» »

Eurovision 2006 glasujte za Lordi

Eurovision 2006 glasujte za Lordi

«
1
2

Bellzmet ::

Živjo!

Ne vem kolk vas je opazilo, da je letos končno en band drugačen od ostalih in dobesedno izstopa z videzom in res dobrim komadom. Skrajni čas, da ne poslušamo samo prežete in zlajnane popevke, kjer je vsaka druga beseda love pa we are together...bedno.

Govorim seveda o finskih predstavnikih Lordi

Tukaj lahko slišite delček komada.

Tako, da če še ne veste za koga boste danes glasovali, glasuje za Lordi iz Finske!

lp

opeter ::

Meni je všeč. Pa tudi nekatere druge pesmi, npr. tista iz Bosne in Hercegovine. Mislim, zakaj Andrej Dežan ni pel v slovenskem jeziku??? 8-O
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Nejc Pintar ::

Eh, najbolši so tisti: "We are the winners, of eurovision!":)
Lahko je biti prvi, če si edini!

cekr ::

Čas je, da zmaga nemški predstavnik. Tudi Finci niso slabi.
Pogrešam pa yugose, ker bodo slovenčki sedaj prikrajšani, da bi jim dali 12 točk. No, saj imajo še ostale. 8-O 8-O
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

LapD ::

No ja men osebno je pesem od Lordov slaba, preprosto ker ne poslušam take muske. So pa na eurosongu načeloma vse zanič tako, da lahko zmagajo zard njihove pojave. Telefona pa zihr ne bom rabu za to...

mirage ::

Bah, škoda dnarja za evrovizijo... |O]

Bellzmet ::

No sej da ne bo pomote...jaz nikoli ne gledam tega in tudi letos ne bom. Samo bom pa vseeno glasoval za Lordi, ker je res zakon, da pride takšna muska na Eurovizijo. Pač za spodbudo za naslednja leta.

lp

Law_Enforcer ::

Go go go Lordi! :D

;-) ::

Hello!

no pa se je začela naša Evrovizija...

men je najbolša makedonija...pesem in izvajalka.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Ezg3ta ::

Men sta najbolši pesmi od Moldavije in Nemčije in po mojem bo tud ena zmagala.. Lepa melodija pa je tud od BiH - ta in Rusija se bosta visoko uvrstili.. Moje mnenje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ezg3ta ()

LapD ::

Zdle mal gledam in se mi zdi da ma romunija najbol eurovision winner style pesem.

;-) ::



lordi so res razturali ja:D


naredli so največji performance



nalepša slikica je pa....

sam zmagat bi še mogli.


drgač je pa BIH prva na RTV SLO spletni stavnici ta trenutek.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Super Sonic ::

Men je pa letos res bila všeč Albanija. Vem, sliši se bizarno, a komad je bil odličen. Poleg njih mi je bila všeč še Andora, a kaj ko se ne prvi A in ne drugi A nista uspela uvrstit naprej.

Drugač pa je pa Fincem in Bosancem uspel naredit dobre komade.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Ezg3ta ::

Finska in Rusija.. 8-O
Jaz bi bolj privoščil Rusiji.. upam da bo zmagala :O

r5r ::

Hehe, hallelujah jutri po radijih?... >:D

Bolj kot izstopaš, več točk dobiš. :D
And it makes me wonder.

Oxford ::

>Ezg3ta: Jaz bi bolj privoščil Rusiji.. upam da bo zmagala

Ne bo!

Ezg3ta ::

vidim ja da se je vse obrnilo :'(

cekr ::

Končno bo zmagal en komad(če bo seveda Finska), za katerega bom drugo leto vedel, da je bil zmagovalen.
Iz prejšnjih let se prav nobene ne spomnim oz. da bi ob igranju na radiu vedel, daje bila na evroviziji.

S tem, ko so dovolili vzhodu(nimam nič proti njim), da nastopa na Evroviziji, so popolnoma uničili vsaj tisti kanček kvalitete, ki je obstajal. Tega pa že kar precej let ni več. Sedaj je samo še vzhodnjaški cigumigu.

Najbolj me gre pa na bruhanje odnos načih komentatorjev. Nihče ne opazi, da so vzhodnjaške več ali manj izpeljane iz njihovih narodnih, nemške izvajalce so pa obkladali s tekšaškimi kravarji.
Da ne govorim o tem, če bi si pri nas nekdo slučajno omislil harmoniko.

Pa še predlog za našo prihodnost: dajmo se malo zgledovati po sosedih Italijanih in Avstricih. Za našo samopodobo po to najboljše.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

zee ::

ne nastopat na Evroviziji? hmm, naj pomislim. odpade vsako letno sekiranje naroda zaradi EME pred in po izboru, ki mu sledi dodatno sekiranje pred in po nastopu na Evroviziji. hmmm. vsak normalen človek bi rekel, ne; pri nas lahko o tem samo sanjamo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Ezg3ta ::

Dobro pesem je razpoznavna - priznam.. Ampak Evrovizija je festival, kjer zbirajo "najboljšo" pesem in ne najboljši nastop, al pa kaj. In če bi gledali na to Finska pesem (po mojem mnenju) niti približno ni najboljša.

