» »

Ujeli Anteja Gotovino v Španiji

Ujeli Anteja Gotovino v Španiji

1
2
»

gzibret ::

Ja, memi so sebični. Le nase mislijo.
Vse je za neki dobr!

Doman ::

Mi lahko nekdo pove prosim po kakšni logiki mora imeti Amerika povsod prste vmes? Kaj se ima za vmešavat v probleme drugih držav če pa se njih to ne tiče-naj se jih nebi.

Double_J ::

Kaj se ma kdo za umešavat v Ameriko. Po kakšni logiki? To je čist njihova stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Brane2 ::


Morm popravit, zenske majo enak (xx), moski pa razlicen (xy) par spolnih kromosomov.


Ups, za*eb. Popravek seveda na mestu... :8)
On the journey of life, I chose the psycho path.

mtosev ::



:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

klemen22 ::

Mi lahko nekdo pove prosim po kakšni logiki mora imeti Amerika povsod prste vmes? Kaj se ima za vmešavat v probleme drugih držav če pa se njih to ne tiče-naj se jih nebi.

Če bi imele zahodne države več prstov vmes v Nemčiji morda ne bi prišlo do 2ge svetovne vojne. Če bi preprečevale nasilno oboroževanje v 30ih letih bi bilo morda vse drugače. Kako se je končalo vemo. Tako da tisti "prsti vmes" niso kar nekam iz trte izviti.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Vikking ::

Pravkar se je Gotovina izjasnil na obtožnice da NI KRIV.

Klemen22: Zakaj ima Amerika vse povsod prste vmes? Lahko smo paranoični in rečemo vsepovsod, ker nismo bomo rekli skoraj vsepovsod. Seveda je vse zaradi dobička.

Thomas ::

Sej ti je že Double_J povedal. S kakšno pravico jim vsiljuješ nevmešavanje?

Kdo je tebe pooblastil, da jih rihtaš, da morajo druge pustiti na miru?

Samo vprašanje.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Če ste pa butasti StarTreksih prevzeli "Prime directive" - princip nevmešavanja - s kakšno pravico ga vsiljujete naprej? :\

Sej že po tem principu moraš pustiti, da se "drugi zmenijo kakor hočejo, ti se vmešavat ne smeš".

Vendar s tem idiotskim načelom ne zdržijo niti v tisti (malo abotni) seriji.

Zdej nej bi ga pa vpeljali na Zemlji? Kako in zakaj?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Brane2 ::

ST je imela "Prime Directive" da ni hodila v zelje "Vojni Zvezd".

Dve seriji, dva principa. :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Thomas ::

IMHO, je politikom v Srbiji zdaj jasno, zakaj naj Mladić in Karađić ne gresta v Haag.

Ker to lahko destabilizira Srbijo. Hrvatje še računajo na EU in oprostitev Gotovine, Srbi na nič od tega.

Kakšna blamaža bo pa to za Carlo del Ponte ... je pa NJEN problem in njenih zaveznikov.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Double_J ::

Pol Gotovine naj nebi aretirali, ampak čakali da najprej aretirajo tista dva. Nakoncu nebi nobenega.

:D

Thomas ::

Same slabe variante imajo.

Ker ni Bush starejši dobro obvladoval svetovne situacije, so šle zadeve po zlu in zdaj je sila težko narediti kaj pametnega.

Bush mlajši hoče stvari popraviti in IMO je samo zato šel za Presidenta. Od zajeba leta 1990 v Iraku naprej, pa do še starejših grehov, vendar mu ne gre tako dobro, kot bi si bilo želeti.

Z ex Yu je isto. Tale administracija je šele imela jajca reči Makedonija namesto "FYRM". EU vemo, (vključno s SLO), še naprej govori FYRM.

V ostalih posegih na področju exYU je pa še naprej totalna štala. Carla del Ponte in zagreti pravičniki okoli nje, bodo doživeli hudo klofuto z neizročitvijo Mladića. Sej ni Koštunica ravno tako naiven kot je Sanader.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

mtosev ::

Pol pa Srbija in Črna gora negrejo v EU.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Thomas ::

Sej so že izračunali, da ne grejo in da se jim ne splača it.

Odrečejo se tega, kot se jest odrečem prestolonasledstva Belgije. Komot, ker vem, da nimam niti najmanjših možnosti.

AKO PA, članstvo Srbije v EU vseeno postane zaželeno in interes vseh ... bodo vsi instantno pozabili na Mladića.

Ne biti naivni kot Sanader!

Včasih so imeli Hrvati predsednika vlade, ki je bil majhen in grd. Tale je velik in lep, ampak neumen. Mi imamo vsaj velikega, grdega in pametnega.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

So Hrvatje totalno nori (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21937134 (29789) PaX_MaN
»

Ratko Mladić bo dobil sobo v Haagu... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8214086 (10479) nuclear
»

Slobodan miloševič (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17413060 (9295) Doman
»

Se rabi Hrvaška opravičiti za zločine med operacijo Nevihta? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
1949983 (7717) Daedalus

Več podobnih tem