» »

Podnapisi

Podnapisi

neo ::

Kako spravit podnapise v divx?Sprobal sem že z večimi playerji,pa mi še z nobenim ni uspelo.V čem je tudi razlika med podnapisi z končnico .txt in .sub??
Neo's

Uporabnik ::

men je uspelo damo z programom the playa. morš met .sub podnapise in ime podnapidsa mora bit enako imenu fulma. pol ti avtomatično prikaže podnapise. me je pa jebal v full screen mode ker je vaskih par minut pol zaslona na belo pobarval.

no če ma kdo kkšno boljšo varjanto kr na dan z besedo!

Tjulenj ::

microdvd, izberes divx, izberes podnapis in dela (.sub in .txt, pa mogoce se .srt :D)

Kriko ::

pa ime ne rabi bit isto

urosbe ::

Men se je isto dogajal oz. se mi dogaja še vedno - program THE PLAYA. Gledam film s podnapisi in po ene 10 minutah, spodnji del (polovica) zaslona se obarva belo, tko da morš prekint, pa še enkrat movie naložit pa poiskat kje si prej ostal pa spet dela.
Kaj bi blo to narobe?
Isto dela na Win2k in WinXP z inštaliranimi DivX 4.01

LP! Uros

Kriko ::

Ti res propročam da uporabljaj BSPlayer ali MicroDVD, ker z The Playa ima večina uporabnikov probleme!

TESKAn ::

Poskusi z programom PowerDivix - poišči ga na tem naslovu. Zadeva je zelo dobra.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Kriko ::

Ko instalirač codec 4.x in ko te vpraša če želiš da prdvaja tudi filme narejene z codeco3.xxx odgovori z NE!

Borci ::

Zakaj pa z NE?
Kdo pa bo potem predvajal DivX 3.x?
A moraš potem imeti oba inštalirana?
V čem pa je fora?

Kriko ::

Tako je. Moraš imet oba. Najprej instaliraš 3.xx nato še 4.0 in narediš kot sem ti povedal. To sem prebral na strani divx digest kjer sem dowbloadav codec.
to pa zato ker če predvajaš z divx 4 codecom filme narejene z divx 3 pride prav do takih problemov kot jih imaš ti!

zile ::

*.txt podnapis, lako mirno preimenuješ v *.sub in predvajaš recimo v BS playerju ali pa kot je že TESKAn povedal Power DIvX nexGEn playerju 3.1.
Lahko pa si dljaš DVobSUB programček na doom9.net in podnapise z *.sub gledaš v Windows Medai playerju 6.4 in več.

Kriko ::

Oj super dober nasvet. Nisem vedel in niti pomislil na to da TXT podnapise lahko spremeniš v sub. in vseeno delajo!!
Kaj mi poveš še kako gre z podnapisi v WMP, kako naj naredim da bom videl podnapise!!

zile ::

Na tejstrani si pod subtitles dl-ji VobSub 1.61 in DVobSUb 1.27, potem pa enostavno inštaliraš (poženeš z desnim klikom DVobSub.inf in daš opcijo install) filtre za predvajanje podnapisov v MP 6.4.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027067 (6599) monaco
»

[DivXviD] DirectSub urejevalnik podnapisov - podpora za Mediatek divx playerje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14525800 (13135) podtalje
»

Divx podnapisi v WIN2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
141160 (983) zile
»

AC3 pesmice

Oddelek: Zvok in slika
141281 (938) CaqKa
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271775 (1417) Binji

Več podobnih tem