» »

EUROPE ONLINE

EUROPE ONLINE

Tassador ::

Zanima me če ima kdo že kakršne koli izkušnje s to stvarjo. A se ta stvar obnese itd... www.europeonline.com

MPM ::

Ponudba na tej strani zgleda zlo hudo. tud mene zanima kolk je od tega kej res.
Upam da kdo o tej stvari ve kej vec.

Brane2 ::

Old News....
Dve leti nazaj sem pisu o tem . Mel so predstavitev v Portorožu.
V osnovi gre za to, da gredo o satelita podatki k tebi, tvoje zahteve pa SE VEDNO PO klasicni poti, karkoli ze imas (anaolgna linija, ISDN, ADSL);((

Takrat so so prnesl s sabo tud demo opremo, da pokazejo folku kaj je to brzina... Pa je najvec, kar so dosegl blo 15-18 kB/s.
Tip je razlagu, da je to zarad pocasne klasične povezave, ampak saj to je bistvo vsega. Ozko grlo je še vedno tvoja tel. linija, da o ceni 24h dostopna ne govorimo, pa tud tko ne moreš imet npr. svojga websitea online.
Razturili bojo, ko bodo koncno pokazali cenovno dosegljivo dvosmerno satelitsko povezavo...

[t502] ::

Ja. Kaj ti pomaga ce imas recimo 3Mbit/sec down streama in za upload klasicni modem? Hitrost ne bo nikoli 3MBit/sec zato ker klasicni modem ne bo folgal posiljati podatkov, da so bili podatki uspesno prjeti in server bo lepo cakal. Ze ADSL pri 65k/sec uporabi 5k+/sec up streama.

Please correct me if im wrong :D

[t502]

kuky ::

upload sploh ni pomemben, meni je včasih šibalo tudi do 200 KBytov/sec na netsysemu zdaj "samo" še 30-50 KB.

Bx ::

kokr sem jaz zadnjič bral in razumel gre to tako:

-zahteve (upload) pošiljaš še vedno prek modema (analog, isdn...) proti njihovemu severju

-tam imajo oni svoje serverje na katerih imajo polno raznih proggijev, itd

-če te keteri zanima ga snameš (download) preko satelita in to gre hitro

-če maš zahtevo pa oni tega nimajo še gor na svojem računalniku,
potem najprej oni naložijo na svoj računalnik ti pa potem s "svetlobno" hitrostjo -kao, z njihovega

-ko pa pobiraš z njihovega pa ti ni treba biti prikloplen s telefonom (prklopljen si samo toliko da daš zahtevo)...nato počakaš da oni tvojo zahtevo dobijo, potem jo pa snameš

tako sem jaz razumel tisto kar piše na njihovi strani

lp
Bx

OChack ::

fantje, ne fizola klatt ce ga nimate. Stvarca je super (poveca se mesecni racun za telekom:), saj samostojno res dela slabo..........40-70 kilo na dobrem strezniku, sam pa mam gor v filefetchu 700MB prostora na EOLU in gor uplovdam (v eno vrstico napises link do stvari ki jo hoces dol potegnt)in eol to naredi sam.....potegne gor na server od eol-a. potem se ti connecta in mas en programcek, gres v file fetch in kliknes na ikono, ko je fajl na eolu in pise zravn 100%done. potem ti napise kdaj mej PC prizgan in se lepo disconectas. Ko cez par urc stvar zacne delat, se samo cudim. Povezava je med 3 in 10 Mbps, tako sm winXP velikosti 500 MB potegnu dol v 3 minutah, brez uporabe telefonske linije............stvar je super za filme dol dajet..........edin za ftp-je mors poznat eno foro, ce so ftpji z geslom (ftp://username:password@IP(naslov):port)
Int€l inside, IDIOT Outside

MPM ::

In zakaj se poveca mesecni racun za telekom, ce kao lahko dl-jas (enkrat ko je pac stvar na njihovem serverju) ne da si connectan z dial-up?

OChack ::

Ja z navadnim modemom se sigurn nisi igre in filme spravu dol vlect..........ko mas satelit pa isces in isces cele dneve kva bi dol potegnu. Samo takrat ko ti dol z EOLa vlece ti ni treba gor bit connectan, sicer pa mors linke limat v un okencek. in traja naprimer 50 linkov.
Int€l inside, IDIOT Outside

MPM ::

a to dvb kartico lahko tud kasnej uporablas (ce nisi vec narocen na EOL). Ker majo akcijo da za 150€ dobis DVB + 1 let narocnine, ce jst to prov razumem. Ker za ta dnar se potem splaca.

ABX ::

Ti si ze dobil zadevo iz streznika v 3 minutah, vendar si moral vseeno pocakat da je prislo do EON. Tako da si popolnoma na istem.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Softwersko DEKODIRANJE z SkyStar 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
859128259 (29621) chrush
»

Za vse željne satelitskega interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
374151057 (105959) amigo_no1
»

Za vse ADSLejevce

Oddelek: Omrežja in internet
482812 (1462) BC3
»

satelitski internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
666958 (5442) branko_bm
»

sat two-way comunication

Oddelek: Omrežja in internet
162098 (1814) msmiha

Več podobnih tem