» »

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :)

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :)

«
1
2

Cokolesnik ::

1. aprila bo SiOL pod sloganom "SiOL ADSL za 4 SIT", vsem novim naročnikom, ki se bodo odločili za sklenitev naročniškega razmerja na storitev SiOL ADSL, ponudil priključnino za samo 4 tolarje. Po končani akciji bo cena priključnine ponovno obračunana po veljavnem ceniku SiOL-a.

V akciji bodo vsi uporabniki, ki si želijo dostop do svetovnega spleta prek zmogljivih širokopasovnih povezav, za vzpostavitev priključka ADSL plačali le 4 tolarje, namesto dosedanjih 30.252,00 SIT. Ponudba velja za vse, ki bodo s SiOL-om podpisali pogodbo za sklenitev naročniškega razmerja za storitev SiOL ADSL za 24 mesecev.


spletna stran (vir)

http://adsl.siol.net/

Katerega asa imajo v rokavu kabelski operaterji, bomo še videli.
Kdaj bodo Telekomovci dokončno rekli adijo "ISDN pogoju" za ADSL pa tudi še sledi v bližnji prihodnosti?

In ne, akcija ni prvoaprilska šala, ker je objavljena dan prej. :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

bosstjann ::

dobro da so tole objavli en dan prej k drugač bi jest mislu da je 1. aprilska

sj drugač ga že mam ene dve let skor sam so prasci ane
takt bi mogla bit akcija

Dr_M ::

kr nej majo....:)
bom kr na telemachu ostal na 1.3mbit dl in 640kbit ul za 3700 sit. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Lith ::

über :))

MRtwister ::

Jz bi pa takoj kupu, sam naj mi omogocijo adsl:\

Zheegec ::

ISDN je še vedno 20K >:D
Očitno si Telekom želi končno prodati vse stare zaloge ISDN, zraven bo pa še SIOL dobil nekaj novih naročnikov (LOL).

Drugače pa dobra akcija, škoda da ni bila že prej.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tilen ::

kok pa stane ISDN ? ker je pac ISDN kao pogoj in ce ga nimam rabim tut ISDN ane?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PARTyZAN ::

Tko je. ISDN ne bo več potreben IDD samo pa boš mogu met tko: telefon pa ISDN pa net; alpa samo net brez telefona in ISDNja..kaj boš izbral?:D

Smorny ::

bom kr na telemachu ostal na 1.3mbit dl in 640kbit ul za 3700 sit.


dr_M: Kaki paket pa je te to? Prvoaprilska? >:D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Microsoft ::

Damn, jst pa glih te dni pričakujem telekomuca, da mi namontira ADSL. Seveda je še vprašanje, če so v letu in pol uspeli postaviti kakšno postajo tako blizu, da je zmožna signal poslat v viševe do moje koče. :D

Sam zdej, jst sm pogodbo poslal že kak tedn nazaj. Sm pol še v tej akciji al ne? Pa do kdaj velja ta akcija?:\

To je noro, če bom pršu tak skos. Damn, po letu in pol čakanja bi pa že lahka mel ta ADSL.:8)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Tilen ::

Tko je. ISDN ne bo več potreben IDD samo pa boš mogu met tko: telefon pa ISDN pa net; alpa samo net brez telefona in ISDNja..kaj boš izbral?


Torej lahko zdaj jaz imam samo net, brez ISDNja in telefona. Tako rekoč pridem REALNO z 4 sit do ADSL-ja ? in potem pač placujem mesecno narocnino koliko pac ta znasa?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Raw ::

U wish...
Zaenkrat se ni mogoc adsl brez isdnja. Ko pa bo, bo pa zihr cez 40k sit.
Najcenejsi isdn paket je 20k...
I am what I am and I do what I can

Tilen ::

Zakaj bi blo 40k sit? ce ga lahko ze zdaj dobimo za 20k sit z ISDN-jem ? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

borutz ::

ja pa sej to ni res
dva tedna nazaj so mi prisli montirat ;((
zdej pa ta akcija.pa niso mogli prej povedat???
sem poklical in so rekli da so do te akcije upraviceni vsi tisti ki ste ze podpisali pogodbo samo se se niste registrirali za adsl in seveda vsi novi narocniki.

