» »

Crysis

Crysis

««
27 / 53
»»

pivo ::

1. sam gre za tabo
2. ja,ogenj bi se moral videt...cilj je čimpreje priti od enega ognja do drugega, preden prophet zmrzne
3. stojiš na zeleni piki (ob ognju) toliko da pridejo Prophetove energije spet nazaj na 100
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Davids84 ::

A mi lahko nekdo pove kam je treba jit tam ko lebdiš,prišel se spet nazaj tam kjer se je pokvarilo dvigalo in sem v breztežnostnem stanju.radar mi ne dela in nimam pojma kako naj pridem ven.lp

xabre ::

To si še čisto na začetku. Se boš kar fajn namučil, preden boš prišel ven.

Davids84 ::

in kje pridm vn,lahko bi vsaj mal povedu k se mučm že 1 uro.lp

Davids84 ::

Stage 07: Core
Objective 01: Find a Way out of the Cave
To je moj problem.lp

pivo ::

tud js sm v tej sobi zgubu največ živvcev ;((
tko da zdej ko sem šel še 1x obračat na težji težavnostni stopnji me kr zmrazi ko pomislm na to butasto sobo
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

SES-AS ::

Pivo hvala za pojasnilo, ampak jaz ognja ne vidim in tudi zelena pika mi je ostala na tistem mestu ko pabereš alien pusko(pri tisti mizi prosim še za opis kje se ti ognji nahajajo), možno kako pojasnilo? L. P.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

m.i.h.a. ::

nalomiš nekaj alienov, prophet postavi puško na mizo, jo pobereš, potem pride še nekaj alienov, jih nalomiš....prifrči še en velik alien, ki se zaleti v steno in omogoči prehod v naslednje območje, tukaj potem slediš poti in se ustavljaš pri vsakem ognju, da se prophet ogreje, vmes pa odstranjuješ aliene....pri ognju pa čakaš le toliko časa, da se prophet do konca ogreje in potem lahko že šibaš dalje

ne vem zakaj imate probleme z igro, sam sem prešpilal na delta in se nisem nikjer zataknil v smislu, da ne bi znal naprej....core je malce težji, ker si ne moreš z mapo nič pomagat, ampak gre

PS: se pa strinjam z IZI-jem, kar je napisal glede AI....lahko je naredit dobro skriptirano AI, če gre za bolj zaprt teren, kjer lahko developer predvidi vse igralčeve in AI manevre....v crysisu tega ni in se mora AI sam znajti in prilagajati.
Kar se tiče FEAR, je to igra ki ima kul umetno pamet ampak spet ne počne nič drugega kot da te poizkuša flankat in obstreljevat, enako se dogaja v crysisu....skrijte se za kamen in počite enega korejca, kmalu zatem pride backup, kakšna granata in streli v hrbet

Edit: sicer je pa logično, da je nekaterim AI glupa....raje preklopite iz Easy težavnosti na Delta, tako odpade vsako jurišanje in solo rambo akcije>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

SES-AS ::

Miha me pa veliki alien ne razbije stene???Kaj pa naj sedaj, sem ponovil ta level ze sigurno petkrat??

m.i.h.a. ::

hmmm...čudno
jaz sem tudi parkrat ponavljal, ne zaradi bugov ampak zaradi težavnosti, mi je pa tisti alien vsakič razbil prehod
torej od Propheta še dobiš poško?
potem pride še ena runda alienov (3 ali 4) in ko jih fentaš prileti večji in se ne ustavlja dokler se ne zaleti v prehod

poizkusi reloadat ta predel še enkrat, dobi poško, fentaj dva aliena, tretjega pa fentaš med premikom k prehodu, ko se prehod odpre ti ni potrebno čakati propheta, ampak se po vmesni sekvenci pojavi pri tebi

diative ::

Živjo

mene pe zanima kako naj pridem do tac cannona vrata v notranjost letalonosilke so zabarikadirane z eno omaro.Tam na robu kjer je dvigalo pa tut ne morem nič ker je zaprto. A je kakšen bug al kako naj pridem not

Hvala

SES-AS ::

Ja bom preobal ŠE po tvojih navodilih, vendar sem pobil že vse aliene prehod mi je pa ostal vedno cel,bom poskusi še po tvoje upam da bo šlo hvala.L.P.

m.i.h.a. ::

diative: jaz sem se tudi najprej kar ven odpravil brez tac cannona, ampak potem več nisem mogel nazaj ponj in sem moral reloadat

