» »

Keš keš money!!!

Keš keš money!!!

1 2
3
4

perci ::

joma šuzi za fuzbal so v kurcu...grejo v treh mescih

če kupujete za mali nogomet, naj vam ne bo škoda tat 15 jurjev za tole - xice

Jst znucam vsaj 3 superge za mali nogomet na leto in to pomen 30 jurjev sam za fuzbal šuze. Tko da zdej sem si to kupu in ma da zdrzi ene let.

Doman ::

Merell so resnično najbolj kvalitetni čevlji kar sem jih kdaj imel. Nič se ne trgajo, podplat je kot nov, zelo lahke in udobne. 0:)

Doman ::

Perci: Pri Joma copatih za nogomet moraš biti pri nakupu pozoren na to, da izdeluje iste modele z različnimi podplati, za not ter za ven. Čeprav v sloveniji teh "za ven" skoraj ni mogoče dobiti.

BigWhale ::

Hmmm... Jaz sem v vojski za sedem mesecev dobil dvoje hlace in tri srajce. Sest parov nogavic trojne gate in stiri spodnje majice. Pa sem se v blatu valjal z njimi (dobesedno), pa nisem nikoli zaudarjal. Vcasih sem bil po 48 ur v eni in isti uniformi... ;>

Aja, pa ene same skornje, ki jih je pred mano nosilo vsaj pet ljudi. :P

SkIDiver ::

Doman in kako zgledajo ti Merell čevlji ter kje se jih da pri nas kupiti?

Doman ::



Nekaj podobnega, samo da so temno modre barve. Jaz svojih nisem kupil v sloveniji, www.superge.si ima pa preko 40parov Merrell čevljev. Poglej.

Jeebs ::

Tist človk k ma denar za tok bedno razvado kot je kajenje ima za moje pojme denar tud za vse ostalo. :|
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Doman ::

Se strinjam. Tudi sam sem hotel biti "frajerček" pa sem kadil. Imam srečo da sem se hitro spametoval, odfuku tako družbo ter se spoprijateljil z takimi ljudmi, ki so bolj normalni.

Na začetku ena škatla čikov na dan: 500sit+en teden= 3500sit+en mesec=10500sit + eno leto= 126000sit na leto! Kadiš 10 let te pride že 1260000sit! Seveda ponavadi ne kadiš samo škatlo na dan po 10ih letih. Skratka, škoda enarja in časa.:\

Goldee ::

Imam srečo da sem se hitro spametoval, odfuku tako družbo ter se spoprijateljil z takimi ljudmi, ki so bolj normalni.

Se strinjam, da je kajenje neumna razvada, sam, da so pa ljudje ki kadijo ne-normalni pa ni res. Moji najboljsi frendi, s katerimi smo 90% casa skupi, skor usi kadijo, pa jih mam za normalne, pac majo slabo navado. Da si pa zacel kaditi ni bila kriva druzba, ampak ti sam, ker nisi bil dosti karakter, da bi rekel ne. :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Jeebs ::

Sicer gremo že off-topic, ampak da povem še jst en ekstrem glede kajenja, direkt od mojih sorodnikov. Ok, vem, da po sorodnikih ni kul pljuvat, ampak primer pa je le. Skupaj živijo moja sestrična, teta, od sestrične mož in občasno tudi babica (ki pa je večino časa pri nas). In ta folk ni glih ravno pri kešu (sestrična dobiva socialo, teta zaposlena v trgovini, od sestrične mož ''fizički radnik''). No v glavnem, po mojih izračunih vsi skupaj (upoštevajoč babico) porabijo na mesec krepko čez 100 tisočakov, ker kadijo ko turki. Živjo pa v stanovanju, ki je komaj veliko za vse, prav tako se vozijo v takih avtomobilih, da ko se potem vsedem v mojo Kio se počutim, kot da bi se vsedel v Mercedesa. Torej, kje je tle logika? 8-O

P.S.: Popolnoma se strinjam, da odločitev o (ne)kajenju leži na plečih posameznika.
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeebs ()

Goldee ::

