» »

Alkohol + nesreča + kazen

Alkohol + nesreča + kazen

«
1
2 3

[BeN] ::

Teden nazaj sem imel prometno nesrečo...

Vglavnem spomnem se nič, od 23.00 dalje pa do trenutka ko sem lezel iz avta, kar je bilo ob 6.00 zjutraj.

Peljal sem se domov, očitno zaspal za volanom, se zabil v varovalno ograjo, poskušal poletet (ni šlo) in pristal na strehi kot se vidi zgoraj. Prišli so policaji in gasilci. Napihal 0.94 (po novem). Sam pa nimam posledic glede nesreče, razen bolečin v hrbtu, zaradi premetavanja... Trenutno sem še na bolniški (1 teden).

Oseba ima dvorišče zavarovano, zaradi prejšnjih poletov na njihovo posestvo, kar pomeni da dobim račun tudi za popravilo poškodovanega na dvorišču...

Kakšne so vaše izkušnje oz. kaj mi je storiti v tem primeru - glede sodnika, zavrovalnic, osebnega zavarovanja... ?? :\
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

mtosev ::

Kje si se pa zbudil?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

[BeN] ::

V avtu, ki je bil že na strehi.

takoj po pristanku....
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Brane2 ::

Ni slabo, sploh pa za prvi polet. Vsak pristanek, po katerem lahko odkorakaš od letala, se baje šteje za uspešen.

Tudi pristajalno stezo si zadel, čeprav iz malo nerodne smeri. Ustavil si se mojstrsko na asvaltu in tudi kolesa si pravočasno potegnil ven.

Detajle boš sčasoma že izpilil.

BTW: od česa so oranžni fleki ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Mogoče bi kazalo zamenjati tudi izpušno cev. Je že precej rjava in lahko povzroči probleme v prihodnosti. Drugi lonec pa zgleda še zdrav...
On the journey of life, I chose the psycho path.

[BeN] ::

:))

pesek... zaradi olja, vode, bencina...
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Brane2 ::

Kaj to je za en avto ? Ne morem se odločit med fiatom ( marea ?) in kakim Renojem...
On the journey of life, I chose the psycho path.

A. Smith ::

Brane, lepo povedano :D

Če bi bilo možno bi moral spizditi preden pride policija in se ne prikazati dokler se nestrezniš. Če so te oni povlekli ven, nisi mogel ničesar.

Ne vem pa zdaj, kako gre z alkoholom. Včasih je bila meja za izgubo izpita 1,5 promila (1,1-če si bil udeležen v težki prometni nesreči)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

[BeN] ::

HAHA...

Blizu... Citroen ZX - je bil....
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

[BeN] ::

Spizdit se ni dalo, ker so bili ''lastniki dvorišča'' že pri avtu, ko sem lezel ven...

Glede izpita sm pa tut jst nekak tko slišu...

Je pa še ta problem, ker se vozim 60km vsak dan v službo... očitno se mi kmal več ne bo treba...

So možne kakšne ''olajševalne okoliščine'' - kot recimo prvič napihal, služba... ?
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Hammer123 ::

Ni kaj! Dobro si ga "opedenal". Manjka ti samo še ena modra neonka na podvozju!

Brane2 ::

Letenje izven dovoljenih koridorjev, alkohol v krvi, pristajanje na neavtoriziranih površinah, ogoržanje javnosti.. težka bo.

Sem laik, samo tko na uč bi rekel, da je najboljša pot tožba proizvajalca ZXa.

Kot potrošnik si bil zaveden s TV reklamo, zaradi katere si ZXa tudi nabavil, kjer povprečna blondinka s to zadevo preskoči ožji prepad brez napora.

