» »

Divx podnapisi v WIN2000

Divx podnapisi v WIN2000

mrbig ::

Zanima me če mogoče kdo ve zakaj mi podnapisi ne delujejo v Win2000,in sicer v bsplayer ali playa,v win98 pa delajo brez problemov(bsplayer)

Za kakšne pametne odgovore se vam v naprej zahvaljujem:\
Bo že bolje

Fresh Prince ::

Kateri format so podnapisi ?
Predvidevam da so *.txt ?
d/l si program VobSub ki je ob enem tudi DivX codec ter probaj gledat filme z njim.
Ali pa SubAdjust, program s katerim spremenis vrste podnapisov.
Oba dobis na divx-digest.com
Jaz sem mel podoben problem v xpjih, sam sem popravu.

Zgodovina sprememb…

bastadu ::

Jes tudi nisem uspel spraviti podnapisov v BSPlayerju v pogon v Win2k (v win98 nisem probal), potem sem pa kar na drug softver prklopil (MicroDVD - ki je zakon!) in sem zadovoljen:P

gonilnik ::

A ti v BS playeru napiše podnapisi: DA?
Jaz sem imel podoben problem (vXP).Bilo ker podnapis sem imel naložen mi ga ni prikazovalo,čeprav je v BS playeru pisalo podnapisi:DA.Potem sem pa ugotovil da moram,ko podnapise naložim pritisniti S (prikazuj podnapise) pol pa dela.
Katero verzijo uporabljaš?Mislim da je najboljša 0.84
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Tiger ::

Če imaš inštalirano tudi Playo ter seveda uporabljaš oba codec-a potem v Bsplayerju ponapisov v formatu MicroDVD ne vidiš. (to je očitno en bug povezan z najnovejšim dvix 4.12 codecom). MicroDVD podnapisi so približno taki:
{1123}{1450}Bo jutri lep dan Lojze?{1520}{1600}Seveda, Micka, bova šla spet na seno?

Torej če ti v bsplayerju piše, da je našel podnapise ter jih imaš tudi vklopljene, potem z SubAdjust pretvori podnapise v SubViewer 2 format in bi moralo delati.

Jure2k ::

Sm meu jest tot podobne probleme, sam, da je men še BSPlayer neke napake javu in se zapru. Zdej je spet vse OK ne vem zakaj sej nism niti novga kodeka inštalirau??:))
Se je pa neki druzga pojavl nekateri divxi mi nardijo napako v Explorerju tko, da mi ga zapre če samo kliknem na file (mislim, da zaradi predogleda v levem stolpcu).;((
Aja pa če hočem v BSPlayerju naštimat da je pod podnapisi ozadje stvar ne deluje, sm probal na 101 način in rezultat je bil vedno isti:'(

mrbig ::

Fresh princ stran je o.k. toda ko hočem kaj pobrati mi zahteva geslo;(
Bo že bolje

mrbig ::

bastadu:ne vem zakaj ga toliko hvališ,toda v win2k še vedno nimam podnapisov
Bo že bolje

mrbig ::

boy007: kljub temu da imam pritiskam tipko "s" se nič ne zgodi imam pa bsplayer 083 mislim da.
Bo že bolje

mrbig ::

tiger:ne zastopim?
Bo že bolje

bastadu ::

Jest hvalim MicroDVD zato, ker mi je ful fajn programček in podnapisi delajo odlično! Mislim, da bi tudi tebi morali. A si prepričan, da si jih prav zagnal? Moraš nastavit na Quickini in potem klikneš ikonco kao za ejectat CD, sam ti ga ne ejecta, te pa vpraša za *.avi fajl, potem za audio fajl, nazadnje pa še za podnapise in evo, zadeva bi morala delovati.

mrbig ::

bastadu: Dol sem si povlekel MicroDVD 1.2,ko zalaufam film(podnapisi so v istem direktoriju) mi ja vi sladeče:
(Rdeč krog z belim iks-om)

Tranparent subtitles are turned on,but the player was unable to detect the overlay mode of your graphics card.
Tranparency mode will be turned off,disabling OSD and subtitles in windows mode. FUCK

Imam Geforce Prophet 32Mb TV-out

:\ ;((
Bo že bolje

zile ::

Nainštaliri si Geforce/Matrox overlay patch. Očitno imaš film, katerega resolucija ni deljiva s 16. Probi z drugim filmom, pa podnapise preimenuj v isti naslov kot film.

mrbig ::

Žile: Bi lahko prosim povedal(napisal) kje bi lahko dobil ta patch,mislim da bom s tem rešil problem.

Vnaprej hvala
Bo že bolje

zile ::

DivXG400, velja tud za Nvidia kartice.
Drugače pa probaj inštalirati PowerDivX Next Gen 3.12 , kjer ze avtomatsko ponudi instalacijo patcha za overlay, pa še player je kul.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win 98 + bsplayer: ni podnapisev

Oddelek: Zvok in slika
151493 (1359) LojzePek
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271769 (1411) Binji
»

DivX player za podnapise in cel zaslon!

Oddelek: Zvok in slika
272321 (1768) zile
»

Podnapisi in avi?

Oddelek: Zvok in slika
132392 (2172) matevzm
»

Podnapisi pri Divx filmih

Oddelek: Zvok in slika
163454 (3127) shadow

Več podobnih tem