Sej nismo offtopic. Glih zdej racunamo kolk bi clovek lahk prisparau - prisel do dnarja na hiter nacin. Ce kadis imas recept - nehi kadit in dnarja bos mel ful. Usak dan bos "dobil" 400-500 SIT, pa niti s prstom ne bo treba mignit. No, ce bi moja mama recimo nikoli ne zacela kaditi, in tisti denar raje sparala, bi do danes prihranila 31 let x 1.260000 SIT = 39.060000 SIT (po izracunih Doman-a) No, tu veliko pomeni katere znamke cigarete kadis, al so to Davidoff al Mild57. Ampak, bi skor 100% reku, da je moja mama u njeni 31 letni kadilski karieri porabila usaj 25 milijonov. Ko se clovek zamisli...;((
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Tear_DR0P ::

men sicer ni jasno kako lahko vi noste leviske in podobno - men leviske crknejo po 6 mescih, pa so vmes 6x oprane - superge mam tud ene posebi sam za na plesne vaje in za v fitnes - te mam zdej že celo 2 leti, drugače so ble za eno sezono - bunde menjavam zato, ker še vedno rastem :D - sm si pa pred 4 leti kupil škorne od planike protect, dal zanje 25k in jih nosim skoraj vsak dan že ves čas - dobil sem garancijo da 3 leta ne bojo premočl in res še niso, so pa že precej ponošeni - če maš čevlje za heavy duty uporabo (hoja po mestu, gozdu in gorah) ne zdržijo glih dolgo ponavad - zdej mam nagledane podobne čevlje od Alpine, ker pač planike ni več, ko bom mel pa mal več denarja - tko ko ganxta prav 50k, si bom pa verjetno še ene škorne od Haixa kupu - kake fireman pro al kej podobnega - ima da zdržijo mojo uporabo :) - cote pa morjo tud bit sposobne zdržat moj tempo
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

steev ::

Joma šuzi so meni daleč najboljši. Sam imam že 4, pa ne zaradi tega ker so se strgale, ampak ker sem jih prerastu. Mormo pa vedt, da so to copati za v dvorano, redko kdaj grem vn z njimi.
:|

pirat ::

€Goldee
pri svojem izračunu verjetno vseeno malo pretiravaš

Če vsak dan pokadiš za 500 SIT čikov je to cca. 182 tisoč letno. Če bi vsako leto 182 tisočakov namesto da jih skadiš dal zgolj na banko vezat (recimo po 4% letno, kar se za dolgoročne zadeve že dobi, sploh kot povprečje čez obdobje zadnjih 31 let, potem dobiš....
obrestno obrestni račun, vsako leto na račun dodaš še 182 tisočakov....

Leto___Glavnica___ Obresti
1___ 182.000___ 7.280
2___ 371.280___ 14.851
3___ 568.131___ 22.725
4___ 772.856___ 30.914
5___ 985.771___ 39.431
6___ 1.207.202 ___ 48.288
7___ 1.437.490 ___ 57.500
8___ 1.676.989 ___ 67.080
9___ 1.926.069 ___ 77.043
10___ 2.185.111 ___ 87.404
11___ 2.454.516 ___ 98.181
12___ 2.734.697 ___ 109.388
13___ 3.026.084 ___ 121.043
14___ 3.329.128 ___ 133.165
15___ 3.644.293 ___ 145.772
16___ 3.972.065 ___ 158.883
17___ 4.312.947___ 172.518
18___ 4.667.465 ___ 186.699
19___ 5.036.164 ___ 201.447
20___ 5.419.610 ___ 216.784
21___ 5.818.395 ___ 232.736
22___ 6.233.131 ___ 249.325
23___ 6.664.456 ___ 266.578
24___ 7.113.034 ___ 284.521
25___ 7.579.555 ___ 303.182
26___ 8.064.738 ___ 322.590
27___ 8.569.327 ___ 342.773
28___ 9.094.100 ___ 363.764
29___ 9.639.864 ___ 385.595
30___ 10.207.459___ 408.298
31___ 10.797.757___ 431.910
32___ 11.411.667___

Povsem mirno pa lahko rečeš, da je nekdo ki že 31 let škatlico za 500 SIT na dan v tem času skadil 11,5 mio SIT - oziroma kupnino za kakšno manjšo garsonjero...

lp,
robert

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

Doman ::

