» »

Gmail v slovenščini

Gmail v slovenščini

MRB0rYS ::

Imam račun pri gmailu, ki sem si ga ustvaril že dolgo nazaj, sedaj sem videl da je gmail vmesnik v slovenskem jeziku. Ampak jaz nimam možnosti to spremenit v nastavitvah le zakaj, oziroma kako to uredit. Je to kdo že opazil.
b0rys

vres.ales ::

jaz tui nimam slov. izbire med jeziki

ToniT ::

Sem šel preverit in sem lahko v settings brez problema izbral slovenščino, pa imam gmail že kar nekaj časa.

veteran ::

Prijavni zaslon je v slovenščini, ko se prijavim, vse po starem, v angleščini, v nastavitvah med jeziki ni slovenščine. Preveril s Firefox 1.06 SLO in Deer Park Alpha 2.. :\

Keyser Soze ::

Gmail, kot ena od storitev Googla, ki je preveden v slovenščino, nima v nastavitvah nobene možnosti nastavitve slovenskega jezika - ga sploh ni na izbiro.

MRB0rYS ::

Zakaj le, ko sm pa nov mail naredu je vse v slovenščini tudi jezikov je ogromno v nastavitvah.
Sam neki sm opazu v account settings, namreč tam imaš možnost Google in Your Language, sam morš neki mail poslat. Upam da potem omogočjo.
b0rys

ToniT ::

Zakaj se nebi dalo nastaviti sloveščine?

robbe ::

No pa nam povej kako si to nastavu. Tud pr men med jeziki ni slovenščine :\

teac ::

Jaz tudi ne morem izbrat slovenskega jezika.

gmail

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: teac ()

Ibex ::

Bil samo so ga odstarnil ker prevod ni dokončan.

vres.ales ::

škoda

robi23 ::

lp
zdej gre naredit v slovenščino, saj men je šlo.

ToniT ::

Je pa zanimivo...
Sem poskusil nastaviti slovenščino na drugem accountu, pa ne gre. Na prvem pa slovenščina normalno dela....

teoo ::

jst tudi ne morem nastaviti
defying gravity

V-i-p ::

Vstopno stran gmaila imam v slovenščini, vse ostalo je angleško. Oziroma, tudi vstopna stran še ni čisto domača. Prevedena ni še ena vrstica :)

Ničesar ne mečite stran.
Over 2462.919405 megabytes (and counting) of free storage so you'll never need to delete another message.

Jebempti je težko prevedit še tisti stavek :D >:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

ssitcm ::

Verjetno ste že opazili, da je sedaj že možno spremeniti nastavitve v 'slovenščino'.

veteran ::

Ja, ampak so prevodi precej čudni (vsiljena pošta == spam). Dal nazaj na angleško. ;)

Jan987 ::

maj jest itak uporabljam outlok

Keyser Soze ::

Outlook v navezi z Gmailom? A ni to rahlo nesmiselno? Obstajajo poštni predali z manj razpoložljivega prostora.

vres.ales ::

ja prevod super ja
D
Ni nove pošte! Če se :) Vam bere:) , poglejte Googlove novice.

iro ::

Kater je po defultu english UK Al US ?

vres.ales ::

newem
saj itak vseeno

veteran ::

Ne vem, kaj je privzeto, ampak običajno je boljše izbrati UK ali katerokoli evropsko državo, ker imajo Američani skrajno butast format datuma. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MIUI v slovenskem jeziku (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20335477 (18529) BOCo.
»

Pa smo zopet nekoliko manjši... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10322211 (17399) Sriple Tix
»

Nekateri slovenski poslanci predlagajo prehod na odprto kodo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
38828821 (20517) Matevžk
»

Gmail podpira odslej tudi IMAP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8710397 (10397) Gandalfar
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
333261 (3261) CaqKa

Več podobnih tem