Meni osebno ni všeč ta naš turbofolk ampak bi bili vsaj v Evropi res bolj razpoznavni če bi dali takšno pesem na Evrovizijo. Vseeno te pesmi kr hitro gredo v uho in bi mogoče še kaj dosegli. Sicer pa mislim, da jih večina rapozna kako so bosanske pesmi podobne njihovim narodnim - "problem" je le v tem, da je nam njihova bližje ter da se z njo bolj srečujemo tak da nam je tud njihova glasba všeč in njim damo največ točk.

Naj si vzamemo zgled in odstopimo?? To bi šele prispevalo k razpoznavnosti! :\

Argumenti se ti križajo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ezg3ta ()

BluPhenix ::

Evo jih uspelo jim je, končno nekaj drugačnega.


Go, Lordi!
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

zee ::

če ne bi na EMI izbirali in pošiljali na Evrosong, bi bilo življenje povprečena Slovence za vsaj nekaj % manj stresno. samo to sem hotel napisati.

če pa že pošiljamo, bi bilo dobro, da bi si člani "komisije" pogledali, katere tuje pesmi so zmagale oz. se dobro uvrstile v preteklosti. mogoče bi potem celo ugotovili, da jamranja (vse naše tekmovalne pesmi) ne mara nihče.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

sid911 ::

Najboljše v vsem je da bodo na vseh radijskih postajah vrteli to skladbo. Končno nekaj dobrega:D
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

whatever ::

Men je Angej s svojimi butastimi komentarji in nenehnim hihitanjem pokvaril ves čar spremljanja glasovanja. Upam da bo zadnji. Ampak ni važno - važno je da je Finska zmagala. Še bolj bi privoščil zmago edino Bosni.

;-) ::

JA bravo FInska! končno so vsaj eni pametni zmagali!

bravo

stromar ::

Upam, da bo v prihodnjih letih kaj več podobne zvrsti glasbe

Anžejevim bedastim komentarjem sem se izognil tako, da sem spremljal evrovizijo preko radija, kjer je bil nek moški komentator. TV sem prižgal šele, ko je zmagala Finska in je bil ponovljen njihov komad

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stromar ()

mojsterleo ::

izdali so še rezultate predizbora, slovenija je bila na 16. mestu

beda

WinsuckeR ::

Zdej bodo smehi okrog raznih napovedovalcev..tko kot me zmrazi ob "opisu" nove Lare in besedi IGRICA.

Gionni ::


wau 8-)

Bravo Lordi!!!
Dežan je pa res podn...

aja, to je Ukrajinka :D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Bellzmet ::

Zakon!!! Pa še dobro prednost so imeli pred ostalimi. Hudo!

lp

Spc ::

Še moji screenshoti:








Video pa dobite tukaj:
http://www.sloreactor.com/forum/index.php?showtopic=27001

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Tilen007 ::

Sem včeri samo glasovanje ujel.. in res, Anžejevi komentarji... Mojca sploh ni odgovarjala na njegove neumestne izjave.

Ampak glih zdele gledam 'polfinale'... Kva je blo pa z Islandijo?? 8-O Če bi blo možno bi jih zihr izžvižgal... sam mi je kr všeč komad.. 'congratiolations...Europe, you rubish nation.. your dreams coming true'... sam tamala je kr sexy :D

Tilen007 ::

Tok mi je komad všeč, pa mi besedil ni dal miru in sam pogooglu, pa sm se zmotu... nč 'rubish nation' :D

http://www.onlylyrics.com/song.php?id=3...

Sam mi ni jasn, zakaj so jih pol tok 'buuuuu'-jal

Je pa res, da je ura šele 7 zjutri...:D

opeter ::

He-he... pa je Lordi le zmagal :D
Sicer pa mi je bil komad iz BiH (kot se že napisal) tudi zelo všeč. :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BladE_ ::

Kje bi se dal dobit ksne posnetke od komadov, ker nism gledu pa me zanima kako je use skupi zgledal! Najdu sm edin komad od Lordi >:D :D sam taka muska ni zame :D :D drugac pa svaka jim cast, da si sploh upal pridt ke pa se zmagat :D !
Akcija - Reakcija

Super Sonic ::

Bosna ali Finska. No in potem Finska. Vmes pa še povsem nezasluženo Rusija. Res, kaj je folk vidu na tem komadu, tud ne vem.

"Sem včeri samo glasovanje ujel.. in res, Anžejevi komentarji... Mojca sploh ni odgovarjala na njegove neumestne izjave."

Sej zaradi tega bedaka, sem provzaprav spremlu vse skupi. Po ene 10 letih. Mi je kar hudo, ko poslušam tipa, ki ima tako zgrešene poglede na praktično vsako stvar v življenju. Pa še samovšečen je. Če bi tisti večer slučajno (po nekem bizarnem naključju) le prišel v finale, ne bi nikoli več gledu takih packarij na TV. Tko sem pa držu pesti, da se bedaku kej pokvar, ampak sej je itak sam vse pokvaru s svojih kruljenjem in zveranjem po odru in prilizel 8 mest višje, kot sem upal da bo ( rezultati polfinala).