Se strinjam, da je kajenje neumna razvada, sam, da so pa ljudje ki kadijo ne-normalni pa ni res. Moji najboljsi frendi, s katerimi smo 90% casa skupi, skor usi kadijo, pa jih mam za normalne, pac majo slabo navado. Da si pa zacel kaditi ni bila kriva druzba, ampak ti sam, ker nisi bil dosti karakter, da bi rekel ne. :)


To je letelo na točno moj primer. Nisem bil dovolj jasen. Je razlika če je družba kjer so samo čiki ali pa družba kjer je družba+droga. Jest sem mislil za drugi primer.

lp

thramos ::


Povsem mirno pa lahko rečeš, da je nekdo ki že 31 let škatlico za 500 SIT na dan v tem času skadil 11,5 mio SIT - oziroma kupnino za kakšno manjšo garsonjero...


Že, sam kdo ko neha kadit začne s tem dnarjem šparat?
Jest sm tud mislu da mi bo dnar začel kr ostajat pa žal ni tko ...

PrimozR ::

Nejc keri pa? :D

Jeebs ::

Jest sm tud mislu da mi bo dnar začel kr ostajat pa žal ni tko ...


Dej vsak teden 4 jurje na hranilno knjižico pa poglej stanje čez 1 leto? :\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Nejc Pintar ::

@P|P|: Špela pa Sabina:)
edit:
Pa s čiki se ne da šparat. Če ne kadiš se ne pretegneš ravno da dobiš tistih 500 na dan:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Keš rabš?

Ni problema, ti ga prodam, kolikor hočeš.

Cena?

Ugodna. Samo eno promilo preplačaš, ali pa še to ne!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PrimozR ::

Nejc najprej sem na tedve pomislu :D

Ganxta009 ::

glede čevljev sedaj nosim tole Čeveljci, ker se res lepo poda mojim obrvem, za telovadbo pa uporabljam tele:
Supergi

Samo nataknem jih in oddirjam v širni svet, predlagam predvsem na dolge proge (cca 10+ km) z njimi sem dosegel nekatere zavidljive uspehe (2x sem prvi bil v krogu za ogrevanje pri ŠV, če zanemarim da so manjkali vsi sošolci) in toplo priporočam ker so udobni.

Glede pokrival v teh zimskih dneh, tale kapa vas ne bo razočarala niti v največjem kupu snega pa tudi primerna je za nakupovanje v Hoferju, ki je edina prava štacuna.
Klobuk

Zgodovina sprememb…

pURan ::

ce ze hocs bit repercek,ghetto nigga ,pol se oblec tud temu primerno. ce ti misls da tisti ki dejansko zivijo v takem predelu mesta lahko nosijo cevlje za veliko K ,majce za se vec K,se furajo naokol z avtom za cetrt miljona (dolarjev) in si diamante vgradijo v zobe in na rit,pol se grdo motis...

Doman ::

Jaz ne vem kaj ljudje vidijo na 3x prevelikih hlačah, čevljih tako širokih da bi lahko jaz stlačil obe nogi v en čevelj. Ketne da jih že vrat zaboli zaradi teže, prsa, ker obesek zmeraj udarja v njihova prsa in me duši, ter uhani jim raztegne že tako prevelika ušesa.:|

Seveda je pa to želja vsakega posameznika.

p.s: Ganxta009; Kot smo že vsi opazili si najbrž zašel na napačen forum.

Nejc Pintar ::

@Ganxta009: predlagam da se preseliš v Detroit. Pol se pa malo povežeš z ostalimi gangsta shiti:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Antares22 ::

Eh... glava me boli, ko berem vse skupaj !

Nevem, če ste eni zadovoljni s tem, da hodite okoli oblečeni za 5 jurjo je to vaš problem. Jaz osebno se počutim ful dobro, če lahko hodim okoli v ful dragih cotah... Nevem kak se eni lahko zadovoljite s 50 jurji mesečno ? (tolk jaz samo mobitela plačam :D )
Jaz uživam, če lahko živim "high society" življenje ampak sem za to pripravljen tud ogromno naredit.
Mimogrede... sem pa reden študent in vse denar si prislužim sam ! Tak, da pustite Ganxta009 pri miru ! Potrebno je spoštovat človeka, ki ima denar, ker očitno ni nor, če je do njega prišo !
Everything he touches turns to gold....

