» »

Kako popravit ekran ?

Kako popravit ekran ?

Blue3D ::

Kolega je bil malo neroden pa je zvil prikljucek od ekrana v graficno kartico, one male igle je zvil in pa zlamo. Kaj mogoce kdo ve ali se da to popravit ? Ce bi kabl menjal ali kak? kaj dela kdo to ?

Za|Bon ::

Jah jest sm ze mel tako tezavo. Se mi je ene par zick skrivil. In pol sem jih enostavno izpulil ven:) . Ampak tega ti ne bi lih priporocu :) Probaj izravnati tiste se ostale igle. Drgac pa sigurno se najde kaksen prikljucek, ali pa nadomestitev za tega.Probas lahko tudi pri kasnem Fino mehaniku :) Elektricarju......
Lp, Za|Bon

ChiefThunder ::

Sam kabl zamenjaš. Vsak servis ti to nardi, al pa kakšen kolega, sam enak kabl morš dobit.

MRB0rYS ::

Ma normalno nov kabl. Sej ni teško razdret monitor pa pol notr prklopit tanovga. Ali pa samo konektor kupiš pa pol onga k je zanič stran odščipneš pa pogledaš kje so ble kake barve pa prlotaš tako da je prav pa more delat.
b0rys

Blue3D ::

Jah lotat glih ne znam oz. nimam pripomockov, kolk bi stal taksen kabl pa se da dobit v navadni trgovini racunalniski ?
Pa kako se sploh imenuje, ce ima kaksen specijalen izraz ?

Tjulenj ::

uf... je kdo od vas to ze pocel? moj sosed je imel resne probleme zaradi poskodovanega kabla... lotanje zna biti precej tezavno ker je vec zil koaksialnih (odscipovanje kabla ne svetujem - je vec moznosti za motnje) tako da me res zanima ce ste to ze poceli (moram tudi sam v kratkem zamenjati kabel, ker mi vcasih malo megli sliko). pa se problem je tak kabel sploh dobit (na vecini servisov ga nimajo)

miranpozar ::

Če se upaš odpret monitor, znaš lotat in kupiš takšen kabel, sploh ni problem...
Sicer pa je najbolj varna, enostavna, kvalitetna in žal tudi draga rešitev, da to naredijo na kakšnem servisu, kjer popravljajo monitorje. Cena bi bila po moji oceni 5.000 - 10.000 SIT.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

msmiha ::

Ja jas sem mael isti problem. Sem par nogic zlomu. Pol sem pa dal to bratu, ker kabla nisem mogu nikjer dobit. On je pa od nekod zrihtal taki priključek za monitor, ki je siv in se da razšraufat. Onega je dol odcvikal pa novhga gor zalotav zdaj pa deluje vse spet tako je prej. Če se boš lotil tega boš potreboval knjigo od monitorja, kjer ti kaže pine kaj je nakerga priklujčeno.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Servis HTC - Al' sem nor, ali je to banalnost na vrhuncu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12533432 (27517) shadeX
»

lcd zaslonček (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
25123531 (13791) Mazo
»

Monitor - crknila rdeča barva!

Oddelek: Strojna oprema
201389 (1115) Groovy
»

Od razcepnika do ADSL modema

Oddelek: Pomoč in nasveti
201967 (1723) danielka84
»

mrežna-problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
381615 (1343) Jinxy

Več podobnih tem