» »

Novo leto

Novo leto

WelikGobec ::

Ha folk tko je vsako leto isto vprašanje. Kam, s kom, kje, kolk keša, kolk pijače? In podobno... Zanima me vaše stališče ali je praznovanje novega leta sploh smotrno početje... Sam imam večji krog prijateljev in se ne morem odločit s kom naj grem in kam naj grem najvrjetneje alkohol sploh ni problem ampak... Kako naj se odločim kje bom.. Ker navsezadnje je pomembna družba... In zdj mi mori al zajebem best frenda k hoče bit u rovtah kjer ni hudih pičk.. Al naj bom s kolegom u ljubljani, kjer se da kako pičko upecat pa to... Aja kje ga pa vi žurate kle u ljubljani za nov let a je kak hud plejs. Pač debata poteka vse okol tega

Lp in hvala

gzibret ::

Bom letos kar v Ljubljani. Na kakšni privat fešti (morda tudi pri meni) in če se ga ne bomo preveč napili (tako kot lani npr.), bomo šli v mesto.

Je pa res dilema, ker te več folka povabi na fešto, pol pa ne veš, kam. Samo letos nikamor. Drugo leto pa nekam v tujino, ko bom uzel 3 dni dopusta in bom doma celih 9 dni :D
Vse je za neki dobr!

BigFoot ::

S punco in še dvema fredoma (sta tudi par) gremo v naš vikend na Pokljuki.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Gwanaroth ::

S punco + petimi drugimi frendi/cami v Prago.
Lights often keep secret hypnosis..

Doman ::

Sva se z drago odločila da bova letos kar pri meni doma.(sama8-))

Mulc ::

jest bom tud kukr si ti v enih rovtah in to prav zarad best frenda bolijo te pičke, pičke pridejo in grejo frendi pa ostanejo za vedno!

Izak ::

Klapa 35 ljudi u Bratislavo. :D >:D

Tear_DR0P ::

jah mi smo pa planiral lokalni gasilski dom, pa je očitno vse v vodo padl - bom pač spet sam z mojo drago al pa boma letela na kak žur v zadnjem šusu - druga možnost je pa 11 rojstni dan moje sestre :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Nejc Pintar ::

Mi smo imeli zadnji 2 leti kar velike privatne zabave v lokalnem gasilnem domu. (Prvo leto okrog 80 folka, lansko leto malo manj kot 140). Letos se neda nikomur organizirat, folk pa sprašuje če bo letos žurka.
Lahko je biti prvi, če si edini!

WelikGobec ::

Hmmm lahka s svojo bejbo...... i ja bi to sine i ja... sam kaj k so finoće na tem svetu pa me nobena noče ... A veš to je problem če ne bi tut jst bil u topli postlici z najdražjo spil kako kapljico rujnega gledal Titanic in se v novo leto zapeljal z divjim strastnim sexom... :) Zdej sm pač u dilemi...kaj in kako

Dr_M ::

sej jest tut nevem kje in kam na nov let. pomoje bo u igri spet moj prvotni plan (doma bit pa napit se ga), ampak vsako leto me ksni kolegi poberejo pa odvlecejo nekam, kjer se ga napijemo. :)

WelikGobec: jest bi su u rovte pit. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko hodite ven ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7510409 (5471) NikolormousB
»

Nocoj meteorski dež Perzeidov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6512952 (9048) energetik
»

Kje, kako ste praznovali 2006?

Oddelek: Loža
462413 (1424) roksonm1
»

Kam za NOVO LETO?

Oddelek: Loža
292338 (1726) Nejc Pintar
»

Kaksna darila ste dobili in kaka darovali?

Oddelek: Loža
164517 (4151) sketch

Več podobnih tem