Seveda nisi mogel vedeti, da ima zadeva težišče nevarno visoko, najnižja dovoljena pristajalna hitrost pa nikjer v dokumentaciji ni navedena. Oster bočni veter te je zanesel iz koridorja, zato si moral povečati hitrost in obrniti kljun letala nekoliko proti vetru. Zahtevani krivinski lok je bil preoster in videl si, da ne bo zneslo, zato si odvil v desno, dodal plin in se odločil dvigniti in narediti še en krog. Vendar zaradi je zaradi nenadne spremembe smeri vetra in nizke hitrosti ZX izgubil vzgon. Ni se hotel dvigniti in hitro si se približal drevesju ob obližnji pristajalni stezi. Zahtevani hitri manever (izogib drevesu) je povzročil oscilacijo letala in to se je zaradi nesrečno izbranega težišča obrnilo s podvozjem navzgor, tik preden je kljub vsemu relativno mehko pristalo na neverjetno kratkem kosu asvalta.

Sicer pa počakaj na poročilo izvedenca- glede na slike se bo glasilo nekako tako.

Na koncu te lahko sprejemejo še v vojaško letalstvo- no mogoče ne, ampak kaj lahko izgubiš s čakanjem ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

A. Smith ::

... očitno se mi kmal več ne bo treba...
Zaenkrat bus vabi. Naj že nekdo, ki ve, napiše al bo možakar obdržal izpit.

Če ga boš, ni toliko sranja. Boš kupil za nekaj mesecev Yugota za 30kSIT al AX-a al kakšne druga jajca dokler ne boš mel za kazni in boljši avto.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

drejc ::

Ja tis najbl as Ben.

Kir komad se ti je rolu po zvočnikih k si se zbudu v avtu?

Men se je "Nemože nam niko ništa, nemože...."
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

leinad ::

Verjetno si ga mogel tudi met pošteno v riti, če bi po sedmih ali kolkih urah nafudal 0.94?

JIM22 ::

BEN in the candyshop. Hahahahha! Res si bil lep, že ob 23:00. Jegra puna kapa, pol smo pa šaltal na jack kole, na koncu pa še v zidanci špricerje.:D

Tist večer sem bil zraven in je bil res lep. Samo ko smo se odpravli domov ob 6:00, je zgleda falil odcep za domov in čez 1km na strehi. Cesta je dolga ene 3km in sama ravnina. Zgleda je revež že v štartu zaspal in je njegov ZX zmogel prevozit celo ravnino sam.:D Ko je prišel ovinek ni vedel več kam naj zavije. :P
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

JIM22 ::

On je še po sedmih urah pil na moč. Res da je zaspal parkrat, sam ko je trebalo pit je bil takoj zraven. Tako imamo navado, da ne odnehamo hiter. Včasih se zavleče tud po par dni.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

dolenc ::

Naslednič se spomni da ne boš zadel ograje, ampak peščca, motorista, drug avto...

[BeN] ::

JIm: pustmo malenkosti ;)

če bi se na kej drusga spravu kot na ''pleh ob cesti'' .. hja, pol bi blo šele pestro :\
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Brane2 ::

Kar se tiče postopka, IMHO nimaš kaj- zapisniki so narejeni, alkotest opravljen itd. Lahko samo čakaš.

Kar se nesreče tiče, ne vidsim razloga za pretirano veselje. Kot jaz vidim stvari, je bog/slučaj v glavnem pravičen. Preden te sesuje, ti da par poštenih opozoril, ki jih seveda praviloma ne upoštevaš-govorim nasploh, tudi o sebi.

Kaj bi blo, če bi blo to ob recimo 8h in bi takrt na tisti stezi bil nekdo, recimo otrok tipa iz bajte ?

Nesreče se sicer dogajajo, a če bi meni tako ubil koga pijan in zbežal s kraja nesreče, bi si vzel kot življenjsko poslanstvo, da te "zrihtam", po možnosti leta za tem, ko bi že imel familijo, seveda v kompletu z vsem naraščajem. Oziroma vsaj zelo resno bi razmislil o tem. :\
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

[BeN] ::

a če bi meni tako ubil koga pijan in zbežal s kraja nesreče


YEP, tko kot si reku - za zamislt se je...

