» »

Crysis

Crysis

««
26 / 53
»»

M-XXXX ::

Mogoče sem malo čudno napisal- DX10 bo delal, vendar bodo FPS-ji VELIKO premajhni da bi lahko normalno igral!

wisky ::

kako če je v nekaterih primerih boljša od 8800gtx poglej http://www.itx.ba/index.php?option=com_...

M-XXXX ::

A misliš da iam GTX pa normalne fps-je?>:D

macgajver ::

wisky
Nekej moraš razumet crysis in very high nastavitev ne zmore trenutno poganjat nobena grafična na svetu.

M-XXXX ko bo zrihtal crosfire upam da bo kaj poročal kakšen bo performance s dvema odličnima grafičnima kot sta x2900xt.
Mogoče mu bo celo delalo na very high pri 1280-1024.

Drugače moj kolega je sedaj prav navdušen hoče povezat dve 8800gt v sli kaj mislite a se splača al je bolš počakat da izda nvidia ali ati novo kraljico.
tenstan krompir je pa zakon

wisky ::

http://www.hardwarecanucks.com/forum/ha... primerjava grafičnih kartic

dzinks63 ::

:)) Nevem kakšen je izkoristek z SLI-jem v crysisu, naj proba, če nebo ok, bo itak prodal eno ali pa obe 8800gt, ker jih primanjkuje. Drugače se bo pa crysis na polno igral šele z naslednjo generacijo hi-end grafičnih, drugo leto .
Zanima me pa česa bi bil sposoben phenom in quadcrossfire z hd3870?

skype ::

Tud mene zanima kako se obneseta dve GTjki.

def0r ::

Na www.crysis.si smo priceli z novo nagradno igro.
Vec podrobnosti na sami strani.

intelček ::

podn igra glede AI;( , ni vse pr igrcah v grafi
airsoft

simnov ::

kaj moram narediti tukaj

M-XXXX ::

Tukaj ga moraš branit pred napadalci, potem pa peljat od enega ognja do drugega:D

detroit ::

heh tud men se zdi spil podn :D ampak iz istga razloga kot nfs ps riba mi do jaja:S plus grafika mi zgleda čist neljudska
Skero

destroyer2k ::

intelček

Zakaj podn glede AI? Povej mi potem eno igro ki ima bolši AI v FPS igrah.

simnov ::

kakšni napadalci meni sam v videu kaže enega tistega z nano suit . ko je konec za vojak kr nekam zgine.

darius ::

Je res tako težko poiskati Green spot na radarju? Če ne gre čez goro pa okoli nje ...
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Meizu ::

EJ, dejte mi neki pomagat. In sicer tam, proti koncu, ko si na tisti letalonosilki in greš v tisti CDC al kar je že. Po kratkem filmčku me napoti v Armory. Vendar so vrata, katera so naslovljena kot Armory zaklenjena. ENako je z ostalimi vrati. Sem poskusil kej odpret al pa premaknt, pa ni šlo. A ve kdo v čem tiči problem?

simnov ::

hm z dalnjnogledom ga najdem centriram pritisnem enter in nič

strictom ::

destroyer2k, CS:S, CS1.6, Quake 4, ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

dukenukem ::

men je špil hud,res da rab 1.1patch, da par bugov popravi :D grafa je razred zase ,exsplozije so carske,level dizajn všečen :))

xabre ::

@Meizu u power mode boksneš vrata.:D


Ostali, ki imate probleme z nuke gun. Ko ti una djevojka v avionu reče naciljaj, z orožjem nameriš v krili in počakaš, da se začne filat ena črtica, lock on. Ko je polna ustreliš, pa je. Isto tudi s trebuhom ladije, prej raztreliš vamp in ko je odprto, pa reče nuke it, ponoviš postopek.

dobaluka ::

joj ko bi mi vsaj delal ta špil
status quo

PINki ::

A se da tut na full verziji narest tisto da pod XP igras na DX10?

_Enterprise_ ::

wisky: lej, 8800 GT je super kartica, Crysis pa ma grafiko super super in je zatorej ne more poganjati s spodobnim številom FPS-jev na very high nastavitvah in na DX10, še na DX9 bolj težko (in to vse brez kakršnegakoli AA).

Drugi: pa dejte mal poslušat no, ne, da zdej vsevprek sprašujete, kaj je treba kje narest. Pa sej ti večkrat pove, da dej suit v strenght mode in boksni vrata, čisto vse je lepo razloženo.

Edin tazadnja naloga me je malo zajebavala, ko je mi Helena dopovedovala, da naj s silo odprem "pokrov" na "underside" in ga "znukam". 10 minut sem se jebal, da sem prišel na drugo stran letalonosilke in boksnil tamkajšnja vrata, ker se ta niso odprla, sem šel gledat za morebitne lopute pod letalonosilko, ker sem razumel, da moraš razbiti tisto dvigalo, ki pelje do municijskih zalog in lansirati jedrsko raketo nad aliensko ladjo. K sreči sem pri iskanju poskušal sestreliti letečega aliena in medtem razbil še ta pokrov. No potem sem ga končno znukal (prvih 5 raket je šlo nekam v zidove notri pod pokrovom i ni bilo nič) in lepo obrnil špil.