Doman ::

Razlika je med človekom starem 15 let ter 22let. Preberi si še temo o airsoft pištoli, katere je pravtako avtor Ganxta009 pa neboš več tako govoril. Hoče bit mafijc, se strelat....:\ :D :\

mtosev ::

Keša nikol neškodi. Bi ga rad mel še več da lahko še več stuffa kupim. 8-)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nejc Pintar ::

@mtosev: enkrat se strinjam s tabo. Keša je vedno premalo.

Samo ga pa ne potrebuješ toliko.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Doman ::

Z denarjem je tako, imaš plačo 150k in si rečeš, no če bi imel 200k bi brez problema normalno živel. Ko imaš 200k hočeš še več...
Ponavadi je tako:\

mtosev ::

Jaz bi mel plačo 300.000. :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Roadkill ::

Na koncu meseca bi imel vseeno nulo na računu in bi rekel "hudiča, kam je šel ves denar, saj nisem ničesar kupil", tako kot bi to naredil pri 150k. :)
Ü

klemen22 ::

Povprečen mulc rabi 50k sit na mesec da shaja

Pa kera retardirana mladina živi v sloveniji no. Šit 15letni froci so čisto preveč razvajeni. Če si v srednji šoli te verjetno doma živijo starši -> praktično stroškov nimaš veliko. Ko sem bil jest mlad (v srednji šoli) smo preživel s 15-20k sit na mesec dodatnih (in to je bil maximum). Ne vem kje enim ideje da je treba dat za eno srajco 15k sit. Pejt u Metro (kjer dobiš tut čist lepe stvari) pa srajco dobiš za 2-3 čuke. Pa po novem ženske ratajo vlažne že če imaš Hugo Boss srajco ali kako?

10k sit/soboto: kaj hodite na prostitutke al kako? Ni mi jasno kako lahko spiješ v normalnem baru za 10k sit robe? A je tako težko nabavit v eni trgovini liter vodke za 2k sit (s katero se vas lahko nalijete 3je) ter potem v baru naročite pač le še drink ali dva (pa mogar v Globalu itd)? Potem če greš še po žutu do bližnje burkečine oz. kepabčnice ne more nanest več ko jurja po osebi. TOrej več kot 4k sit/soboto nimaš kej rabit (seveda če ne hodite na prostitutke). Če pa frendom sam ti plačuješ pijačo te pa pač izkoriščajo.

Skratka, s 50k sit na mesec se da preživeti kot študent s tem da živiš v študentu. Pač seveda se ne da nekaj zapravljati ampak za preživet in za pijačo se kaj tudi najde. Se pa strinjam da se potrebe iz leta v leto povečujejo samo ta današnja mladina ki rabi 50k sit da preživijo v srednjih šolah kjer jih doma redijo starši pa je le prehuda.

Torej avtor teme: najdi si job (mogari za 500k sit na uro) in mel boš keš. Če si pa prelen da bi si že kaj iskal si pa pač len. Legalnega lahkega denarja pač ni (tudi s 7mo stopnjo ne)!


Z denarjem je tako, imaš plačo 150k in si rečeš, no če bi imel 200k bi brez problema normalno živel. Ko imaš 200k hočeš še več...

Seveda:)

Jaz bi mel plačo 300.000.

Ta plača je že v redu samo ti šele taka ali celo malce višja plača zagotavlja res "nemoten spanec".
Moj primer:
1. kredit za stanovanje, cca 90k sit
2. cigareti 490Xšt_dni_v_tednu= cca 15k sit na mesec
3. stroški stanovanja, cca. recmo (skupaj z netom itd) 50k sit
4.hrana itd. cca. še dodatnih 1500 sit na dan =okrog 50k sit
5. pohajkovanje v barih, recmo na mesec 20k sit (skupaj z jutranjimi kavicami itd)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Evo in na koncu meseca ti ne ostane praktično nič. Povprečno 30-40k sit na mesec. To se pravi če prišteješ še kak kredit za en pocen avto glih da prideš čez. Seveda ob predpostavki da živiš samostojno (če živiš pri starših zgornjemu znesku 30-40k sit prištej še najmanj 150k). Tako da 300k sit plača ni prav nikakršna bogatija, sploh če živiš v ljubljani kjer je drago vse skupaj. Pač kakor sem rekel: prilagoditi moraš potrebe na eni strani in možnosti ki so ti na voljo. Pač v srednji šoli sem shajal s 15-20k sit na mesec, v študentskih časih 50k sit, sedaj pa manj kot s 250k sit sploh ne bi mogu, ker mi pač hiter izračun to ne omogoča.

