» »

NFS Underground 2

NFS Underground 2

«
1
2

skymaster ::

EA najavil NFS Underground 2
prihaja zares vozilo naj bi se namišljenem mestu
mazda RX8, micka evo VIII, impreza, skyline in še več.

pišite vse kar znate

lp!

Sami ::

Ah tale Underground so zame čista jajca, še zmeraj najbolj igrana sta NFS 5 in 48-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mx440 ::

kaj ti ne znaš brt tm piše undergroun28-O

Sami ::

kaj ti ne znaš brt tm piše undergroun2

Verjetno znam brati bolje od tebe, Underground 2 je pa isti shit...vsaj zame, ker igre še ni, sklepam da bo samo prenovljena Underground 1.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mx440 ::

Ja pol si pa za cajtom če ti je bolši nfs4 in 5.
Tale nfs underground2 bo definitivno zakon.

Sami ::

Ja pol si pa za cajtom če ti je bolši nfs4 in 5

Ni boljši samo meni, poglej mal na netu in boš videl da je NFS4 najbolj igran še do sedaj...8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Feanor ::

Sami: Strinjam se s tabo. ;)

4 predvsem zaradi policije, 5 pa zaradi realističnega obnašanja avtomobila...

mx440 ::

ja sej sm že sm igrov nfs4 pa je pošteno glup. mal primerji nfs4 pa nfs7 pa boš ugotovu razliko.

Thanatos ::

izjava EA

Intervju z razvijalcem

pricakuje se lahko mnogo bolj poglobljen spil in ne bo glavna stvar samo barvanje in okrasevanje svojega avta. naudusilo me je predvsem tole "Performance Tuning: Tune every aspect of your car’s performance with hundreds of licensed aftermarket performance upgrades and then fine-tune everything from the gear ratio to the suspension for the ultimate ride." zato lahko pricakujemo tudi bolj realisticno ali bolje, manj arkadno obnasanje. glavni krivec je pa pomojem juiced, ki ga razvija isti razvijalec kot je naredil race driver 2, juice studios (games). engine je vsaj na prvi pogled dokaj enak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

Sami ::

ja sej sm že sm igrov nfs4 pa je pošteno glup. mal primerji nfs4 pa nfs7 pa boš ugotovu razliko.


Vsak ima svoj okus...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Alexius Heristalski ::

Meni osebno je najboljši NFS5
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Sami ::

Meni osebno je najboljši NFS5

Hvala enako, zdej ga bom probu pa še mal po netu igrat...:D

BTW: A je že komu uspelo pognati NFS 4 v Win XP?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Caligula ::

Bomo vidli, ce bo dvojka vredna kaj vec od sranja od enke.

Dr_M ::

ne glede na to, da je res mau cudn nfsu1, ma pa se vedno eno svetlo tocko... DRAG!!! :) :D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jRk0 ::

meni je tudi najboljsi nfs5. ampak underground je zlo dober! grafika je zelo lepa, najboljse pr spilu pa je nenormalni obcutek hitrosti, ki ga ne pricara nobena druga igra. ne vem, ceprav je arkada ta nfs, je zlo adrenalinski in takega filinga ne dobis v nobenem drugem vozaskem spilu.
You fuck up once, you loose two teeth.

skymaster ::

no saj ne bom reku da nfs4,5.. niso dobri špili ampak nfs:undergroun1 je moja njboljša dirkačina in nfs:underground 2 bo tudi!

Thanatos ::

vozis pa najraje skylinea ane skymaster :D

SnakeBite ::

Pr Undergroundu me mot sam tisto pr NOS-u k se ti zamegli ekran pa tut če stojiš na mestu:( :( . Mau glupo

mx440 ::

se strinjam s skymastrom nfs underground je zakon ne pa nfs5 al pa kera druga. za nfs underground2 bo treba še mal počakat, pustimo presenetet.:D :D :D

Thanatos ::

snakebite za imas opcije > blur off :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

skymaster ::

v nfs:unerground 1 vozim z skyline-om (vsemi dodatki)

Caligula ::

So you like DRAG? >:D
Sestre pa to? :D

Thanatos ::

> v nfs:unerground 1 vozim z skyline-om (vsemi dodatki)

o tem ne dvomim :D

Thanatos ::



numbers as promised :D

Thanatos ::

jRk0 ::

samo za intermezzo, celoten underground sem obrnil z mazdo mx-5 miato... delal pa sem dosti boljse case od skylina :)
You fuck up once, you loose two teeth.

skymaster ::

ze Screenshots-i so super, ni dvoma da špil ne bil dober!
>:D

skymaster ::

gigaherz ::

To je pa že bolj podobno GT-ju na PS2. Tam pa lahko res vse naštimaš in pokupiš, le vizualne nadgrandje manjkajo, oz. jih je zelo malo.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

Grey ::

Izgleda, da se obeta nov NFS 5 :)) . Če dodajo še podobno fiziko kokr v RD2 al pa NFS5 bo tole carsko. Sam da ne bojo zdej zarad mašin zanemarl exterior tuning...
Drgač je pa carsko k bo velik več avtomobilov. Upam da bojo dodal še kakšnga Peugeota, npr. 307 pa 407. 206ko morjo pa nujno obdržat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

jRk0 ::

jaz cakam da pride nekaj ala GT4 na pcje:) sicer je en podobn spil ampak zdaj je ze par let star:\
You fuck up once, you loose two teeth.