grrrrr

;(

Tilen ::

dokler je v igri denar... bo vedno tako
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bastadu ::

Prvo na zrihtajo ADSL v vsako slovensko vas;((

|Jurcek| ::

upam da tale adsl za 4 tolarje ni kakšen nateg. bliža se evropska unija, ti se pa s telekomom skleneš 2 letno pogodbo. zihr se bojijo kakšne konkurence...:))

Microsoft ::

bastadu, tud to mene matra!;(

|Jurcek|, verjetno res. Sam, a ko ti podpišeš pogodbo, a pol se cena paketa ne spremeni do konca 24-tega meseca? Da pač plačuješ xxx SIT vsak mesec isto.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

|Jurcek| ::

hm..ne vem. bi blo dobr poklicat na telekom pa prašat. bom poklicu in poročam...

|Jurcek| ::

sem poklical in je rekle, da se cene lahko spremenijo, vendar se gotovo ne bodo, ker so že te cene dolgo enake in da se v temu času niso nič spremenile.:\

Dr_M ::

dr_M: Kaki paket pa je te to? Prvoaprilska?

ce se nis vidu, je datum se 31.3.2004 >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

cash1970 ::

Hvala Siol,k sem sklenu pogodbo 23.03.04,pa noben ni hotu nč povedat...........poslovanje pa tako.......

CCfly ::

Prvo naj zrihtajo, da mi ne bo vsakih 5 minut link dol padel, potem naj se pa grejo akcije za 4 tolarje.

Caligula ::

DR M, ker paket mas ti to pr Telemachu. Je lih prjatlca dobila kabl pa so ji neki nakladal, da ne more met unga za 3500 SIT kao ta pocasnga, da tisto je bil typo in, da je sam za osnovnosolce,.. , da za studente je kao 5100 najcenejsa varianta pa se men zdi to mal nateg. Skratka kaj je pr Telemachu najbolsa varianta?

Tilen ::

a nismo zdaj pr siolu ? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Caligula ::

Ja ja, jz sm sam ona ni k je meu do pred dvema tednoma sam Telemach pa par sit prikljucnine pa kao pocen tud za nezahteven folk.

Tilen ::

ktere nevmestne ...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Sami ::

To je hudo, jst ga grem drug teden naročit! Plačal bom le 20k za ISDN:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Tilen ::

kolk pa je pol naročnina za ISDN na mesec?kr to so pol spet neke fore potem ... maš posebej
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr_M ::

Caligula: tega paketa ze zdavni ni vec. to je biu oranzni dirkac, ko so steli tudi tuji promet, ampak tega ze skor leto in pol ne delajo vec. hitrost je pa pac taka, kakrsna je...zadnic sm kolegu na adsl ulju neki prov z 78kb/s :) max dl je pa tut vecino 140-150kb/s :)
sm pa Kanal8 ostanek, tko da nam omrezje precej boljs dela, kot pa ostalim :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

emkey ::

Evo, jst sem pa absolutni zmagovalec. Registriran 26.3. :'( ni kaj nardit.

TribesMan ::

Kolegici so včeraj zmontiral ADSL, dones je pa tole zvedla... najbrž mi ni treba omenjat da skoraj do stropa skače...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Caligula ::

Ja moji kolegici pa dons kabl. Ceprou nima ISDNja tko, da OK. Sam jz vseen mal trzam zdej.

zeleznika ::

Alo

Jaz sem pogodbo za ADSL in ISDN podpisal 30.3., pol pa vidm akcijo včeri zvečer. Me je kr na rit vrgl.

Ampak jaz, tečen kakor sem, kličem danes na SIOL. Zanimal jih je samo, če sem se že registrial. Hvala bogu ne!!. Tako da sem šel danes ob 9.00 na SIOL aneks k pogodbi podpisat, ob 12. sem pa imel Telekomovca naročenga da je prišel napelat ADSL. Ko je napeljal ADSL sem se tudi registriral.

