» »

Kaj lahko naredi uporabnik, ko ga na tehnični podpori ne upoštevajo

Kaj lahko naredi uporabnik, ko ga na tehnični podpori ne upoštevajo

barabl ::

Zanima me, kaj sploh v naši Sloveniji, ko nikoli nihče za nič ne odgovarja stori naročnik interneta, ko ga kljub večkratni prijavi napake na tehnično podporo ne jemljejo resno stori.Predvsem me zanima kam se lahko naročniki internetnih storitev pritožimo, ko z svojim operaterjem ne najdeta skupnega jezika, oz.ko ga operater sploh ne upošteva?

nejc_ ::

Pisno napiši pritožbo.
Če napake ne odpravijo in ne dobiš pojasnila-obrazložitve-konkretnega odgovora glede kršitve pogodbe, prekini pogodbo in pojdi k drugemu operaterju.

Slowenc ::

Pisno napiši pritožbo in zavrni račun.
Boš videl da te bodo še poklicali.
Skiny gate.

farko ::

Zavisi kterolinijo uporabljaš.Poklič na telekom pa se pozanimi zakaj napaka potem pa še operaterja oziroma ponudnika interneta.Pa pisno pritožbo z vrnjenim računom pa te bodo vzeli resno če drugače ne gre ali pa jim zagrozi s tožbo.
farko

Ganxta009 ::

Ja, popolnoma se strinjam s teboj, vendar kadar moja mama od mame jamra, da jo boli kičma za njo tudi ni pomoči, torej zakaj misliš da ti mora nekdo pomagati, če pa želiš rešiti težavo pokliči Dannyja in njegove zvezde te bodo razkrile.

Moja babica ko jo boli kićma

Utk ::

Najboljše po hitrem postopku prekinit vse skupaj in se preselit h konkurenci. Komu se pa da naganjat...greš drugam pa je. Enkrat boš že našel "pravo" zase:) če kakšen račun ne plačaš pa še tolk boljše.

harvey ::

Zaenkrat je konkurenca bolj stanje iz dežja pod kap....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevara? Račun za 29:47 min klicev na komercialno št. pred pol leta

Oddelek: Loža
448565 (5605) GupeM
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11629709 (19331) Sami
»

Telekom - Paket 2013 v Paket 2014 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11127097 (21035) harvey
»

T-2 in odjava naročnine 20 eur - pravni nasvet (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19151349 (46837) Invictus
»

Simobil - količina prenešenih podatkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
528323 (7254) BlueRunner

Več podobnih tem