Se strinjam. Tudi sam sem hotel biti "frajerček" pa sem kadil. Imam srečo da sem se hitro spametoval, odfuku tako družbo ter se spoprijateljil z takimi ljudmi, ki so bolj normalni.

Šit pa kere buče mate nekateri. Zakaj bi bil nenormalen če kadim? Če bi zapil vsak vikend za 20k sit bi bil pa COOL? Osebno se raje odpovem enemu žuru kot pa cigareti. Samo nekateri si kadilce ne morete interpretirati a? Ko je nekdo reku da v enem letu prihraniš cca 130k sit če nehaš kadit -> odjav se od GSM naročnine oz. ne uprabljaj mobitela pa boš ravno tako prihranil nekaj podobnega. Je pač tako da če se neki stvari odpoveš, zapraviš pa nekje drugje. Dvomim da bi ti nosil 4ksit vsak mesec na banko če prihraniš pri čikih.
Glede "frajerčkov" pa takole. Bolj se gre za zamislit nad tistimi 15 letnimi froci ki si kupujejo obleke&čevlje za 15k/po komadu kot pa nad nekom ki prižge nekaj cigaret na dan.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Doman ::

Že drugič citiram tale post:\
To je letelo na točno moj primer. Nisem bil dovolj jasen. Je razlika če je družba kjer so samo čiki ali pa družba kjer je družba+droga. Jest sem mislil za drugi primer.To zame ni normalno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

Jeebs ::

Folk k hodi na prostitutke namest da bi si zrihtal eno pošteno bejbo, naj tisti denar rajši zapravi pri lokalnem psihiatru, da vam bo mal predaval o medsebojnih odnosih, kako si dobit bejbo... :\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Tear_DR0P ::

tisti izračun s čiki mi je dal mislit - a sam tolk mal pršaparaš če ne kadiš?? 11 miljonov, kaj pa je to? 11 letna plača, nič več

kar pa se tiče ganksterja in vas - še enkrat, gankster je prišel iz jokerja sem, da bi nas mal razživel, ker smo prevč mrtvi
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Goldee ::

tisti izračun s čiki mi je dal mislit - a sam tolk mal pršaparaš če ne kadiš?? 11 miljonov, kaj pa je to? 11 letna plača, nič več

11 milijonov, ki jih porabis zato, da usak dan smrdis po tobaku, da mas rumene zobe in da prej umres (no ni ravno nujno, ampak velika moznost pa je) Ja, dobro nalozenih 11 miljonov, ni kaj rect! ;((
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

gzibret ::

Vsak je svoje sreče kovač!

Pa ne se preveč sekirat za druge, če ne živijo po vaših standardih sreče. Oni že vejo, zakaj.
Vse je za neki dobr!

Nejc Pintar ::

@klemen22: si na Gauloises?
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tic ::

11 milijonov, ki jih porabis zato, da usak dan smrdis po tobaku, da mas rumene zobe in da prej umres (no ni ravno nujno, ampak velika moznost pa je) Ja, dobro nalozenih 11 miljonov, ni kaj rect!

Jah, al pa vzameš kredit, kupiš avto, nasledji dan te pa en starček, ki je falil vhod na avtocesto nagazi in si tam.

O sluzenji denarja pa ne bom.

Treba met ideje in realizacijo.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Nejc Pintar ::

@Goldee: ali pa 11mio zato, da si pomirjen, da ti čiki ne smrdijo, ...
Pa vsak ti loh pove da pol tistih 11mio ni od nikoder:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Hammer123 ::

Ni nujno da si skrajšaš življenje. Stric je imel že kot otrok kronično obolenje črevesja, nato je začel kaditi. Kadil je 20 let. Sedaj je "ozdravljeni" kadilec. Kronično obolenje črevesja se mu vedno bolj pozna. => nikotin,... je zaviral vse skupaj, kajti med kajenjem je "ozdravel".