Vrjam, da sm tut o tem študiru !
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Dr_M ::

jest mam tut precej takih butastih kolegov, ki celo noc pijejo, potem se pa domov odpeljejo z avtom. in to po vec km delec.
zdele izpit za avto 1.5 leta in najvec kar sm pelu pijan avto, je cca 500m.pa se to samo 2x in se to sm biu tko bl na easy pijan.
sej ga velik tko pijemo, pa bluzimo okol, ampak jest raj odspim tm par urc (kjerkoli sm ze) da se streznem. enostavno me je strah samga sebe.

tko da, ne zajebavite se s takimi stvarmi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

AndrejS ::

Napiši pritožbo, da se ničesar ne spominjaš, ker si bil pod vplivom alkohola. Zraven pa pripiši da nisi vozil ti in se ne moreš spomnit kdo je vozil. Ti si le zelo pijan spal na zadnji klopi!

#000000 ::

Brane kva je s tabo, a ti bi kr pred zid dal njega in familijo :\
ja tega še mafija ne dela. ccccc

[BeN] ::

Kaj pa zapisnik policajev, katerim sm povedal da sm vozil sam osebno?
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

#000000 ::

ende :(

CWIZO ::

Tole kar si ti naredil bi jest sicer oznacil kot "idiot za volanom" in ne kot prometna nesreca.
Ce ti ne vzamejo izpita je neki hudo narobe z nasimi zakoni.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

mtosev ::

Bodi srečen da se ti ni kaj zgodilo, ker bi se lahko dosti slabše končalo kot se je.



Foter je pred 10 leti naš avto na streho obrno. Na cesti kateri se lahko vozi 40km je vozil 100km in ga je v ovinku odneslo. Končal je na njivi. Kmet mu je pomagal avto spravit ven s traktorjem. Tak da ni nič pračal. Samo je naš avto razbil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Brane2 ::


a tega še mafija ne dela. ccccc



In zakaj bi se morali zgledovati po mafiji ?

Meni bi (domnevam) temo na oči pognalo dejstvo, da je tip to naredil v osnovi IZ ZABAVE.

Se pravi, ne gre za malomarnost (tipa Mujo Hasotu po nesreči na gradbišču spusti kladivo na glavo), temu tudi ne bi mogel reči skrajna malomarnost, bolj neko totalno podcenjevanje življenj drugih.

Kdaj si bil toliko pijan, da nisi vedel, da si pijan ? Jaz nikoli, pa sem se že napil do nezavesti.
Ne bom se delal angela in trdil, da nikoli nisem vozil pijan. Sem, že davno tega, ampak nisem divjal. Vozil sem tistih 50, pa še to, da ne bi bil komu sumljiv. Pa nisem ziher, da bi takrat napihal 0.7. Celo stari vaški pijančki, ko se ga nalijejo ko žolne IN VOZIJO, cijazijo po cesti tistih 30. Celo njim so neke stvari jasne- tudi ko imajo toliko alkohola v riti ko tisti stekleni ptič ki "večno pije".

Če pa noriš pijan IN ti potem še pade na pamet, da bi zbežal, potem se pa, vsaj zame pravila igre spremenijo.

Če ti moje življenje in življenje moje familije pomeni tako malo, potem je čustvo obojestransko.
Ja, lahko odsediš v zaporu, če to cesarju kaj pomeni, a jaz se zaradi tega ne bom počutil nič bolje- to je med vama. Odsedel si, ker je cesarju tako pasalo. Kaj imam jaz s tem ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

JIM22 ::

CWIZO: samo se ti ne sekiraj. Če še nisi probal overdoze pelat se ne javlaj:D Vsega se more dogajat. Sreča je res da ni koga poškodoval in tudi sebe. Boli te za kazen pa auto(imamo še hujše primere kot je tale(en drug kolega biu še bol extremn včasih)). Ne bo to preprečlo še naprej naše zabavanje na hard. Tak da dokler ni nekdo mrtev ni panike.>:D Tak je treba enkrat umret, je edina obveznost v našem življenju. Zato ga pa naj vsak po svoje žura.:D
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

CWIZO ::

Sosed mi je motiko vzel.
Bom kr ke su pa ga s sekero po glavi lopnil.

Ne gre to tko brane2. Predstavljej si kako bi bilo, ce bi slo tko.

