» »

Crysis

Crysis

««
24 / 53
»»

Steinkauz ::

Hahaha kir smeh, prvo zna plavat, pol pa kr ne :D

suntrace1 ::

Navodila za odklep alien fighta http://www.youtube.com/watch?v=J9yk3ds4ZZE in ostalih orožij ter ostalih koles, dobite tukaj http://www.rockpapershotgun.com/?p=522#more-522.

ivanuscha ::

Best demo ever? 8-O

suntrace1 ::

Kera komedija se mi je pripetila - dva korejca me ganjata skozi gozd in eden od njiju ponesreči poruši drevo, ki pade na njiju ROLF :D

Pa tud tele žvalce so me nasmejale http://www.youtube.com/watch?v=f7CX9OGwmZg - modi za Crysis bodo ubitačni :D

Jst ::

Zakon fore. To je must have špil. Škoda, da ne bo preko steama na voljo.

Skriptanje in editor pokrajin. To se bo dalo na eni mapi veliko akcije nardit za single player. Tako, kot je bilo nekaj zgodb v ut99 (v stilu unreal 1), boš lahko baredil otok takih kokoši, namesto butastih korejcev/alienov/usa_marine pa kake pobesnele pse, gepard itd... Res upam, da bo tudi kakšen tak community pack izšel. Sam se bom lotil sandboxa, če bo pa kaj nastalo iz njega, je pa odvisno od njega samega - v bistvu. Rad programiram, upam na kaj lepega...

Drugače pa,
Damned no... to je pri meni pa še tista pika ni i, da ob prvi priliki nabavim 88GT. Ko jo bom kje zagledal, bom preveril preko gprs-a specifikacije in ne kupil v primeru not nvidia default specs.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Rippy ::

Baseball .

Kolk je tega :D, home run!

Mirč ::

Upam, da bodo še dodali ta ai sploh na gliserih so smešne zadeve, amapk nekaj moramo vedet igra se komaj začne tam, ko se demo konča:))))(pošasti itd)
lp

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

xabre ::

Poplava rabljenih 8800gts.

Je folk pogruntal da pri dx10 nima kaj praskat.:\

m.i.h.a. ::

že...ampak tudi 8800GT ni vsemogočna, v bistvu je na nivoju oz je malce slabša od GTX-a in ta se v crysisu tudi ravno ne more pohvaliti z bliskovito hitrostjo v dx10

GTS ni slaba grafa, daleč od tega, povsem zadovoljivo poganja tale demo, ob naprednejših dx10 prijemih pa ji zmanjka sape

s trenutnimi grafami je smiselno igranje na high, very high (vse nastavitve na very high v dx10 i ne neki custom configi) je mišljen za prihajajoče sisteme oz kakšne Ultra verzije graf ter za sli sisteme......so pa skrite še ultra nastavitve in bodo omogočale, da bo igra grafično interesantna še nekaj časa

dukenukem ::

tko gledano, je gts bil nateg ,sj dobra samo za dx9 :D :O

Mirč ::

ja crysis je pač požrešna igra.
lp

T-Majo ::

Enostavno ne moreš grafične menjat zarad ene igre. Nekateri pač ne znajo s dnarjem, sicer ma pa vsak svoj hobi, čez 4,5 mescov bom pa kupo eno rabljeno GF8 pa bom lepo igral za male pare.

Po screeneh mi je FarCry 2 bolj všeč.Sam se mi zdi d ne bo tak ''revolucionaren'' kot crysis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()

darius ::

Ne moreš je menjat, lahko samo še eno dokupiš .. 8-)
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

dukenukem ::

hmm dokupš ja ,samo ma večina cor2 pa intel čipset, to pa pomen crossfire in ne sli :D drgač bi se splačal kupt 2 komada gts 320

Meizu ::

baahh.. pomojem ne... če mene vprašaš je SLI totalno preseravanje. Zame je SLI koristen le, če bi imel kak moj prjatu enako grafo kot jo mam jst, pa bi rad videl kako zgleda tale zadeva, pa bi sprobal. Ma da bi pa kupu 2x 8800GTS320mb, raje kupim eno 8800GTX pa sem zadovoljen8-)

Urc ::

Zanimivo. Upam da še ni bilo :D

Shegevara ::

vidu ja..hudo :D

AapocalypseE ::

Sem malo gledal razlike med DX10 in DX9, medtem pa se mi je zgodlo nekaj smešnega. :D
lol
lol2

Meizu ::

:D :))

Klemzz ::

LOL, kako za vraga si dubu multi hands :D

kotnikd3 ::

jst mam isti problem!
pa dvojno orožje tut vidm! pa to ni samo vizualno!...........RECOIL orožij je še 1x večji omg8-O ....
mah.....crysis je super-bug igra
upam da v org. ne bo

Good Guy ::

evo dobu beta key za celotno verzijo crysisa..(traja pa do konca tega tedna):D :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Urc ::

Samo informativno me zanima koliko fps dobiš s to super kartico pri določenih nastavitvah?

Sicer pa beta key cele igre ti ne pomaga dosti če so bugs included:D Jaz bom vseeno počakal na končni izid kjer upam da ne bo tolk bugov:\ No vseeno, uživaj:)

Good Guy ::

:D
mal sm zajebu.. je multi player(pa so raztalal mal cd-keyov)

za fpsje pa mal polčak da pride konc tedna ko bo cajt za preizkusit..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

m.i.h.a. ::

če ti demo deluje recimo na medium dokaj tekoče, ti bo beta podobno tekla na low.....krepko neoptimizirana stvar in malce grafično okrnjena....aja pa brez razbijanja hiš, dreves,...

dukenukem ::

a ste kaj opazili, kok rama zadeva rab,ali je dost 2gb ali bi blo bolje 3gb,a bi iskoristlo 3gb če bi mel ;)

lapajne ::

a bom loh to špilov s takim kompom:
windows xp pro
intel graphics x3100 384mb
1gb ram
core 2 duo 2.0ghz
???