Hud je. Zadnja tretjina malce dolgočasna in predvsem LAAAGAAA, drugač pa prvi dve sta pure win.

90/100

destroyer2k ::

strictom

Zanimivo quake in AI tole me pa zelo nasmejalo, ker od kdaj pa je AI pameten v quake4? Ker za mene ni to pameten bot če leti proti tebi in strela te itd. brez da bi kaj se kril. Za cs in css pa ni opombe vredno, ker tudi ni ne vem kaj.

strictom ::

destroyer2k, pa si kdaj igral CS:S? :)

Ker kolirko je meni znano tam tistle mejčken teroristeki pa policajčki uporabljajo taktiko. Največ taktike kar sem pri crysis videl je blo da se mi je tipo za avto skril?

Sprijaznite se, AI ni nič posebnega.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Good Guy ::

@ stric

taktika ni isto AI..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

strictom ::

rovtar, kaj pa je potem ko računalniško usmerjeni igralci uporabljajo taktiko (taktika se pa spreminja glede na stanje v nasprotni ekipi)? Za mene je to > Crysis.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

destroyer2k ::

Ja sem igral CS in ni AI ne vem kaj. Samo nekaj je treba tudi vedeti AI v crysis-u ali drugih zelo odprtih igrah je veliko težje programirat. Ker če moreš obnašanje itd. Drugače pa v crysis se ne skriva samo za avtom pri meni se je za hišo kamnom naokol je hodil da bi prišel do mene pa še dosti. Če ocenjujem jaz AI v crysis bi dav okoli 8/10 kar je zelo velik.

Meizu ::

@Xabre: Bi, če bi lahko. Tam v letalonosilki je boksanje ali vlečenje orožja iz žepa onemogočeno. Lahko se samo premikam okoli. Ven ne morem, ker so vrata zaklenjena, v armory tudi ne, na bridge ne morem, ker mi en vojak ne pusti, lahko se skratka premikam le po hodnikih in v CDC sobi. TO je vse. ALi ve kdo, kako rešit ta problem? Sem danes 30minut reševal ta problem, pa mi ni uspelo...

strictom ::

destroyer2k, igral sem obe igri, in to da te nasprotinik sliši, če te že vidi ne, ni nič novega. Da se ti za kamnom skrije? Vau. Da te okol hiše najde? Uuuuu.

Edina novost pri tej igri je grafika pa nanosuit. Multiplayer je iz BF2142, singleplayer pa isti kot Far Cry. Le da so tam namest vesoljcev bli veliki mutirani možiclji z bazukam namest rok.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tic ::



:|

Tole zgori je še dobr posnetek. Učas je vse črno.
C2D, 7600gt z najnovejšimi vozniki.... ?!?!
persona civitas ;>

destroyer2k ::

strictom

Ne da se mi prepirati več. Ti imej to mnenje jaz imam to. Drugače pa pojdi fear špilat je tam bolši AI kot od teh iger ko si ti naštel.

dukenukem ::

če maš mal višjo resolucijo ,skoraj ne rabš met glajenja vkloplenega, sj so čist mini robovi pol ;)

Izi ::

Uspel sem priti do konca. :D Nekako 20 ur je trajalo vse skupaj.
Igra je ravno prav dolga. Običajno dolge igre te začno hitro dolgočasiti in potem jih nikoli ne končaš. Tako naprimer nikoli ne bom izvedel kako se konča Bioshock ker je odločno predolg, nekje na polovici sem nepreklicno obupal, ker se kar vleče in vleče.
Po moje je Crysis še daljša od Half Lifetove druge epizode.
Je pa res, da se pri Crysisu na koncu vse skupaj odvija prehitro, čim prideš ven iz vesoljske ladje se ne moreš do konca igre niti za hip oddahniti in te samo meče iz sekvence v sekvenco vmes pa rešetaš do onemoglosti in kamorkoli pogledaš se okoli tebe vse ruši, gori in doni od eksplozij. Tako se brez da bi se zavedel kar naenkrat znajdeš na koncu igre, kjer se izčrpan zgrudiš na tipkovnico >:D

Ali bo Crysis tudi v epizodah ?
Saj se igra sploh ne konča. Odpraviš se borit nazaj na otok in potem je kar konec.

Glede AI je pa težko kaj primerjati, ker do pred kratkim nobena igra ni vsebovala niti kančka umetne inteligence. Do sedaj so se uporabljale samo skripte, ki so se sprožile, ko si dosegel določeno točko v igri, drugače pa so sovražniki samo stali in streljali ali pa jurišali v ravni črti proti tebi.

Dosedaj si lahko večkrat naloadal isto pozicijo v igri in vedno so sovražniki počeli iste reči, ko si dosegel določeno točko. Seveda so včasih sovražniki izgledali blazno pametni, ampak problem je v tem, da če si še enkrat preigral ta del je bilo početje sovražnikov do potankosti enako.