Pt pa vozit pa v nobenmu primeru ni opravicljivo.... tko da ta bullshit o 30km/h je kr neki. Pr 30km/h se vsen loh enga v smrt povozis tko da ne se slepit s tem.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

CWIZO ::

JIM22: ti to resno?

Razmisljam, da bi blo treba za pridobitev vozniskega testa najprej treba opravit kak psiholoski test.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Brane2 ::


Sosed mi je motiko vzel.
Bom kr ke su pa ga s sekero po glavi lopnil.


če bi to motiko zasadil v tvojega otroka, ko ga nihče ne bi videl, zbežal in se pozneje zagovarjal, da je bil pijan, da se ničesar ne spomni, potem bi bila primerjava na mestu. Sicer ne.


Ne gre to tko brane2. Predstavljej si kako bi bilo, ce bi slo tko.

Res ? Kje točno se ustavi ?


Pt pa vozit pa v nobenmu primeru ni opravicljivo.... tko da ta bullshit o 30km/h je kr neki. Pr 30km/h se vsen loh enga v smrt povozis tko da ne se slepit s tem.


Ne slepim se s tem. Ne pravim, da je vožnja v pijanem stanju O.K. Ne pravim, da takrat nisem naredil neumnosti. Pravim pa, da v moji knjigi pravil je bistvena razlika ali si vozil 30 km/h ali 200 km/h ko si zadel v mojega otroka, tudi če si bil pijan SPLOH pa ali si poskušal zbežati.

Nihče ni imun na to, da bi naredil s*anje. Potreben je pravi splet okoliščin. Pomembno pa je, kakšen splet okoliščin je bil potreben in kaj se je zgodilo potem. Vsaj meni.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

[BeN] ::

Sej, če bi se zavedu da sm tko pijan - vrjemi - ne bi vozu....
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

JIM22 ::

Glej počnemo kar hočemo. Ne rabim jaz niti moji kolegi psiho testa pred bilo kako vožnjo in pitjem. Če ne poznaš razmir "pivskih" se ne javlaj. Dokler je sam pleh ni panike. Hiter te kakšna graba sreča,ne? Drugač pa folk pejte mal v lajf, pa nategnta kako babo pa malo si dajte duška, saj živi se sam enkrat. Za glavo se pa držte drug dan( ali po alkotu ali pa po nesreči iki se je zgodila po pijani noči). Boli tak al tak.>:D
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

#000000 ::

Ja madona Brane2 sej tega fant ni naredu nalašč 'namreč preletu ograjo itd.' to je samo tko napisal ker mu je to pač smešno, in men je tud :D :D :D :D

Seveda pa nam je vsem 'tistim kerim pač je' smešno samo tolk časa dokler kdo ne nastrada, potem ni več smešno ane, drugač pa sem tud jest že stouku par avtov in motorjev pa mi je še dons smešn (valjda ker sem se zmeri zveku skor brez praske) in ja tud pijanga so me že dobil in kaj je to tazga, nisem ne prvi ne zadnji.

Sicer ne znam razložit zakaj so men take zadeve smešne, ampak nej kdo reče da ko kažejo tiste padce z motorji ipd. na eurosportu da to ni za nasmejat (ko ga vidiš kako ga premetava ni druge kot smeh) LP

CWIZO ::

JIM22: sexam redno, zuram skoz, se ga nasekam v nulo, pa se nikol nisem fural pijan in tut ne bom.
Stavki: sej dokler je sam pleh je qul so pa itq idiotski. Kako pa ves da bos sam pleh stolku k bos naslednjic pjan vozu, a?

Brane2: Res ? Kje točno se ustavi ?

kje se ustavi? Ustavi se ko se bomo vsi med sabo pobil ce bi blo tko. Sej vem da je qul razmisljat kak bi sam pohendlal zadeve. Sam ce bi vsi hendlal zadeve po svoje bi se pobil med sabo. Ce ti to ni jasn pol res ne vem....
Men pa ni vazn al si vozu 10 al 150. V obeh primerih si neodgovoren buksl (govorim na splosno ne zate).
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

A. Smith ::

De smo si na jasnem: zagovarjam beg do streznjenja ob SAMO materialni škodi, pa če tista ni prevelika (npr. če se zvrneš v graben).

