3.2
r_eyeadaptationfactor = 0.44


---BUDGETING---

sys_budget_sysmem = 2048
sys_budget_videomem = 512
sys_budget_numdrawcalls = 3000
sys_budget_frametime = 80
r_MutliGPU = 0

---CONFIG---

r_sunshafts = 1
r_Beams = 3
r_BeamsDistFactor = 0.1
r_BeamsMaxSlices = 32
r_UseNormals = 1
e_vegetation_bending = 2
e_particles_quality = 3
e_particles_max_emitter_draw_screen = 16
e_particles_lod = 1
r_UseSoftParticles=1
e_water_ocean_soft_particles = 1
e_particles_object_collisions = 1
e_foliage_wind_activation_dist = 45
g_breakage_particles_limit = 100
e_cull_veg_activation = 45
g_joint_breaking = 1
g_tree_cut_reuse_dist = 0
p_max_MC_iters = 2500
e_phys_foliage = 2
es_MaxPhysDist = 45
es_MaxPhysDistInvisible = 15
e_phys_ocean_cell = 0.5
p_max_object_splashes = 30
p_splash_dist0 = 7
p_splash_dist1 = 30
p_splash_force0 = 10
p_splash_force1 = 100
p_splash_vel0 = 4.5
p_splash_vel1 = 10
r_DepthOfField = 1
r_colorgrading = 1
r_GlowScreenMultiplier = 0.2
r_WaterGodRays = 1
q_ShaderGeneral = 2
q_ShaderMetal = 2
q_ShaderGlass = 1
q_ShaderVegetation = 3
q_ShaderIce = 2
q_ShaderTerrain = 3
q_ShaderShadow = 1
q_ShaderFX = 3
q_ShaderPostProcess = 3
q_ShaderHDR = 3
q_ShaderSky = 2
q_Renderer = 1
r_LightsSinglePass = 0
r_ShadowBlur= 3
r_ShadowJittering = 1
r_WaterRefractions = 1
r_WaterReflections = 1
r_WaterUpdateFactor = 0.5
e_water_tesselation_amount = 10
e_water_tesselation_swath_width = 10
r_WaterUpdateDistance = 1
r_WaterCaustics = 1
r_WaterReflectionsQuality = 3
e_water_ocean_fft = 1
q_ShaderWater = 2
r_WaterReflectionsMinVisiblePixelsUpdate = 1
sys_spec_Quality = 3
e_sky_type = 1
e_sky_update_rate = 1
r_DetailTextures = 1
r_DetailNumLayers = 1
r_DetailDistance = 10
r_useedgeAA = 2
r_refraction = 1
e_ram_maps = 1
sys_flash_edgeaa = 1
e_vegetation_use_terrain_color = 1
e_terrain_ao = 1
e_terrain_normal_map = 1
e_max_entity_lights = 14
r_UsePom = 1
r_EnvTexUpdateInterval = 0.5
r_TexturesFilteringQuality = 1
r_HairSortingQuality = 1
r_FillLights = 14
e_particles_lights = 1

r_TexturesStreaming = 0
e_hw_occlusion_culling_object = 1
e_hw_occlusion_culling_water = 1
r_geomInstancing = 1
gpu_particle_physics = 1
es_ondemandphysics = 1
e_vegetation_static_instancing = 1
e_particles_thread = 1
sys_phys_cpu = 0

Mirč ::

Sem na koncu čisto in ko helena govori uporabi tac gun, kje zavraga ga dobim vse sem pregledal. Verjetno se da zadnjega alienaa ubiti le s tac gunom.
Kje je ta gun
hvala

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Meizu ::

Tac Gun dobiš v notranjosti letalonosilke. Če si ga mogoče spregledal, boš mogel ponoviti celotno misijo v letalonosilki, za namig pa ti povem, da ga dobiš, ko se rešuješ iz letalonosilke, oz. ko te pokličejo na deck.

Mirč ::

se mi je zdelo
grem še enkrat od začetka to misijo
hvala

Meizu ::

:)) no problem
««
32 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23842573 (25719) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564127135 (80947) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482277 (1604) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1008374 (8370) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926759 (5797) kobilica

Več podobnih tem