Grey ::

Kaj pa je fora tega GT4? Zarad česa je boljši? A zarad fizike? Če ma res tok dobro fiziko kokr je pokazan na filmčkih pol morjo dat tud v NFS, ker so tele arkade že preveč u izi. Progo se nadrk.m že po dveh krogih na pamet, pol pa sam še pičim...ni več zanimiv. Morjo dat neki tazga dirkalnga(z navadnimi avtomobili) tudi na računalnike.

hyphh ::

Pozabte na UNderGrounD2
Prihaja JUICED....
http://www.gamespot.com/pc/driving/juic...

Caligula ::

Sam itak majo vsi NFSji prav porazno fiziko oz nimajo blage veze s pravimi avtomobili.

Thanatos ::

zal se ne strinjam. enga je mela za svoje case dobro fiziko, petka je imela pa idelano mesanico semi-sima. vse ostalo so bile zal arkade. juiced, hja verjetno bo mel ze spet starforce zascito tko da bo jeba za nekatere.

Caligula ::

5ka?

Niti blizu realizmu. 1ke ne omenjamo, ker "za tiste case" pac ne pomeni veliko.
Od novejsih pa je za folk, ki hoce realizem NFS crap.

mloncar ::

po mojem mnenju so realistične dirkačine naslednje: expand rally, GTR in pa mogoče CMR2!

ostalo je pa kot bi po "tirnicah furu"!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Dr_M ::

men so pa ql arkade...ma kdo kej proti?? :) >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

skyline ::

japan power: dodaj k seznamu se Live for speed...:))

kilergas ::

Japan power:kako pa ves da bo expand rally simulacija?? pa ce bo fizika kot hlod po strmini navzdol?:D
drugace pa ga ni cez Live For Speed,..sam grafika bi bla lohk na kaksen visjem nivoju.

gappee ::

Komi čakam...vsazga komi pričakujem...k dedka mraza in božička!!! :8)

Upam da bo delal na moji GeForce MX440. :)


Men sam ne gre u glavo, kako vam more bit Live for speed dobr. Men je krneki :D . Drgač, če bi radi vozil avtomobile, k se obnašajo kot na ledu, špilite Mercedese! :D :D :D Ker trapast špil je to... :)


Vsekakor, komi čakam NFSU2!

Thanatos ::

cesar ne znas vozit ni nujno da je trapasto. mercedes ima na 100% sim vsaj zame eno najboljsih uzivantskih obnasanj kar sem jih kdaj videl (obcutil). btw koncno po enem letu bo prisel v torek MP patch za slednjega. jipi!

mloncar ::

Japan power:kako pa ves da bo expand rally simulacija?? pa ce bo fizika kot hlod po strmini navzdol?


za expand rally vem kak zgleda in kako se vozi, ker imam doma beto.. ..pa nisem ravno navdušen nad igro (samo grafika se mi dopade, druga pa ne)!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

gigaherz ::

Če kdo išče simulacijo, je to zagotovo Gran Tourismo 3. Žal je sam za PS2. Blagor nam, ki imamo PS2>:D.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

Jaffa ::

Caligula: Ja 5ka. Kaj te neka pesniš brezveze. Porše je mela zelo dobro fiziko... Pa nea kr neke klati...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Nejc Pintar ::

fantje mal ste skrenil iz teme, drgač pa jez upšam še na kšnga cliota, pa meganea
Lahko je biti prvi, če si edini!

njok ::

http://www.edgefiles.com/files/14909.html

Mnja, asvalt se nic manj ne sveti. Upam, da bo vsaj avte malo bolj odnasalo (ne samo v drift mode).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njok ()

Grey ::

JAOOOOO cukr od igrce ej. Sam upam da bojo dal več prostosti pri modanju(neki v stilu Formule1 k lahko sam nastavljaš mašino pa te fore pol je pa od tega še odvisno kok top speeda maš) pa mal bolj realn pogon(spet v stilu Formule 1...tm prtisneš gas pa te na mestu obrne pa v ovinke je težko zapeljat). Drgač če bojo dal spet tako musko notr kokr je bla prej v NFS pa podobno kokr je v temu filmčku...WOW.

JACK1 ::

A ima kdo mogoče patch za NFSU2 prek neta?
Jst sm jih kar nekaj imel pa ni nobeden nedela, ne instalera se do konca!!!
če ima kdo kakšen link prosim naj ga napiše.:)

lp

Matek ::

Maš original?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed Payback (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
699279 (5876) oo7
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841473 (27971) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127824 (15200) Sandi1987
»

Dirkaške igre za 8 letnika ?

Oddelek: Igre
221655 (1277) opeter
»

NFS underground 2

Oddelek: Igre
322190 (1088) PrimozR

Več podobnih tem