Če enga povoziš ti pa kazen itak ne uide. Te najdejo, kar je tudi prav.

Sicer pa, kaj si pil?
Pomoje si zvrnil ene par takratkih, pa so prišli za tabo.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Dr_M ::

JIM22: ce je zate najvecja zabava napit se ga do mrtvega in potem skodo delat, pa po moznosti se koga ubit, potem ne sodis drugac, kot v norisnico.

ze zelo dolg ga zuram, ampak da bi pa pijan skodo delu... ja mogoce sm kdaj ksn kozarec razbil ali pa flaso...:\

sicer pa, alkohol drasticno zmanjsa potenco, tko da mocno dvomim, da vi pijanci kej dost sexate. >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

iso2000 ::

Tule vidim, da se je zbralo nekaj pravih "bolnikov" zaradi katerih me je občasno strah na cesti. Se popolnoma strinjam z Branetom! Če se že nažreš in moraš "uživati" življenje to počni vsaj brez ogrožanja drugih. Večkrat lahko prebereš v črni kroniki, kako je pijan voznik ubil kakšnega udeleženca v prometu. Zabavno, ane? Si je pač dal duška, ko je mlad in poln življenjske sile, da o alkoholu in neumnosti niti ne govorimo.

LP

Brane2 ::


kje se ustavi? Ustavi se ko se bomo vsi med sabo pobil ce bi blo tko.


Če bi mi ubil otroka in bi te moral gledat kako pijan bežiš, mi je čisto vseeno kje bi se to ustavilo "če bi vsi to ali tisto".

Zame obstajajo civilizirane rešitve in tiste druge. Če se ga naliješ ko krava, narediš težko sranje in nato zbežiš z mesta nesreče zato da bi prikril sledi opitosti, to zame ni civilizirano obnašanje in ne vidim, zakaj bi se sam ob vsej izgubi moral zajebavati še s civiliziranimi odzivi.


Sej vem da je qul razmisljat kak bi sam pohendlal zadeve. Sam ce bi vsi hendlal zadeve po svoje bi se pobil med sabo. Ce ti to ni jasn pol res ne vem....


To bi blo res, če bi bil umor z avtom in pobeg tipično početje povprečnega prebivalca. Če ni, potem ni krize.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

#000000 ::

Dr_m ja kak pa da se ti tolk na sex spoznaš ?? pa kdo kdaj ne more ipd, dej ne klamfaj bedarij. Sej vsi vemo da mrtu pjan človek zgleda mrtu pijan, in v takem stanju jih bolj mal sexa ker ponavd spijo.

Drgač pa ko stare babe, kaj bi blo če bi blo tko pa tko in tko in tko, ja pol bi blo definitivno drugač, ampak hvala bogu ni tko ampak je tko :D

Poba se ga je naseku, verjetno slabo prenaša alko, kar bo verjetno naslednjič ko ga bo začel pit imel v glavi, dobil bo kazen, plačal bo razdejanje vrta :LOL: in stal je brez avta (pa glih zima bo) in to je vse, verjetno mu bo sodnik-ca poveda še kako krepko na račun tega in konec.

Brane2 ja ti pa bi kr enga ubu pa ne vem kaj, ja teb bi se tema nardila pred očmi verjamem, ampak fant ni nobenga zbil itd. tko da ne primerjat to s tem kaj bi lakho blo ipd. Nič ni blo unmu je razfuku pol dvorišča in razbil svoj avto.

well done :D :D :D :D

Brane2 ::

Ko gre za polet, praviš da ni važno kaj BI bilo, ampak kaj dejanjsko JE bilo.