Vem pa da je to eden redkih primerov.

Goldee ::

@Goldee: ali pa 11mio zato, da si pomirjen, da ti čiki ne smrdijo, ...

@Nejc Ok, sej stekam, da folk pomirja kajenje, sam js osebno vem, da me nebi prav nic pomirjalo nekej s cimer si skodujem zdravju. Zarad tega nebi mogel bit miren, kvecjemu bi se sekiral zarad tega (no, pa nocem zdej tle se neki prepirat, sam pove mnenje - peace;) )

Jah, al pa vzameš kredit, kupiš avto, nasledji dan te pa en starček, ki je falil vhod na avtocesto nagazi in si tam.

@Tic Sam, ce pa tko gledas na use stvari.. Pol je itak use brezveze. ;)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Tic ::

@Tic Sam, ce pa tko gledas na use stvari.. Pol je itak use brezveze.

Boš rekel, da ni tako.


Kakšno sigurnost pa ti prinaša jutri?
persona civitas ;>

Nejc Pintar ::

@Goldee: Če bi mislil koliko ti vsaka stvar škodi bi se izognil življenju.

Živeti je nevarno!
Lahko je biti prvi, če si edini!

Roadkill ::

Mojemu frendu so v bolnici povedali, da je precej manjša možnost, da bi se mu pljuča sesedla, če bi kadil. :)
Modelu se je namreč sredi lepega zimskega popoldneva sesedlo levo pljučno krilo. Pa kak rahitičen slaboten geek, ampak normalen zdrav 21letnik.
Ü

klemen22 ::

@klemen22: si na Gauloises?

Seveda, na ta'rumenih.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

mtosev ::

Več $$$$ več ga porabiš. :P
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Goldee ::

Kakšno sigurnost pa ti prinaša jutri?

@Tic - Nobeno! Sam tak pesimist pa ja ne mores bit. Potem ce tko razmisljas zakaj bi kupil hiso, ko pa ti lahko naslednji dan zgori v pozaru in ostanes brez usega? Kam bi pa prisli, ce bi usi tko razmisljal? :)


@Goldee: Če bi mislil koliko ti vsaka stvar škodi bi se izognil življenju.

@Nejc - Ja to je pa spet ekstrem. Rekel sem prav za cigarete, oz. sem podal mnenje.

Mojemu frendu so v bolnici povedali, da je precej manjša možnost, da bi se mu pljuča sesedla, če bi kadil. :)

@Roadkill, Papica - Ja, sam ne mores se zdej na to zanasat. Itak, da so izjeme, sam jih je malo. Tud js sm poznal enga starcka, ki je kadil do svojega 84. leta in je potem umrl zarad kapi, ne kajenja (raka). Sam takih izjem je presneto malo.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Goldee ::

Ok, js sm osebno res ful prot kajenju, sam pa dopuscam tud svobodo volje posameznika. Se pravi, ce se bo moj najboljsi frend odlocu, da bo zacel kadit bom to pac spostoval, ker je njegova odlocitev. Tudi druzim se z dosti ljudmi, ki kadijo, ker zarad tega niso prav nic slabsi od drugih, da se razumemo, edino mogoce malo karakterno sibkejsi (!). Zdej pa neki kar mene zanima so pa vzroki za zacetek kajenja. Itak preden se usi spustijo v to so vsaj malo osvesceni o stranskih ucinkih kajenja (razen tega, da te pomirja, ali pa da zgledas kul). Resda dosti ljudi zacne kaditi tam pri 15., 16. letih, ko jih se mal razganja - ampak res me zanima ZAKAJ. Odgovori kot so "usi v moji druzbi kadijo, bom pa se jst" ne pridejo v postev! :)
LP!
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441107506 (41655) Limona
»

Študenti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9415616 (12014) para!
»

Podražitev cigaret (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927594 (5206) poweroff
»

Študentsko delo obdavčeno v amen ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20015498 (11221) gGiF
»

Zdravljenje kadilcev...

Oddelek: Problemi človeštva
382694 (1911) laibachnsk

Več podobnih tem