» »

php.ini problem

php.ini problem

Self-Defence ::

Naj obrazložim problem:
Trenutno stanje je, da na mašini teče IIS6 in PHP 5.0.5 in tudi MySQL 4.1.14. Torej php testna stran se pokaže, prav tako je v php.ini nastavljeno da, uporablja MySQL bazo. Zadeva deluje popolnoma brez problemov s PHPBB forumom, zaplete se če poskusim naložiti kater koli portal(cms). V nobenem primeru zadeva ne deluje in kakorkoli poskušam nastavit v php.ini so zmeraj neke napake. Večinoma podebne temu, razen v primeru Mambo portala je napaka taka.
Zanimivo je to, da noben portal ne deluje, phpbb forum pa deluje popolnoma brez problemov.
Prav tako Mambo in ostali portali, ki sem jih preizkusil delujejo brezhibno na linux mašini. Samo to trenutno nima veze s problemom razen, da je s portali vse vredu in da delujejo.
Zakaj pa zadeva ne deluje v zgoraj omenjenem primeru mi pa trenutno sploh ni jasno. Sumim da je nekaj narobe nastavljeno v php.ini oz. sem nekaj pomembnega spregledal.
Torej, če se komu slučajno sanja(meni se ob tej uri že blede) kaj bi bilo lahko narobe mu bom zelo hvaležen, če mi pove.

Lahko noč oz. dobro jutro

sverde21 ::

Zgleda da imaš probleme z MySQL probaj tabele vnesti ročno v MySQL, tukaj php.ini nima veze. Aja pa probaj nadgraditi PHP, ker je zunaj že v5.1.1, čez to verzijo, ki jo maš sedaj sem slišal da je dokaj bugasta :| .
<?php echo `w`; ?>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322245614 (20279) miko22
»

[PHP] charter set windows-1250

Oddelek: Programiranje
282703 (2703) Blisk
»

phpmyadmin ????

Oddelek: Izdelava spletišč
131711 (1480) Doman
»

phpBB forum; a dela na IIS?

Oddelek: Programska oprema
221866 (1595) boych
»

Domač hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
141329 (1155) MRB0rYS

Več podobnih tem