» »

DVD predvajalniki

DVD predvajalniki

mn ::

Pozdravljeni,

Mene pa zanima kateri DVD predvajalnik bi bil "Best Buy" za ceno do tam nekje 50 tisoč SIT? Potrebujem zgolj kvaliteten DVD predvajanik - Divx ne potrebujem. Priklopljen bo na običajen TV sprejemnik preko SCART-a. TV podpira RGB torej je podpora RGB nujna. TV bom verjetno ščasoma zamenjal za boljšega torej bi bilo nujno, da DVD predvajalnik omogoča "Progressive Scan".
Za zvok bo skrbel surround ojačevalec, ki bo dobil signal preko digitalne povezave. Podpore za SACD ne potrebujem.
Upam da imate kakšen predlog zame.

Stepni Volk ::

Če podpora Divx-om ni moralna ovira, bi svetoval predvajalnik, ki podpira čim več trenutno veljavnih standardov:
SA-CD
DVD-Audio
MP3
Divx, Xvid (+ podnapisi s šumniki).

To, med drugimi, izpolnjujeta: Pioneer 575A, 470S [DivXviD] Pioneer predvajalniki.

mn ::

Hvala za odgovor. Podpora Divx in podobnim standardom seveda ni nobena ovira vendar je zame to povsem nepomembno. Predvajalnik se bo uporabljal izključno za predvajanje DVD filmov in CD-avdio plošč. Torej če dobim za isto ceno boljši predvajalnik brez DivX podpore je to zame samo plus.

OwcA ::

Še en glas za Pioneerja. Presenetljivo kvalitetne komponente, recimo Burr-Brown DAC.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

gorjanc ::

V roki enega tedna nameravam kupiti sistem za domači kino. Torej mi lahko svetujete kaj je trenutno best buy. Proračun je tam okoli 50 kSIT nekaj jurjev gor ali dol. Se pravi potrebujem pa predvajalnik s podporo čimveč formatom, ter čimboljši zvočnike. Vem pa da za ta denar ni pričakovat nekih čudežov.

Havala za odgovore.

bikerss ::

Pozdravljeni!

Tudi jaz sem v dilemi kaj kupiti, v Harvey Normanu imajo celo vrsto predvajalnikov po cc 20.000 sit. Kupujem zaenkrat nekaj takega ker nameravam kasneje kupiti sistem s snemalnikom na HDD.

Torej kaj priporočate, priporočajo mi Pionner. Sta pa še Philips in Sony, vsi pa imajo enake funkcije ter 1 letno garancijo. Eden ima dodatno še USB priključek

Torej vaše izkušnje s temi firmami pri tem cenovnem razredu pod predpostavko da imajo vsi enake funkcije.

Najlepša hvala, za čimprejšnje odgovore!

Bikerss


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862220 (14710) Buffy
»

Divx predvajalnik ... HD ?

Oddelek: Kaj kupiti
203056 (1987) Klemenn
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724304 (8918) bizi72
»

Kateri DVD/(DiVX) predvajalnik do max. 25000 SIT?

Oddelek: Zvok in slika
133880 (3582) Han

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531237 (14490) Stepni Volk

Več podobnih tem