Za moj imaginarni primer se pa predvsem sekiraš za to, kar BI bilo, ne pa za to, kar JE bilo (torej nič). Zakaj ? :\
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

A. Smith ::

Ker bi lahko bilo...
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Phoebus ::

Ben, brez izpita boš ziher ostal ker 0.9x "po novem" se pomnoži z dva da dobiš vradnost v krvi (torej nad 0.25 na novi frulici je nad 0.5 v krvi). Smo preko 1.8, kar je lepa številka.

Povzročil si škodo, povzročil si splošno nevarnost, ipd... ne bo fajn.

Madona, pa a res nimaš za taxi, al ti celice v glavi ob alkotu tako odpovejo da govoriš samo še "dobro da imam avto ker peš ne bi daleč prišel"?

#000000 ::

Ja ne sej se ne sekiram, ampak sm se kr mal nelagodno počutu ko si reku da to pa frderbat treba človeka. No sej mogoče sem narobe zastopu. LP

Brane2 ::

Tle je ključno vprašanje ZAKAJ si se ob tem nelagodno počutu.

Sam si reku, da je "kaj bi blo če bi blo" vprašanje za stare babe- važno je, kaj JE bilo.

Poleg tega, živi se le enkrat, umre se pa itak.
Obenem, kakšna je verjetnost da pijan narediš s*anje drugim ? Kot je nekdo reku, se itak "vse poti končajo v grabnu".

Zakaj te torej skrbi imaginaren primer ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

#000000 ::

No dobr nism se glih zdej nelagodno počutu ker si ti to izjavu, pa tud beseda nelagodno ni taprava, pač sem dobu občutek kerga dobim zmeram ko kdo začne 'če bi se men to zgodl, jest bi ga ubou in podobno' ampak ni nujno da to velja glih za primer 'da ti nekdo povoz otroka' govorim na splošno, pač vedno obstajajo ljudje keri 'mislijo da oni pa bi to že zrihtal' na nek svoj način 'npr. z ubojem nekoga'
No pa da ne bo kake misli da to leti nate, sem se pač spomnu na neke dogodke ki so povezani z željo po 'uboju nekoga' sicer je bila situacija smešna za poscat, ampak vseen se tega ne govori kr tja v en dan. Nenazadnje kolk jih je v sloveniji že koga frderbal 'ravno' zarad tega vzroka, to da se folk pobija zarad sosedove sence je itak žalost, samo tko pač je. LP

jest bom enga ubou :D :D :D

mzidy ::

Brane2: Delno se strinjam s tabo, sam ne da mi mira tista, če bi bilo...nemoreš govoriti, če kaj bi bilo, če bi bilo...ni pa tud zanemarljivo se mal vprašat...v tem primeru na srečo ni prišlo do hujših poškodb/ali kaj druga...glede pijanosti...tu js zagovarjam taxi, sicer še nimam izpita za avto, sam nesreča nikoli ne počiva, pravjo...avtorju teme pa želim čim boljši izkopiček pa naj v prihodnje malo bolj pazi...
LP

V-i-p ::

Žal mi je in brez zamere, ampak prav je tako, kot se bo tudi zgodilo, kar verjemi, da te čaka odvzem vozniškega izpita in kazen s šestimi ničlami. Pijan nimaš kaj za volan in pika. Tu ni opravičila. Koliko pa si star jebemptiš, da greš nacotan vozit? Lahko bi se peljal po cesti, zavil na nasprotni pas in ubil familijo ki gre na morje. Lahko bi ubil otroka, lahko bi ubil tudi sebe. Eno življenje imaš in drugi tudi, pa greš za nekaj km raje pijan peljat, kot da bi te peljal kdo drug ali taksi. Res upam da te bo to izučilo in ne boš več vozil vinjen. Pri novem izpitu pa srečno na cesti!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alkohol in vožnja. Nekdo je spet upal, da se bo "izmazal" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10716250 (13194) Mare2

Odvzem vozniškega dovoljenja? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47841090 (16695) Ziga Dolhar
»

vožnja pod vplivom alkohola (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8218399 (15716) St235
»

Vožnja pod vplivom alkohola - Voznik začetnik!!!

Oddelek: Loža
4313720 (12756) gzibret
»

Alko+kolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
747782 (6709) Izak

Več podobnih tem