SES-AS ::

Ja fant hvala uspelo mi je verjetno je bila napaka ,ker sem se boril pri tistem kontejneru in nisem šel proti prehodu.( sedaj je pa prišel velik alien in mi razbil prehod, drugače pa tudi jaz igram na teški stopnji)L.P.

diative ::

Ja potem sem dojel ko sem dal load za nazaj da moraš najprej po cannon it potem pa ven. Tolk akcije da se mi že blede. No sedaj sem obrnil pa mi je blo kar všeč. Zakon špil

Echelon ::

Tud js špilam na delta težavnost, zakon res. Mam pa en problem. Sem pri alien warship in ne znam lockat z TAC Canonu. Kako zavraga uporabim orožje?! Helena se me je že navelčala, js pa tavam tam z TAC in ne znam uporabit al pa je bug. How the fuck?? Povejte malo tisti, ko ste obrnali...
Tnx.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Echelon ()

Sodck ::

Hm meni tudi noče lockat :/

xabre ::

Na ladiji z navadnim orožjem uničiš vse štiri topove, pol pa najprej levo krilo nameriš, da se tac gun nafila, ustreliš, isto ponoviš še na desnem krilu in trebuhu ladije, itak ti pa una v avionu vse pove, kako pa kaj.

Sodck ::

Kakšne topove na ladji. Jest ne vidim nobenih :/

Samo tist alien te zamrzne pa uni te obletavajo pa je to to.


Dj nj mi en to bl natančno razloži prosim :)

IVo ::

Men tut ni jasn nč kar si povedu... Kakšne topove?

aodius ::

topove na končnem šefu:\.
http://www.gregorsalobir.si/

xabre ::

Unga ejliena ki po krovu šeta, moraš ene pol ure streljat, najboljš z gaus gun, pol pa pride ladija s topovi.

macgajver ::

Mislil da najhitreje ubiješ aliena tistega prvega na ladji s nekaj streli s granade launcherjem in minigun 2 stražerja se pravi 1000metkov sprašiš vanj.. umes pa klatiš s tisto alien snipo leteče alienčke. šele potem pride the big boss (ladja) Je treba kar garat na koncu.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Echelon ::

Ja sej sem pri zadnjem alienu, ampak mi TAC noče lockat na krila...ne vem kaj je los. Uničo sem vse topove, zdaj mi pa Helena bluzi, nej uporabit TAC gun na ladijsko krilo, ampak nekako ne gre lockat, uporabim secondary use, da približam, pa vseeno noče. Je mel kdo isti problem in kako ga je rešil? Je to bug?
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Echelon ()

Klemzz ::

@Echelon, kakšen bug...če sm jst 2× obrnu, enkrat na medium pa zdele na delta pa je šlo brez problema use...

kmetek ::

baje probaš iti dol z ladje pa lockaš.

Sodck ::

Ojej a tok cajta morš strelat v tega prekletga velikega velikana :/

Echelon ::

Klemzz, blagor tebi, zdaj mi pa lahko poveš, kako zavraga si lockal z TACgunom?:D A moraš mogoče pobrat še kje municijo za to orožje..? Ker meni skoz klika v prazno, lockat pa nič noče...
Please help.

Kmetek, dol z ladje? wtf?:) Ne morš it nikamor, razen na tist pomol z ograjo..
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Echelon ()

Klemzz ::

@Echelon če si uniču use tiste topove, bi ti mogl lockat na levo krilo...si prepričan da si use uniču? se enkrat kamikaziri da boš vidu če te še iz kje strela...

xabre ::

Ko ti reče da sestreli krilo, klikneš za sekundarno streljanje in držiš pri miru naciljano v krilo, da se začne ena črta filat in ko je polna ustreliš.:\

Echelon ::

Klemzz, topovi so štirje a ne? Ker več kej ko pa tist freeze ray me ne strelja. Zdaj mi pa Helena pravi, da morm lockat na levo krilo in jaz merim tja s sekundarnem in kar vedno isto piše "no target locked" ter se nič ne fila. Drugač rečeno, orožje ne radi. Še kakšen nasvet..?
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Echelon ()

m.i.h.a. ::

vzameš tac cannon nameriš (brez klikanja), na levo stran tega space shipa, takrat ti mora celotna leva stran tudi posvetiti, potem se ti pokaže en loading bar in ko se ta napolni klikneš z levim gumbom
...če se ne motim gre nako takole

dukenukem ::

ali ma kdo un crysis bonus dvd,me zanima kaj je gor :D

m.i.h.a. ::

jp...gor je:
-artwork
-screenshoti
-storyboards
-core-x video
-making of crysis video
-e3 trailer
-Leipzig intro

