» »

Belkin wireless router F5D7230-4 Pomoč prosim! (Azureus, Emule)

Belkin wireless router F5D7230-4 Pomoč prosim! (Azureus, Emule)

LeBanner ::

Živijo!

Sedaj že 3 dni imam težave z internetom ko imam vžgan eMule ali pa Azureus . Če računalnik povežem na internet preko kabla deluje vse normalno ko pa preko Belkinovega routerja je surfanje onemogočeno. Imam naštimane že od vedno "forward ports oz. virtual servers pri belkinu" in neglede na to ali kaj vlečem preko eMule ali Azureus mi internet šteka samo da sta aplikaciji prižgani. Lepo Vas prosim za pomoč, ker se mi že meša ;)

pujsek_ ::

Možakar, če še ne veš vsi poceni ruterji imajo velike težave s P2P, še bolj izrazite težave pa so na wlan poceni ruterjih, tako da si pri p2p programih nastavi nih par omejitev, ta belkin škatla ni vredna ravno neke platine, tako da boš se mogel kar potudit, da bo stvar delala znosno...:\
Welcome shop.wlan-sat portal...

Gwanaroth ::

Kupil bi Linksysa in bi bil prikrajšan za te težave..

Malo denarja, malo muzike.
Lights often keep secret hypnosis..

LeBanner ::

Hehehehhehehe, bwahahahahahah, jooooooooj kaki odgovor. Pa kaj je z vama dvema multimilionarja?
Router je bil kupljen pred 6 meseci za "pičlih" 30.000,00 sit. Imeli pa so tudi routerje od 15.000 naprej tako da nevem od kje vama informcije da je razlog moje težave "škatla" od routerja. Konec koncev tudi, če bi kupil najslabšege ni to način kako komu pomagat, ker vsak nima interesa zapravljat denarja za stvari ki mu niso zelo pomembne.
Jaz bi se verjetno lahko vama smejal, ker živita v kakšnem zakotnem stanovanju ali miniaturni hišici vredni par 100 mio. tolarjev.
NOOOOOOOOBBSSSSSSSS!!!!!

sinko999 ::

@lebanner v emule pa azureusu nastavi omejitve.
Primer če imaš hitrost internet 1024 / 256 download upload

Če deleta oba programa naenkrat.
azureus download neomejeno upload 8kb (50 povezav na torrent 400max povezav globalno)
emula download neomejeno upload 8kb (100 sourcev na fajl 200 sourcev globalno)

Lahko pa še sprobaš micro torrent
Ni? ni ve?no !

LeBanner ::

Hvala za odgovor! Kaj neomejen download pri emule je 0 kot pri Azureusu?

Hvala in LP!

pujsek_ ::

Možakar nisem ti rekel, da si moraš to privoščit, 30k je še vedno poceni ruter, glede na to če je človek strasten uporabnik P2P, taka je pač kruta realnost, igre so tudi nekaterim butasta nekoristna internetna zadeva, je pa treba imeti zanje najboljše strežnike, ne gre se zdaj za neko bogastvo, povedal sem ti pač kako je in te postavil na realna tla, tako da se zdaj ni treba nekaj delat butastega in nekaj spikavat bedarije, belkin za katerega si odštez pred pol leta 30k, je zdaj cca. 17k in je v podnu wifi opreme! Žal pač tako je!!!

Če hočeš še naprej na pune uporabljati P2P, potem si umisli soft linux ruter ali pa ostaneš brez ruterja, če pa ti zadeva ni tako pomembna si pač kot sem ti že lepo napisal zgoraj naredi omejitve, zmanjšaj povpraševanja, povezave in kaj se že pač da pri teh p2p...
Welcome shop.wlan-sat portal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896483133 (33269) Rias Gremory
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425262 (8546) Freakylion
»

Wireless linksys router prekinja!

Oddelek: Strojna oprema
323913 (3222) Blisk
»

WRT54G v5.0

Oddelek: Omrežja in internet
302499 (1712) luser2
»

Ruter, ki je uporeben tudi za P2P in torrent

Oddelek: Kaj kupiti
413739 (2461) pujsek_

Več podobnih tem