» »

phpmyadmin ????

phpmyadmin ????

mahathma ::

Zanima me kako se tole zadevo nastela....in sicer
Potegnem verzijo z neta..uploadam na server...potem zazenem nofig.ini.php (tko blo u navodilih recen)....nastelam prblizn (ocitno ne prou)..kajti potlej ko pozenem http://mojserver/phphmyadmin/ mi napise sledece

Ime gostitelja je prazno!

ime je localhost , pa š ezmeri jamra...
nasvet???

Tody ::

probi 127.0.0.1 :D

Doman ::

Imam problem z namestitvijo PHPmyAdmin 2.7.0.
Sledil sem tem navodilom, pa mi nikakor ne uspe.
Pomoje se mi ustavi pri urejanju php.ini , ker pod tistimi vrsticami, ki so zapisane v vodiču imam jaz popolnoma druge stvari.
Link do php.ini

Zahvaljujem se za pomoč

mare_ ::

Link do php.ini
Ze rikvested URL vas not faund on ze server ;)

Doman ::

Kami ::

; v php.ini pomeni komentar, tak da če hočeš, da dela kaki stavek, odstrani ; pred njim

Torej ; pred extension=php_mysql.dll npr

PS: Sicer nevem zaakj to štimaš, domnevam da že maš web server + mysql server poštiman samo phpmyadmina ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Doman ::

Vse mam uštimano, samo phpmyadmin moram.
Mene bega to, da imam jast v 627 vrstici
;sendmail_path = in bi moral zamenjati z extension=php_mbstring.dll inp. nič ni isto.
Ne vem kam kopirati:
extension=php_mbstring.dll
extension=php_mysqli.dll
mysqli.default_host = localhost
mysqli.default_user = root

Lp

#000000 ::

Probi tole Easy PHP dvakrat klikneš in maš vse inštalirano od prve, greš samo še nastavit gesla in da te web vidi. LP

Doman ::

Pa to deluje ok?

#000000 ::

Ja zakaj nebi ?? sej je isto kot da bi vsako stvar instaliral posebej, le da je to paket, aja pa sej teh paketov je še kr nekaj, jest sicer nimam dostopnega z web-a ampak samo localhost, in dela ko šus, sej nastavitve pa so za vsak apache/php ipd iste če juh hočeš na net spravit. LP

gerrno ::

Jst sem mel podoben problem, to mas ta novo verzijo phpMyAdmin? No uglavnem sem mi je ta napaka pojavila, ko sem root geslo zamenjal v phpMyAdmin preko vmesnika, ki je se nahaja v phpMyAdmin za nastavitve. V glavnem sem potem moral ponovnvit postopek za instalacijo mysql in phpMyAdmin, se pravi da sem moral odstraniti tako MySql kot phpMyAdmin in vse ponovno nastavt. Aja pa še to da ti bo ta nova verzija shranila spremembe prek spletnega vmesnika za nastavitve moras ustvart config fajl v root direktoriju od phpMyAdmin, mal se poigrej. V kratkem je novejsa verzija bol z.....a za nastimat kot starejsa. Upam da sem kej pomagal.

Doman ::

Sem namestil ta EasyPHP, pa mi takoj po instalaciji najde napako. Javi mi da imam zaseden port, ki je potreben za delovanje programa.
Še slikica, ki prikazuje eror.

Sem poskušal med procesi zapreti program, ki deluje na tem portu pa se ga ne da.
Sem bral faq & forum od programa, pa nisem zasledil nič uporabnega.

#000000 ::

Jah zgleda ti še kar lavfajo tisti procesi od prejšnje namestitve (nisem zihr) restarti mašino, sepoveži na net in zaženi easyPHP porem mora zagrabit. Aja men tud včas zateži da je skype na portu 80 in pač ugasnem skype za ta čas. LP

inetinfo.exe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Doman ::

Sem spremenil port na 8080 namesto 80 in dela super.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322245421 (20086) miko22
»

PHP5 ne dela!

Oddelek: Omrežja in internet
332199 (1714) fizikalac
»

napaka pri instalaciji foruma

Oddelek: Izdelava spletišč
81306 (1136) no_use4
»

mysql baza in phpMyAdmin error

Oddelek: Operacijski sistemi
92155 (2050) jype
»

php 5.0.2 problem

Oddelek: Izdelava spletišč
81043 (966) Bossek

Več podobnih tem