Ampak mene je še vedno matral tistih 30.000, tako da sem še enkrat ob 15.00 poklical na SIOL, naj preverjo če imam priklop za 4 SIT. In je! Sedaj sem že na ADSL.

A.

CCfly ::

Ja moji kolegici pa dons kabl. Ceprou nima ISDNja tko, da OK. Sam jz vseen mal trzam zdej.

Can't resist ... must ... have ... ADSL ...

Caligula ::

No ja, se tolazim s tem, da sem ze lep cas na 4 megabitih >:D

SleepLess ::

no ja, jaz pa se tolazim s tem da se bom lep cas na dial- upu :|

Microsoft ::

Jaz pa s tem, da pričakujem telekomuca v teh dneh.>:D >:D >:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Cokolesnik ::

Kot uporabnik Triere (in lastnik ISDN priključka) razmišljam, da bi šel na ADSL zaradi boljšega Uploada, saj dobim za isto ceno bistveno več slednjega.

Kaj pravite? :\
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Tilen ::

ce bi bil v isti situaciji kot ti bi sel na siol tut zarad reverse DNS-ja ki si ga lahk pol spreminjas po mili volji. In optika je pač optika. Res pa je da je Triera med najbolsimi ce ne najbolsi kableski ponudnik interneta. Jo imam tudi sam ampak zal nimam ISDN. Razmisljal sem tudi o najcenejsem paketu ISDN-ja za 20k pa pol adsl sam ah... ne vem ne :) Tebi se res splaca... samo koliko sem gledal pa so bolj skopi pr downlowdu, dajo vec na upload, komaj pri visjih cenah se zacne dl visat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Gandalfar ::

2Mbita je cez glavo downloada...

plavko61 ::

Jaz bi se na vašem mestu vpašal kaj želi telekom s to akcijo doseči???? Po mojem, se hočejo znebit zaloge ISDN šrota, ker bodo čez 2 meseca začeli tržiti ADSL bret telefona. Moj izračun kaže 24 mesecov* 3500SIT = 84000SIT za ISDN, tako da še imajo vedno profit... Sicer je manši nateg kot do zdaj, ampak je še vedno nateg....

lp
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Caligula ::

Sej za ISDN ni vec treba narocnine placevat ce noces. Sam prikljucek rabis za ADSL. ISDNja pa ti ni treba placevat pol. Si to mislil?

Mavrik ::

Ti skleneš pogodbo za ISDN za 12 mesecev. In resno dvomim da ima Telekom od ISDNja 100% profit.
The truth is rarely pure and never simple.

Daniel ::

Tam kjer je pa premalo interesentov pa v jok pa na drevo...

kamelot ::

"Sej za ISDN ni vec treba narocnine placevat ce noces. Sam prikljucek rabis za ADSL. ISDNja pa ti ni treba placevat pol. Si to mislil?"


Si prepričan glede tega?
Kaj pol rečeš telekomu - jaz pa lepo prosim ne bi plačeval ISDN naročnine ... in so zadovoljni?
Če je to res, zakaj je sploh takšna polemika glede adsl+isdn...?!

flipflop ::

Men se tudi zdi,da je zaenkrat še potrebno imet ISDN z ADSL.

WhiteWolf ::

Ja vsaj zaenkrat je se tako, da je potrebno imeti ISDN, ce hoces imeti ADSL.

Caligula ::

Ja, ISDN prikljucek. Ampak zdaj naj bi bilo novo to, da ti ni treba placevat narocnine za ISDN, ce ga noces.
Samo ADSL in pac navadni telefon.

Tista dva jurja ali koliko je, pa ti ni treba vec, ce noces uporabljat ISDNa.

Gandalfar ::

Caligula: vir?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216697 (11324) Tr0n
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114221 (10108) Bistri007
»

ADSL za 9,78 SIT

Oddelek: Omrežja in internet
362254 (1261) Ch4N93
»

SiOL ADSL le za 4 SIT (ni prvoaprilska šala!)

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
324844 (4844) humanoid
»

ADSL in prazniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
856438 (3842) CaqKa

Več podobnih tem