Par zadnjih iger, ki pa res vsebujejo AI pa včasih izgledajo precej ubogo proti skriptam, ampak sovražniki se pa zato "odločajo sami" kaj bodo storili in kam bodo šli, zato lahko napad na eno vasico ponavljaš v neskončnost in vsakič bo boj drugačen, ker bodo sovražniki naokoli kolovratili po svoje in vsakič drugače.

Marskomu se skripte zdijo lepše, ker vedno delujejo brez napak in so večinoma napisane precej življensko, poleg tega lahko v težkih situacijah ponovno naloadaš igro in boš točno vedel kje in kdaj te bo kdo napadel.

Pri novih igrah, ko so sovražniki prepuščeni "svoji pameti" pa gre lahko marsikaj narobe. Ali se vojak kam zatakne, ali pa počne kaj kar sploh ne paše v trenutno situacijo in vse skupaj izpade smešno :D
Je pa vsaj zame boljši občutek, ko umreš in ponovno naloadaš igro in tam kjer so te prej pokončali sploh ni nikogar in te čakajo na kakšnem drugem mestu in vsakič uporabijo drugo taktiko.

Je pa razlika zaenkrat še opazna. Skripte je naredila človeška pamet in se nam zato zdijo pametnejše. Umetna inteligenca pa trenutno še zdaleč ni primerljiva z človeško pametjo.
Vprašanje če kdaj sploh bo?

dukenukem ::

trenutno sm prišel tja, k pobirajo talce pa v-tola vozm ;) kr smotano

xabre ::

Jaz sem pa malo razočaran nad svobodnim gibanjem. Sem pričakoval večji otok ali vsaj več otokov ter predvsem prosto furanje z vtoli, helikopterji, avioni.

_Enterprise_ ::

@Meizu: Ja sej imaš pod objectives to, da prideš v armory ali k admiralu. Tab ni tako težko stisnit, ne?

Drugi, govoreči o AI-ju: AHAHAHA, boti v CS:S in Quakeu, lol. Pejte pogledat Galactic Civilizations 2, če že dajate take obupne primere.

Aggressor ::

Meizu, pomoje imaš problem s skripto. Vrata v Armory odpre nek vojak z notranje strani.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Meizu ::

Hmmm, a to pomeni, da moram poiskat save file, od kjer mi je to začelo srat, al morm kej spremenit? Meni bi bla optimalna opcija, da v sandbox editorju zbrišem vrata:))

Tr0n ::

Sodck ::

A se kermu to dogaja isto, ko pride iz vesoljske ladje začne igra dokaj štekati tam, ko je pokrajina vsa zasnežena. Mam visto ultimate 32 bitno pa 2 giga rama pa geforce 7600gt z najnovejšimi driverji, igram na medium samo tu moram dati vse na low da mi deluje tekoče.


Al je pa le 7600 prešvoh za vse skupaj, samo na medium bi pa lahko poganjala tisto zasneženo pokrajino k se mi zdi, da je grafično velik manj zahtevna kakor prejšne plate;(

xabre ::

Če pa tebi s 7600gt dela tekoče na medium, sem pa jaz kljukec.

Kera ločljivost, mogoče na 640x480.:)

pivo ::

meni dela Crysis use na low, 3 detalji na medium z 7600 gt pa 2 gb rama pa mi dela tekoče (pod 20 FPSjeu ne pade, povprečno pa 35).
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

StandAgainst ::

meni tud dela na medium tekoče pa mam 8600gt, ko je isti k**** ko 7600gt, na resoluciji 1280x800. Mam pa visto ultimate x86, 2gb ram proc pa je AMD 3500+. Vglavnem meni igra na medium dela čisto tekoče. Mam pa inštalirane beta drivere za crysis.

xabre ::

Pod tekoče se smatra, da nikoli ne pade pod 30fps, še bolje 35-40+, čisto tako mimogrede.

20fps je neigralno za moje pojme.

SES-AS ::

Rabim pomoč ostal sem v sobi PARADISE LOST OBJECTIV:EXTRACT PROPHET AUT OF THE SPERE.Zanima me kako naprej? Kako najdeš tiste plamenčke pa kaj moraš storiti ko ga najdeš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SES-AS ()

darius ::

Propheta vodiš do Ognja da se segreje, Ogenj maš označeno na radarju levo spodaj, tam kjer je zelena pika. :D To je edina naloga ki jo moreš opraviti, poleg tega da ti težijo tisti grdi alieni ;((
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Sodck ::

Ja no brez problema sm igral na medium pa resolucija 1024*768 z 7600gt. Razen pri tej plati se je vse skupaj zalomilo.

SES-AS ::

Darius hvala zdej mi pa še sam to povej se ogenj tud vizualno vidi ker jaz ga namreč ne vidim pa koliko časa moraš stati na zeleni piki .L.P.

SES-AS ::

Pa še to kako ga pripelješ tja?L.P.
««
26 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23842569 (25715) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564127135 (80947) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482277 (1604) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1008371 (8367) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926755 (5793) kobilica

Več podobnih tem