-na tretjem dvd-ju pa soundtrack

...v bistvu nič pretresljivega, ampak škatla od SE je pa kul8-)

Echelon ::

Hvala za nasvet ampak mi ne deluje. Merim tja s sekundarnem ali brez in se nič ne dogaja, nobenega bar loadinga in nič. Mislim da je bug, pač ne bom konca vido:( Damn..
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

m.i.h.a. ::

poizkusi še enkrat bolj nazaj reloadat level, mogoče mu potegne v drugo

Echelon ::

Sem študiral to ja, bom probal, ker ni druge.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Echelon ::

Evo sem loadal nazaj pa je šlo, tnx.
MSI Z87-G43 GAMING, Intel Core i5 4670K @ 3.40GHz,
16GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz, Sapphire 4096MB ATI AMD Radeon R9 380
1GB WD Blue, 232GB Samsung SSD 850 EVO 250GB, 2GB WD Green

Sodck ::

Evo špil sm ubrnu, sicer ni nič posebnga razn grafike, ki sem jo pa sicer igral na medium :)

Mogoče čez kako leto na polno igral to :P

Robert_S ::

Zakaj ne morem vklopit punkbusterja , če igram v 64bit mode ?

Rippy ::

Sej ti lepo napiše da je punkbuster 32biten program in da nemore v 64bitnem načinu delovat.

pozitron ::

Se prav, da na visti x64 punkbuster ne deluje? Ali v 32bit načinu vseeno dela?

Robert_S ::

Ja v 32 dela , v 64 ga sploh ne moreš označit , pa ne moreš na server s punkbusterjem.

IVo ::

Pr zadnji sceni sm mogu z 8800GT imet vse na LOW (1680x1050) da je bilo igralno...:\

matija14 ::

Tale igra je pa men zelo nora!:D Upam, da je ne končam prehitro.:)

Aja, js osebno mislim, da se take igre ne igrajo tolk online kolker CoD4, ker je enostavno preveč fajni SP.:P

m.i.h.a. ::

špilaj na delta, izkušnja je tam še boljša in te prisili, da večino stvari prej premisliš in ne letaš kot en rambo po grmovju

suntrace1 ::

Pr zadnji sceni sm mogu z 8800GT imet vse na LOW (1680x1050) da je bilo igralno...:\


Pišuka, hvala za tale komentar - sem hotel kupiti tole kartico misleč, da bo poganjala Crysis na 1920x1200 brez problemov, pa očitno še ni to to :(

jeanmike ::

frendu 2 gtx-a ne poganjata tekoče na tej resoluciji. Ti pa kar kupi kartico ka je dovolj dobra za vse ostalo:D

IVo ::

Se strinjam; to da sm mogu dat na low ne pomen da je slaba grafa vse ostalo dela na 60+ fps pri tej resoluciji in vse na max. Crysis je pa pač Crysis. Pomoje ga bodo brez problemov poganjale šele high end grafe naslednje generacije...

Izi ::

sem hotel kupiti tole kartico misleč, da bo poganjala Crysis na 1920x1200 brez problemov

LOL, Suntrace1, ti pa si optimist :D
Če misliš Crysis igrati na 1920xd1200 potem pozabi na 8800 GT.
Celo GTX komajda zadostuje za srednje nastavitve, če imaš vse ostalo "top-end" komponente.
Na 1920x1200 je tudi Ultra precej slabotna za najvišje nastavitve v Crysisu.

Moja komajda uporabna kombinacija za 1920x1200 je bila:
Q6600 @ 3,5 GHz
8800 GTX @ 634 MHz, 985 MHz
4 GB RAM @ 875 MHz
najnovejši driverji z posebno podporo za Crysis

Crysis nastavitve na very high - povprečno 11 fps
Crysis nastavitve na high - povprečno 18 fps
Crysis nastavitve na medium - povprečno 25 fps

8800 GT pa je skoraj še enkrat počasnejša od GTX tako, da na 1920x1200 lahko pozabiš tudi če vse nastaviš na najnižje možne nastavitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()
««
27 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23842569 (25715) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564127135 (80947) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482277 (1604) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1008371 (8367) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926755 (5793) kobilica

Več podobnih tem