In potem bedak še komentira finale (ki sem ga ujel le na glasovanju). Jao... Edin Poles mi je mal polepšu stvar :D. Faca je.

Za drugo leto pa pošljemo Sidarto ;).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Nejc Pintar ::

Koliko ljudi bo naslednje leto na EMI v maskah in z nekim wannabe metalom?:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

elasto_mania ::

skoraj vsi

;-) ::

edit: sem si premislu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

LapD ::

Niso bli vsem Lordi všeč :D
Video

Pouh ::

Koncno je zmagou en, k sm za njega navijal...
Tud jst upam da bodo zdj drzave posilale na eurovizijo vec roka....
Za nasledne leto pa se strinjam z Super Sonic-om--->siddharta

opeter ::

Silvia... fuck you! Ma daj, daj. Ja, nekateri ne morejo prenašati poraženja. ;( Zdaj se ne vem odločiti (zaradi slabe kvalitete videa): Silvia se je jokala (in šmink se je razstopil na njenem obrazu), ali pa ima masko? :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

stealth ::

Men je bil Finski komad zakon. Pa tudi če bi bili normalno oblečeni, komad je super. Ne vem, kaj je folk videl v pesmi BiH, ki se mi je zdela totalno gadna. Po moje so tak dobl pike, ker so bosanci razpaseni okol po celi evropi (še posebi v sloveniji), in pol glasujejo lepo za sebe.
Hrvaška pesem je bla tudi krneki, glasove so dobli zarad Severine. Ruska pesem ni bla zlo slaba. Sem pa višje pričakoval še kakšno Nemčijo in Dansko. Slovenska pesem je bila v primerjavi z zadnjimi petimi leti letos kar dobra. Sem nas pričakoval v finalu.

Alec999 ::

lol OMFG kaj je z Islandijo še dobr da Evrovizije nisem gledu 8-O

Oxford ::

Alec999 in vsi, ki se zgražate nad vedenjem Silvie Night po glasovanju, vedite, da je ona igralka + voditeljica lastne oddaje "See ya - with Silvia Night", ki je namenoma dvignila prah. LINK

Samo, da se govori o njej. Toda tokrat so poročevalci iz Aten spretno pripravili gledalce v svojih državah, da je ona utelešeno zlo, ki ne sodi na Evrovizijo. Pa ji je spodletelo.

Dr_M ::

zdele sm poslusu finski komad...


vse kar lohk recem: OMFG kasn sekret... nekako tako, kot da bi leta 2004 zmagala duo platin. razocaran.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Brane2 ::

Hja, Siddharta bi bla 1E6 krat boljša izbira od Anžeja IMHO.

Edini problem je, kdo od "taresnih" si bo mazal ime z nastopom na Evroviziji.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Bellzmet ::

Tolk da še enkrat spomnim, kako je Anžej (zame debil) prišel na Eurovision. Zakaj je sploh telefonsko glasovanje!? Cepci...

EMA 2006

lp

Super Sonic ::

"Edini problem je, kdo od "taresnih" si bo mazal ime z nastopom na Evroviziji."

Ja mi je čist vseeno kdo. Dejstvo je, da ta stvar neki stane. Kar precej, pravzaprav.

Ko je pa končano, pa poslušam Anžeja, kako se je levil iz "nevemčesa" v "nevemkaj" in kako mu je blo super in kako se je vsa ekipa ujela in kako je blo vse top in kako...

Halo? Brundat in krult, grem lahk tud jest tja. Oblubm, da bom nekje med 24 in 11 mestom (v polfinalu). Ne vem, no. Kot, da se delajo norca iz nas. Nej ukinejo vse skupi ali pa že nardijo eno pesem, ki bo vredna vseh tistih miljonov SIT, ki jih zmeče(mo)jo za Emo in Evrosong.

Je pa res, da je Evrovizija močno zgubila na kvaliteti. Pomoje res ni potrebe, da se sramotimo tam.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

opeter ::

Meni je najbolj všeč komentar na SiOL-u. Citiram:

"Verjetno je za vse poznavalce in tudi glasbene založbe, dovolj velika sramota, da je nekim metalcem uspelo zmagati na popevkarski prireditvi. To samo kaže, kako kaotični, neurejeni in predvsem nerazumski odnosi vladajo danes v glasbeni industriji."

P.S.
Kljub vsemu pa je bilo lepo videti metal pošasti sredi "popevkarske šminkerije". In tudi napisa v podporo fan kluba Kiss verjetno na takšnih prireditvah še dolgo ne boste videli.


Ampak res :)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evrovizija 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9615986 (10779) Pac-Man
»

Eurosong/Evrovizija 2011 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22432615 (26072) mojsterleo
»

Eurovision 2007 - kaj menite? Nam bo uspelo? :D (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
665374 (3772) zdobersek
»

Eurosong 2006 - Atene (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
536451 (4922) whatever
»

EMA 2006 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16412032 (8554) Utk

Več podobnih tem