» »

Internet dela zelo pocasi! ZAKAJ???

Internet dela zelo pocasi! ZAKAJ???

Nejcek ::

Zadnje 4 dni mi internet dela nenavadno pocasi! Poklicem na siol vendar niso nic vedeli. Gotovo mi je skurilo router ali kaj podobnega zato sem probal Modem direktno na racunalnik povezat vendar mi napise da je povezava omejena ali ni povezano(nekaj takega) prosim ce mi poveste kaj naj naredim da bo delalo normalno.
LP!
PeaceLoceUnityRespect

BlazP ::

Predvidevam, da imas ADSL povezavo, ce si na SiOLu.
V nastavitvah mrezne kartice poglej, na kaksni hitrosti deluje. To pogledas v configu mrezne, pod advanced options. Poglej na kaj je nastavljen link speed. Ce je na automatic, ga daj na 10Mbps half duplex.

AndrejS ::

Morda si staknil kaki virus, ki ti "baše" povezavo.

Regulus ::

Jest imam isti problem; ravno tako nekaj dni... kakšnih strani sploh ne odpre...
Pa v logu od ruterja je veliko zaznamkov "blocked by DoS protection..." ponavad na par sekund. Pa tudi nč ne pomaga, če na novo priklopim adsl in mi tako zamenja ip. Pa cel sistem prečekeran z McAfejem, AdAware, beto od Mycrosofta, pa ruter in ZA firewal. U glavnem nč ne pomaga, probu bom sam še sistem na novo postavt, kaj pa nej... :(

Nejcek ::

ma newem d bi biv virus:\ ker ko pa priklopim modem direktno na računalnik pa dela norma use :) sam... morem met router ker mam 2 compa ane 8-) sam...prepočas dela za oba :( :( :( :( lohk d je router skurilo nic ne recem
PeaceLoceUnityRespect


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim za pomoč kako povezati modem/router/3 računalnike

Oddelek: Omrežja in internet
3013244 (2590) verto
»

ario.net in wireless router

Oddelek: Omrežja in internet
64358 (2594) BorutK-73
»

Internet preko routerja dela zelo počasi, drugače pa OK

Oddelek: Omrežja in internet
71588 (1495) blackbfm
»

Problem z router-jem LINKSYS WRV200

Oddelek: Omrežja in internet
82017 (1861) J-Master
»

IP naslov routerja

Oddelek: Omrežja in internet
116607 (6489) Slowenc

Več podobnih tem