» »

če bi teroristi v sloveniji

če bi teroristi v sloveniji

T|mor ::

Ok čisto kratko vprašanje.
ČE bi terosristi vrgli pol ljubljane na drugo stran planeta(maribora-da ne bo kdo reku da sem centralist)...ali mislite da bi slovenska zastava visela na buck.palači? Bi prižigali svečke? Bi svet utihnil za tri minute? Bi nam pisali hvalnice pogumu? Bi to sploh kdo opazil?
Moje menenje je opazno iz vprašanj, zanima pa me vaše.
Bioenergetika...what?!

burekar ::

Ne nebi, ker za našo državo Američani in drugi v povprečju sploh ne vedo. Moj kolega je bil prejšen mesec v Ameriki, pa ga sprva niso hotel vpisat v hotel, ker mu niso verjel, da obstaja država imenovana Slovenija! Še to, kam zahaja njihov predsednik ne vedo.
Drgač pa je bilo tak populiziran vse to zarad tega, ker velja drugače Amerika za nekaj varnega in je čisto oddaljena od drugega sveta. Boeinge so dobil pa direkt v faco, in ne na kak za njih oddaljen Balkan.

||_^_|| ::

točn tko k je burekar reku.

Tomi ::

Ravno danes sem urejal ene mp3-je, ki sem jih dobil od frenda, in našel priredbo El Condor Pasa nekih Jugoslovanov. Oponašajo ameriškega pilota F117, in so tako dobro opisali napake, da sedaj kar bolje razumem napad ( zakaj je bil, samo ne razumem pa, zakaj je bilo treba toliko nedolžnih žrtev ).
Če bi sesuli pol Ljubljane, bi vedela Evropa ( vsaj srednja ), bile bi novice na CNN, kaj več pa ne. Vsaj v taki meri ne.
metrodusa.blogspot.com

Voyager ::

ponašajo ameriškega pilota F117, in so tako dobro opisali napake, da sedaj kar bolje razumem napad


Bravo ! Pri tapravih isces pojasnila o tebi razumljivem napadu. Zakaj se raj ne preselis k Jugičem pa izmenjajte svoja mnenja.

Black- : Ti pa sigurno zalujes za zrtvami drugod po svetu, ki so umrli v teroristicnih napadih. Po moje ti lokacija (ali obstoj) večine teh držav ni znana, lahko pa se motim

Tomi ::

voyager: ti pa res ne razumeš tega, kar sem želel povedati. In to je namreč to, kako lahko gredo Američani nekomu na živce. Ker prej se mi je zdelo nelogično, da nekdo tako sovraži ZDA kot muslimani.
Samo da tisti komad je bolj na humorno stran:D
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija gradi vesoljsko izstrelišče v Francoski Gvajani (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6033065 (29754) BigWhale
»

Ameriška vojska prizemljila svojo floto nevidnih bombnikov B-2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6314783 (9733) gruntfürmich
»

ZDA-Najmočnejša država sveta, a kmalu ne več?!? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25323568 (18430) sidd
»

Tomcat gre v pokoj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
869788 (7078) cryptozaver
»

Napad na Irak (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17610111 (7800) Thomas

Več podobnih tem