T-Majo ::

Če se ne motim igra ne podpira integriranih kartic.

Meizu ::

Pozabi na crysis z integrirano grafiko...

Že za gladke low settings potrebuješ vsaj 256mb grafično kartico in 3Ghz enojedrni procesor.

T-Majo ::

Mene zanima nekaj glede resolucij-pri crysisu spoh. Imam Samsunga SM 2032BW. max. resolucija je 1680x1050, naslednja je 1440x900, katera je pa potem naslednja majnša da obdržiš normalno razmerje? (16:10) Katera izmed teh dveh je bolj ''naravna'' 1280x800 ali 1280x720?

franci ::

1680/1050=1,6
1440/900=1,6
1280/800=1,6

Deli x/y in moraš dobit 1,6 (16/10=1,6)
Hello, hello, hello, how low?

T-Majo ::

Hvala.

T-Majo ::

Je dema res že konec tam pri tisti ladiji, ki je nasedla? Pa k pride on alien pa ''ugrabi'' enga sovojaka? :( Kratek demo, se bom probu mal sprehajat po otoku brez checkpointov.

Mr.B ::

Je kje kakšna snajperica, se bom počutil kot doma.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

M-XXXX ::

Snajpa seveda je (in to prekleto močna)
Cel špil je že prišel.... (jaz ga pa ne morem špilat- ker čakam še za tadrugo grafo blok;(( )

AapocalypseE ::

Je blo fajn videt nadaljevanje tam kjer se demo konča :D Dobra igra ni kaj. Deluje še malo bolj smooth kot demo. Zelo pa mi je všeč opcija Smooth mouse.

Sem ga moral zmotit pri vsakdanjem opravilu :D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Shegevara ::

macgajver ::

Damn kva so tipčki naredil.

Drugače je pa špil noro noro dober jas se kar ne morem odlimat danes sem obrnil do tja kjer mi ailen ugrabi mojega nadrejenega šefa to je na pamet govorim mislim da tretja plata.. No tu pa se začne problem.
Špil sem nastavil na benchmarkih tako da mi na windows visti 1680-1050 deluje povprečno približno 42fps. No tukaj v tej dolini kjer ugrabijo nadrejenega pa se začne štekanje špilu padejo fpsji za znoret komp ga komaj prežveči na low nastavitvah pri 1680-1050. Upam da bom čim prej uspel priti skozi to plato da bo šteknaja in igranje na low nastavitvah mimo.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Tilen ()

AapocalypseE ::

Sem sam malo prej prišel do te doline kjer ga ugrabijo in ni nobenega padca fpsjov, komot igram dalje vse na very high razen shaders high. Čudno, da moraš celo na low igrat v tem predelu. 8-O

EDIT: daj macgajver nisi resn. Skoraj celi post spremeniš :\

Zgodovina sprememb…

macgajver ::

Mah ja zajebal sem komp se mi je nakaj puntal zato je delalo tako porazno ko sem ponovno zagnal je bilo vredu.

komot igram dalje vse na very high razen shaders high. vidim da ti dela odlično.
Meni ni uspelo zrihtat da bi delalo na high resolucija verjetno naredi svoje Morm pa rečt v sobi imam dva monitorja wide22 in 19inch lcd.
Sem probal na obeh in čeprav mi na 19inch dela na high vseeno raje igram na 22medium nastavitve.Filing je hujši čeprav grafika ni tako super.

Uživajte
tenstan krompir je pa zakon

Mr.B ::

Grafika je super, voda je super. Sicer igram na Dx10, tako da mogoče je slabše pod Dx9.
Je res da je zadaj HD2900xt, ampak le...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dukenukem ::

a je kdo gledal link od medopuja?ali je res možna taka grafa v igri ,kot na slikah od unga linka ?;) 8-O

Good Guy ::

ja sej to so screeni iz špila(sicer iz neki modanga..)

upam da bo deloval bolj tekoče kot demo.l. >:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

T-Majo ::

Jaz imam tud celo igro...dans dobu. Kaj pa je smooth mouse? V šoli sem pa ne morem pogledat?:))

LazyAss ::

1.1 že kliče :

Tank BUG
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

CyberDuck ::

Občutak mam da je ta zadeva še kar orenk bugasta. Pomojem bo treba še kar nekaj časa počakati da bo azdeva ok. Potem bo pa tut že hardware mal cenejš :)

T-Majo ::

Smooth mouse??

Ni to edino bug. Ju3 razmišljam če bi spoh v šolo šel....joke :D

Klemzz ::

lol ker bug :D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

LazyAss ::

Evo še filmček istega BUG-a kot na slikih samo v malo drugačni obliki:


Tank BUG video
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

T-Majo ::

Zakaj saved game iz demo verzije ne dela? Oz. z loada te brez orožja? Orožje pa kr v zraku ostane? vse sem probal pa nič. A kdo mogoč ve kak to nrdit d bo delal?


[url=http://shrani.si/?2B/MA/3Zbu3UTO/crysis...


Včasih je tud sam črna slika pa zvok igra zraven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T-Majo ()
««
24 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23842569 (25715) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564127134 (80946) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482277 (1604) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1008371 (8367) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926755 (5793) kobilica

Več podobnih tem